121194

status.playstation.comgamefaqs ps4PSN IDs


NEM JELÖLT JÁTÉK SPOILER-ES HOZZÁSZÓLÁS, KÉP KITILTÁST EREDMÉNYEZ!
A warezzal kapcsolatos minden hozzászólás törölve lesz!


SG.hu Discord
  • TDC Geronimo
    #35874
    Nem tudom nem szereztem még meg őt.
  • TDC Geronimo
    #35873
    Fájdalmas olvasni is amiket írtok komolyan. naponta ölitek kutyámajmokat különböző JÁTÉKOKBAN erre itt ez kiveri a biztosítékot? Ne röhögtessetek már. Világos azért remélem, hogy azért, mert vannak MGSbe hús vér emberek és 1984ben játszódik attól még nem a mi világunk? Halomra ölitek nem létező dolgokat DS/BBbe, Until dawnba is ha jól tudom van misztikus elem. Ott nem gáz? Picsogtok itt a semmin LOL.
    Utoljára szerkesztette: TDC Geronimo, 2015.09.02. 23:53:45
  • Ragnar360
    #35872
    Gerot kérdezném, hogy amit belinkelt nemrég gif, MGSV,
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    repülős, csajos rész, az hanyadik missön vagy mi a neve, megnézném. Jó pályának tűnt.

    Utoljára szerkesztette: Ragnar360, 2015.09.02. 23:39:47
  • Ragnar360
    #35871
    És épp volt rá neked pénzed:d egy cirka 20as a hypeért végülis miaz nem?:)
  • Kongy
    #35870
    Igaza van. Mintha valami szar animéből szalasztották volna őket. Az animéktől meg feljön a vacsi nekem.
  • SlickAdam
    #35869
    "full béna a karakter az a tüzes fazs meg psycho is"

    WAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAT????!!!??

    mennye inkabb csaliszolni fogpiszkaloval! :D
  • Totya42
    #35868
    Elindulnak patch nélkül a játékok simán. Kivételek a csak online játszható játékok, mint pl: a Destiny. De azokon kívül megy mindegyik patch nélkül. Ezért nem is értettem, mikor Totti kivolt a Witcheren, hogy rontottak a patchok rajta, mert csak le kell törölni és mehet patch nélkül.
  • darkSectorxxx #35867
    Hát mit vártál tőle? :D Én meglestenm az elejét, semmi extra nincs benne amire azt mondom huha...full béna a karakter az a tüzes fazs meg psycho is, mintha a felnőtt pumukli lenne, egyeltalán nem tetszett.
    Utána a videót ott hagytam abba hogy megérkeztek a nagy területre lóval...onnan tudom milyen a játék.
    Na én erre mondom hogy majd egyszer leértékelve.
  • Kongy
    #35866
    2 óra elég volt, hogy tudjam ez nem az én játékom. MGS amúgy sem volt az soha, csak kíváncsi voltam mégis a hype miatt.
  • SlickAdam
    #35865
    csak ugy... :)
  • Moby
    #35864
    Engem ebbe ne keverjünk bele. Az, hogy itt bunkófalván nincs internet, az egy sokadlagos kérdés. Patchet is tölteni kell a lemezeshes, sokszor nem is keveset.
  • arty
    #35863
    ugye a gamer365ön is hirdeted, a megfelelő topikban? UGYE?! ;)
  • arty
    #35862
    én azt látom, hogy juzerként megmaradt a választás szabadsága boxon IS.
    ennyit ért el a népharag. több, mint a 4P sharingnonszensz.

    a kényelem fontos, csak valszeg nem annyira, hogy egy 6-8 órás kodért 21 ezret fizess(en a juzer).
    a 3-4-5k bukó mellett felsejlő 15-17 ezer forintnyi difi segíthet legyőzni a macerát, amit a lemez betétele/eladása jelenti ;)
    (hómolást tényleg tekintsük átmenetinek, én abszolut beetetésnek látom, de bár tévednék... egy kis/egy újabb arcvesztés nekem beleférne :D ...máskülönben súlyos világ jön nextgenen, 26 ezret forzára nehezen tudnék elkölteni. najo, arra talán, de másra?)

    kényelem? amikor haver boxára az FM5 2 nap alatt csordogált le, nos, szerinem sokat adott volna a lemez "kényelméért" ;) (eléggé remegve várta ő is, hogy nextgenen forzázzon, konkrétan a (hóm-)haverom, engem is simán felülmúló fanja a szériának. de másnak is biztosan volt már olyan élménye, amikor a lemez betételének kényelmét sírta vissza, miközben a csík csigalassan kúszott... szerintem még neked is ;))) szal nem annyira egyértelmü az, hogy melyik kényelmesebb....)
  • darkSectorxxx #35861
    Ilyen hamar? :D
  • Kongy
    #35860
    Alig használt lemez :D
  • Ragnar360
    #35859
    Hát nem tudom, lehet embere válogatja, de ilyet nem nagyon szoktam olvasni, se nem hallani:)
    El kell vonatkoztatni, most mit számít hogy hanyadik érted!?:) Első, második tök mindegy. Úgyis lesz olyan ami épp a másodiknál lesz és az elsőnél nem volt élmény. Így egálba lesz a kettő teljesen. De nyílván, az elsőnek meg kellett hogy legyenek azok a pillanati, de már attól hogy akkor élsz át előszőr olyat természetes hogy az megragad, maga az esemény, hogy előszőr láttad, stb. - de majd kialakul, csak ennyire nem szabad különbsélget tenni szerintem:)
  • Ragnar360
    #35858
    Asszem muszáj lesz belehallgatni. Bírom én is egyébként. Vajon mennyi gázsit kaphatott egy ilyenért? Olyan pár száz ezer, millió dollár körül tippelnék : o
  • Kandurex
    #35857
    Pedig nem fogod azonnal ugyanazt érezni. Egy ilyen kapcsolat kialakulásához idő kell.
  • Ragnar360
    #35856
    "Támad ez a nagy barna kutya, vagy kutyánmajom vagy miez... meg van mellette egy aranyember" xd
  • Ragnar360
    #35855
    Azért...ennyire nem jó vagy kéne különbséget tenni. Elég szar lehet annak ha majd érzi, vagy ha nem érzi, de neked ha majd valami kényszerből, muszájból megy. Jó nem vagyok én még benne , de ha elgondolkodok ezen, nem tudnák kül. tenni és lehet egyformán szerintem azért. Ezt a néhány ilyen hozzászólásra mondom, nem csak erre az egyre:)
  • Moby
    #35854
    >És ha kinyírták a retailt, utána majd nem lesz.

    Microsoftnál eredetileg 4 useres shraringet engedett volna, csak miután elvitte a népharag a drm-et, ezt is a konkurenciához igazították.
    Megéri a szabadságharc. Észre kéne már venni, hogy gyakrolatilag minden fordítva történik, mint ahogy a userek gondolják. Minden.

    >Látom sikerült meglátni a "lényeget" ...
    Pedig a lényeg ez. Ha az egyik oldalon a kényelem lényeges, fontos, sőt meghatározó szempont, akkor a másik hogyafaszba nem az? Vagy az a gazdasági megfontolás, hogy lehet cigánykodni az agyhalottakkal az hardveraprón, vagy a játékaim ez a kényelmet is felülírja? Mer olyat nem is feltételezek, hogy lenne olyan elmeháborodott, aki szerint a lemezezés kényelmesebb, mint a digit.
  • arty
    #35853
    "És van sharing, ahol a fele."

    És ha kinyírták a retailt, utána majd nem lesz.

    "De ami kurvavicces, az a konzolos álláspont örökké a pécével szemben, hogy bebaszom a lemezt és megy. Na ezt a pécé már kimaxolta, hogy már bebaszni sem kell, erre jönnek az ortodox konzolos, és óbégatnak, hogy dehát az szar! :D
    Kabaré."

    Látom sikerült meglátni a "lényeget" ...
    Utoljára szerkesztette: arty, 2015.09.02. 21:34:20
  • darkSectorxxx #35852
    stream kell vagy használt lemez? :D
  • Totya42
    #35851
    Ja, hogy még nem töltötted le. Na igen úgy már nehezebb. :)
  • Kongy
    #35850
    Valaki egy MGS V?
  • darkSectorxxx #35849
    Kis varázslat.
    Láttad a Szemfényvesztés című filmet? :D
  • Moby
    #35848
    Akkor valamit benéztem.
    Ellenben azt még így sem értem, hogy fog a steamről a vinyómra kerülni :D
  • darkSectorxxx #35847
    Kis off, ez kurvajó. :D

    áááááááááááááááááá :D

  • Totya42
    #35846
    Hogy hogy? Nem kell hozzá online kapcsolat. Megy offline simán.
  • Kongy
    #35845
    Tényleg elég profi lett a szinkronja. Jack Bauer odatette magát :D
  • Seth
    #35844
    Na itt megmutatja Kiefer Sutherland hogyan is kell profin szinkronizálni. Hogyan hozná ezt Hayter, pfff
  • SlickAdam
    #35843
    csunya vege lesz...
    semmit nem tudsz a sorozatrol.

    legalabb a 3, PW, GZ-ket nezd meg elötte!
    Utoljára szerkesztette: SlickAdam, 2015.09.02. 19:34:34
  • SlickAdam
    #35842
    jah :D
  • Moby
    #35841
    Hálisten behányt a netem. Ebből mamá nem lesz phatompain.
    Fűdekurváraköltöznékmárinnenabüdösgecibevisszaacivilizációba :( Ésmég3hónap...
  • TDC Geronimo
    #35840
    Nem. Születésnapodon logolsz be akkor van ez.
    Utoljára szerkesztette: TDC Geronimo, 2015.09.02. 19:32:35
  • SlickAdam
    #35839
    szpojler?
  • Moby
    #35838
    Fele ennyi frémmel, fele ennyi autóval, egyszázad ennyi lehetőséggel.
    Igen, néhol jobban néz ki. Fényekben főleg.
    Utoljára szerkesztette: Moby, 2015.09.02. 19:30:30
  • TDC Geronimo
    #35837


  • darkSectorxxx #35836
    Igen látványban eddig szerintem a legszebb.
  • TDC Geronimo
    #35835
    mission végit el lehet nyomni az nem érdekel, de az elején gáz, mert nem lehet elnyomni és spoilerez karaktereket :(