121194

status.playstation.comgamefaqs ps4PSN IDs


NEM JELÖLT JÁTÉK SPOILER-ES HOZZÁSZÓLÁS, KÉP KITILTÁST EREDMÉNYEZ!
A warezzal kapcsolatos minden hozzászólás törölve lesz!


SG.hu Discord
  • darkSectorxxx #34224
    PL most nagy akciók vannak store-ban.
  • Totti5
    #34223
    Itthon a cégek többsége az angolt vagy a németet követeli meg. Persze akad francia és egyéb is, de álltalában ez a fő irány. Pl ezért, meg aki külföldre megy az nem Szlovákiába vágyik. Én itt lakom a határon, 1 kmerre a duna túloldalán már Szlovákia van. 30 évem alatt egyszer nem volt arra szükségem hogy én bárhol szlovákul kellett volna megszólalnom, vagy megértenem valamit. Angolul viszont Franciáknál, s az Olaszoknál is elboldogultam, amikor kellett. Melóhelyen is ha jön az osztrák cég az osztrák berendezésekhez akkor angoul vakerál, meg a japán is ha már kínos a dolog és muszáj böfögnie. A szlovákból rendelt alkatrészek leírása is angolul jön, a gépkönyvek is angolul vannak és francia beszállítóval is angolul emailozok. Megkerülhetetlen az angol. Lehet ellene küzdeni, de hatékonyabban lehet boldogulni az életben ha egyszerűen befogadja az ember és ezzel él. Mert ez lesz 10 és 50 év múlva is. Veszíteni nem veszít vele senki.
  • Moby
    #34222
    hardverapro, jatekaim.hu
  • MoRT2195
    #34221
    És ilyen olcsón (5-6 ezer forint) hol lehet kapni játékokat PS4-hez?
  • ppista
    #34220
    Nyolc éven keresztül tanultam oroszt, de az "ideiglenese" hazánkban tartózkodó "felszabaditó" csapatok miatt utáltam mint a szart. Viszont maga a nyelv bonyolult volt, de logikus. Két évig volt mellette német, és bár a társaim nem kedvelték, én szerettem a magam módján. A kiejtésétöl kivoltam, de szintén logikus volt. Jött az angol, amit a videojátékok miatt, mert ez a hobbim, kénytelen voltam megtanulni, amit már az elején nem kedveltem ezt a köbuta, illogikus nyelvet. Ráadásul most is ezzel kell magam a melóm miatt továbbképezni. A hideg ráz minden percétöl.
    Ami a legérthetetlenebb, miért kell itthon angolt tanulni elsösorban, amikor körülöttünk csak szláv, germán és latin nyelvü népek élnek.
  • Moby
    #34219
    Akkor maradok az ingyenes one-os pufogtatásnál :)
  • Moby
    #34218
    Gépet több helyen láttam már 101-104e ft-ért. A hozzáadott játékok messze nem érnek 30-35e Ft-ot. Driveclub-ot kapsz psplushoz, ha tetszik megveszed a teljest 6-ért. Orderért 5-6-nál többet nem szabad adni, GoW3 meg 10 a storeban.
  • TDC Geronimo
    #34217
    PSen. Van egy régi bfes haverom már ismerem vietnamos időkből 2004 előttről. Velük szoktam tolni. Szinte mindig megvan full squadunk.
  • Moby
    #34216
    >és angolul festi fel a mondandóját a polóra

    Az még ment google translate-el :)
  • Totti5
    #34215
    Ha már "világpremier" fanszervíz videóban jelenti be, és angolul festi fel a mondandóját a polóra meg a TVre, akkor ne japánul jelentse be, mert ez nem csak japánnak szól. A játék sem lesz magyar, hanem angol. Mondja nekem, hozzám szóljon angolul, hisz az az a nyelv amit mindenki beszél. Csak azért nem teszik mert. Ezt már leírtam.
    Utoljára szerkesztette: Totti5, 2015.08.12. 19:06:05
  • n000rbi
    #34214
    Jaja, nekem is tetszik. Gondolom Toriyama felelős továbbra is a karakterdizájnért, az meg 5*
  • Moby
    #34213
    Nyomod valamelyiken? Kicsit néha pufogtatnék :) (ha azon múlik behúzom ps4-re is)
  • Seth
    #34212
    Japánfóbiája van, hagyjad,mert elkapod
  • ppista
    #34211
    Gyere be a napról, mert napszúrást kaptál. Lebunkózni valakit, mert az anyanyelvén beszél, nem pedig azon a bárgyú angolon, az már teljesitmény. Remélem a cseppet sem "világi" magyarról is hasonló véleménnyel vagy.
  • Rdinho10
    #34210
    Uj Zelandi accountal toltheto a Pes 16 demo,ha valakit erdekel:) de ilyen szar lassu letoltest reg nem lattam:@
  • SlickAdam
    #34209
    DQ11 :)

    also kep baromi szep
    Utoljára szerkesztette: SlickAdam, 2015.08.12. 18:04:30
  • Totti5
    #34208
    DQ9







  • Totti5
    #34207
    Nem akarok én olvasni. Tudom milyenek, ezekkel dolgozok nap mint nap. Ha nincs tolmács, akkor inkább nem szólalnak meg...
  • SlickAdam
    #34206
    hatöööööö... van felirat... aktivald BICS!
    Utoljára szerkesztette: SlickAdam, 2015.08.12. 17:43:51
  • Kandurex
    #34205
    Édes faszom, hogy ez mit karattyol össze..
  • Totti5
    #34204
    Angolul makogj bunkó, vagy írj ki mindent japánul, ha nem vagy képes megszólalni világi nyelven. Ebből én semmit nem értettem. Persze tudom ezeknek büdös az angol.
  • MoRT2195
    #34203
    Most tervezek PS4-et venni és én ezt szemeltem ki. Szerintem ez eléggé megéri, 134.990ft-ba kerül és mellé God of War 3: Remastered jár, emellett még 2 választható játék is van (ami számomra a The Order 1886 és a Driveclub lenne), plusz 3 havi PS Plus tagságot is adnak. Szerintetek megéri ez, vagy tudtok jobbat ajánlani?
  • Moby
    #34202
    Kösz a tippet!
  • SlickAdam
    #34201
  • SlickAdam
    #34200
    en is megneztem. pont olyan, mint ahogy elöször jellemeztem:
    gone home + ethan carter

    ha nem lenne szar a pörformansz, behuznam.

    ----------------

    ja MOBY!!! ha mar ugyis pecezel... ha meg nem volt meg, a Gone Home-t told le! nehany ora az egesz, szerintem tetszene neked. elegge junik cucc. annyi, hogy teljes nyugalomban kezdj neki, ne zavarjon senki, mert at kell elni, fel kell fedezni, olvasgatni kell sokat.
    Utoljára szerkesztette: SlickAdam, 2015.08.12. 17:31:57
  • TDC Geronimo
    #34199
    én megnézem youtuben. Ez megint olyan "játék", amiben semmi játék elem nincs.
  • kirol
    #34198
    Az Everybody’s Gone to the Rapture, sétaszimulátort megvette valaki?
  • TDC Geronimo
    #34197
    Ez max ilyen 1 hónapos incremental updatenek menne el, amúgy meg vótmá
  • Ulthane
    #34196
    Firmware 3.00
  • TDC Geronimo
    #34195
    csapong PSen is, de még régebbi df elemzés alapján valamivel jobban fut. Ez DICE féle 60 itt ne várj csodát. 32es szervereken mondjuk nagyrészt tudja tartani a 60at
    Utoljára szerkesztette: TDC Geronimo, 2015.08.12. 16:25:00
  • Moby
    #34194
    PM
  • Moby
    #34193
    Mennyivel fut jobban mint a boxos? Ott ügye ingyen van, csak az a zizi...
  • TDC Geronimo
    #34192
    3600 ft BF4 storeba. Mostani gen legjobb multis fpse, főleg ha van kivel tolni.
  • Moby
    #34191
    Élvezném, ha lenne rá időm :(
  • n000rbi
    #34190
    Szard le, ott a game of the century DaS a gépeden, élvezzed.
  • Moby
    #34189
    De amúgy ottvan a vidi a euro oldalán, most nézem, még rébebbről. Na pont olyan, mint ott a videón. Ilyen 25-35 közötti a frém. De itt már nem is a frém a legnagyobb gond.
    Hanem minden :D Ez az egész úgy szar ahogy van.
    Utoljára szerkesztette: Moby, 2015.08.12. 14:48:53
  • SlickAdam
    #34188
  • Moby
    #34187
    Na megnéztem pécén (gecisok dolgom van ma). Nem gondoltam, hogy a konzolos verzát képesek alulmúlni a polák sámánok, de a pécéssel sikerült nekik
    Az első 10 perc élménye: hiába a lock, csapkorászó frém, popin hegyek, bughegyek (levegőbenállás, összevissza objektumok....

    ÉVJÁTÉKA©
  • Totti5
    #34186
    Nincs átlag 30 fps. Ez hogy a francba jött ki nekik? Átlag 30hoz vagy fölé is kellene mennie vagy fix 30nak lenni.
  • n000rbi
    #34185
    Boxon nézed? Mert ps4 verzára nem mondtak ilyet.