121194

status.playstation.comgamefaqs ps4PSN IDs


NEM JELÖLT JÁTÉK SPOILER-ES HOZZÁSZÓLÁS, KÉP KITILTÁST EREDMÉNYEZ!
A warezzal kapcsolatos minden hozzászólás törölve lesz!


SG.hu Discord
  • Kandurex
    #35794
    lehet,
  • arty
    #35793
    szerintem te a prevgent átaludtad és a currgenről álmodtál... ezesetben ül a hozzászólásod
  • Moby
    #35792
    Az jó deal. Ok, most még úgysem kell, majd sikoltozok. Előbb még szülünk egyet :)
  • Kandurex
    #35791
    ja, ja a Scholar -t, használtam vettem 9k -ért, szóval jó party volt

    (szerk: ebbe már benne volt a futár is)
    Utoljára szerkesztette: Kandurex, 2015.09.02. 13:03:49
  • Moby
    #35790
    Merhogy ps4-en tolod? (találtam egy one-os, de a one kontrollere tökéletesen alkalmatlan fromjátékra. Aki azzal tolja végig, annak két platinát kéne adni...)
  • Kandurex
    #35789
    Mondanám, hogy az enyémet megkapod, de olyan taliga lassan haladok benne.. -.-
  • Moby
    #35788
    Nem kell, és nem is szívesen teszem, de az ösztönfosozás már nem képez vitalapot. És a figyelmem sem köti le.
  • Moby
    #35787
    Gondoltam beszerzem a DaS2-t. Nem ragaszkodnék feltétlen a pécéshez ebből, mert eléggé kipofozták a ps4 verzát.
    Hát nincs. Ez a játék a használtpiacon nem létezik :D (najó, játékaimon van 2-3 db, elmeháborodott árban).
    Maradapécés.
  • Kandurex
    #35786
    na, ez nagyon kell
  • SlickAdam
    #35785
    +1
  • Kandurex
    #35784
    Azt írtam, hogy:

    "az esős részt leszámítva ezzel a látvánnyal még szép, hogy 60 FPS"

    Most ebből milyen egyéb mély következtetést akarsz levonni? Nem írtam rá egyebet, és mint autóka elég jónak is tűnik
  • Moby
    #35783
    >hogy a fos mellett ne menjek

    Najó. Ignore on.
  • Moby
    #35782
    De tényleg, szerinted minek kellene tapsolni, ha ennek sem? Tényleg érdekel. Mer nekem úgy tűnik most ebből a posztfolyambó, hogy te már csak azt tartod kiemelkedőnek, ha valaki a lehetetlen csinálja meg. Amit már nem is lehetséges megcsinálni. Ami azalatt van, az vállrándítás.
  • Kandurex
    #35781
    mer' most nincs mit dicsérnem,...vannak játékok amikhez alapvetően pozitívan állok hozzá, pl. Tomb Raider, Quantum Break, Uncharted 4, Dark Souls 3, Fallout 4, FF7 next stb.

    de engedtessék már meg, hogy a fos mellett ne menjek el és ne tapossam meg...!
    Utoljára szerkesztette: Kandurex, 2015.09.02. 12:47:14
  • Moby
    #35780
    Tehát kb úgy néz ki ami prevgenen futott 720p-ben, és 30fps-el, és fele ennyi autóval?
    Nos igen. Sajnos ettől jobban ezeken a foshardvereken nem bír kinézni. Viszont az talán valóban megér egy tapsot, ha valakinek ez volt annyira fontos, hogy akár meg is tudta csinálni. Kb egyedüliként a jelenlegi generáció kettő éve alatt.
    Persze, értem én, lehet rajta bosszankodni, hogy mér nem néz ki úgy, mint a driveclub fele ennyi autóval, fele ennyi frémmel. Éshát érdemes is! :)
  • SlickAdam
    #35779
    Kandur en toled mar joideje nem olvastam pozitiv vagy legalabb semleges kommentet ugy altalanosan geminggel kapcsolatban.
    nem gondolod, hogy kene valami szunet? marmint forumrol IS, mert jatszani ketlem, hogy sokat jatszanal.

    most ezt komolyan, semmi kotekedes meg kocsog hangnem.
  • Kandurex
    #35778
    mi? bármelyik! pl .legutolsó NFS

    mi az, hogy így futott? semelyik nem futott így, sőt, nem ezt írtam, vagy mi?
  • Moby
    #35777
    Most hirtelen a prevgenben nem jut eszembe egy cím sem, ami így nézett ki, és így futott.
    Kisegítenél? Melyik cím is volt a prevgen indikátor?
  • Paranoia
    #35776
    jó persze...
    Engem a frostbite motor meggyőzött konzolon bf4ben is,így nagy reményeket fűzök hozzá
    Valószínű abból is egy újabbat kap
    Utoljára szerkesztette: Paranoia, 2015.09.02. 12:37:58
  • Kandurex
    #35775
    jó hát, biztos,... csak azon ne tapsoljuk, hogy egy prev szintű grafikához ki tudtak sajtolni egy elvárt teljesítmény mutatót
  • SlickAdam
    #35774
    ez max a pc-s topikban relevans :)
  • Moby
    #35773
    Jaja. Olyan kézenfekvő, hogy minden hét egy jön egy ps4-re. Le is állhatnának vele, mer már nem férünk tőlük :D
  • Moby
    #35772
    Vótmá, de még mindig betonkemény.
  • Kandurex
    #35771
    az esős részt leszámítva ezzel a látvánnyal még szép, hogy 60 FPS
  • Paranoia
    #35770
    N4Shez pluszba

    voltmár?!akkor sry
  • Moby
    #35769
    Tök komolyan írtam. Végignéztem a 11 percet, és láttam egy kimaradó frémet!!!!négy!!!négynégynégy!
    (mellesleg tegnap ki is próbáltam, A vizespálya agyonbasz mindent. És mostmár tényleg komoly hibának tartom én is, hogy nem érhető el minden track így :) )
  • SlickAdam
    #35768
    majdnem komolyan vettelek csak a szoveget olvasva :D
  • Moby
    #35767
    Egy újabb fosfrémes ex, ezúttal a microsoft műhelyéből.

    Érthető, ha nem bírja. 24 autónál bocsánatos bűn a beszakadó frém. Hátha egyszer kapnak kölcsön munkaerőt a polák sámánoktól, majd azok bereszelik nekik ezt is. Vagy valamelyik sonys belőső stúdiótól . Ők azért már eléggé képben vannak a hatvanfrémmel.
  • SlickAdam
    #35766
    ömlenek a panaszkodo velemenyek a MGS5 Collectors kiadasrol.
    - ocska, a realisan elvartnal is gagyibb kar-replika
    - szetesö, magnessel (szinten leesik elsö felnyitaskor) zart dobi...
    - ... ami meg csak veletlenul se bör/mübör, ahogy a kepen latszik, hanem csak nyomtatott karton...
    - femtok oke... vegulis azt nem nagyon lehet elbaszni
    - maradek naggyabol lenyegtelen, vagyis ... a behind the scene lemez erdekes lehet, kivancsi vagyok mennyire tartalmas

    a hetre igertek az erkezeset, de lemondom.

    szerk.: amcsi unboxing videoban ugy tunik OTT bör-szerü texturat kapott a doboz. ...
    Utoljára szerkesztette: SlickAdam, 2015.09.02. 11:53:18
  • Paranoia
    #35765
    Need for Speed élménybeszámoló
  • Totya42
    #35764
    Egyre kíváncsibb vagyok, hogy Te mit fogsz mondani az MGSV-re :) Aztán csak az őszintét!
  • TDC Geronimo
    #35763


    Na én folytatom MGSt <3
  • Moby
    #35762
    Tökéletesen azonos a fospermetfaktora, ám előbbiben legalább a frém rendben van, és a története illetve a karakterek sem az a bárgyú "ezmegmijafasz".
    A csodáltos UD kapcsán döbbentem rá, hogy mit művelek ezzel a hulladékexek gyűjtögetésével, szal épp van belőle egy eladó fémtokos verzám. Fosmentesítésre fel! :)
  • Moby
    #35761
    Persze. Nem is erre utalok. De nem önmagában a tény problémás, hogy egy videójátékban egy lángoló bálna megeszi a helikoptert(vagy a miafaszt írtatok :D), hanem maximum az, hogy te az adott környezetben, ott abban a játékban te nem ezt várod el. Lehet, hogy énsem, ez majd ma kiderül. Mittudomén. De hogy a videojátékok ilyenek, hogy lángoló bálnák esznek meg helikoptereket, meg még ettől sokkal nagyobb wtf-ek is történnek. Értem mit akartok mondani, mert nekem az is idegen momentum volt a négyben, amikor a baromállatja egy hordóba fosott. Bár ez mondjuk konkrétan nem egy általános kép a videójátékokban. Sőt, a szar prezentációja meglehetősen japóspecialitás :DD
  • TomStorm
    #35760
    Én lehet megveszem The Order-t.
    Ha olyasmi mint Until Dawn az jó lehet
  • Kandurex
    #35759
    Én azért szívesen meghallgatom más véleményét is. Meg szerintem más is. Még te is.
  • Moby
    #35758
    Ez a témakör létezésénél fogva kiveti magából ezt a szót.
  • Kandurex
    #35757
    Objektív. Gyakorlod a szót és jelentését.
  • Moby
    #35756
    Minden ami videojáték, az alább többetetek által vázolt értékrend szerint, szükségszerűen nettó ökörség. És ez nem is áll távol a valóságtól.
    Utoljára szerkesztette: Moby, 2015.09.02. 11:25:27
  • Kandurex
    #35755
    amihez, az előrendelőknek, 'extra gólöröm dlc' -jár