121194

status.playstation.comgamefaqs ps4PSN IDs


NEM JELÖLT JÁTÉK SPOILER-ES HOZZÁSZÓLÁS, KÉP KITILTÁST EREDMÉNYEZ!
A warezzal kapcsolatos minden hozzászólás törölve lesz!


SG.hu Discord
  • Totti5
    #34669
    "Ja lehet nem a grafika fog tarrolni"

    Akkor minek adják ki?
  • Kandurex
    #34668
    Kiadtak egy demót az FFXV -ből úgy hánytak az emberek a fórumokon, hogy öröm volt nézni...és csak erőltetik az idióta faszfejek...
  • Kongy
    #34667
    De ami még ennél is égetőbb kérdés, mikor hagyják már abba ezt a buzi FF-t? :O
  • Totti5
    #34666
    Hülye kérdés, mert egyértelmű a válasz. Melyik sandbox, openworld játékban vannak mondjuk területektől függő mellékfeladatok ami teljesen más? Witcher 3ban is rohadtul ugyan az volt mindenhol. 14667332 ezer kérdőjel, witcher hunt, keresgélés, ugyan azok a mellékesek csak nagyobb szinten.

    A fő és a mellék story volt abban nagyon jó, minden más tök ugyan az volt mindenhol.
  • Seth
    #34665
    Igen,ezt mind lehet csinálni, de majd meglátjuk meddig élvezed , hogy minden egyes területen ugyanazt kell csinálni. Hol tartasz?
    Utoljára szerkesztette: Seth, 2015.08.22. 20:40:56
  • Seth
    #34664
    Még csak most kezdték :D
  • Kandurex
    #34663
    Az nem érdekes, fontosabb kérdéskör, hogy mikor hagyják abba egy FF-nél az ostba real time buziskodást?!
  • TomStorm
    #34662
    Köszönöm szépen erről van szó!
  • TomStorm
    #34661
    Toborozni kell csapatokat,magunk mellé megnyerni embereket Inkvizícióba,War Table,Rifteket bezárni,recepteket keresni.NPC-t utasítani akit nem irányítunk mégis lásson el kedvünkre méltó feladatot,aztán akiket irányítunk összefonódások,válogathatunk közülük.
    Megnyitni titkos barlangokat fejtörőkkel,táborokat elfoglalni,PERK-ek!!És iszonyat taktikázós harcmenet!

    Átlovagolni játékon?Úgy kell neked.Lópikulát nyújt többet Witcher gondold már át..
  • Moby
    #34660
    Úgy írom, mint aki bírná, ha ez lenne az utolsó.
  • darkSectorxxx #34659
    Hát jó, most úgy írod ezt mintha ez lenne az első. :D
  • Moby
    #34658
    Szuper a frém, meg ahogy a lába nyomában rajzolgatja a pályát Minőségi cucc lesz ez is :D
  • darkSectorxxx #34657
    FF15-ben?
    Ja lehet nem a grafika fog tarrolni, én inkább annak örülök hogy ilyen régi szörnyet viszontlátok, FF13-ban elég bohóc ellenfelek voltak.
    Meg aztán a pálya is jó pl a videóban:

  • Totti5
    #34656
    Tény ami tény, a DA3 sokkalta inkább szerepjáték. Már csak a harc is egy teljesen más világ és klasszikus formája a stílusnak.
  • Seth
    #34655
    Leszólta mennyire nulla mint open world játék. Azért vicc, hogy a DA3 meg nonpluszultra nála, miközben ugyanazt csinálja,de rosszabbul :D
  • Moby
    #34654
    Azt hogy mi a fasznak vettem meg, ezt máig nem tudom :D
    Díszdobozba csomagolt dögunalom, dragonage a neved. Egyetlen okés része volt, az első.
  • darkSectorxxx #34653
    Az.
  • n000rbi
    #34652
    Nekem úgy rémlik, hogy ő pont dícsérte a Witcher 3-at, vagy mégse?
  • Seth
    #34651
    A főküldetéseken kívül egy nagy nulla a játék szerintem. A fősztori sem valami lebilincselő , úgy 20-25 óra után kezd valami történni, dehát nem kellene már az elejétől megfognia?
    A területek nem annyira hatalmasak,hamar átlovagolhatóak és legfőképp semmi felfedezni való nincs rajtuk.
    Fura, hogy ezt fúdefrankó open world rpg-nek tartod, Witcher 3-mat meg nem, holott az ezerszer többet nyújt minden téren(najó a harcrendszer más mederben evez, ezt nem hasonlítom össze)
  • TomStorm
    #34650
    Hol találok Rogue-t a csapatba?Kellene egyik Mage helyett jól sebző közelharcos
  • TomStorm
    #34649
    Micsoda játék ez a Dragon Age 3!Egyszerüen kezdetek óta történések tömkelege olyan körítéssel,hogy az állam leesik.Ezek a harcok Nightmare fokozaton eszméletlen jó és megoldható MERT alkalmazható taktika.Legyőztem most is Elite-et majdnem kiesett Joy kezemből úgy meg örültem:))
    LVL9 vagyok,Warrior.Cassandra,Vivienne(storm mage),Solas(full spirit) van még velem.Felfedezni dolgokat mindennek van értelme!
    Szereplők,szinkronhangok,grafika,folyamatos Frame lehengerlő:O
    Ez egy Open World RPG és méghozzá csapatban..

    Sárkányt messziről láttam egyszer de elkerültem:D
  • Kandurex
    #34648
    FF8?
  • Moby
    #34647
    Mondjuk tutter, hogy agyon lett utónyomorgatva. Ilyen élsimítás sajnos nem lesz mozgásban.
  • Moby
    #34646
    Oké, én is látom a CA-t, de gecijól néz ki (meg amúgy is generációs betegség).
  • darkSectorxxx #34645
    A büdöskurvageciéletbe......FF8 fav

  • n000rbi
    #34644
    Igaz, ott figyel a polcon :)
  • Moby
    #34643
    Ott a 2. szuperior, ps4-es változata!
  • n000rbi
    #34642
    Természetesen :)

    Picsába, már játszanám is újra, csak:
    1. soha többet ps3 verza
    2. olyannyira nem, hogy végigjátszás után el is adtam :)
  • Moby
    #34641
    Term. quelaag's domainre gondoltam :D
  • n000rbi
    #34640
    Nincs mit, de Quelaag boss neve, bele ne mennyé'!
  • Moby
    #34639
    Norbi, Kandur: köszi a tippeket. Kicsit farmolgattam, bezsákoltam rendes fegyókat, úton vagyok quelaagba.
    Utoljára szerkesztette: Moby, 2015.08.22. 15:49:31
  • Moby
    #34638
    Na az eddig szuper, mostmár csak meg kellene kérni egy játékszoftver készítéssel fogallkozó céget, hogy készítsen hozzá játékot is a ps4-re ^.^
  • Kongy
    #34637
    Bele kell rázódni :D
  • arty
    #34636
    logitech ps4 kormányai akcioval indulnak

    130 ezerért korrekt pedálok és H váltó (110 a kormány, 20 a váltó)
    vs.
    thrustmaster t300 120k "mindenhol", amihez egy váltó 50e és a jo pedálok még 30+ ezerért mennek ...
    Utoljára szerkesztette: arty, 2015.08.22. 14:44:28
  • darkSectorxxx #34635
    Hú gyerekek, soha többet cod multi
  • Kandurex
    #34634
    Később annyit vehetsz amennyit akarsz. Asszem a fortress -ben..., a slab meg ember (english) az igazi kincs, persze shardok nélkül sem lehet fejlődni.
  • Moby
    #34633
    Az megvan persze. Viszont a szopó az, hogy belevertem ebbe az összes large shardom :(
  • n000rbi
    #34632
    Scimitar szerintem is felejtős, szvsz egy felhúzott claymore többet ér. Ha pedig elég erős leszel egy black knight (great)sworddel + greatshield of astoria-val jó vagy akár a végjátékig. Mellé legyen egy +10-es heavy crossbow is, nekem sok helyzetben jól jött.
    Tanulmányozd a weapon upgrade chart-ot is, ha még nem tetted meg.
    Utoljára szerkesztette: n000rbi, 2015.08.22. 11:23:00
  • Kandurex
    #34631
    Skálázódásra figyelsz? Minden fegyver, mágikusokat leszámítva meg az unique -t, skálázódik valamilyen tulajdonságoddal dex, str meg ilyenek, ez úgy meg van? Scimitar meg nem a legfaszább fegyver, eltudok képzelni jobb kardot is, már ha melee -ben tolod. Az is lehet, hogy nem igazán jó irányba tolod,...olyan helyekre mehetsz ahol még nem sok keresni valód van :)

    Nem is tudom, hogyan vittem, de azt hiszem én pl. a Garden után mentem Blightown -ba.
    Utoljára szerkesztette: Kandurex, 2015.08.22. 11:07:04
  • Moby
    #34630
    Amúgy én ezt nem értem. Nézem a videókat, és ilyen 300-at, meg 500-akat csapkodó hegyomlásokkal járkánal a gamerek. nekem meg van egy csumpi +7-es scimitarom, meg egy +6-os dárdám, és ennyi. Meg sem karcolom vele a nagyobb mobokat. Valahol valamit elbaszok szerintem.