121194

status.playstation.comgamefaqs ps4PSN IDs


NEM JELÖLT JÁTÉK SPOILER-ES HOZZÁSZÓLÁS, KÉP KITILTÁST EREDMÉNYEZ!
A warezzal kapcsolatos minden hozzászólás törölve lesz!


SG.hu Discord
  • Rdinho10
    #34264
    Telorol vagyok,nem engedi szerkeszteni sorry:/ pes 15 hoz nincs mod ps4re.hat ha ez a 16 gyors akkor a fifa meg gyorsabb lesz
  • SlickAdam
    #34263
    "Az ilyen eljárásoknál általában csak egyfajta, alacsonyan lebegő felhőt tudnak az erőforrások komolyabb igénybevétele nélkül megrajzolni, ám a Horizon: Zero Dawn esetében úgy döntött a Killzone-játékokról ismert csapat, hogy ez nem lesz elég."

    tehat ök megis elbasszak ra a powat. fontos is a felhö tema... W3-ban is tokeletes, hova jobbat?
  • darkSectorxxx #34262
    "Lenyűgöző új screenshotokon a Horizon: Zero Dawn főszereplője és égboltja

    A Guerilla Games nem fukarkodik a Horizon: Zero Dawn-nal kapcsolatos infókkal, egyrészt megmutatták, milyen technológiával készítenek valósághű felhőket a játékba, másfelől a cosplayereknek is segítenek a főszereplő, Aloy részletes bemutatásával.
    A Horizon: Zero Dawn-ról egyelőre nem tudunk rengeteg mindent, viszont abban már az első pillanattól biztosak lehettünk, hogy a látványra nem lehet panasz. Az eddig is a PlayStation leglátványosabb játékait produkáló Guerilla Games egy apró kulisszatitkot árult el egy, a valós idejű renderelési technológiákról szóló kurzuson, amiből kiderül, hogy a poszt-apokaliptikus világuk felhőire is különös figyelmet fordítanak.

    Az előadás rövid leírásából kiderül, hogy a felhőket valós időben renderelik, és nem csupán 2D-s objektumokról van szó, hanem térfogattal is rendelkeznek. Az ilyen eljárásoknál általában csak egyfajta, alacsonyan lebegő felhőt tudnak az erőforrások komolyabb igénybevétele nélkül megrajzolni, ám a Horizon: Zero Dawn esetében úgy döntött a Killzone-játékokról ismert csapat, hogy ez nem lesz elég. A játékban rengeteg különböző fajta felhő jelenik majd meg, mind magasan, mind alacsonyan, ráadásul a napszakokkal együtt változó fényviszonyokat is tükröznie kell a felhőknek, ehhez pedig egy komoly szakembert igazolt a Guerilla Games. Andrew Schneider ugyanis korábban annál a cégnél is dolgozott, akik a Rio, vagy a Jégkorszak című animációs filmek egét és rajta a felhőket is megalkották."


    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2015.08.13. 12:00:00
  • darkSectorxxx #34261
    Ugye nem még mindig Witcher 3. :D
  • SlickAdam
    #34260
    mindenesetre mostmar tenyleg itt az ideje, hogy jatsszak is vele, ne csak a kamerat forgassam, mint egy felkegyelmu.
    ejjel nyomtam meg es kb 0 problemam volt a fremmel, pedig voltam mindenfele. itt-ott kis fremeses befigyel, meg talan tobb lett a grafikai bug (aprocskak), de ennyi.
  • SlickAdam
    #34259
    tettem be videot lentebb, abban teszteli a csavo es SEMMIT nem er. mint irtam, mocsar ÉS esö tovabbra is 20-as lock.
    vagyis lehet hogy emeli a fremet egy picit, de az extrem stresszes szitukban esik akkorat a frem, hogy lock-oljon. tehat annyi, hogy ritkabban jon elö.

    szerk.: ja latom mar van DF video is rola. pontosan ahogy mondom.
    Utoljára szerkesztette: SlickAdam, 2015.08.13. 11:21:32
  • TDC Geronimo
    #34258
    blur kikapcsolása kikapcsolja double bufferinget úgy néz ki, de ennek ellenére így is bemászik 20 fpsre




    Utoljára szerkesztette: TDC Geronimo, 2015.08.13. 11:17:43
  • darkSectorxxx #34257
    FY :)
  • TomStorm
    #34256
    Tegnap már kipróbáltam.Túl gyorsnak találom a játékmenetet.
    Ezt a modder dolgot viszont megnézem Pes15-re,köszi
  • nayrobi
    #34255
    Az angol storeból már tölthető.
  • n000rbi
    #34254
    Szerkesztés?
  • darkSectorxxx #34253
    Kíváncsi vagyok mikor teszik fel.
  • darkSectorxxx #34252
    Lesz számunkra is demo.
  • Rdinho10
    #34251
    Javaslom probald ki a pes 16 demot.
  • Rdinho10
    #34250
    Plussz Bl,Eropa liga stb..jogok megint zsebben a konaminal,sot az euro 2016 jogok is meglettek!
  • Rdinho10
    #34249
    Tehat en a helyedbe egy forintot nem adnek a 15-ert,plane most mar..de en meg a 16 ot is atgondolom jo erosen!nalam a Pesnel kezdodik a focigame.Pes 16 demo engem meggyozott.
  • Rdinho10
    #34248
    Most mar lehetove tettek a mezek,logok beimportalasat ps4-re programon belul tehat mar gozerovel dolgoznak a modderek...mire kijon meg is lesz minden licensz nelkuli csapat. Fifat nem erdemes,teljesen lesza.r.jak kb 3honapja a frissiteseket.cipo,mez eselytelen mert akkor kb fele annyian vennek meg... Keretfrossitest meg letolt ra de a fontosabb igazolasokat nem csinalja meg,csak az ilyen gerrard fele amerikai igazolas van a helyen.
  • TomStorm
    #34247
    +Pl.egy M.United mez már az új Adidas lenne ha megvenném a játékot?
  • TomStorm
    #34246
    Még egy kérdés:PES 16 mennyire kapott licensz jogokat?
  • TomStorm
    #34245
    Fifa 15 hol tart frissítéssel együtt az átigazolásokban?
    Letölteném teljes játékot akkor melyik időszakot kapnám csapatfelállásokban?
  • TDC Geronimo
    #34244
    DS3

    New information coming from Miyazaki via an interview with PCGames.de:

    - Approximately the same amount of equipment in DS3 as was in DS2
    - The demo characters were indeed sped up. Builds using heavy armor like the ones in the demo will be slower in the final game
    - Magic will be in the next demo
    - A new project is already in the early concept phase
  • SlickAdam
    #34243
    csak a szokasos. ps3-akban is retek volt mindig is. pfui
  • SlickAdam
    #34242
    ne undokoskodj!

    amugy ket napja FF7-et tolok, ugyhogy mikor elinditottam a W3-at az elöbb, azt hittem szörnyethalok a latvanytol.:D
  • Moby
    #34241
    Bréking: nem a psn volt szar, hanem a ps4-es csúcsteknó wifije továbbra is működésképtelen. Így az ötödikben IZS.
    FCKIN ROCKETSCIENCE.
  • Moby
    #34240
    >gém of dö jír varomanyos ujra a ringben!

    Ha a két jelölted egyidőben futtatod, ketten együtt lerenderelnek egy játékra való frémmennyiséget, permásodperc :DDD
  • Harlekin
    #34239
    OFF!

    Csak nehogy valaki így járjon,mert másnál is volt most hasonló eset!!!!!!!!!!

    Idézet x1 topikból tőlem!

    "Na és ha már ide tévedtem.

    Úton van felém a vadi új fekete kontroller is!A camo ugye megjött ameddig nyaraltam!Teljesen új lezárt dobozost küldtek remélem a fekete is így jön!
    OFF!

    Viszont van rossz hír is.Ma kinyitom a posta ládát és OTP levél.Kibont mondom mi a fasz tömören a tartalom megpróbálták lenyúlni a lóvém pay pal segítségével valami kínai!(nem sikerült,mert soha nincs rajta lóvé csak a vásárlás pillanatában)
    Hívom őket ahogy kell és közlik gyanús tranzakciókat észleltek.A web kártyámat és a hozzá tartozó számlát felfüggesztették...
    Kérdem teendő mondja a kártya az kuka a számla ha mindent leellenőriznek ,meg Én is akkor vissza állítható,de a kártya helyet kapok másikat mondom franko vagy 10-12 helyre volt ez a kártya regisztrálva ahova most majd lehet az újat megint regisztrálni.Jó letudva

    Megyek pay pal oldal "ugye szétvált ebaytől" és tuti ez volt az a pont ahol hiba csúszott a dolgokba és próbálkoztak a lopással.

    Próbálok belépni beírok mindent és szépen kínai betűkkel fogad pay pal fél óra volt mire emberi karaktereket tudtam varázsolni.És kezdődhetett a vissza szerzés.Új jelszó!Emailes vissza jelzés!Új kérdés válasz beállítás!És be kellet küldenem egy okmány képet amin szerepel a nevem meg címem!

    Végre látom a pay palt és nézem17 tranzakciót indítottak 97000 forint értékben...De rábaszott a csicska geci! :-D Belegondolok mi lett volna ha a fő kártyám van oda be regisztrálva...."
  • SlickAdam
    #34238
    amuuuuugy csinaltak valamit.
    elöbb csekkoltam 1.08-at. a szokasos neha 29-re eses (es emiatt minimalis rantas) meg mindig megvan, DE!
    - mocsarban harc közben (esö NELKUL) majdhogynem tokeletes a frem. korabban nem volt az, lasd:

    - Novigrad-ban szinten jo a frem. nyoma sincs a regi allapotnak (amirol mondjuk en csak hallottam), hogy "menj el Novi-ba es sirj". este is okes, persze nehol van eses, de nem talalkoztam 20-as lock-al
    - ezek a stresszes helyek, tehat mashol mindig(?) okes

    termeszetesen ha mocsarban befigyel az esö is, akkor jon a lock, de mintha (ezt most valszeg bekepzelem) valamivel jobb lenne. ertsd.: 1-2 frem plusz.
    Novigradban is johet lock esö mellett ejjel, DE nem mindenhol. pl föteren semmi baja. söt ugy igazabol tobbnyire rendben van a varosban csapadekkor is.

    konkluzio: ez igencsak messze van a satan termeketol, amitol agyfaszt kaptal es menekültel te is frau merkel-hez a tengeren at.:D reszemröl ez mar teljesen jatszhato, az összessegeben ritkanak mondhato 20-as lock-ot kibirom.
    gém of dö jír varomanyos ujra a ringben!

    (mindket blur-t kikapcsoltam "teszt" alatt)
    Utoljára szerkesztette: SlickAdam, 2015.08.12. 22:15:46
  • TDC Geronimo
    #34237
    az utolsó verzió a legjobb
  • TDC Geronimo
    #34236
    pure gameplay. Ezt a demot még nem is láttam



  • Moby
    #34235
    Oké, azt mondjuk aláírom, hogy a szokásos módon, bruteforce-al, egy 970(+) olyan finom permetté darálja le azt a negyven tonna bélsárt amit sikerült a sámánoknak bitekbe zárni, hogy fel sem tűnik mit lélegzel be, de attól még az AMI :)
  • Moby
    #34234
    Ha hülyére butítanám nyilván menne jobban is, de annyira moslékul mennek benne olyanok is, amik egyébként a kurvaszar konzolos verzákban legalább úgy-ahogy okésan mennek (a clipping a setup miatt hányás konzolon, de popin legalább nincs).
    Magyarán annyi kedvem van ennek a pörformansz turkálásához, mint a kutyaszar laborvizsgálatához. Számtalan egyéb ponton is találok analógiát a két tevékenység között.
  • arty
    #34233
    zavart, hogy könnyen tanulható, egyszerű, lényegretörő és az egész világ "egyetemes" nyelve? (és éppen ez utóbbi miatt "kell" ezt tanulni)
  • TDC Geronimo
    #34232
    Megmagyaráznák azt is, hogy tökéletesen működik, az emberek meg el is hinnék
  • Moby
    #34231
    Gecijó megint a psn...lehetne ez simán orbánék nemzeti szolgáltatója
  • arty
    #34230
    mivel itt ugye (előre!!!) átvállaltad az optimalizálást a sámánoktól, ergo valamit TE csinálhattál rosszul
  • Moby
    #34229
    Nyilván. PSPlus előfizu kell a multihoz egyáltalán, de az mindenképpen kell. Maximum a lópáncél kódok vannak elsütve a használtakban. De amúgy ja, ahogy Dark mondta most van pl. Order summer sale-ben. Ha találsz magadnak partnert sharingre akkor a fele. Driveclub psplus edition meg amúgy is jár a psplus mellé.
  • MoRT2195
    #34228
    Igen? :D Tehát ha használt lemezes játékot veszek, akkor gond nélkül tudok játszani a multival is?
  • Moby
    #34227
    Aktiválni? Ez nem olyan, hogy megveszed lemezen, és a steamfiókodra kerül :D Ez még az oldszkúl lemezes cucc. Valóban lemezes. Tényleg az. :DD
  • MoRT2195
    #34226
    De itt főként használt játékok vannak. Használt játékoknál van valami korlát? Ha már aktiválta valaki, akkor attól még én is tudom ugyan úgy aktiválni még egyszer, és ugyan úgy használhatom teljesen a játékot?
  • TDC Geronimo
    #34225
    Lehet felrakom evil withint. Kedvem támadt letolni megint :y