121194

status.playstation.comgamefaqs ps4PSN IDs


NEM JELÖLT JÁTÉK SPOILER-ES HOZZÁSZÓLÁS, KÉP KITILTÁST EREDMÉNYEZ!
A warezzal kapcsolatos minden hozzászólás törölve lesz!


SG.hu Discord
  • yesname #35834
    Azért DriveClub "picit" jobban néz ki minden szempontból...
  • SlickAdam
    #35833
    attol tartani? atvezetö hegyek nelkul nem az igazi...

    credits MINDEN epizodhoz temahoz: nem is baj, hogy levettek a boritorol Kojima nevet. tegnap az elsö 2 ora alatt lattam vagy 10-szer... es fogom is meg minden misszional 2-szer. akkor is, ha csak egy 5 perces side op... agyfasz
    Utoljára szerkesztette: SlickAdam, 2015.09.02. 19:16:37
  • TDC Geronimo
    #35832
    Tegnap toltam mad maxet este 2 órát kipróbáltam. Az amire számítottam. Story küldit nem sokat toltam, inkább campeket takarítottam. Jó látványos a játék, batman combat meg jóféle car combat. Viszont van input lag irányításnál, az eléggé zavar.
  • darkSectorxxx #35831
    jaaaaaaa
  • TDC Geronimo
    #35830
    nem, kódot kapsz
  • darkSectorxxx #35829
    Ja nem néztem email-t azt hittem beregelek azt majd letölti automatán a konzol, oké hogy nem kerülök be, limitálva van a nép, de miért nézzek e-mail-t, ha lesz automatán leszedi majd nem? :)
  • TDC Geronimo
    #35828
    6os küldetés már jó szopatós volt. Sokszor kellett újrakezdenem :(

    Amúgy aki attól tartott, hogy átvezető az egész, mint a régi részek. Nos 10 óra alatt a prológon kívül egyetlen egy storys átvezető volt, az se volt hosszú.
  • TDC Geronimo
    #35827
    kaptál egyáltalán invet mailbe? Nekem nem küldtek így nem kerültem be, pedig első 1 órában jelentkeztem. Mindegy is legalább nem baszódik el gépem.
  • shaddam
    #35826
    Kis adalék mennyire éri meg a jútubos nyomorékoknak a szavára adni. A Quiet gifet egész nap elnézném
  • darkSectorxxx #35825


  • darkSectorxxx #35824
    Basszus nekem még nem töltötte le a beta szoftvert.
  • darkSectorxxx #35823
    png? az jó nem? :D

    "PlayStation 4 - elindult az új szoftver bétatesztje, még több funkciót leplezett le a Sony

    Elindult a PlayStation legújabb szoftverének bétatesztje, ami rengeteg újdonságot hozott, beleértve a Youtube stream támogatását, rengeteg új közösségi funkcióval megfejelve az élményt.
    Tegnap kezdődött el a PlayStation 4 új szoftverének bétatesztje, amivel együtt a Sony részletezte azt is, milyen új funkciók kerülnek be a 3.0-ás frissítéssel, beleértve néhány olyan újdonságot is, amiről a teszt bejelentésekor még nem lehetett tuni. A Kenshin kódnéven futó új szoftver például megtízszerezi a játékosok számára nyújtott online tárhely méretét is.
    1 GB helyett így már ennek a tízszeresét tárolhatjuk a Sony szerverein, ráadásul egy kis mérő meg is mutatja majd, mennyit használtunk fel ebből. Egy új menüpontot is találunk, ami a különleges játékbeli eseményeket, például a dupla-XP hétvégéket, vagy a különleges karácsonyi eseményeket gyűjti össze egy helyen, és figyelmeztet minket, mikor elkezdődnek.

    Nem a YouTube-közvetítések integrálása az egyetlen új funkció, ami az élő közvetítésekhez kapcsolódik, ugyanis a Sony megújította a Live from PlayStation appot, és ezentúl meg is kérhetjük a barátainkat, hogy kezdjék el élőben streamelni, amit éppen játszanak. Végül, de nem utolsó sorban olyan apróságokat is bevezetnek, mint a screenshotok elmentésének lehetősége .png formátumban."
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2015.09.02. 18:11:48
  • Seth
    #35822
    "Vissza mennyé!!!"
  • Paranoia
    #35821




    kenwéééjt
  • TDC Geronimo
    #35820


    <3
  • TDC Geronimo
    #35819
  • Totti5
    #35818
    Helyzet az hogy ilyen szép pályák autós játékban még nem jelentek meg. Sosem, semmiben, semmikor. Akár 10 fpsel, akár 20al, akár 30al. Annyi object, akkora látótáv, olyan távolba is kidolgozott részek vannak ameddig a szem ellát hogy mindent csicskáztat. Aztán ott vannak rajta az animált tereptárgyak, füst, pára, szállingózó falevél, madarak, helikopter.

    Pályák object mennyiségben legközelebb az F1 2015 van ehhez.

    A prevgen NFS Rivals egy moslékhegy volt. Én láttam.... te nem.
    Utoljára szerkesztette: Totti5, 2015.09.02. 17:53:16
  • TDC Geronimo
    #35817
    Egy negatív dolog így 10+ óra után. Küldetés előtt a credit marhára nem kéne bele, mert elspoilerezi a felbukkanó szereplőket a küldetés során. Ekkora baromságot :(
  • shaddam
    #35816
  • Botond #35815
    Pont tegnap akartam én is kérdezni, hogy mi a helyzet, de akkor nem is kell kérdezni, így is megkaptam a választ. Két gyerek még nagyobb csoda, mint egy, élvezni fogod azt is, nem kell parázni, kezedbe adják majd és elvesztél. :D
  • Moby
    #35814
    Kettőfél :)
  • Ulthane
    #35813
    Hány éves a kisMoby?
  • eje75
    #35812
    Szuper lesz, irigyellek... bár Ebrietas sehol sincs az éjszakai pocifájásokhoz képest :)
  • Kandurex
    #35811
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    sehogy, az első, első lesz, mindig,...elemi erő az a rajongás amivel őt...de...majd idővel másik is....csak itt ne napokba gondolkozz,...idő
  • eje75
    #35810
    Nem is értem, hogy van ennyi ideje munka meg család mellett játszaini... az enyém két éves, és csak éjjel tudok mellet 2 órát játszani... így így folyton azt hallgatom: "ajtóvejsenyezni akajok apa" .... be se kapcsolok semmit amíg ébren van, hogy ne legyen üvöltés...
  • Moby
    #35809
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Nemtudom, hivatalosan még egy hónap, de nem úgy fest, hogy bentmarad addig :)
    Nem izgulok, mert egyelőre el sem tudom képzelni. Valami kapcsolónak még át kell billennie a fejemben, ami remélem legkésőbb születéskor meg fog történni. Nem nem fogtam fel, csak a nagyobbikkal olyan szoros és mély a kapcsolatom, hogy egyelőre elképzelni sem tudom, hogyan fér ebbe bele mégegy. Tudom, hogy belefog, csak ez egyelőre scifi. Olyan majomszeretettel ragaszkodom a nagyobbikhoz, hogy akivel együtt játszom, az tudja, hogy pl. amikor gyerekfürdetés van, akkor minden más leves. Munka, játék, égaház, bármi. Az szent. Mióta megszületett kettő estét nem töltötem vele. Nemtudom egyelőre mindez hogyan lesz kettővel. Gondolom majd jön ösztönből. Remélem.
    Mindenestre a legtöbb fejfájást ez okozza mostanában.

    Utoljára szerkesztette: Moby, 2015.09.02. 15:43:42
  • Kandurex
    #35808
    [off]

    Egyébként kurva nagy mázlija van, hogy a második is fiú, a másik manó a fellegekbe lesz a boldogságtól,...bevallom a kisfiam miatt én is jobban
    örültem volna másodiknak is fiúnak, persze így sem rossz :) ....meg állandóan tökösnek hívom a megszokás miatt
    Utoljára szerkesztette: Kandurex, 2015.09.02. 15:34:09
  • eje75
    #35807
    Ne mérgelődj fel, csak én is leírtam a véleményem... picit végletesek az álláspontjaid nem? Két hetente leírod, hogy végzel ezzel a fosgenerációval szögbelövővel, és inkább fafaragással ütöd el a szabad óráidat a jövőben, de két óra múlva a fellegekben jársz egy egyszerű átvezető videótól is...
    Én értelek és teljesen elfogadom, hogy Neked így jó.... örülök, hogy neked jó.... kívánom, hogy mindíg legyen jó...neked... mindíg.... :) főleg most, hogy jön kisMoby :) mikorra várjátok? Napok? Órák? Nem izgulsz? Vágom, hogy a második, de amikor a miénk jött én már aludni se tudtam az izgalomtól... :)
  • Moby
    #35806
    De ami kurvavicces, az a konzolos álláspont örökké a pécével szemben, hogy bebaszom a lemezt és megy. Na ezt a pécé már kimaxolta, hogy már bebaszni sem kell, erre jönnek az ortodox konzolos, és óbégatnak, hogy dehát az szar! :D
    Kabaré.

    A bebaszom a lemezt köv. evolúciója az odakattintok. Értem, hogy vannak problémák az odavezető úttal, de hogy a probléma kezelés helyett megoldásként forduljunk vissza az nekem nem oké. Gazdaságilag, ebben a kurvageciszar helyzetben amit a platformholderek építgetnek a lemezes cucc gazdaságilag jobb. Ez tény. A digitdisztrib előnyei ma még máshol vannak nem ebben.
    Node gazdaságilag a konzol eleve egy kibaszott vicc. Húszezres játékárak. Húsz. Ezer. Mindegyhogy hozzák ide.
    Vitz.
    Fizetős fospermet psn. Szintén. Csak én érzem eleve kurvanagy gáznak arról vitatkozni, hogy húszezerér hogyan kapom meg a játékot?
    Utoljára szerkesztette: Moby, 2015.09.02. 15:26:31
  • Kandurex
    #35805
    [legyint]

    elkezdtem írni, de..., megint negatív hullámokkal jöttem volna, szóval
  • Moby
    #35804
    Ezt úgy hívják, hogy mások a prioritások. Ez az, ami kandurnak kb semmivel kapcsolatban nem megy be :D
    Én leszarom a becserélem részét, ellenben játszanék néha az irodából (néha sokszor). Persze hazatelefonálhatok a feleségemnek, hogy tegye már be a lemezt, de ez annyira röhögcséges 2015-ben, hogy előbb pusztítom el az egész gányt szögbelővővel, mintsem ezt akár egyetlen egyszer is megtegyem.
    Értem, hogy tik ezt nem használjátok. Ellenben rossz hírem van: nem vagytok mindenki.
  • Moby
    #35803
    És van sharing, ahol a fele. És van a szabadon átváltható régió, amiben ott veszem meg a játékot a világban, ahol akarom.
    Jajbocs, elnéztem az nem a tetvedék japánoknál van, hanem a microsoftnál...
    Utoljára szerkesztette: Moby, 2015.09.02. 15:11:55
  • eje75
    #35802
    Sok mindenben egyet értek Moby-val, de a digitális terjesztéssel kapcsolatos álláspontját, nem tudom a magamévá tenni... nekem az simán belefér, hogy elmenjek a boltba odaadjam a megúnt játékom (pl a Batman-t úgy cserélem be egy Forzára, mint a szélvész) és elhozzam az új játékot, egy csökkentett áron... annak szerintem tényleg semmi értelme, hogy az accountom tele legyen 5-6 éves megvásárolt játékokkal... most őszintén? Ki fogja azokat megint letölteni annyi év után? Én tuti nem..
    Utoljára szerkesztette: eje75, 2015.09.02. 15:10:19
  • Kandurex
    #35801
    ..de van remote play...
  • Ulthane
    #35800
    Anyjuknak a picsáját, felháborító a digitális terjesztés árazása.
  • ppista
    #35799
    Szerintem most a PSN-en nagyon jó árban van a DaS 2. PS4 verziója. 20000 Ft. Lehet én is veszek belőle kettőt a három darab 21000 Ft-os MGS 5. mellé.
  • Moby
    #35798
    Azt majd a DaS3-hoz, ha lesz hozzá :)

    (olyan nagyon nem mélyültem el ezekben, de elnyomogatom bennük az RB-t szívesen pár röpke órácskát :D)
    Utoljára szerkesztette: Moby, 2015.09.02. 14:02:24
  • Moby
    #35797
    Volt, csak azt is forzának hívták :D
  • arty
    #35796
    "Tehát kb úgy néz ki ami prevgenen futott"

    de nem úgy néz ki!
    sokkal több poligon, nagyobb felbontásu texturák, jobb tükröződés, jobb bevilágítás, jobb fények (tulképp prevgenen ilyen nem is nagyon volt), fizika, interakcio objektumokkal (gumifal, gumiakadályok), stb stb stb.

    ésemellé fullhd,fix60,fix24,stb

    a prevgenezés a szenilitás első jele....
  • Ulthane
    #35795
    Nagyon beleásod magad DS-be! :) Azt hiszem ehhez is van olyan collector's guide, mint amit BB-hez vettél.