121194

status.playstation.comgamefaqs ps4PSN IDs


NEM JELÖLT JÁTÉK SPOILER-ES HOZZÁSZÓLÁS, KÉP KITILTÁST EREDMÉNYEZ!
A warezzal kapcsolatos minden hozzászólás törölve lesz!


SG.hu Discord
  • TomStorm
    #35353
    Vége.3:(
    Nagyon sajnálom kedvencemet de az a 3 viszont nagyon kiérdemelte a jobbik sorsot!!

    Na erre iszok valamit,szép játék volt!
  • kill3r21
    #35352
    Until Dawn
    Utoljára szerkesztette: kill3r21, 2015.08.30. 01:19:26
  • Moby
    #35351
    Itt jegyezném meg, a mindenki kedvenc watchdogja mozgásának a 70%-át kalameet-ről kopizták át (az okdalraharapását, az ugrását, a fordulását, a lábával rugdosását, a járását).

    Ahogy Norbi találóan megjegyezte: a dlc-nél már fejben volt a BB. Tiszta BB az egész.
  • Moby
    #35350
    Nem bírtam így elaludni. Visszakapcsoltam a gépet, felvettem a kedvenc pizsimet (ami amúgy rohadtul tűzálló), felizmoztam a bonfire-t 20 estusra. bemente, és levágtam Kalameet-et. Sorry, hogy egyedül, majd kárpótollak valahogy


    /ja levágtam a farkát is. Kaptam valami jó nagyot csapó, de faszra se jó greatswordot érte.
    Utoljára szerkesztette: Moby, 2015.08.30. 01:03:38
  • darkSectorxxx #35349
    Until-ban nekem eddig a leg EPIC-ebb a "vadászpuskás" rész!!!!!!!!!!!!!!!!
  • zzeN
    #35348
    Pár napja én is megvettem Store-on, most járok a 8. (vagy már 9.) chapter-nél és tényleg remek hangulata van a játéknak:) Sztori se annyira B kategóriás, hogy már az elején tudni lehet a végét, nem bántam meg én sem a vételt:)
  • TomStorm
    #35347
    Nagyon vigyázz mindenkire és tipp:mikor DS4 világít ingame LEVEGŐT SE vegyél,tényleg,nem viccelek,fontos:)
  • TomStorm
    #35346
    És igen Alan Wake feeling szépen visszaköszön,meg más is..
  • Kongy
    #35345
    Most kezdek ráérezni az ízére, 3. fejezet kb közepe :) Nem bántam meg, hogy belevágtam.
  • TomStorm
    #35344
    Ahogy vége indítom is újra a játékot:D
  • TomStorm
    #35343
    Megszokod egy idő után és átmegy a játék egy olyan kalandba amit sose fogsz elfelejteni,élvezni fogod minden egyes percét és fel fogsz bátorodni:)

    Hatalmas PS Exclusive!
  • Kongy
    #35342
    Hittem a hype-nak és megvettem az Until Dawn-t. Eddig nagyon bejön, helyenként az Alan Wake hangulatát idézi, csak a rohadt sok jumpscare ne lenne... már 3szor kaptam infarktust majdnem. Tudom, hogy mikor jön egy ijesztés mindig, de mégis megijedek... :D Lehet nem max hangerőn kéne játszani.
  • Tatyla
    #35341
    Jó elég lesz egy amúgy se túl jó játék miatt siránkoztok eddig ez a sokadik ugyan olyan post...
  • TasManXT
    #35340
    Mi csúszik át?
  • darkSectorxxx #35339
    Én sem értem a többiek mit nem értenek....:D Mindegy a gép , mindegy a hardver....azért nem adtak ki egy változatot mert technikai akadályok miatt nem lenne élvezhető,

    DE egy kibaszott flash android meg visszaadja ezekszerint....LOOOOOL
  • TomStorm
    #35338
    Lehet full túlélőbe is játszani de az nagy odafigyelést és nyugodságot igényel
  • TomStorm
    #35337
    Ez nem Spoiler.Valakinek már kezdetek óta nincs meg.Itt nincs spoiler ki mikor hal meg mert te irányítod a sorsukat egész játék alatt;
  • TDC Geronimo
    #35336
    Kicsit állítsál rajta akkor, mert szerintem el van tömődve
  • Kongy
    #35335
    Kösz a spoilert
  • TomStorm
    #35334
    Na a nagy lövészmester kiment hőst játszani pff -1:(
  • Kandurex
    #35333
    Na, ez átcsúszik.
  • Kandurex
    #35332
    Lehet, ..nagyon nehezen mennek át a dolgok a fikaszűrőmön...
  • TDC Geronimo
    #35331
    Nem a te játékod, nem kell.
  • Kandurex
    #35330
    Véleményezzem? Nem tetszene...
  • arty
    #35329
    de lenyegesen gyengebb hardverre is ki lehetett hozni, azt azert bizonyitja :)

    siman csak uzleti okokbol nem akarjak a prevgent es megy a bullshit. retek warner nincs is mit varni ezektol
  • TDC Geronimo
    #35328
  • TDC Geronimo
    #35327
    D-Dog <3
  • TDC Geronimo
    #35326
  • Kongy
    #35325
    Köze nincs az Android-verziónak a nagygépeshez. A konzoloshoz viszonyított színvonalat nem érte el... Azért egy PS3 komolyabb eszköz, mint egy mobiltelefon.
  • darkSectorxxx #35324
    De megjelent.
    Nekem az is tetszik mint MK.
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2015.08.29. 21:03:38
  • Tatyla
    #35323
    Androidos egy fos halmaz
  • darkSectorxxx #35322
    "A Warner Bros.-ban ugyan megvolt a szándék, de a High Voltage Software egyszerűen nem tudta a Mortal Kombat X-től elvárható élményt hozni."

    Rengeteg ilyen.
    Oks magyarázd el.
    Androidon VISSZADAJA A TECHNIKA , Prevgen konzolokon nem.....várom a választ orákulum. :D

    Ha Androidra nem lenne még azt mondanám oké.
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2015.08.29. 21:01:24
  • eje75
    #35321
    Csak annyit írok, hogy akit nem zavarnak a néha igencsak elborult japó dolgok
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    pl: lopakodás közben az előtted négykézláb haladó kórházi köpenye szétnyílik, alsót viszont nem visel, így szépen megrajzolták a segge hasítékát :)
    , az ki ne hagyja, mert nagyon szórakoztató... Technikai oldalról nézve hibátlan, eddig kb 6 óra játék után egy döccenéssel sem találkoztam, nem lassult be, a grafika hozza a 2015-ös szintet, nekem bejön nagyon...
  • Tatyla
    #35320
    Ami a Metal gear steelboookon lévő képet keresem mindenhol de sehol nincs külön a neten...
  • Tatyla
    #35319
    Ha lesz OST-d majd feltölthetnéd valahova :)
  • n000rbi
    #35318
    Láttam, hogy írtad, fölösleges bitek azok, nekem elhiheted :)
  • n000rbi
    #35317
    Megköszönöm, de a mai napot pár mázsa föld mozgatásával töltöttem, így nem ígérem, hogy túl aktív leszek :) (de nézem majd)
  • Totti5
    #35316
    Jól csapatod, kettőt majd egyszerre!
  • Moby
    #35315
    Ma inkább twitchen nyomom, hátha avval kevesebb a szopó.
  • TDC Geronimo
    #35314
    Töltöm már boxra... :D