121194

status.playstation.comgamefaqs ps4PSN IDs


NEM JELÖLT JÁTÉK SPOILER-ES HOZZÁSZÓLÁS, KÉP KITILTÁST EREDMÉNYEZ!
A warezzal kapcsolatos minden hozzászólás törölve lesz!


SG.hu Discord
  • n000rbi
    #34144
    A cikk szerint az 1 és 3 hónapos drágul. Terelik a népet az éves felé.
  • TDC Geronimo
    #34143
    Hát persze. van bőven probléma PS uival is. 1-2 játék alatt majdnem összeszarja magát. partychat is recsek ha játék alatt menüben mászkálsz, meg hiányzik egy csomó minden, ami PS3on alap volt
    Utoljára szerkesztette: TDC Geronimo, 2015.08.11. 20:10:40
  • Moby
    #34142
    if ain't broke, don't fix it. Az a UI helyett meg jöjjön is másik! :D
  • TDC Geronimo
    #34141
    ja és friend notification még mindig sehol. Dögölj meg sony de tényleg. Olvassátok a kurva fórumokat és azokat rakjátok bele az fwbe, amit a nép kér, ne ilyen baromságokat.
  • TDC Geronimo
    #34140
    fél év alatt ennyire futotta? Itt felsorolt ficsőrök 90%át a kutyát se érdekli. Másik oldalon meg teljesen új interface jön nemsokára...
  • Moby
    #34139
    Nem is tudtam, hogy megveszem!


    /live: legközelebb majd jobban figyelek
    Utoljára szerkesztette: Moby, 2015.08.11. 19:57:37
  • Kongy
    #34138
    Inkább kár, hogy live-ra ninjáztál, mert arra volt alapból egy éves előfizunk... :D Jól jött volna az a 2 év PS-re :D De az sem baj, hogy ennyi live előfizunk van, mert így már biztos, hogy arra vesszük a Battlefront-ot, főleg, hogy EA Access-el még hamarabb is tolhatjuk :D
    Utoljára szerkesztette: Kongy, 2015.08.11. 19:53:47
  • Moby
    #34137
    A jó kurva anyjukat. Kár, hogy csak live-ra tudtam ninjázni 2 éves kódot :DDD
  • Moby
    #34136
    Reggel tesztelek (haza sem hordom, itthonra nem kell 3 gép, az irodában több időm van gamálni :DDD )

    (Dying Lightot néztem meg vele, full highon ment 30-40-et, ami azért meglepő, mert 970-el sem gurult ki belőle a stabil60).
    Utoljára szerkesztette: Moby, 2015.08.11. 19:43:06
  • SlickAdam
    #34135
    ne bizd el magad! van sok olyan video is, hogy srac ilyen gyengebb hardveren vegigcsekkolja low-tol ultra-ig.
    low-hoz is kell kraft kemenyen.
    mindenesetre kivancsi vagyok a tapasztalataidra.
  • darkSectorxxx #34134
    Kivágta a biztosítékot nálam, nem mintha eddigi összeg olcsó lett volna.
  • Moby
    #34133
    Má intézem...eurogémer szerint megvan full high-on, de hát itt nincs olyan, hogy nincs meg. Ha nincs meg, majd visszábbcsippantok. Jobban optimalizálok, mint a sámánok vazzeg.

    (nekem is így volt: volt egy irodaigép maradékom, még 1155-ös i3-as(2120), 8 gigával, 128 ssd-vel. Tápom mindig van valami, vettem egy msi 750ti-t 38-ér, meg egy fosom házat. Az egész összerakva nincs 3 kiló LOL)
    Utoljára szerkesztette: Moby, 2015.08.11. 19:47:00
  • Kongy
    #34132
    És azt vágjátok, hogy drágul a PS Plus? Eddig is olyan kiemelkedően jó szolgáltatást nyújtottak, és olyan zseniális címeket tettek elérhetővé mint az Octodad, hogy szerintem simán megérdemlik a több pénzt! Na irónia off, elrohadhat mindegyik.
  • SlickAdam
    #34131
    i3 + 750ti komboval szerintem nem lenne meg a minimum 30 frem (term. NEM ultra beallitasokrol beszelek). neztem videokat, be-becsuszkal 28-ra es azok nem stresszes reszeken keszultek (mocsar, Novigrad, ...).
    gtx 960-al mar eselyesebb lenne, de Novigrad-ban a proci miatt lehet ugy is lennenek gondok.:(

    ha tuti lenne egy ilyen kombo mellett, en is behuztam volna mar egy GPU-t, mert van egy i3-as (4170) mini konfigom (Linux + W10 buzulasra).

    szerk.: de letesztelheted nekem
    Utoljára szerkesztette: SlickAdam, 2015.08.11. 19:34:58
  • darkSectorxxx #34130
    Biztos hogy nem jobb, csak jó hogy van erre is lehetőség.
    A döntés jga, hogy szeretném-e használni vagy nem.

    De pl a videó felvétel vagy képmentést is fejleszthetnék már nem?

    Ja bocs, tudom te nem szeretsz fotózni.
  • Moby
    #34129
    Amit eddig láttam youtubeon, az sem volt jobb, mint a twitch.
  • Moby
    #34128
    Amúgy meg egy ökör vagyok. Már régesrég megléphettem volna, és lenyomhattam voln a glicserhármat, és nem fordult volna ki a belem tőle, és nem utálom meg egy életre :(
  • Rdinho10
    #34127
    Marmint a demot:D
  • Rdinho10
    #34126
    Communityn beirta valaki,h akinek megvan a pes 15 az mar toltheti elvileg a 16-ot,nos en nem talalom:/:)
  • darkSectorxxx #34125
    "Grand Theft Auto V eladások - túl az 54 millión"
  • darkSectorxxx #34124
    "You can broadcast via Youtube"

  • zzeN
    #34123
    Béta tesztelik a 3.0-s firmware-t. neogaf-ról:

    - "Event" menu is added that allows you to find events related to Playstation, join them and watch them.
    - "Community" is added to "friend" menu that allows you to make new community or join existing ones.
    - "Now Playing" is added to "friend", "community", "message" and profile screen that allows you to display games members are currently playing. You can request to join their games or
    request to broadcast the game.
    - "Message" function has been improved that it displays "now playing" and allows you to start party easily. You can add groups to your favorite list
    - You can broadcast via Youtube
    - You can upload short (10 sec) game clips to twitter.

    Gondolom lesznek emellett még dolgok, ezek a ficsőrök számomra érdektelenek. Több stability-t!
    Utoljára szerkesztette: zzeN, 2015.08.11. 18:58:08
  • darkSectorxxx #34122
    Isten ments. :D
    Ez érdekes lentebb azt mondtad hogy hülyeséget írok, és az még mai nap volt. :D
  • Moby
    #34121
    Az nem baj. Kell hetente legalább egy olyan nap, amikor nem csinálasz magadból hülyét nyilvánosan
  • darkSectorxxx #34120
    Nem. :D Másra gondoltam. :D
    Ezt a labdát nem dobom most fel! :D
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2015.08.11. 18:38:52
  • Moby
    #34119
    Milyen híreket kaptál? Elmesélték, hogy bugos volt a unity?
  • darkSectorxxx #34118
    Ma nem ez az első ami Izgalmasan hangzik. :D
  • Moby
    #34117
    Hírhedt?? Nocsak!
    Izgalmasan hangzik! :D
  • Rdinho10
    #34116
    Holnap szerda:)
  • darkSectorxxx #34115
    Én is kérdeztem, nekem csütörtököt súgtak. Vagyis holnap. Kb dél környéke.
  • Rdinho10
    #34114
    Vagyis hany ora fele frissitik a storet?
  • Rdinho10
    #34113
    Üdv Urak, ha a Pes 16 demója aug 13. van írva,akkor ténylegesen mikor lesz elérhető a storeba?
  • SlickAdam
    #34112
  • darkSectorxxx #34111
    Persze a From is felismerte hogy szar a BB, valszeg ezért integrálták a DS3-ba.
  • Totti5
    #34110
    Manual egy értelmetlen papír és festék pazarlás. Játékokban van tutorial ami mindent elmond, és megtnaulja az ember. Ha meg nem akkor pl X1en eleve van beépített bámikor előhozható digitális "kézikönyv" minden játékhoz. Hogy PS4en miként van nem tudom. 1-2 stílusnál lehet létjogosulsága mélyebben bevezetni a mechanikába, de ott meg ritkán adnak ki 50 oldalas könyvet mellé alapból.
  • Kandurex
    #34109
    az bizony baj, hogy nem jön a fordulat...mert a from bizony pont a DeS és a DaS 1 miatt lett híres...a BB miatt meg hírhedt..
  • n000rbi
    #34108
    Ebben a generációban a normál kiadásokhoz ennyi jár, a manual csak digitálisan létezik.
  • sublimaze
    #34107
    Üdv! Vettem vaterán egy használt Bloodborne-t és érdekelne, hogy járna e hozzá kézikönyv és ha igen, akkor hogyan is kéne kinéznie (hülye kérdés tudom, de ebben csak két ilyen szórólap szerű cucc van). Azért fontos, mert a hirdetésben az állt, hogy makulátlan, mindene megvan(!), stb., és ameddig ezt nem tudom biztosan, addig nem tudom milyen értékelést adjak le az adásvételre. Egy 10-esért vettem, azon felindulásból, hogy a store-on is kb. annyiért ment most a summer sale-en, csak gondoltam akkor már veszek lemezest. Előre is köszi a választ!
  • SlickAdam
    #34106
  • n000rbi
    #34105
    Áh, viccelsz? Vagy egymilliószor megnéztem a Jack The Ripperes intrót, rongyosra játszottam pécén. For we are many! :))