121194

status.playstation.comgamefaqs ps4PSN IDs


NEM JELÖLT JÁTÉK SPOILER-ES HOZZÁSZÓLÁS, KÉP KITILTÁST EREDMÉNYEZ!
A warezzal kapcsolatos minden hozzászólás törölve lesz!


SG.hu Discord
  • Tikal #34504
    Az első részekkel nem volt ilyen bajom.. azok még bejöttek..
  • Moby
    #34503
    Nem értem ezek a posztokat. Az MGS mindig ilyen volt. Ezek a japó agybaszott dolgok mindig ott voltak a szériában. Fingósviccek, hordóbafosás, lószaron megcsúszó jeep...tüpisch mgs. Ezen rageltek? :)
  • Tikal #34502
    én a lószaron megcsúszott jeep-nél elvesztettem az érdeklődésem.... hogy utána még egy lufival fel is lőtte őket, az már csak hab a tortán... az ilyen hülyeségek kizökkentenének csak a játékból... majd egyszer néhány euroért bedobom kosárba.
  • Totti5
    #34501
    Ezek azt hiszek hogy a 17 és a 37 kiegyenlíti egymást? ezért nem kell a 30-RA!! lock? vagy mi zajlik le akkor amikor erről mítingelnek? egyszer meghallgatnám.... engem már kibasztak volna melóhelyről vagy lefokoznak WC pucolónak, ha így állnék neki a munkámhoz és így engednék ki valamit a kezeim közül.
    Utoljára szerkesztette: Totti5, 2015.08.19. 18:50:29
  • Moby
    #34500
    Most néztem csak végig...jézusom
    17fps???Új rekord! Amikor azt hiszed nincs már lejjebb, jön egy újabb ps4 játék, ami megmutatja, hogy DE VAN :DD

    Őrület, hogy ezt a bélsárkivonatot akartam megvenni...
  • SlickAdam
    #34499
    tulelö horror. szo szerint, nem csak reklam bullshit, mint a tobbi "horror" cuccnal.
    dark souls + zombik + belsö nezet
  • Totti5
    #34498
    Aszittem PCre is van, de most látom hogy mónikáék csinálták.

    Akkor meg pláne érthetetlen. Ha meg nem megy az optimákolás akkor 900p és 30 lock. Máris tökéletes.
    Utoljára szerkesztette: Totti5, 2015.08.19. 18:34:59
  • Moby
    #34497
    Szokásos sonyex minőség.
    Minnyá itt az untildawn. Hasonló színvonal az is.
  • Kandurex
    #34496
    mert ez játék? mi a játék része?
  • ppista
    #34495
    Most kezdtem neki másodjára, és nekem kimondottan tetszett a külalak. Képernyö frissitési problémákkal sem találkoztam, igaz, nem is kerestem öket, mint ez a faszi a klipben. Aki egy kicsit is fogékony erre a stilusra, az mindenképpen vegye meg. Aki viszont lövöldözni szeret, az kerülje el, mert kecskefeje lesz töle.
  • roolandsan
    #34494
    Valaki mondana pár szót a Zombiról? Sokan mondtátok hogy milyen jó a WiiU-s verza és érdekelne PS4-re, de nem nagyon tudom mi fán terem, mit várhatok tőle.
  • Kandurex
    #34493
    Vannak jó részei ami eddig a bemutatókból lejött...és persze van benne pár boráfság is...szóval lehet még jó is....vagy nem
  • Kandurex
    #34492
    fosul néz ki, és úgyis fut
  • Totti5
    #34491
    Szemét.

    Lassan azt kellene csinálni, hogy ezek a lengyel meg indie meg akármi fejlesztőket elküldeni egy akkreditációs továbbképzésre a Sony - MS belsős fejlesztőihez, hogy megtanulják az alapkokat... aztán ha megvan csak ők nyúlhatnak konzolhoz. Botrányos amit művelnek.


    Utoljára szerkesztette: Totti5, 2015.08.19. 15:44:37
  • TDC Geronimo
    #34490
    olvasom redditen meg ESO fórumon is, hogy a sony meg a ZOS jó anyját, hogy megint 16gbos patch jött ESOhoz, közben meg 250mbot szed csak a rendszer, de mivel 16gbot ír, már meg se nézik honnan kezdi szedni -.-
    Utoljára szerkesztette: TDC Geronimo, 2015.08.19. 15:37:26
  • samsung123
    #34489
    Én is a 90% ba tartoztam, bár sejttettem, hogy valami ilyesmi van, de így nem tudatosult még. Köszi az infót!
  • TDC Geronimo
    #34488
    mai napig az emberek 90%a nem tudja hogy működik PS4en a patch rendszer. Mindig meglepődnek, hogy mitől több giga minden patch közben meg a PS az eddig megjelent összes patch méretét írja ki és mindig csak a legutolsó adagot szedi le a "preparing to download" fázis után.
  • TDC Geronimo
    #34487
  • Kongy
    #34486

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    nekem ez túl japó

    Utoljára szerkesztette: Kongy, 2015.08.19. 14:17:23
  • TDC Geronimo
    #34485
    HYPE!

  • arty
    #34484
    a cod 2-3 szobában játszódik, esetleg egy utcafronton ;)
  • Ragnar360
    #34483
    Pontosan, és ugyanez várható battlefrontban is, sőt ott lehet mégjobban. Kommunikálni, nem tudsz, nem fogsz velük és úgyis a playerek 80%-a single playerezni fog egy multi játékban. a CoD-ban jobban megvan ez oldva, könyebb csapatba verbuválódni, meg ismerősöket összeszedni, bár az BF-ben is megy, de a menükezelés stb Codban jobb szokott lenni. Bár biztos vannak itt is magyar teamek stb. csak azt kutatni kell itt ott, fórumokon is esetleg, vagy a meglévő barátlistán lévőkkel egyeztetsz (csak a legtöbb alig jár fel úgyis, de ha már ketten vagytok is sokkal jobb), aztán annyi:)
    Utoljára szerkesztette: Ragnar360, 2015.08.19. 11:14:10
  • Totti5
    #34482
  • darkSectorxxx #34481
    "Driveclub - hatalmas frissítés jött

    Annak örömére, hogy a Driveclubot több mint kétmillióan vásárolták meg, az Evolution kiadott egy új játékmóot, új pályákat, szinteket és autót tartalmazó frissítést.
    Jó most Driveclub-játékosnak lenni, és valószínűleg a közeljövőben is jó lesz. A tavaly októberben, tehát lassan egy éve megjelent játékhoz még mindig jönnek frissítések, gyakran ingyenes, teljesen új tartalmakkal.
    Ma jelent meg az 1.21-es frissítés, mely a Sprint módot, 12 pálya Sprint változatát, új Elite Drive szinteket (a szintkorlát 75-re emelkedik), és a 66-os szinttől elérhető Renault R.S. 01-et adja hozzá a játékhoz. A patch 500 megát nyom, így aki eddig nem vette meg a Driveclubot, számítson arra, hogy több mint 11 gigát kell letöltenie az első indítás előtt. Jövő héten egyébként még egy ingyenes autó, a Ferrari 488 GTB jön. A fejlesztőcsapat rövidtávú tervei között szerepel a privát többjátékos lobbik beépítése, valamint még több pálya hozzáadása is."




    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2015.08.19. 09:44:54
  • Moby
    #34480
    Tegnap nyomtam ilyen nagyszerveres, járműves, komplettháborús izét, de az nekem kurvára nem jött be :(
    Itt aztán pláne nincs csapat. Egyedül elviszik a járműveket, bandukolsz a semmiért, és csak ilyen széttőredezett bénázgatás gócok vannak a mapon. Szörnyenszar.
  • Paranoia
    #34479
    fallout 4
    gamescom infó
  • Moby
    #34478
    Sajnos(?) megtörték az utóbbi idők anyagai a kezdeti ellenállásom. Adam megint nyert. Idevele :DDD
  • Totti5
    #34477
    AC-t ne is említsd. F1, Raceroom mellett nem tudom játszani, annyira elmaradott a graf és hangok:( bevilágítás, színek, HDR pocsék benne.

  • arty
    #34476
    amikor az assettot is egy hét után tudtam végre kipróbálni? :D
    amikor ezek a genyók 4 uc-t kínálnak?!?!?!?! :D

    (zombival én valami öteurós verzából tettem volna pár tiszteletkört, nyilván nem az én atombéna skilljeimnek és 0 idegeimnek való)
  • Totti5
    #34475
    Play hard get WiiU!
  • arty
    #34474
    - dögöljön meg érte az ubisoft
    - dögöljön meg az is, aki ezért pénzt ad és szavaz MELLETTE :(
  • n000rbi
    #34473
    Ez a kérdés bennem is felmerült :D
  • Ragnar360
    #34472
    Hát ja, csak nem tudtam most mivan, nem írt oda semmit Gero aztán reméltem, de akkor jó ha az a ps4-es:D
    Moby: Igazad lehet:d
  • Moby
    #34471
    De hogy ez mér Norbinak ment azt nemtudom :D
  • Moby
    #34470
    Játék nélkül mire számítasz? Meleg vacsorával várjon minden nap? :)
  • n000rbi
    #34469
    Az alsó a ps4 verza, felső az eredeti ps3-as. Ettől még igaz, amit mondtál, csak nem értem :)
  • Ragnar360
    #34468
    Az alsó a jó:)
    Moby: nem tudom... 2 hete nem kapcsoltam be a gépet:d Ha valaki 100ért megveszi akkor nem tartom vissza
  • SlickAdam
    #34467
    a takaritonö csinalta 4 da extra dollar!
  • zzeN
    #34466
    vótmá?
  • TDC Geronimo
    #34465
    zombiba kiszedték az összes online ficsőrt is. Most már nem támadhat meg barát zombija a sok cuccal.

    - No Gamepad or similar device. Map looks tacked on and removes immersion.
    - Certain visual effects have been removed.
    - You cannot find and loot any killed friends.
    - You cannot leave messages for other players.
    - No multiplayer
    - Framedrops.
    - Game crashes on consoles.

    Fosport :(

    Utoljára szerkesztette: TDC Geronimo, 2015.08.18. 15:14:59