121194

status.playstation.comgamefaqs ps4PSN IDs


NEM JELÖLT JÁTÉK SPOILER-ES HOZZÁSZÓLÁS, KÉP KITILTÁST EREDMÉNYEZ!
A warezzal kapcsolatos minden hozzászólás törölve lesz!


SG.hu Discord
  • Ulthane
    #35915
    Be volt rúgva! :)
  • Ulthane
    #35914
    Én nem játszom PC-n, és nem tudom, hogy van, de ott visszaadhatod, mondván, hogy nem tetszik? És visszakapod az árát mondjuk Steam-en? Akkor is, ha végigjátszottad? Azt azért kétlem.
  • darkSectorxxx #35913
    Persze hogy nem ostobaság, sőtt.
  • Ulthane
    #35912
    De miért lenne ostobaság? Úgy volt vele, hogy ad neki egy esélyt, és bukik vele mondjuk 3 ezer forintot. Miért lenne ostobaság? Megér neki annyit ,és kész.
  • darkSectorxxx #35911
    :D
  • darkSectorxxx #35910
    Ja így oks, csak félreérthető volt.
    Azért kérdeztem utána hogy stream kell vagy lemez. :D
  • Ulthane
    #35909
    Már egy pár...:) Lassan két hónapja lesz. :)
  • Moby
    #35908
    A steam is egy szar, nem mondtam soha, hogy áldott. JElenleg nincs jó megoldás. Nem, a lemez sem az. Az is csak egyfajta megoldás a problémákra. Egy biztos, mára nagyon megváltozott az iparág. Új kihívásokra kellene megoldásokat találni, de én ebben a lemezet nem látom annak. Ma a játék nem egy valamikor elkészült mű, hanem egy folyamatosan változó massza. Minőségileg is, meg tartalmilag is. Ezt nem a játékosok alakították ilyenné, hanem a stúdiók/kiadók. Ebben a lemezbe bebetonozott állapot már egyre inkább irreleváns lenyomat. És el is jutottunk oda, hogy az mgsv pécés verzája a lemezen már csak a steam telepítőt tartalmazza. Ami nyilván egy agyfasz, de na...
  • Moby
    #35907
    Nem kérdezte, a sajátját ajánlgatta eladásra...
  • darkSectorxxx #35906
    Tudod mi a megoldás?
    Egy kibaszott demo, és mindenkinek olcsóbb lenne.
  • darkSectorxxx #35905
    Ja hogy nem akkor akart venni, hanem eladni a sajátját. :)
    Ezt nem mondta senki.
  • darkSectorxxx #35904
    Akár 1 percbe is belefér.
    A 2 boss nem feltétlen igénytelen, csak kb annnyi figyelmem érdemli, mint wow-ban egy sámán-fa-bokor-szikla-villám szörny.

    Senem badass senem epic senem méltó az eddigi ellenfelekhez.
    Csak ennyi.
  • n000rbi
    #35903
    Ne értetlenkedj már Dark, annyit írt, hogy "Valaki egy MGS V?" -> eladásra kínálta...
  • Kandurex
    #35902
    Nem azért, de pl. az áldott steam jelenállás szerint csak ha 2 órát nem meghaladó játék esetén adja vissza a pénzt.... és emlékeim szerint a fos permet Witcher -et nem ennyi idő után kezdted lehordani. Lehet gondolkozni mi a lenne tökéletes megoldás. VAGY nincs refund, viszont tovább ruházható a játék, nem nagyon tudok egyelőre elképzelni ennél kompromisszumosabb dolgot.


    Utoljára szerkesztette: Kandurex, 2015.09.03. 08:49:02
  • darkSectorxxx #35900
    Jó visszaolvastam direkt.
    Tegnap 9kor este kérdezte hogy van-e valakinek. MGS használtan. Mifelánt kiesett volna 1 nap? :)
  • TDC Geronimo
    #35899
    Mgs 5ot meg az igenytelenseget egy napon emoiteni. LOL
  • Moby
    #35898
    Milyen hamar? Péntek óta ott figyel a boltokban. Már hivatalosan is 2 napja kapható.
  • Moby
    #35897
    >* nem tudja visszaforgatni a játékba invesztált pénzét

    Már vagy háromszor biztos leírtam: ez egy állapot. Egy olyan állapot, ami nem szükségszerű, és csak az itt tanyázó, onlykonzolos publikum gondolja azt, hogy ennek feltétlenül így kell lennie. Pontosan a microsoft, vagyis a one megjelenése körüli időkben vált az bizonyossá, hogy a felhasználók igenis tudnak nyomást gyakorolni a platformholderekre, HA akarnak. De nem akar, mert leszarja, és inkább cigányol a lemezzel. Én nem akarok a lemezzel cigányolni. Nem csak azért mert kényelmetlen, hanem azért is, mert ha alapos okom van rá, akkor nem csak kifarolni szeretnék valami minimális bukóval, hanem konkrétan semmissé tenni a vásárlást. Ahol van egy feedback, ahol beírhatom, hogy azért kérem vissza a witcher3 árát, mert hibás, fekélyes, végighazudott moslékok gyártását nem szeretném pénzelni, túl azon, hogy szükségem sincs rá. És megtehessem ezt úgy, hogy leszedik a fiókomról a kibaszott játékot, törlik az acsikat, és minden mást, fosom le, de visszakapjam a pénzem. Nem 2k-val kevsebbet, nem 25Ft-al kevesebbet. hanem PONTOSAN azt az összeget, amit - adott esetben megtévesztés útján - kicsalogattak a zsebemből. Merthogy ilyen esetben lenne rá szükségem. Nem azért, hogy a kétszer végigvitt játékot eladhassam, mint a lemeznél. Mer az már tényleg a legalja.
  • darkSectorxxx #35896
    Honnan a faszomból szerezted meg a lemezt ilyen hamar? :)
  • darkSectorxxx #35895
    :)
  • Tatyla
    #35894
    Metal Risingből elég volt bőven a demó
  • darkSectorxxx #35893
    Mit vett meg? Ilyen hamar? Tudtommal streamelve nézett bele.
  • darkSectorxxx #35892
    Nem, most azt hiszi Ragnar hogy Kongy megvette.
    Azért írja, nem gúnyolódás.
  • yesname #35891
    Oké, nem szép dolog, de Ragna arra utalt, hogy ha sosem volt az Ő játéka az MGS, de (ha) ennek ellenére megvette, akkor az ostobaság. A pénz megléte nem mentesít alóla. :D
    Viszont Te pont az a fajta vagy, aki a pénz miatt felsőbbrendűnek képzeli magát és ez nem csak ebből a hszedből jön le rólad.
    Függetlenül attól, hogy valóban mindenki arra költ amire akar. De ennyi, nem kell hozzátenni a második felsőbbrendű, én vagyok a fasza gyerek részt, a lenézőset. Érted mire gondolok? Amúgy pedig arról alkot véleményt amiről akar, ahogy arra költ mindenki amire akar. Nem igaz?
    Utoljára szerkesztette: yesname, 2015.09.03. 08:32:50
  • darkSectorxxx #35890
    +1

    Azóta hány hétfő telt el? :)
  • Ulthane
    #35889
    Bazeg, egyrészt szerintem ehhez semmi közöd, hogy mihez volt pénze. Másrészt, hidd el, hogy nem mindenki úgy él, hogy erre vagy arra van pénze, hanem úgy mindig van pénze. Arra, amire akajra.
  • Ulthane
    #35888
    Bunkófalva!
  • Ulthane
    #35887
    Ha egy játékban megjelennek a mechák vagy a zombik, azonnal abbahagyom. Nem tudom miért, genetikusan undorodom ezektől. Felidegesítenek.

    Igen, groteszkebbnél groteszkebb szörnyekkel harcolunk például a Bloodborne-ban, de TŐLE ezt is várjuk! Ez a különbség. Egy olyan játékban, ami az életre hajaz, azaz, a "való világban" játszódik, valós országokban, valós fegyverekkel, azaz, az életet igyekszik szimulálni, ott bizony nem fér bele rózsaszín hátú elefánt, ami a vízből jön ki, és ibolya illatút fingik. Ennyi.

    Ha megvettem volna a játékot, és ehhez a részhez érek, tuti, hogy azonnal abbahagyom.
  • Ulthane
    #35886
    A lemezesés macerásabb, mint a digit, feltéve, ha van egy decens neted is hozzá. De még ha nincs is, oké, kényelmesebb. Ami miatt viszont sokan savazzák:

    * fajlagosan magasabb ár
    * nem tudja visszaforgatni a játékba invesztált pénzét

    Igen, lehet shared játékot venni (én is ezt teszem egy haverommal jellemzően, de például a Bloodborne-t, amibe belehajszoltatok (utólag is köszi), használtan vettem meg egy pénteken 12 ezerért úgy, hogy hétfőn úgyis hozom viissza a boltba... Pedig én megethetném, hogy minden játékot vadi újan vegyek meg, hála istennek nem a pénz a szűk keresztmetszet ebben.

    S ha gazdaságilag nézed, akkor a digit játék egy bukó. Bukó, mert lutri. Ha az Until Dawn-t digit vetted volna meg, most úszott volna 10+k pénzed.

    Persze ki lehet fogni jó sale-eket a storeban is, de az csak akkor jó, ha a játék tuti. Azaz, tuti biztos, hogy tetszeni fog, tuti végigjátszod, és tuti nem zavar, ha utána a "nyakadon marad".

    Tök mindegy mennyit keresel, egy játékért a 18+k az irracionális. De az irracionalitás annál inkább érzed, minél kevesebb a jövedelmed. Így én abszolút megértem azokat, akik baszakodnak a hardveraprón az agyhalottakkal, még akkor is, ha hatékonytalan és kényelmetlen.
  • darkSectorxxx #35885
    Ott van a Metal Rising is, egy szar mellék, és mennyire kemény bossok vannak ;)
  • darkSectorxxx #35884
    Meg oks meg van sebesülve Big, de ahogy a korházban fut vagy sétál mint egy ősember furi.
    Nem mintha a normál futása amit már megszokhattunk.
  • darkSectorxxx #35883
    Én kiemeltem egy részletet, ami végett még a játék lehet jó, sőtt valakinek ezek a karakterek meg pont bejönnek.

    Szóval ez nem a játék értékéből von le csak nekem ez nyomi.
  • Tatyla
    #35882
    Kinek mi, nálam eddig az év játéka...
  • darkSectorxxx #35881
    Persze ez most csak a prologue részre vonatkozik.
  • darkSectorxxx #35880
    De mi hús vér?
    Láttam az első 4 részt, nem volt benne bena karakter, most nézd meg mantis-t, fullmindegy melyik generáció vagy sci-fi vagy nem, ez gáz, az első részben jobb volt és illyesztőbb, vagy tekintélyt parancsoló.

    Most egy kibaszott bohóc.

    A tüzes ember meg lol.

    Szép a játék, csak 2 kibaszott igénytelen ellenfél van a prologue-ban.
    Most azért mert új játék meg szép a fox engine még nem kötelező ajnározni.....

    soha nem mások véleménye mögé állok be mint a birka, nekem nyomorék ez a 2 dizájn, nem fogok szépíteni.
    Until Dawn-ban a karakterek faszán néznek ki, nem az hogy robotok legyenek, vagy egy terminátor, csak ez gáz. Kurva gáz, És nálam ez lehúzza a bevezetőt is...

    Mozgásban meg néhány jelenetet gondoltam, inkább vicces mint olyan amit komolyan vennék.
  • darkSectorxxx #35879
    Hát baszottul bénák nézd meg a 4 részben a főellenségeket, ez egy madárilyesztő azokhoz képest, később lehet fasza lesz, ez a tüzes szar meg a vörös hajú.

    Kibaszottt béna.
    És ezt full komolyan mondom, trágya.
    Nem technikailag a grafika, hanem igénytelen fos, nem ezt szoktam meg az első 4 részben.
  • SlickAdam
    #35878
  • SlickAdam
    #35877
    muszaj voltam kiirtani az egesz telepet, hogy szabad utam legyen a baranyhoz. de nem talaltam meg... elsöre. csak fel ora mulva a "falu" kozepen. hasalt a kis dog, persze, hogy nem lattam.:D

    aztan volt egy eleg epik side op kuldetesem is.

    ja, hogy hajnal 3 es meg mindig ezt a szart nyomom? na jo, alszas.:D
  • SlickAdam
    #35876
    van valakinek pro tippje, hogy hogyan talalhatnek meg egy elkoborolt baranykat? :D komolyan.:D
  • Kongy
    #35875
    Egyrészt nem értem miért turkálsz a zsebemben, másrészt, 2-3k veszteséggel el tudom adni, addig meg próbálkozok vele, hátha elkap. Nekem ennyi befeketetést megért.