121194

status.playstation.comgamefaqs ps4PSN IDs


NEM JELÖLT JÁTÉK SPOILER-ES HOZZÁSZÓLÁS, KÉP KITILTÁST EREDMÉNYEZ!
A warezzal kapcsolatos minden hozzászólás törölve lesz!


SG.hu Discord
  • Moby
    #34629
    Nem. Írtam is, hogy ott nem voltam (mármint queelag-ban). Na akkor ott folytatom. Most így pikk-pakk vissza tudok menni darkrooton keresztül.
  • Kandurex
    #34628
    Blightown -ba meg volt a Boss (hangyaboly? :))? Plusz onnan van egy rejtett világ is, mint a BB-ben! Illetőleg kettő van csak a másik nem innen nyíl. (ez utóbbi a játék legdurvábban kinéző helye) Gardenes kulcsot megtudod venni a kovácstól.
    Utoljára szerkesztette: Kandurex, 2015.08.22. 10:15:54
  • Moby
    #34627
    DaS off
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!

    New Londoban leengedtem a vizet. Megtaláltam az összeköttetést Darkroot Basin és Drake's Path között. Viszont nemigazán tudom merre tovább. Van az a lezárt kőkapu Darkroot Gardenben ami világít, fog sincs mitől nyílik. A Hangyabojban sem voltam Blighttownban (láttam hogy ottvan, de nem mentem be, de az gondolom zsákutca). Meg a katakombáknál sem jártam. Viszont egy épkézláb fegyverem nincs. New Londoban ilyen 12-ket ütök a lovagokon. Nem igazán tudom merre-hogyan tovább.
  • TDC Geronimo
    #34626
    Let’s dial this up a notch. The @PlayStation 4 #BO3Beta is now open for all PS4 players. Let’s go!
  • SlickAdam
    #34625
    es ezek meg csak a kisebb problemak...
  • TDC Geronimo
    #34624
    Néztem mai Until Dawn videót. 26 perc. 4* tekertem bele random. Mind a 4 alkalommal FOSFRÉM, de ilyen 20 fps. Skip és kenjék a hajukra.
    Utoljára szerkesztette: TDC Geronimo, 2015.08.22. 00:12:18
  • TDC Geronimo
    #34623
    500+ órás MGS marathon megy egészen TPP megjelenéséig és azzal folytatják

    Most MGS2 megy, ha érdekel valakit.
  • TDC Geronimo
    #34622
    tele a net már MGS spoilerekkel, mert kint a guilde... Miért érzem úgy, hogy valami barom el fog spoilerezni nekem valahol valamit. Majdnem 2 hét mire megjelenik hivatalosan :(
  • yesname #34621
    :D
  • TomStorm
    #34620
    Én az elsőt vittem,köszi!
  • Ragnar360
    #34619
    Black Ops 3 béta kulcs

    PH2G-ATN6-KGPJ
    EHMN-P3N3-BJMA

    (Kötőjel nélkül egybe kell beírni)
    Aki vitte jelezze:)
  • Moby
    #34618
    Biztos a plazmások sírnak. Az lcd-sek hardver ekszelerétidben kapják 60fps-nél a motionblurt :D
  • arty
    #34617
    bizonyos esetekben jóaz, sebességérzetet javítja (pl ótókában, de itt is ennek kapcsán említette a DF)
  • Ragnar360
    #34616
    PM-t olvastad amit írtam?:)

    Blekk opsz 3 bétára valaki jönne próbálni?
  • SlickAdam
    #34615
    motion blur hianya miatt nem ertem miert "panaszkodnak". 60-as jatekba NEM kell. csak elmossa a szepseges dolgokat.
  • TDC Geronimo
    #34614
    Digital Foundry: Uncharted: The Nathan Drake Collection is more than just a remaster

    The release of the latest Uncharted: the Nathan Drake Collection story trailer demonstrates that developer Bluepoint Games is indeed improving and remaking swathes of Naughty Dog's existing assets, respectfully enhancing even incidental detail. The evidence suggests that this isn't just a simple port we're dealing with here - new art or geometry is commonplace in virtually every shot in this latest trailer.

    For instance, the original character models used in Drake's Fortune look rather dated next to those used in Uncharted 3. It makes sense to create a more coherent look across all three games by upgrading the models, and based on what we've seen in the trailer, that's exactly what has happened.

    As expected, all three games benefit from an increase in resolution to full 1080p with post-process anti-aliasing. Anisotropic filtering, contact shadows, and improved shading are all present as well, creating a cleaner, more pleasing overall image. Simply eliminating the noticeable texture blurring that plagued the original games along with various other rendering issues makes a world of difference here.

    However, there is a notable omission based on every Nathan Drake Collection asset we've seen so far: motion blur.

    While motion blur was mostly absent from the pre-rendered cut-scenes in the original games, the real-time sequences in this new trailer are lacking the effect too. Motion blur shutter speed was modified for The Last of Us Remastered, resulting in a more subtle effect, but it seems to be completely absent in everything we've seen so far in the Nathan Drake Collection.

    In addition [in Uncharted 2], we also note an increase in alpha effects and their density. As the chopper takes out the bridge early in the demo, there is a noticeable increase in smoke and dust that isn't there on PS3.

    When Nate reaches the top of the tower at the start of the demo we also note an increase in distant detail. Buildings are more complex further out into the scene while entire chunks that were previously absent have been added into the mix. Even the mountain range has been updated in this new version and there are also noticeable changes to lighting and scene colorisation.
    Utoljára szerkesztette: TDC Geronimo, 2015.08.21. 16:53:11
  • Kandurex
    #34613
    ja úgy,..akkor érthető a szopóroller lelkes használata...
  • Moby
    #34612
    Egyelőre feladtam a vakrepülést. Innentől ha kicsit szopórafordul, azonnalazonnal yt + wiki.
  • n000rbi
    #34611
    Nabammeg, usererror :) Hál'istennek, remélem így már folytatod :)
  • Moby
    #34610
    Nyugi, láttam itt is 22Fps-t...kíváncsi leszek mennyit javul az új kártyával.
  • Moby
    #34609
    Nem a shortcutokkal volt itt a baj, hanem hogy nem vettem észre, hogy a hídon balra is van bonfire. Én meg a depthből próbáltam végigfutni az egész blighttownon, mocsáron mindenen...
    Utoljára szerkesztette: Moby, 2015.08.21. 14:07:21
  • no1penge1974
    #34608
    Szia nekem kéne ha van még kulcs!
  • Ragnar360
    #34607
    Moby melyik játékra kattantál rá ennyire?:)

    Amúgy van két Black Ops 3 béta kulcsom, + saját, de még én se próbáltam, valakinek lenne kedve majd esetleg ma vagy hétvégén tolni egy kicsit ?
    Utoljára szerkesztette: Ragnar360, 2015.08.21. 12:02:15
  • Kandurex
    #34606
    Na ezt lemértem. Két út van blightown -ba firelink -ből, az egyik kerek 1 db percig tart, senkit még csak ki se kellett kerülnöm, a másik 1.2 perc, volt itt pár csontváz ami mellett el kellett mennem.

    Meg vannak a shortcutok?
    Utoljára szerkesztette: Kandurex, 2015.08.21. 11:58:24
  • TomStorm
    #34605
    Fuu de komoly ez a Dragon Age 3.Nightmare-en kell ám taktikázni nem gyengén!Witcher után rendesen furcsa,hogy nem lassul be a játék és nem kell tartani attól mikor esik le a Frame:D
  • Kandurex
    #34604
    Nem szar, csak más lett a célcsoport. Egyébként összességében jó.
  • Moby
    #34603
    Nem vált hárdkórabbá a játék attól, hogy 20-30 perceket tolom előre a kart, és nyomom a futásgombot. Csak híggá.
  • Totti5
    #34602
    Hatalmas ez a bosszú, igazán felemelő szösszenetek:)

    szar a BB önigazolás:)
    Utoljára szerkesztette: Totti5, 2015.08.21. 10:22:50
  • Kandurex
    #34601
    Ez a válasz egy igazi causal válassza, hozzáállásodat átitta ez a gusztustalan modern játék igény....legyen terülj terülj asztalkám, nem akarok küzdeni semmiért, milyen az már, hogy nekem el kell sétálnom valahova? Mi az már, hogy közben meghalhatok? Hol a nagy WIN gombom? És miért nem zöld az a gomb?

    Válaszban inkább ne gondolkodj, Isten'ments, hogy elkezd magyarázni miért szar a DaS1!
    Utoljára szerkesztette: Kandurex, 2015.08.21. 10:16:41
  • Moby
    #34600
    Ez má nem fog nekem kifeküdni sehogysem. És ha ugyanezt a kényszerfutkosós balfaszságot viszi tovább a das3, akkor instant skip.
  • darkSectorxxx #34599
    :D
  • TDC Geronimo
    #34598
  • shaddam
    #34597
    gameszar
  • Kandurex
    #34596
    Hát az jó, hogy minden egy helyen van, csak dream és máris ott a terülj, terülj asztalkám!

    Türelem kell, nem lehet benne pörögni, kapkodni. Nem jól közelítesz. Ez játék nem fog neked csak úgy ukkmukkfukk kifeküdni.
  • Moby
    #34595
    Ez a futkosásszimuláció ez nem stratégia, hanem agyrém. A BB ilyennel legalább nem szopat. Van a h.dream, bármikor mehetsz bárhonnan, vásárolhatsz, fejleszthetsz. Nincs ez a ablacksmith a halálfasza alsón, a kereskedő picsafalván, a másik meg a retekben, és futkossál, ha kell valami. Tudom, hogy ez később a bonfire-ök között legalább megoldódik, de én nem viszem el addig.
  • Kandurex
    #34594
    Nem kell erőltetni a DaS-t, ez nem a H&S BB, kell egy kis szünet, át kell gondolni a stratégiát. Valahol hibázol és biztos nem a játék!
    Utoljára szerkesztette: Kandurex, 2015.08.21. 00:39:17
  • Moby
    #34593
    A sokadik blighttown nekifutásomban leestem a békákhoz, megátkoztak, és nincs már kavicsom. És lent vagyok depth-ben.
    Ezzel zártam a DaS1 kalandom. Fin.
  • R0GUE
    #34592
    Annyiért oké.:)
  • Moby
    #34591
    Nem jutok el odáig...
  • n000rbi
    #34590
    Képzeld el ezt 10-15fps-sel ps3-on.

    Hint:
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Lent a mocsár bal oldalán az "alagútban" megvan a bonfire?