121194

status.playstation.comgamefaqs ps4PSN IDs


NEM JELÖLT JÁTÉK SPOILER-ES HOZZÁSZÓLÁS, KÉP KITILTÁST EREDMÉNYEZ!
A warezzal kapcsolatos minden hozzászólás törölve lesz!


SG.hu Discord
  • SlickAdam
    #34464
    pedig a csajjal is csodakat muvelhet.:D brazzers...
  • darkSectorxxx #34463
    az is kemény ahogy csatlakozik a repülőgép szárnya fent a törzshöz, nem csak textúrákat húztak. :D
  • TDC Geronimo
    #34462
    snake akcióban
    Utoljára szerkesztette: TDC Geronimo, 2015.08.18. 14:58:38
  • SlickAdam
    #34461
  • n000rbi
    #34460
    Még legalább 3 UC-végigjátszást vizionálok magamnak, az eddigi összesen 8-9 mellé :D
  • Moby
    #34459
    Na ez má döfi!
  • Moby
    #34458
    Pedig tolhatnád. Nagyon fasza. És most olcsó is.
  • TDC Geronimo
    #34457


  • TDC Geronimo
    #34456
    Good news for Metal Gear fans, the Phantom Pain reviews come in nice and early. Look forward to the 23rd.
  • Ragnar360
    #34455
    Ehh, nem érezted hogy szinte elnézést kértem:) Most nyugi már na:d lehet volt még más is, de annyira nem olvastam már vissza.
    Viszont lényegében én is mondhatnám akkor hogy ezt úgy megállapítottam hogy nem is kellett tolnom hozzá a bf4-et :)
  • TDC Geronimo
    #34454
    nagyobb fov meg világosabb részek se állnak jól ennek a játéknak. Kisebb fov miatt még jobban szorongott az ember.
  • Moby
    #34453
    Verdikt: a wiiu erősebb hardver!



    [elfut]
  • TDC Geronimo
    #34452
    hiányzik a dirty lens effekt :(
  • Moby
    #34451
    A legjobban mondjuk magamra haragszom, hogy nem azt a szivenkúrt prémiumot vettem meg mindjárt. Ez így sokban lesz :(((
  • Moby
    #34450
    Aham. Namost segítenél kérlek, hol találhatóak ezekben a következő összetevők:
    - játékelem
    - Dice
    - Butított
    Nem találom :(
    Mindenestre ugyebár megint arról van szó, hogy nem fing nélkül nyomom a foteltudományt, hanem beleálltam, és tolom becsülettel. Ebben ismét különbözünk. Én haragudhatok rá kvázi jogosan, mert engem lelőnek. A videójátékban. Ami a tévémen fut. És én irányítom. Érted.
  • Ragnar360
    #34449
    Most csak ezt a kettőt találtam, de akkor lehet rosszul emlékeztem, a többi ilyen battlefiledes kommentet is elolvasva értem hogy hogy vagy a játékkal.
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Egész másféle élményként belepróbáltam a ps4-es BF4-be.
    PEWPEWPEW-BANGBANGBANG
    Ez is megvolt. Gondolkoztam érdekel-e ez engem starwars skinezve, és arra jutottam, hogy kurvára nem.

    Belevertem még 3-4 órácskát ebbe a bf4-be.
    Nem, mostmár biztosan nem érdekel a battlefront. :D
  • Moby
    #34448
    Ezek melyik posztomban voltak? Tudnál esetleg segíteni?
    Utoljára szerkesztette: Moby, 2015.08.18. 13:10:50
  • Ragnar360
    #34447
    Arra értettem, mikor arról írsz hogy a játékelemmekkel van bajod és már gondolod milyen lesz az SW is, meg Dice így meg úgy. :)
    Mennyire lebutított stb.
  • Moby
    #34446
    Mphffhfhnom LOL
  • n000rbi
    #34445
    A polcon a gépvásárlás óta ott van, de túl sok a platform és túl kevés a játék :)
  • Moby
    #34444
    Nehogymár, hogy még ez sem volt meg!
  • n000rbi
    #34443
    Jó lesz ez majd WiiU-n, ha egyszer odaérek a backlogban :D
  • Moby
    #34442
    3 napja mással sem játszom. Szerinted _TÉNYLEG_ nem érdekel?
    Most azt ne keverjük ide, hogy amikor le merészelnek lőni, és a halál retkes faszába kívánom a játék készítőit is :DDD


    /szerk: igazából sokkal régebben fel kellett volna fedeznem magamnak ezt az éppencsak peremvidéken haldokló BF4-et, amit amúgy senki nem tol :D Ha nincs Gero posztja, talán bele sem próbálok újra :D
    Utoljára szerkesztette: Moby, 2015.08.18. 12:01:04
  • Ragnar360
    #34441
    Moby: azért vicces volt most olvasni, hogy már a BF kapcsán/után egyre kevésbé érdekel az SW Battlefront. Bezzeg mikor ugyanazeket mondtam kb és hogy szar lesz biz. szempontból a battlefront akkor le lettem tolva.:)
  • Totti5
    #34440
    Butított PS4 verza lál


    Utoljára szerkesztette: Totti5, 2015.08.18. 10:20:00
  • darkSectorxxx #34439
    Nem valós, de erős idegzettel!

  • Tatyla
    #34438
    Csupa olyan ember aki most rakta be a lemezt :D
  • kirol
    #34437
    Király lesz! :)
  • TDC Geronimo
    #34436
    Fent van storeba, 6k. Érdekes, hogy wii us változat 5 giga volt ez meg 20. Nem igazán értem mitől ekkora
  • TDC Geronimo
    #34435
    Ja nézem a premium most nem akciós. Hát igen 8kért az nagyon megérte volna
  • Moby
    #34434
    Hát...eleve azt kellett volna vennem ahogy nézem Ez így mostmár szopó. Gecidrága. 14K a premium, 8K a premium ed. Én meg megvettem a simát...
    (vannak szerverek ahova nem enged be anélkül),
    Utoljára szerkesztette: Moby, 2015.08.17. 23:46:19
  • TDC Geronimo
    #34433
    Nem tudom most mennyi, de volt már 3-4 k körül. Kapsz azért 20 pályát, rengeteg új fegyvert, járművet. Mostantól mondjuk már minden dlc ingyenes lesz mindenkinek
  • Moby
    #34432
    Lehet meg kéne vennem a prémiumot?
  • AntiHero
    #34431
  • TDC Geronimo
    #34430
  • TDC Geronimo
    #34429
    netkód már fényévekkel jobb, mint volt. Példaértékű supportja van a játéknak. Lassan 2 éves, de még mindig jönnek a patchek, sőt szeptemberben jön ingyenes zavod éjjeli map, később lesznek még ingyenes éjjeles mapok + 1, amit communityvel együtt készítenek CTE szerveren a DICE a játékosokkal együtt.
    Utoljára szerkesztette: TDC Geronimo, 2015.08.17. 23:24:35
  • Moby
    #34428
    Azt meg különösen szeretem, amikor gecijó a csapatom.
    Mindegy, kezdem tényleg élvezni. Csirke vagyok még nagyon (lőni mondjuk kicsit tudok), kb semmiről semmit nem tudok, de kezdem értékelni. Geijók a mapok, a hangok, a graf agyeldobás. A netkód sokszor egy fos, de erről már hallottam sokat.
    Utoljára szerkesztette: Moby, 2015.08.17. 23:20:42
  • zzeN
    #34427
    Zenét alatta tudja valaki?
  • Moby
    #34426
    TDM
    Nyilván nem ennyien voltunk baze :)
  • TDC Geronimo
    #34425
    4vs5?! Milyen módban tolod te? :D

    32es CQra menj