121194

status.playstation.comgamefaqs ps4PSN IDs


NEM JELÖLT JÁTÉK SPOILER-ES HOZZÁSZÓLÁS, KÉP KITILTÁST EREDMÉNYEZ!
A warezzal kapcsolatos minden hozzászólás törölve lesz!


SG.hu Discord
  • TDC Geronimo
    #34304
    sanitarium? :D

    Régi emlékek...
  • n000rbi
    #34303
    Az első részt igen, nem is tudtam hogy volt második :D

    Ha már off retró, sok kalandjátékhoz volt szerencsém, de a legbetegebb (és egyben az egyik legnagyobb kedvenc) ő volt:

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!


    Hint:
    [spoiler]Sanitarium


    [/spoiler]
    Utoljára szerkesztette: n000rbi, 2015.08.14. 13:18:10
  • Moby
    #34302
    Mivel érzékelem, hogy a ps4 topikban mindenki lélegzetvisszafojtva figyeli a pécégéming eseményeket: ugyanaz a kontroller, ugyanakkor, ugyanúgy witcher3 alatt viszont megy.
    Amivel nem akarok, azzal játszahatnék. Hellyeah.
  • Totti5
    #34301
    Régen nem volt frém esés.
  • Moby
    #34300
    Sose láttam, de most nézem: ronda egy állat ez :D
  • Moby
    #34299
    Köszönöm, rendi vagy, de én ezt a platformot egy életre lehúztam a klozeton. Nekem nincs időm naponta több órás munkával cipőkanállal magamra erőltetni a latex szopóálarcot. Vagy kiadja remasterben a from, vagy das1 mentes maradok.
    Utoljára szerkesztette: Moby, 2015.08.14. 12:11:01
  • SlickAdam
    #34298
    eeees gurul tovabb a nosztalgia szeker!!!
    ezt ki tolta regen?
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!

    frem 15 es 30 között van folyamatosan + a mocsok kamera is ratesz egy lapattal, de anno nem nagyon izgatott ezek szerint.:D gondoltam berakom csekkolni, hogy fut-e rendesen (kicsit karcos), azt' nem belecsuszott 1 ora?

  • Was
    #34297
    Nekem is látta a Windows az Xbox360 kontrolleremet, teszteltem is, mégse ment a DS-ben. Akkor én már úgy voltam, hogy na lehúzok minden egyéb USB-s eszközt, hogy ne kavarjon be, és akkor láttam meg a monitor mögött a szintén bedugott csak elfelejtett másik (PS3) kontrollert...
    Gondoltam hátha segít neked, nekem elment vele egy fél órám, de akkor ezek szerint nálad nem ez a probléma.
  • Moby
    #34296
    Megy a kontroller. Látja a windows. A DS beállítómenüjében megy is(!) de a főmenüben, és a játékban nem.
    Ma reggel rendeltem egy 960-at, hogy mégse ezzel a fisemfossal púposkodjak(igen, tudom az is az). De tévedtem. Már tudom mi kell ennek.
    Egy csákány, amit beleállítok ebbe az egész retkes foshalomba.

    Itthon még nem látott senki az újból.
    Utoljára szerkesztette: Moby, 2015.08.14. 11:53:37
  • Was
    #34295
    Nem értem igazán, valami "nagy" gond lehet a gépeddel. Soha nem volt gondom sem a DSfix-szel sem a kontrollerrel (Xbox360) a DS1-ben. Sőt azon játékok egyike amelyik akkor is tudja használni a kontrollert, ha akkor kapcsolom csak be, amikor a játék már fut. Sok játékot újra kell indítanom, ha az indításkor még nem volt bekapcsolva a kontroller.
    Illetve bocsánat, egyszer volt ilyen problémám: amikor elfelejtettem, hogy az asztalon elbújva éppen a PS3 kontrollere töltődött USB-n keresztül. És persze ilyenkor azt a kontrollert kezelte. Szóval nézz körül lehet, hogy nálad is valami USB-s egyéb cucc zavar be.

    Más: nálunk már kijöttek a CUH-1215-ős vagy 16-os modellek? "Hamarosan" vennék egy gépet, de akkor már inkább megvárnám az új sorozatot, de sehol sem látok erről semmit (boltokban nem nézegettem).

    Utoljára szerkesztette: Was, 2015.08.14. 11:50:18
  • Totti5
    #34294
    Ugyan ez megy ótó játékoknál is. Egyik nap jó másik nap nem. Folyamatos szopóroller.
  • n000rbi
    #34293
  • Moby
    #34292
    Gondoltam folytatom a DS1 túrát. A DS soha többé nem érzékeli a kontrollerem, bár a windows látja, lehet kalibrálni, stb.
    Pcgéming.
    Hányok.
    1 órája troubleshootolok.
    DS1 tolattyú ezennel off. Majd egyszer, valami játékra alkalmas platformon.
  • Moby
    #34291
    Vissza is :)
  • n000rbi
    #34290
    Ment egy privátovics.
  • Moby
    #34289
    Ha valaki remoteplayelni akar: eladó a playstationTV-m, 8 gigás kártyával egy játék áráért: 15K
    Talán 3x volt bekapcsolva...
    Utoljára szerkesztette: Moby, 2015.08.14. 08:38:59
  • TDC Geronimo
    #34288
    fanmade

  • Kongy
    #34287
    Még van hátra jó pár dolog :D
  • n000rbi
    #34286
    Rohadtul unom már a Batmant.
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Sok van még az exkavátor után??
  • TomStorm
    #34285
    Ide vele már:)
  • Moby
    #34284
    Majd megmondom ha kijött :)
  • SlickAdam
    #34283
    mirror's-al minden rendben. teljesen erthetö, hogy sokan varjak az ujat ill. szerettek az elsöt. engem spec mindig is hidegen hagyott, de kivi leszek elegedettek lesznek-e a rajongok.:)
  • TDC Geronimo
    #34282
    videókat elnézegetve a mad max hangulatot nagyon adja. Elég igényes lett az egész. Kritikákra meg már rég nem hallgatok
  • Kongy
    #34281
    Sajnos egyet kell értenem. Már a Just Cause 2-t is halálra untam. Semmilyen főhős, unalmas sztori. Szép a grafika meg minden, de egyszerűen nem köt le. Just Cause 3 meg annyira sem érdekel, hogy videót nézzek belőle :D Mad Max a név miatt érdekel, de azzal is megvárom az első kritikákat, és csak óvatosan, mert félek, hogy csalódás lesz számomra.

    Amit én nagyon várok az a Mirror's Edge. Eszméletlen jó volt a gamescomos videó, és a parkőrözés amúgy is a gyengém.
    Utoljára szerkesztette: Kongy, 2015.08.13. 21:25:37
  • sirpalee
    #34280
    Az első gameplay alatt nem ez a sky rendszer ment, oda az art director festett kézzel égboltot. De mutatott pár videót az előadás alatt a fickó, azok nagyon meggyőzőek voltak. Főleg amikor megindult az eső.
  • Moby
    #34279
    Itt különösen jó ha jól néz ki. Főleg baszomnagy monstrumok ellen megy a pofozkodás. Ahogy elnéztem a gameplayt, elég sokat fogom bámulni az eget.
  • sirpalee
    #34278
    2ms megy el rá, meg 20 mega memória (bár 16 framen keresztül átlagolják). Az azért belefér egy open world játéknál, ami nagyrészt külső helyszíneken játszódik.

    Amiben jobb (lehet) mint a witcheres megközelítést, hogy hozzácsapták az időjárási rendszerhez, és azzal tudják vezérelni a felhők kinézetet. Amúgy eléggé meggyőző a kinézete, de olyan hatalmas ötlet nincs benne. Csak elkezdték azt csinálni, amit vfx-ben csinálunk pár éve (ezért is van ott a BS-es fickó).
  • SlickAdam
    #34277
    semmit. gyujtsak fel az egeszet! :P
  • TDC Geronimo
    #34276
    mit mutassanak, story missiont? :P
  • SlickAdam
    #34275
    fun? ejtoernyo + grappling hook ---> rombolj bijaccs. mar a gondolattol fejfajast kapok.
    mad max stream meg megy folyamatosan. meg mindig otoka lokdosodes meg oto customizing vanik... szani.
  • TDC Geronimo
    #34274
    just cause 3nál unalmat?!?! Iszonyat funnak néz ki az egész.
  • SlickAdam
    #34273
    2 percet birtam. rajatszik a környezet is tudom, de ez nekem borzasztoan unalmas, mar-mar lehangolo. just cause 3-nal is ezt erzem.
    jellegtelen fos. moziban 2 oran keresztul jo es eleg volt ez a desert ótóka.

    sebaj, több dollar marad marijora.
    Utoljára szerkesztette: SlickAdam, 2015.08.13. 20:23:47
  • TDC Geronimo
    #34272
    Mad Max livestream most megy
  • darkSectorxxx #34271
    Hát tény hogy nagyon nagyon nagyot mondtak most, mert ugye kik mások mernék ezt megtenni, pláne hogy állítólag sandbox szerű rpg lesz....kicsit nehezen tudom elképzelni eme részletgazdag égboltot.

    De ha megcsinálják, kíváncsi lennék hogyan. :D Meg gondolom a többi sámán tanonc is.

    Meg oké hogy Rio meg Jégkorszak, de ez egy játék. :D
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2015.08.13. 20:10:01
  • Moby
    #34270
    GG GG A kedvenceim
  • TomStorm
    #34269
    Witcher,megérkeztem azokra a helyszinekre Death March fokozaton amik borzasztóan rosszak voltak frame ügyileg de most nincs gondom.
    Úgy,hogy esik az eső is közben.Csak maradjon így végig mert a "munchkin és walked the path" trófeát szeretném még ki nem jön Mad Max:))
  • TomStorm
    #34268
    Én inkább egyikre sem szavazok.Mik ezek amúgy lol
  • darkSectorxxx #34267
    Gondolom 3 darab 60 dolláros
  • TDC Geronimo
    #34266
    elvileg live a vote to play rendszer. Lehet szavazni 3 játékra.

  • darkSectorxxx #34265
    Nem vagyok fejlesztő. Döhát ők sámánok.