121194

status.playstation.comgamefaqs ps4PSN IDs


NEM JELÖLT JÁTÉK SPOILER-ES HOZZÁSZÓLÁS, KÉP KITILTÁST EREDMÉNYEZ!
A warezzal kapcsolatos minden hozzászólás törölve lesz!


SG.hu Discord
  • Moby
    #34424
    Annyi fasság sem :D

    Más.
    Lődözök-lődözök, tanulgatom :D
  • TDC Geronimo
    #34423
    Próbálok így MGS Vre a storyval képbe kerülni, de baszki. A Barátok közt 7500 része alatt nem volt ennyi kavarás, mint itt!

    (szartseértek)
    Utoljára szerkesztette: TDC Geronimo, 2015.08.17. 21:55:03
  • Kandurex
    #34422
    Egy Demon Souls lenne állat...
    Utoljára szerkesztette: Kandurex, 2015.08.17. 21:56:16
  • sublimaze
    #34421
    Én is, de hátha... :) Még az előzőt akartam szerkeszteni de túl sokáig pötyögtem, szóval beszúrom ide:

    *Szerk.: Még a Zombihoz annyit, hogy én elhiszem, hogy a maga nemében jó a játék, csak nem értem, hogy ezt így ilyen formában miért erőltetik ezen a generáción.

    Ja' és tegyük hozzá azt is, hogy egyáltalán nem rajongok a műfajért, sőt herótom van ezektől a zombis játékoktól (utoljára 2004 környékén mutattam érdeklődést a téma iránt, a dawn of the dead film remake-jén felbuzdulva), aztán az utóbbi években olyan szinten folytak a csapból is a zombik, hogy bármilyen jó is lenne, engem már nem tudna lenyűgözni (pedig azóta már számtalan olyan játék jelent meg, amiről annó csak álmodoztam, hogy milyen jó lenne, de azóta sajna kinőttem ezt). Szóval így utólag is bocs a leszólásért!
    Utoljára szerkesztette: sublimaze, 2015.08.17. 21:29:51
  • Moby
    #34420
    Kétlem, hogy a remaszterelt 2 UTÁN adják ki az első részt.
  • sublimaze
    #34419
    Én még bizakodom, hogy mire túlleszek a bloodborne-on (vagy beleunok :D, mert ugye azért ez nem csak az a sima kampánykipörgetős játék), addig hátha újrakeverik(tudom, akkor sem lesz olyan mint a bb, de valamivel élhetőbb). Ja más lehetőségem nem is nagyon lenne, mióta konzolon játszom, azóta egy fillért nem költöttem pc-re, így egy 6-7 éves asztali gépem van (amit ugyan játékra vettem anno, de a maga idejében sem volt high-end... :)) valamint egy noteszom, amin még sosem próbáltam játszani (nem is arra vettem).
  • Moby
    #34418
    LÁL
  • Seth
    #34417
  • TDC Geronimo
    #34416
    noes kint van már az mgsv LE kiadás

  • Moby
    #34415
    De gondolkodom, hogy újrakezdem azt is olyan karival, amivel gyorsabban haladok. Hátha akkor nem kell ennyit a szögeletes kopár kő-baszt ennyit bámulnom (bár a helyzet az, hogy voltam ma lent az erdőben is, és annak is jócskán megszépítette az idő az emlékét, és jókorát rúg most bele a BB erdő emléke :D)
  • Moby
    #34414
    Nemtudom én ma ehhez hogyan állnék. A maga idejében, a maga platformján ez egyáltalán nem volt gáz (és nem is tudtam akkor játszani vele igazán, csak később). WiiU-n ez nem volt gáz. De hogy ezen aa generáción hogyan fogadnám ha nem ismerném...fogsincs. Nem szép, ez tény. De gecijó. De most emellett nem tudok hitelesen kampányolni, mert pont ilyen okokból futottam zátonyra a DaS-al.
  • sublimaze
    #34413
    Tudom... Hát jó játékot annak aki játszani fog vele, én nagy valószinűséggel kihagyom... :)
  • sublimaze
    #34412
    Hasonlóképp érzek, de azért azt a "vérport" igazán csinálhatták volna legalább pirosra... Nem várom, hogy LoU szintű erőszak legyen a játékban és ps3-on is letudtam küzdeni az ezzel szembeni averziómat, viszont egyszerűen nem értem, ha már egyszer amúgy is tüzet nyitunk más emberekre, miért gondolják, hogy ez annyit el vesz az erőszakból (inkább csak gagyinak hat).
  • Moby
    #34411
    Ez egy wiiu játék átirata. Ergo prevgen.
  • TDC Geronimo
    #34410
    its happening :(



    Kojima editálja a launch trailert

    "New video won't contain many spoilers since it's close to release date. Its theme is "evolution and harmony of MG""
  • sublimaze
    #34409
    Hát izlések és pofonok, nekem enyhén szólva is olyan szinten gagyinak hat, hogy hozzászagolni se lenne kedvem... :/ Pedig, nekem sem a minden grafika, de ez a játék tényleg minimum 10 éves lemaradással bír (sőt megkockáztatom, hogy 10 éve is voltak ennél szebbek).... :/ (Survival-nek ott a Resi Remake, jön a 0, sőt a kettesnek is készül a remake-e amit nagyon remélek, hogy nem csesznek el és nem az új resik mintájára csinálják).
    Utoljára szerkesztette: sublimaze, 2015.08.17. 19:31:14
  • arty
    #34408
    nem kell beimportálni a trofit, annyit szeretnék, hogy ha én már letoltam a játékot, had nyomjam a remasztert brutálon... HA akarom :)

    ennek eldöntésére meg ott a trófea. vagy nincs ott.

    nekem ilyen időtávból az egész trilógia egy, nagy egész.
    egy kurvajó - ha nem a legjobb - játék a prevgenről :) elképzelésem sincs, hogy lehet ezt majd visszaadni, de ha valakinek, akkor az ND-nek van rá a legnagyobb esélye :))
    Utoljára szerkesztette: arty, 2015.08.17. 19:28:08
  • Moby
    #34407
    Hm. Óriásit változott drake a részek alatt :)
  • Moby
    #34406
    Nekem még minddg a második rész a szó-bennakad-fasz-fennakad. Soha nem fogom ugyanazt átélni. Csak ültünk az első percekben, és nem bírtuk felfogni amit látunk.
  • TDC Geronimo
    #34405
    kicsit sötét a kép, de azért látni a különbséget

  • Moby
    #34404
    De erről nem is szól a fáma. Vagy ha a "same game"-be látod bele, szerintem az a széria adott részére vonatkozik.
    Mondjuk elve nem tudom hogy lehetne beimportálni trofit egy másik játékból.
  • arty
    #34403
    és? nem lehet acsit csekkolni, péééldául?
  • Moby
    #34402
    Nehogymá hogy ezt ennyiből megmondod :)
  • TDC Geronimo
    #34401
    szép lett az is, drake is megkapta 3as modellt
  • Moby
    #34400
    Lesznek, és nem kevesen, akiknek ez lesz az első talijuk uncsival.
  • arty
    #34399
    baromállatok :(

    egy remasztert játsz végig (valszeg megvolt már 1-2x ps3on), hogy utána mármegint letolhasd.... háppersze.
  • arty
    #34398
    uc4 megjelenés=ps4 vásárlás, mese nincs :)

    UGYAN EZT akarom átélni, AZONNAL. komolyan, beleborzongtam a video nézésébe, annyi emlék :)
  • Moby
    #34397
    Na ez most - és ez először történik meg - meghozta a kedvem hozzá. Viszont az első részt feltűnően keveset mutatják.
  • Moby
    #34396
    Marhaság. Egyik legjobb survival game evör. Van kihívás is bőven( Nehéz mint a k.isten ).
  • zzeN
    #34395
    Ez lesz plusz benne:

    - Explorer Mode is an all-new mode for beginners where combat difficulty is reduced greatly.
    - Speed Run Mode adds a timer that allows players to track their gameplay time against their friends as they play sections of the game.
    - Brutal Difficulty Mode is the ultimate challenge as the gameplay will be more punishing than Crushing Difficulty (unlocked after beating Crushing Difficulty in the same game).
  • TDC Geronimo
    #34394
    utóbbi évek legjobb survivalos cucca, de nem gáz...

    Örülnék ha "kiszúrnák" a szemem vele, szívesen letolnám még egyszer
  • sublimaze
    #34393
    Fú még plus-os játéknak is rossz lenne... Félek is, hogy egyszer ezzel lesz kiszúrva a szemünk... :C
  • Totti5
    #34392
    Nagyon jó kalandok voltak!!!
  • Moby
    #34391
    Nem a szenvedéssel van itt a baj, hanem hogy olyan kibaszott sivár, kopár, érdektelen a világa, hogy feltépem az ereim két bossfight között.
  • TDC Geronimo
    #34390
    Zombi stream

    Holnap megjelenik, ha valaki nem tudná. Sokat reklámozza ubi lol

    minimap ennél gázabb nem is lehetne...
    Utoljára szerkesztette: TDC Geronimo, 2015.08.17. 17:00:11
  • TDC Geronimo
    #34389
  • darkSectorxxx #34388
    Ennyi, szenvedés és szenvedés közt is van különbség.
  • Kandurex
    #34387
  • sublimaze
    #34386
    Lehet valami abban amit mondasz, de én megnézném így mondjuk egy dark jedi sztoriját. :)
  • Moby
    #34385
    Viszont ez a das1 kapott egy örökös kickbant. A BB még az a nehézség és pályatervezés volt, ami nem ment el agybaszott kategóriába, ez bőőőven. Még a one rebornehoz vezető úton sem kellett kötelezően mindenkivel acsarkodni (vagy a 3 tetűhöz), de nem, itt bazdmeg lifetezzél félpercet a semmiért, aztán baszkodjál 40 kibaszott csontival a bossfightért. Anyátok. Del.
    Utoljára szerkesztette: Moby, 2015.08.17. 13:30:33