121194

status.playstation.comgamefaqs ps4PSN IDs


NEM JELÖLT JÁTÉK SPOILER-ES HOZZÁSZÓLÁS, KÉP KITILTÁST EREDMÉNYEZ!
A warezzal kapcsolatos minden hozzászólás törölve lesz!


SG.hu Discord
  • n000rbi
    #34544
    Köszi, közben rájöttem, mert nem vártam tovább :)
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Akkor mégiscsak kell Riddler is a true endinghez.
  • Seth
    #34543
    Igen,szabadon csinálhatod ami megmaradt
  • n000rbi
    #34542
    Batman fősztori után van freeroam a megmaradt mellékküldikre? Riddleren kívül mind megvan és érdekelne már mi lesz a vége :)
  • Totti5
    #34541
    De mikre gondolsz?!

    Witcher vagy. Harcolsz, gyűjtögetsz, segítesz mindenkinek ha akarsz. Egy Witcher nem fog gazdálkodni, házat építeni vagy egyéb dolgokat csinálni. Ez egy antiszociális "szörny" az emberek szemében.

    Tudsz kártyázni ami egy igen komolyan kitalált és kidolgozott dolog, lehet versenyezni ( lovagális ) verekedni stb stb...
    Utoljára szerkesztette: Totti5, 2015.08.20. 09:58:24
  • Ryanever
    #34540
    Hát ha valaki lesz olyan kedves és válaszol : )
  • Moby
    #34539
    Ha te is tudod, hogy hülye kérdés, akkor minek teszed fel?
  • Ryanever
    #34538
    Srácok, idén november előtt tervezek venni egy PS4-et viszont egy olyan kérdésem lenne, hogy nincs késő hozzá? Mármint szerintetek mikor fog jönni az új generáció?:) bocsi ha hülye kérdés.
    Utoljára szerkesztette: Ryanever, 2015.08.20. 09:35:37
  • Moby
    #34537
    De ami gigaszopás, hogy fogalmam sincs mit toljak: DaS-t, BF4-et, vagy CodBO bétát :D
  • n000rbi
    #34536
    Ezazz!!
  • n000rbi
    #34535
  • TDC Geronimo
    #34534
    Lehet jelentkezni fw beta testernek. 3.0as fwt szeptember 2tól lehet tesztelni, ha beválasztanak. Bár sony swt tesztelni szerintem nem egy életbiztosítás
  • no1penge1974
    #34533
    Sziasztok!Nincs valakinek 1 db fölösleges Black Ops 3 Béta kodja?
  • Moby
    #34532
    Norbi: elkapott... Capra Demonig meneteltem :) Nem bírom letenni :D
  • TomStorm
    #34531
    Nem helyettük hanem még hozzá:)Tényleg questek,karakterek,zene Epic meg jó a játék de én a küldiken kívül nagy dolgokat,tenni valót nem látok
  • Totti5
    #34530
    Mi kell akkor ezek helyett?
  • TomStorm
    #34529
    Ne nézzük a sztori részét sem a side quest-et,nézzük azt amit leírtál mit lehet csinálni ha open world a game.Ennyi?Van egy lovad és megyünk felszerelésért,kincsért ami felszerelés.Kovácsoltassunk khm felszerelést.Housing pl.2015-ben?Többféle mount?Nyílt vizi csaták?Az a baj,hogy Az ilyen nyílt világ nekem már kevés.Sandbox kellene és ha jól tudom KCD annak készül már
  • Totti5
    #34528
    Witcher 3 kimaxolta a lehetőségeit, kétlem hogy tartalom terén akármi is megközelítené, pláne nem egy Kingdom Come Deliverance ami az első eresztésük lesz ( ebben van az a FPS harc? )

    Olyan storyk olyan összefonodások, döntések következmények, kihatások voltak benne egy mellékes story szekvenciában is, hogy az ember haja égnek állt.

    Utoljára szerkesztette: Totti5, 2015.08.20. 00:59:21
  • Totti5
    #34527
    Direktbe pénzt lútolni ritkán lehet, vagy nem is. Érméket lehet összeszedni amiket bankba be lehet váltani normál pénzre.

    Lehet venni fegyókat és cuccokat de felesleges.

    Tele van a világ Witcher felszerelésekkel ( ezek egy összetett, hosszabb melékes feladatok sorozata ahol ezeknek a spéci cuccoknak az leírásait megtudod szerezni ) és persze különféle cuccok leírásai is összeszedhetőek a feladatok során. Neked ebből kovácsoltatni kell megfelelő szintű és specializálódott kovácsoknál. A kovácsoláshoz alapanyagok kellene, na ezeket szedd össze, a ritkákat, érceket stb... de ha valami nincs akkor végső esetben kereskedőnél lehet vadászni.

    Ezért nincs lényegi szerepe a pénznek. Kraftolni kell, az egész arra épül. Te megkeresed a páncélok leírásait, lútolod az nyersanyagokat aztán elkészítteted egy kováccsal ( az meg filléres összeg, nem pénz ).

    Tele van küldikkel a világ, de a kérdőjelek jó része csak kincsvadászat, amit enemyk őriznek. Odamész lecsapod és kinyitod a ládát. Csinálhatod napokig, sok értelme nincs. Azt érdemes ami az utadba esik. Persze ezekben is találni ábrákat, alapanyagot jó felszerelést.

    Nézd a Witcher felszerelés küldiket, meg a mellékeseket, azok nehezk, több helyszínen játszódnak, sok esetben jó hosszú story is mellette és sok cuccot lehet szerezni és persze sok xpt is adnak.
  • TomStorm
    #34526
    Na majd a Kingdom Come Deliverance megmutatja milyennek kell lennie egy ilyen játéknak!
  • TomStorm
    #34525
    Nincs is pénzük a kereskedöknek de ahogy írtad nem is számít a pénz.Ez is milyen már egy ilyen játékban?Max a kártyákat veszem meg én mást még nem vettem vagyis alkoholt azt igen mert az aztán nagyon kell,hogy a bombák töltődjenek lol,alkohollal.
  • Totti5
    #34524
    Ott vannak a hirdető táblák. Kveszteknél mellékesek, witcher prédák, komolyabb kincsvadászatok. Kurva sok minden amik baromi jók. Ezekhez kell a szint is mert megfingatnak ha odamész egy szál faszba. Amúgy sok random dolog felfedezhető. Csak a kérdőjeleket ne vadásszad... Csak akkor ha unatkozol de kétlem hogy az ezer más mellett lenne arra idő.
  • TomStorm
    #34523
    Remélem Mad Max nem erre a sorsra kerül majd.Dragon Age 3 abszolult Win mint open world Na meg persze GTA5.Ez a Witcher és Batman AK ebben nagyon gyenge sajnos
    Utoljára szerkesztette: TomStorm, 2015.08.20. 00:33:47
  • Totti5
    #34522
    Pénzt nem fogsz lootolni azt ne is keresd. Értékes cuccokat figyeld és add el kereskedőknek. Bőrök sokat érnek pl. Amúgy nagy szükség nincs pénzre.
  • TomStorm
    #34521
    Még loot is gyenge.Nem rossz ha van ilyen de legalább adna EXP.pontot ha már ugye open world.De még pénz sincs benne.Ezt nagyon elcseszték,felesleges ebben a játékban a nagy területek.Felfedezés élménye nagy 0
  • Totti5
    #34520
    Kérdőjel loot főleg és semmi extra. Azokkal nem jutsz előre. Nézd mik vannak a küldik közt onnan válogass van egy rakat ami ad sok xpt is.
  • Tikal #34519
    jaja, akkoriban jobban elvarázsolt, de gyerekek voltunk még, könnyebb is volt... leginkább az zavar most, hogy a játék többi része próbál nagyon realisztikus lenni, most már a grafika is csúcs, és akkor jönnek az ilyen dolgok és megtörik a beleélést nálam :)
  • TomStorm
    #34518
    Megcsináltam Halálfutamon vagy 20 kérdőjeles nemtudommineknevezzem valamit Velenben és léptem EGY szintet-.-
    Azért menjenek a p.csába az ilyen húzásért.Nem is csinálom tovább egyet sem
  • roolandsan
    #34517
    Köszi, nagyon jól hangzik!
  • Ragnar360
    #34516
    Na bazz, pedig kipróbáltam volna, legalább ment volna a gép is egy kicsit:)
    Gero: vagyis sose annyit tölt le, mint amennyit kiír? (tehát kevesebbet? patchnél)
  • Moby
    #34515
    Játszom ezekkel én is, deee ezek alapvetően vizuális művek. Az a LEGKEVESEBB, hogy vizuálisan rendben legyenek. Nem kell, hogy tökéletes legyen, nekem az is elég, ha nem hibás. Ez hibás.
    Utoljára szerkesztette: Moby, 2015.08.19. 22:11:12
  • ppista
    #34514
    Biztos van ilyen szitu a játékban, bár én szerencsére nem futottam bele, viszont ha tökéletes lenne technikailag, akkor is kiverné a víz a ratatához szokott játékosokat.
    Megmondom őszintén, én az utóbbi időben megcsömörlöttem a videojátékoktól, és pont ezek a fura stilusúak, mint pl. Az Ethan Carter, ültettek vissza a gép elé. Októberben jön PS4-re a Talos Principle, aminek szintén örülök. Nem cserélném el ezeket öt AC, COD, BF,-re sem. Ja, és jön még a Tearaway is amit még Vita-n kedveltem meg. Ha befutna a Persona 5. is, az már csak hab volna a tortán.
  • Moby
    #34513
    Nah...gargoyle tetvek fekszenek.
  • Moby
    #34512
    Akkoriban még elég volt az is, ha jó a játékmenet, meg a sztori is befogadható :D
  • Moby
    #34511
  • AntiHero
    #34510
    Vitted :D
  • sirpalee
    #34509
    Majd PC-n jó lesz. :)
  • Moby
    #34508
    Vinném ha lehet :D
  • AntiHero
    #34507
    Elment.


    1 kód még vár valakire. :)
    Utoljára szerkesztette: AntiHero, 2015.08.19. 20:27:26
  • TDC Geronimo
    #34506
    Privibe nekem dobhatnál egyet :)
  • AntiHero
    #34505
    Akinek kell Cod - Black Ops 3 Beta hozzáférés kód az ordítson!

    Van 2 kódom pluszba. Erősebb kutya b*szik..vagyis most a gyorsabb. Az kapja aki hamarabb ír. :D