121194

status.playstation.comgamefaqs ps4PSN IDs


NEM JELÖLT JÁTÉK SPOILER-ES HOZZÁSZÓLÁS, KÉP KITILTÁST EREDMÉNYEZ!
A warezzal kapcsolatos minden hozzászólás törölve lesz!


SG.hu Discord
  • Paranoia
    #35754
    aahj aj... úgy látom ez a szeptember is lemegy új játék nélkü.
    hja nem,jön a megszokott fifa telistele új fícsörökkel...
  • SlickAdam
    #35753
    no szpojlah
  • Kandurex
    #35752
    Ilyen alapon minden 10/10 ami nettó ökörség, ha objektívan nézzük.
    Utoljára szerkesztette: Kandurex, 2015.09.02. 10:53:34
  • Kongy
    #35751
    Mert kiváncsi voltam rá, hogy mi változott. Aztán eszembe jutott, hogy volt egy Ground Zeroes is, de ez csak a MGS V első sandbox küldetésénél jutott eszembe. MGS 4-hez képest óriási a változás. Ott 10 métert mentél bejátszás, és viszonylag limitált pályán mentél.
    Utoljára szerkesztette: Kongy, 2015.09.02. 10:44:39
  • SlickAdam
    #35750
    ejjj, nem olvasod figyelmesen a kommenteket.:(

    a nem-tetszesre meg ennyit (ujra): tegnap összesn 6 es fel orat jatszottam vele. ma amint szabadulok delutan, folytatom, hajnalig.:)
    Utoljára szerkesztette: SlickAdam, 2015.09.02. 10:45:29
  • Moby
    #35749
    Én nem az mgsv-t akarom védeni, mert nem is láttam, de...
    az elmúlt 1 hétben harcoltam egy farkassal(aki inkább volt egy huskykutya, mind1), aki egy lóbaszó kardot forgatott a szájában. Előtte 300 órát tettem egy másikba, amiben gigantikus szellemmalacok végbelében turkáltam szabad kézzel. Ezek a közösség által egységesen nagyra tartott címek.
    Értem én, hogy azokban sokkal jobban volt prezentálva a fantasy jelleg, de ez még mindig nem a játékot minősíti, hanem a befogadóképességed aktuális, a címre vetített állapotát. Csak ilyen momentumokat kiemelésével képtelenség megmérni egy játékot, noha én is szívesen élek evvel az eszközzel, pláne ha valami szarozni kell. Pontosan tudom mennyire hatékony ;)
    Utoljára szerkesztette: Moby, 2015.09.02. 10:42:45
  • Totya42
    #35748
    Lehet. Bár ha olyan lenne, mint az MGS1 vagy a 2, akkor szerintem még vén szar fejjel is örömmel, mosolyogva megvettem volna akármennyiért is.
    Amúgy ha nem tetszik elsőre, akkor minek erőlteted a pontok/hype miatt? Iszonyat túlkínálat van játékokból. Szerintem kár időt pazarolni olyasmire, ami nem tetszik elsőre maradéktalanul. Persze ez szigorúan csak magánvélemény.
  • SlickAdam
    #35747
    tehat nem a jatek repul melyen, hanem te lettel ven szar.:D
    mint en, nekem se tetszik elsöre a tul nagy szabadsag, a tulsagosan kutyukre valo tamaszkodas. de nem adom fel ennyi utan, mert HUUUUUUUUZNAK a pontok.:D na jo nem, csak be kell magam olajozni.:)
  • Ulthane
    #35746
    Most mit vagytok ezen meglepődve? Kojima egy nagyon beteg ember, elég ránézni.

    Sose vonzott ez a meszál gír, a GZ is egy tévedés volt 4 ezerért. De jobb, hogy arra adtam ki négyet, mint erre 18-at.
  • Totya42
    #35745
    Csak a legelejét a prologust meg utána még míg beszéltek még kicsit Ocelottal majd picit sandboxoztunk még Miller felé, aztán jönnöm kellett el havertól, mert dolgom volt. Ebből a kicsiből is lejött az, hogy nekem ezt nem szabad megvennem bármennyire is tetszett ez a sorozat korábban. Lehet én változtam meg így 30 felett, de nekem ez a játék túl sok volt.
  • Moby
    #35744
    Cukik vagytok, ahogy magatokon keresztül próbáltok megfejteni, de kérlek bennetek higyjetek el valamit: én nem ti vagyok :)
    És ebben nincs semmi bántás :) Just a simple fact.
    Megnézem, és megmondom tetszik-e. Két esélyes, vagy igen, vagy nem. Nincs túl sok varia, szóval akár lehet fogadásokat is kötni. Egyúttal azt is megjegyezném, hogy egy szabadszemmel is jól látható összegért kikúrt módon korrupt is tudok lenni :DDD
  • SlickAdam
    #35743
    szal elvitted a HYPE miatt a 4-et egy darabig, összehanytad magad, majd 7 evvel kesöbb megvetted az 5-ot is a HYPE miatt. szep. mire szamitottal?

    szerk a szerk-edre: MIERT vetted meg?

    Totya42: te MGS kedvelö vagy. mennyit toltad az 5-el tegnap ota, hogy maris leirtad teljesen?

    -----------------------------------------------------------------

    MOBY! be ne szerezd a MGS5-ot! plz :)
    Utoljára szerkesztette: SlickAdam, 2015.09.02. 10:29:16
  • Totya42
    #35742
    De az az egy sajna én vagyok :) Kongy-val együtt már kettőnknek nem tetszik. Kár ezért a játékért. Ha nem lettem volna rajongója a sorozatnak, akkor kb. le se szarnám, hogy milyen lett. De az MGS1,2,3 annyira jó volt. De az azt követő részek óriási mélyrepülések szerintem és most az V. résszel elérte a mélypontot nálam.
  • Kongy
    #35741
    Nem, a 4 volt az első metal gear-em :) De toltam a Peace Walker-t is PSP-n. És nem vagyok Halo fanboy, megvannak annak a játéknak is a nyilvánvaló hiányosságai minden résznél.

    Amúgy ez ízlés dolga. Lehet pl valaki gyűlöli a Hearthstone-t, és imádom. MGS-nél is így van ez. Attól, hogy én azt írom, hogy ez kib.szta a biztosítékot, még lehet valakinek az év játéka lesz, sőt sok mindenkinek lesz az év játéka. Én csak elmondom mi zavar benne. Castlevania is dettó ugyanez volt, mindenki áradozott róla, én beírtam, hogy untam, felénél abbahagytam és mindenki rámtámadt :D Szerintem meg a Witcher 3 volt kegyetlen jó, teknóban a MGS V nyomába sem ér, de minden más nekem jobban bejött.
    Utoljára szerkesztette: Kongy, 2015.09.02. 10:24:15
  • SlickAdam
    #35740
    elsö metal gear-ed mi?
    na lehet beleugrok en is a Halo szeriaba az 5. resszel es körbehahotazom az összes fan-forumot az elsö fura dolog lattan.:D
    Utoljára szerkesztette: SlickAdam, 2015.09.02. 10:19:22
  • SlickAdam
    #35739
    koca-olvaso vagy latom... :)
    es milyen luft-rol beszelsz? 1 embernek nem tetszik eddig...
  • Totya42
    #35738
    Miért kerülik? Eddig az volt a megbízhatóság ne továbbja, amit egy-két játéknál, mint a véres kardot vitték végig fórumokon át nagy büszkén. Mondjuk ekkora luft után én is kerülni fogom, mert kb. nem ér semmit sem.
  • Kongy
    #35737
    Na ja a másik vicces dolog még ez az átlag kerülgetés. Nekem nem is volt kérdés, ha MGS, akkor 90 fölötti átlag, mert nincs olyan, hogy nem. GZ azért kapott kevesebbet, mert egy lehúzás volt. PP is az, csak jól burkoltan, mikrotranzakciókkal megbolondítva. MGS4-el is úgy szoptam meg, hogy hittem a sok embernek, hogy életed játéka, ezt játszanod kell, kihagyhatatlan. Feléig elvittem, és nem jöttem rá mi ebben a kihagyhatatlan... :(
  • TomStorm
    #35736
    Így nem fogod tudni eladni.Tessék írni,hogy ez egy nagyon jó game,vigyétek:D
  • SlickAdam
    #35735
    meta-atlagot is kerulik itt egyesek vagy 2+ hete, köszi.
  • SlickAdam
    #35734
    attol, hogy tiszta ideg vagy, meg hasznalhatod a spoiler-tag-et...
  • Kongy
    #35733
    Magával a játékkal nem lenne baj, és amikor úgy elkezdeném élvezni a taktikázást, ügyeskedést, akkor jön egy ilyan japó agyfasz, és elmegy az életkedvem is.. Meg lehet csak én vagyok szőrszálhasogató, de egy 20 ezres játéknál mikrotranzakció szerintem több, mint pofátlanság. Eleve az alapjáték is drágább, mint egy normál játék 1 ezressel, aztán még mikrotranzakció is van.. A büdös Konami jól meg akarja szedni magát még utoljára Kojima nevével.
    Utoljára szerkesztette: Kongy, 2015.09.02. 10:01:43
  • Totya42
    #35732
    ÚÚÚÚ tényleg XD :D Tini koromban mikor még próbálgattam a joet mekkorát ütött volna ez a gém az egyik nem túl tiszta pillanatomban :D
    És tényleg 95-ön áll metán! MGSV metacritics
  • n000rbi
    #35731
    Azt már a korai trélerben is mutatták.
  • Kandurex
    #35730
    a lángoló bálna úgy meg volt?
  • Kandurex
    #35729


    ennyi, ezek után hiteltelen minden duma, hogy ez jó
  • n000rbi
    #35728
    Ha csak a fika megy, akkor be is lehet fejezni a spoilerezést ;)
  • Kongy
    #35727
    Nem zombik, hanem a Skull egység vagy mi a rák. Ezek ilyen szupergyors ninják gépfegyverekkel, meg izzó zöld szemekkel. Zseniális. ÉS BAZDMEG a ló egy hőlégballonon repül velünk, amikor én helikopterbe szállok XDDD Hát ez nem igaz. Lehet be kéne tépnem mielőtt játszok ezzel a játékkal, lehet akkor megragadna.
    Utoljára szerkesztette: Kongy, 2015.09.02. 09:46:06
  • Totya42
    #35726
    Júúúújjjj :D XD Basszus, hogy nem tudtam maradni tegnap havernál míg eljut addig. Erre rá kell keresnem youtube-on :D MGS-ben zombik?!
  • Kongy
    #35725
    Ez a játék 95% EZ! :DDD Meg hogy az évtized meghatározó játéka meg ilyet mondanak. Sivatag közepén értitek zöld szemű zombik törnek rám a ködben, 1984-ben Afganisztánban, ahol a szovjetek állomásoznak. Köszönöm szépen, nekem ebből elegem van. Istenem de balfasz voltam, hogy nem a Mad Max-et vettem... Még a Witcher 3-ban elnézem, hogy jön a Wild Hunt, meg minden, de az egy fantasy... Úgy látszik ez is.

    Meg az mi már, hogy a fegyveremből elfogy a töltöttség és nem lehet lőni? Ki volt az az ökör állat, aki ezt kitalálta? Ha április elsején jön ki ez a játék, és ilyen értékeléseket kap, akkor oké, de így.. hát lol.
    Utoljára szerkesztette: Kongy, 2015.09.02. 09:43:59
  • Totya42
    #35724
    Egy lángoló bálna tör benne elő a földből és leszed egy helikoptert. Szerinted? Hót komoly.
  • Kongy
    #35723
    Sajnos igen.

    Asszem van egy eladó MGS 5-öm. Sztori nekem túl sok, gameplay nem jön be. Minden DLC él (van vagy 4, akinek kell írjon.
    Utoljára szerkesztette: Kongy, 2015.09.02. 09:34:45
  • Totya42
    #35722
    Nekem a scifi ott bukott meg, hogy olyan helytelennek tűnt az a sok fejlett cucc, mert habár 1984-ben játszódik a történet, de erre nem sok minden utal azon kívűl, hogy kiírják. Úgy értem jópár cucc fejlettebbnek tűnik bármelyik futurisztikus codnál is. Az a lángoló egyszarvú meg feldolgozhatatlan. Semmi képpen nem lehet fokozni. Ha mégis überelik a játék folyamán, akkor azt valaki linkelje be majd feltétlen :)
  • Kandurex
    #35721
    Ez komoly?
  • Kongy
    #35720
    A scifi amúgy ott bukik meg, amikor egy tűzember követ téged egy lángoló egyszarvún.... nem tudom lehet-e ezt még fokozni..
  • eje75
    #35719
    Elfogadom a véleményed.. SZÁMOMRA a hegyméretű mech-ek, meg a génkezelt robot ninjak eddig is túl japóvá tették a sorozatot.. Megmondom őszintén én egyfajta sci-fi - ként tekintek a MGS-re.. Így semmi se fáj :).. Rózsaszín egyszarvút? Láttam rosszabbat is japoktol.. Sokkal rosszabbat, nem akarod tudni.. :) mondjuk velem lehet a baj, de a batman kivételével én minden nagyobb játékot élveztem új genre...
  • Ulthane
    #35718
    Az én tippem az, hogy nem fog bejönni neked. A techno része rendben lesz, de valahogy nem fog elkapni a gépszíj vele. Olyan ez, mint amikor azt mondod, hogy persze, jó csaj, de minek dugjam meg, ha egyszer nincs kedvem, nem hoz lázba! :)
  • Ulthane
    #35717
    Ilyen képet bárki készít két perc alatt PS-sel.
  • Totya42
    #35716
    Ahogy az első négy része is japán játék volt, japán emberek által készítve, de ott a történeten egyiknél sem húztam a számat. Ez a kezdés már túl sok volt.
  • Ulthane
    #35715
    Ezért tartom magam tőle távol. A Ground Zeros jó volt helykitöltőnek, pont nem volt mivel játszanom, kicsit belenéztem, összesen vagy 5-6 órát töltöttem vele. Elég is volt.