121194

status.playstation.comgamefaqs ps4PSN IDs


NEM JELÖLT JÁTÉK SPOILER-ES HOZZÁSZÓLÁS, KÉP KITILTÁST EREDMÉNYEZ!
A warezzal kapcsolatos minden hozzászólás törölve lesz!


SG.hu Discord
  • darkSectorxxx #34344
    Ja én azt hittem ez valami kamu dolog....de a valós fizikához nem sok köze....nem egy Forza 6! :D
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2015.08.15. 07:34:11
  • darkSectorxxx #34343


    Megjelent a W3?
  • darkSectorxxx #34342
    Nekem bejön, ha mette a story és gameplay jó....

    Össze lehetett régen is egyeztetni a humort a drámával....MGS
  • Moby
    #34341
    Tegnap még elindítottam összehasonlításképp a pécés verzával. Egyrészt felértékelődött a konzolos verza a kurvaszar pécéshez képest, másrészt dögöljenek meg ezek a tetvek, másfél órán keresztül nem bírtam abbahagyni, aztán a fáradtságtól ájultam el :(((
  • TDC Geronimo
    #34340
    Idén is lesz PSX event. December 5-6.lesz gondolom egy közel 2 órás konf. Remélem látjuk majd QD játékát bár az esélyes a paris game shown való debütálásra, esetleg új sucker punch cuccot, ne adj isten az ssm is végre bemutat valamit.
  • TDC Geronimo
    #34339
    lol? Ez gondolom nem mindig ilyen.
  • SlickAdam
    #34338
    TÖKELETES a frem Novigrad-ban. egyszeruen nem akar beesni 30 ala.

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    ugy kell aramtalanitani a gepet, hogy abbahagyja a tengernyi frem pushingolasat per szekönd.

  • TDC Geronimo
    #34337
    Király :y
  • SlickAdam
    #34336
    hat ez kurva nagy :D
    kerdes, hogy magamtol eszembe jutna-e egy ilyet kiprobalni.:)
  • arty
    #34335
    _SOHA_ az életbe nem akarok kojima játékaival játszani :D

    és jesszus, már majdnem elindítottam a ground zeroest...... ;))
  • Kongy
    #34334
    WTF?! Kojimánál elgurult a gyógyszer... úgy pár éve... mondjuk mikor megszületett.
    Utoljára szerkesztette: Kongy, 2015.08.14. 23:55:12
  • darkSectorxxx #34333
    NO COMMENT

  • Totti5
    #34332
    Ma már egy COD 1 nem eladható. Lassú, kevés lehetőség, nincs interaktivitás a környezettel. Persze nagyon jó volt anno, főleg LANon ezek a játékok ahol délután még füles, síri csend, 2 csapat és kempelés, taktika hegyek. Éjszaka pár bambi után transzba esve már a Quake 3 volt a legnagyobb örület amit lehetett tolni akkoriban... egy sima Q3 sem temopó ma már:)

    Egyre több, látványosabb, pörgősebb, gyorsabb kell. Minden multi játék erre megy és ezek egyre népszerűbbek évről évre és egyre több is van belőle. Online csapatok sok sok lehetőség és cél amit el lehet érni.
  • Moby
    #34331
    Hát én most kicsit ilyen komperzsion gyanént megvettem ezt, de kb annyi értelme volt, mint vga-t vennem. Ugyanezt a battlefronttal már nem játszanám el. Jók a hangok benne, jó a képi világa, de ez a céltalan futkosás ez már kifejezetten taszít, bármennyire is tetszik a körítés (ami nagyon tetszik a bf4-ben is).
  • Moby
    #34330
    Én ezt nem így látom. Szerintem hatalmasat fejlődtek ezek. A járművek, a millió fegyver és lehetőség, a terep, a megejelnítés...mind-mind őrületes ebben. Csak ehhez kell egy csapat, vagy squad, vagy valami. Mert bár a ezekben a játékokban vannak ugye csapatok, de azok ténylegesen nincsenek. A kicsi, zártabb multijátékokban ez kevésbé probléma, ott lehet egyedül is érvényesülni. De ebben sok-sok négyzetkilométeren megy a box. Itt egyedül nem vagy senki. Vagyis pontosan az vagy.
  • Kongy
    #34329
    CoD2-t, CoD4-et rengeteget toltam, nagyon élveztem. A legutóbbi CoD, aminek a multijával több hónapig elvoltam a Black Ops 1 volt. Azóta kb copy paste jönnek a multik, bár már a BO is olyan volt, mint a MW2 csak más volt a neve pár cuccnak. Titanfall-ba is beleöltem tavaly jópár órát, de más lövöldözős játék nem rémlik. BF-et világ életemben utáltam, játszottam a 3-mal (ingyen le lehetett tölteni Originen PC-re), meg a 4-el is, sőt a Bad Company-val is toltam, és nem kötött le egyszerűen, pedig ráadásul én haverokkal toltam :D Battlefront viszont azért tudna lekötni, mert imádom a Star Wars-t. Minden formában, ha maga a játék fos akkor is. A Force Unleashed 2-t is imádtam, amit sokan a pokolba kívántak.
  • Kandurex
    #34328
    Igen, a CS, meg talán az első BF......a mai multi lövöldék egy dekával sem többek, mint az elődök, semmiben,...míg a single egyre jobban formálódik, követi a trendeket stb. szóval jobb lett, addig a multi semerre nem lépett. Igen, nem a mi korosztályunknak való, de csak azért mert már 20 éve ugyanezt nézzük.
  • Moby
    #34327
    Széezer éve őscsét, meg americasarmyt nyomnii haverokkal jó móka volt. Akkoriban ilyen játékról álmodoztunk, mint most ez. A maga helyén zseniális cucc ez, csak én nem vagyok már azon a helyen.
  • Kandurex
    #34326
    Persze, ha csak nem lófasz multi lenne, hanem igényes,... őőő, szóval, tegyük fel, hogy olyan csoda történik, hogy a Dice meg a single igényesség valahogy karölt....single akkor persze itt nyálazna mindenki...de csak ez az aberrált multi van!

    Mondtam neked, csak a lófasz multi, nem nyerő!
  • Moby
    #34325
    Egész másféle élményként belepróbáltam a ps4-es BF4-be.
    PEWPEWPEW-BANGBANGBANG
    Ez is megvolt. Gondolkoztam érdekel-e ez engem starwars skinezve, és arra jutottam, hogy kurvára nem.

    /amúgy ha ez számít valamit SOKKAL jobban néz ki, mint a one-os verza, és jobban is fut. És iszonyatos kraft van a cuccban, szinte sajnálom, hogy ezek a csapatosfutkosóslődözéses dolgok nem kötnek le. Ezt így egymagamban annyi értelme van nyomni, hogy két féle futó objektum van a pályán. A kék akire nem lövök, és a piros, akire lövök. És ebben ki is merül minden együttműködésem és játékom a többi játékossal :D
    Utoljára szerkesztette: Moby, 2015.08.14. 22:22:15
  • Moby
    #34324
    Ahhoz nem 960 kéne, hanem lobotómia.
  • arty
    #34323
    pedig a 960 pluszkraftja valszeg elég lehetett volna :/
    hihhhetetlen, hogy kihagyod a w3-at, TE!
  • Moby
    #34322
    Értékelem az aggodalmat, de semmi baj nincs :) Ma már óhatatlanul is a bb-t keresem a dasban, és kurvára nincs benne. Van akinek ez előny, nekem épp hátrány.
  • SlickAdam
    #34321
    dehogy... kb. felevente elöjön ez nala, olyankor el akarja adni mindenet (vagy el is adja), quit gaming fenyegetesek, ..., de aztan lenyugszik es 700 oran keresztul tolja a BB-ket.:D

    van egy lezer nyomtatonk itthon. OKI markaju. több, mint 20 eves (no joke). es halvanyan meg nyomtat. sosenem volt töltve / cserelve a patron.
    Utoljára szerkesztette: SlickAdam, 2015.08.14. 16:08:59
  • TDC Geronimo
    #34320
    fos twitch streamből kivett videó, azért.
  • yesname #34319
    Egyszerűen már kiégett. Erőlteti a nosztalgikus idők miatt, de szinte minden hozzászólásából lejön, hogy egyszerűen vége. Pont. Ennyi. Elégett a nafta. Elfogyott. Próbálkozik becsületesen, de hát a gyertyának annyi. Egyszer mindenki eljut ide.
    Utoljára szerkesztette: yesname, 2015.08.14. 16:04:47
  • SlickAdam
    #34318
    tul sok hardcore-t toltal mostanaban. szukseged lenne nehany het vattacukor kurara.:D
    vagy legalabb kis gone home-ra valamelyik este egy ültöben letolva. hogy erjen masfele elmeny is.
  • Moby
    #34317
    Mér ilyen szaggatós ebből minden videó amit kiadnak? Ennyire fasza a frém?
  • Moby
    #34316
    Nyah, ennyi idő kellett, hogy ráúnjak a das-ra. Elvittem a 2. bossig (belle gargoyle) és semmi motivációm továbbmenni. A rossz szájízben biztos benne van a szopástenger, ami idáig kisérte a projektet, de nem vonz a játék sem. Unom a környezetet, meg úgy kb mindent. Ennyi. Majd a das3.
  • darkSectorxxx #34315
    Anti-nak.

    Küldöm a 6k-t. :)
  • Kongy
    #34314
    "hosszú érdekes sztori" ? :D És Mad Max egy lapon? Nem azért mondom, a filmet is élveztem, de nem épp a sztori miatt. :D Ha ilyesmit vársz ettől a játéktól, akkor szinte biztosan csalódni fogsz.
    Utoljára szerkesztette: Kongy, 2015.08.14. 14:21:55
  • TomStorm
    #34313
    +auto tuning,open world,RPG elemek,Dungeon,Mad Max világ.Ennek is van hirdetve mást ne is keressetek.
    Sztorit még nem lehet tudni.Ezek ilyen grindelős mellék küldik amit tegnap Dev.-ek toltak.Szintezni lesz jó.

    Persze tudom és megértem,hogy Witcher3 biza magasra tette a mércét nyitott világú Rpg játéban.Ez nálam is így van,nem tagadom.
    Reméljük lesz egy hosszú érdekes sztori azért Mad max-hez és úgy még akár jó is lehet
  • TomStorm
    #34312
    Azzal se lesz nagy durranás.970 minimum kell viszont ahoz már ugye sok minden más is:)
    Kukázni kell pc géminget az a biztos:)
  • Moby
    #34311
    Má visszamondtam.
  • AntiHero
    #34310
    Dark-nak!

    Hangulatos meg minden de ez csak autókázás&verekedés kb :\


    Utoljára szerkesztette: AntiHero, 2015.08.14. 13:43:17
  • n000rbi
    #34309
    Ezzel az offal nem akartam kicsit se arra utalni, hogy nemkívánatos lenne itt a poszt :) Persze akkor jogos a kérdés, hogy minek írtam :D
    Sanitariumot akkor pótold, ha S. King-et bírod.
  • Kongy
    #34308
    Sajnos ezekből a PS1 címekből kimaradtam, mert kisgyerek voltam, amikor kijött, és a szüleim sosem akartak nekem konzolt venni hiába könyörögtem :( Egyedül disney játékokkal játszottam windows 95-ön.
  • arty
    #34307
    protipp: wicser3-al bevárod a 960at és akkor összeáll a dolog ;)
  • SlickAdam
    #34306
    sztem ez nem off. playstation tema... nem fogok tan ps1 topikba irni (lehet nincs is).:)

    az elsö resz ha jol emlekszem idore ment, ezert iszonyat nehez volt, meg reeeeegi. ez a masodik sokkal borultabb lett ezzel a fejszes elmegyogyintezet szokevennyel. hangulat toppon, s graf is egesz jo volt akkoriban.

    mibol van a kep? nem ismerem. szek.: közben megvalaszoltatok.:)
    Utoljára szerkesztette: SlickAdam, 2015.08.14. 13:23:53
  • n000rbi
    #34305
    Bingo :)