121194

status.playstation.comgamefaqs ps4PSN IDs


NEM JELÖLT JÁTÉK SPOILER-ES HOZZÁSZÓLÁS, KÉP KITILTÁST EREDMÉNYEZ!
A warezzal kapcsolatos minden hozzászólás törölve lesz!


SG.hu Discord
  • Kongy
    #34384
    Lesz ebből még Battlefront.
  • TDC Geronimo
    #34383
  • Moby
    #34382
    Tegnap 1-ig basztam a bf4-et.
    2 igazán nagy gond van vele:
    - kompetitív jellegénél foggva(amire bőőőven tesz a kikúrt minőségi prezentáció), elképesztően addiktív :)
    - rühesgecimód idegesítő. Mint minden kompetitív játék :DDD

    Tik ottan a világban mind, akik jobbak vagytok nálam: ROHADJATOK MEG SZARSZEMÉTCSALÓGECICSÍRAGECIHALJATOKMEGSASJJgSDaSHGKH...sáálláállláálláááááá.



    Ma megint nyomom egy kicsit... :DDD
  • Moby
    #34381
    Na azt nem kéne. Az, hogy a japók viszonylag könnyen implementálnak egy lovecraftian zsánert, az csak azt mondja el, hogy hasonlóan beteg és elborult elmék. Ami egy kicsit is egészségesebb univerzum, abban ők csak kóvályognak, mint fing a gatyában. És jönnek a tinitakonynyálszintipop gecik. Pinával és polippal. Szal mindenképp belecsempésződik a betegség.
    Utoljára szerkesztette: Moby, 2015.08.17. 12:22:30
  • sublimaze
    #34380
    Fromsoftware csinálhatna egy sw játékot... :)))
  • TomStorm
    #34379
    Rossz az egész védelem,szétnyílnak szinte,hogy az ellen besétáljon.Hosszú passzt nem akarják megfogni.Mindenki esik-kel,egymásba mennek,labdaszöktetés semmi.Ezek a szabadrugás jelző pontok iszonyat bénák.Nincs előnyszabály.Nincs Licensz.Frame problémák.
    Cselezés ennél a játékmenetnél felejtős.

    Most hirtelen csak ennyi
    Utoljára szerkesztette: TomStorm, 2015.08.17. 12:00:21
  • TomStorm
    #34378
    6K még mindig de lehet jobb lenne megvárni Fifa'16-ot.
    Van 2 feltöltésem amibe beleférne AC Unity+Tomb R.Def.Most ezen gondolkozok.Sose hagyott nyugodni,hogy TR-t nem játszottam,ezt a részt.
    AC meg azért mert vonz a kor maga
    Vagy TR+The Evil Within ez is opció:)
  • arty
    #34377
    mesélj :)
  • n000rbi
    #34376
    Ez az OUYE egy jó kis frankenkonzol :D
  • Kandurex
    #34375
    A nigga nyaklánc?
  • Totti5
    #34374
    Valami nem stimmel.


    Utoljára szerkesztette: Totti5, 2015.08.17. 08:13:19
  • darkSectorxxx #34373
    Mönnyi egy fifa?
  • zzeN
    #34372
    nagyba:
  • TomStorm
    #34371
    Holnap behúzom Fifát.Nekem ebből a Japán foci szarságból elegem van.Soha többet Pro Evo,befejeztem..
  • TomStorm
    #34370
    Ha már Empire akkor inkább lehetne Clone Trooper fehér.Így Vader feketébe nem jön be.Ráadásul ez az Avatar így béna is:S
  • Moby
    #34369
    Belevertem még 3-4 órácskát ebbe a bf4-be.
    Nem, mostmár biztosan nem érdekel a battlefront. :D
  • shaddam
    #34368
  • SlickAdam
    #34367
    minden centet meger!

  • SlickAdam
    #34366
    "Zombie game Dying Light has now sold 5 million copies, as its developer is starting to tease plans for an ambitious-sounding sequel. Producer Tymon Smektala says in a new interview that he was pleasantly surprised by the game's commercial success, which he called "tremendous." "

    há' ezert nincs meg mindignem olcsoer'...! fogyik.
  • kirol
    #34365
    Csak nem emlékszek, mi volt az utolsó, mert régen játszottam vele. :(
  • arty
    #34364
    foglalj outpostokat, erődöket! aztán majd feldob egy következő szingli küldetést is...
  • arty
    #34363
    pedig a harmadikig (42->bf2->bf3) iszonyatos volt a javulás (most azt hagyjuk, hogy én hogy éltem meg pár alapvető balansz-kérdést) ... grafikában, fizikában, kasztok/pléjered kusztomizálhatóságában (nemtom mi másban tudna még előrelépni ;) )
  • Totti5
    #34362
    DICE-nak kár felróni hogy nem single fpst csinál. Ezt sem fogják tudni rendesen megcsinálni, pedig már 3adjára futnak neki ezen a genen.

    Amúgy készül SW single player játék. Visceral csinálja.
  • Kandurex
    #34361
    Nem érted, kit érdekel hány csakmulti jön, akinek van rá igénye nyissa nagyra a száját. A fájó pont ott van, hogy kurva ritkán jön SW játék és, ha nem az előbb említett fosadék kategóriába tartozik, általában elég jó is szokott lenni.
  • Totti5
    #34360
    Yútúb. Beírod hol voltál milyen küldi után és nézed az n+1 végigjátszást addig amíg nem jön el ez a pont. Mindig tökéletesen és gyorsan 100%osan működő dolog. Felesleges főrumokon írigatni és várni a választ, ami vagy lesz vagy nem.
  • kirol
    #34359
    Úgy hamarabb kapnék választ??? :)
  • TDC Geronimo
    #34358
    psnek van ám képkészítő funkciója
  • kirol
    #34357
    A Far Cry 4-ben nem tudok továbbjutni.
    Hol van itt az jelezve, hogy mi a következő fő küldetés?
    KÉP
    Utoljára szerkesztette: kirol, 2015.08.15. 16:39:44
  • Kongy
    #34356
    Jaja, Amy, azt én is kifogtam, 600 Ft-ért. De hogy milyen pusztítóan alpári hulladék volt minden téren az durva. Nem elég, hogy ötlettelen és ocsmány volt, még szarul is futott :D
  • Totti5
    #34355
    Már most elment a kedvem ettől. Nem sokra van attól hogy szétesik az egész kifagy és törli magát a rendszerről... ilyen zsé faszláma alibi fejlesztők szotak ilyen szart kiadni. Valami Amy volt a neve annak pár éve ahol attól tartottam felrobban az 360 annyira hulladék volt az egész.
  • Moby
    #34354
    Najó, ez a W3 elérte a játékra alkalmatlan állapotot.
  • Moby
    #34353
    Én sem ilyen hibákra gondoltam.
    Artifactol. Először azt hittem a mozgásinterpoláció van bekapcsolva, de nem. Meghát olyan problémák, amiket az nem is okoz. Ilyen 1-1 frémig hiányoznak részek a képből, vagy olyan van ott, aminek nem kéne ott lennie.
  • AntiHero
    #34352
    Dikk. kár patchelni. :D Eskü megjelenéskor nem voltak ilyenek. :D
  • Totti5
    #34351
    Nem túl bíztató. Jövőhéten szabi végig, W3at be akarom már fejezni.
  • SlickAdam
    #34350
    ezt tegnap azutan produkalta, hogy felebresztettem a gepet sleep-bol (ja es ki kellett huznom az aramkabelt, mert nem akart kikapcsolni utana).
    teny, hogy uccso update ota sok kis apro grafikai bugot latok. arnyekok furak altalaban korulottem, több a pop-in, ... de összessegeben jo a frem (vagy 2-3 orat toltam ejjel Novigradban), ugyhogy elnezem, amig a videoban latotthoz hasonlo komolyabb problema csak ritkan (vagy lehetöleg soha tobbet nem) jon elö.
    Utoljára szerkesztette: SlickAdam, 2015.08.15. 09:07:13
  • Totti5
    #34349
    Remélem kicsapják ezeket a kódereket, aztán valami új bagázzsal állnak neki a kíberpánk játéknak.
  • Moby
    #34348
    Értem.
  • Kandurex
    #34347
    Igen? Én nem látom azt kurva nagy fejlődést a Battlefield 1 óta ami kb. 12-13 éve jelent meg!?
  • Moby
    #34346
    Egy biztos: az 1.08 óta jelentősen több a grafbug mint előtte. Tegnap többször hittem, hogy ramhibás lett a ps4. De még mindig kutyafasza ahhoz képest, amit pécén művel.
  • n000rbi
    #34345
    Aztaku, ezt csináltad hajnali egykor? :D Azt tudom ajánlani, hogy menj a Tech Support teamhez. Most éppen ez az aktuális lerázó dumájuk twitteren.