121194

status.playstation.comgamefaqs ps4PSN IDs


NEM JELÖLT JÁTÉK SPOILER-ES HOZZÁSZÓLÁS, KÉP KITILTÁST EREDMÉNYEZ!
A warezzal kapcsolatos minden hozzászólás törölve lesz!


SG.hu Discord
  • Moby
    #36078
    Én erről nem sokat tudok. Ha nekem ilyen puzee főnököm lenne, tutter, hogy felmondanék :D

    Nemsoká indítom. Remélem.
  • SlickAdam
    #36077
    az okes, nyilvan logikus hova mi kell. az viszont nem, hogy 1 ruhat vihetek csak magammal. mindenfele gadget elfer nalam, akkor 2-3 valtas ruha is jo lenne. drop-oltassak (= fizessek + varjak) mindig, ha a füböl kierve sziklafal mellett sunnyogok?
  • TDC Geronimo
    #36076
    ezt is jó tudni

    > CQC throw = 1-2 minutes KOd
    > choked unconscious = 5 minutes KOd (same as Tranq Dart)
    > 5 hit combo = 10+ minutes KOd

    + ha tolod a combos CQCt és közben megnyomod L2őt és rajtatartod akkor a fegyverestől elveszi a fegyvert. Jó kis disarm move
    Utoljára szerkesztette: TDC Geronimo, 2015.09.03. 20:52:48
  • TDC Geronimo
    #36075
    Számít ugyanúgy, de nincs %. Írja hogy melyik ruha milyen környezetbe jó. Mother Basen ki lehet fejleszteni egy rakatot.
  • SlickAdam
    #36074
    hat mit takarna? megjobban beleolvadsz a kornyezetbe.
    en azt nem tudom mennyire szamit az oltozek mintaja sunnyogasnal. a 3-ban meg szazalek mutato is volt, itt fingom sincs. most egy sötetszürke stealth öltözek van rajtam...
  • eje75
    #36073
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    még jobban belefúrja a fejét a földbe, és lassabban lélegzik, nehezebben veszik észre
  • TDC Geronimo
    #36072
    Olvastam hogy ha fekszel, akkor háromszöggel mész be prone stealthbe. Nem vágom mit takar ez, de legközelebb kipróbálom
  • SlickAdam
    #36071
    küldess benyat! :D

    bar ma elgondolkodtam, hogy ha mar vannak beepitett embereim, meg helikopter tamadast is hivhatok barmikor, meg istennyila, akkor miert kell nekem felkarral hösködnöm a genyo sivatagban? :D a BOSS nem az irodaban tolja a Bloodborne-t? hah, Moby? :D
  • TDC Geronimo
    #36070
    keress kannát, legközelebb vigyél tartalékot :p

    Amúgy 0 benzinnel is lehet menni csak lassan
  • TomStorm
    #36069
    Kifogyott a benzin leálltam sivatagban:DD
    Most mivan!??:)
  • SlickAdam
    #36068
    tenyleg, a terkep :)
  • TDC Geronimo
    #36066
    Afrika még hátravan, de afgán mapon északon én még nem is jártam egyáltalán. Ki kéne gyorsan fejlesztenem a második fultont, hogy tudjak járműveket is elszállítani, mert utána már tudok kérni majd autót, gyorsabb lesz a haladás.

    Amúgy ott a térképed a játék dobozába. 2 oldalas ;)
    Utoljára szerkesztette: TDC Geronimo, 2015.09.03. 20:41:25
  • SlickAdam
    #36065
    nem mertem eddig rakerdezni, hogy lesz-e mas helyszin. remelem jol vagy informalva, mert mar beteve tudom azt a 4-5 afgan allomast es hat... lehet lassan elkezdem unni oket.
  • TDC Geronimo
    #36064
    A homokvihar lehetne hosszabb MGSBe, mert elég hamar elvonul. Eső még nem volt, de az gondolom majd Afrikába
  • TomStorm
    #36063
    Mennyire nagyon jó ez a Mad Max nagyon nagyon komoly:O
    Hát és ettől tartottam,hogy meg e vegyem lol
    Mintha ott lennék a játékban így Wasteland még nem láttam játékban.
    Tech-ben k...a jó a bunyó eszméletlen tényleg full Batman az autókázás meg nyitott világ meg ahogy kezdődik a game már ott majdnem hátast dobtam.Az a smooth MAP ilyet se láttam még.
    Epic!

    Középszerü mi?Meg 6 pont jajaja.A sok fáradt agyunak az igen..

    Imádom minden percét zene is szuper.
    Avalanche Studio,neve már van.A másik meg Warner ezek idén 2 játékot toltak ki PS4-re állejtő(mármint többihez képest ugye) grafikával és Frame-el.Kettőt egymás után!!
  • SlickAdam
    #36062
    jo sztem eleg lesz ez a foglalkozas dolog, mert a vegen mi, halandok meg ugy jarunk, mint ferike aki a rocco filmek utan mericskeli a cerkajat.:)
  • Kandurex
    #36061
    Bank vezér, meg cég tulajdonos... már lassan kényelmetlenül érzem magam egy évi 80 millárd forgalmú cégcsoport informatikai igazgatójaként...
  • Moby
    #36060
    Nem a steam fos, a géped. Erről a steam nem tehet. Nem azért nem itt veszed a játékokat mert olcsón venni szar(ami önmagában is kabaré), hanem mert annyi értelme lenne megvenned, mint one-ra.
  • TDC Geronimo
    #36059
    Na ott volt nekem is :D
  • SlickAdam
    #36058
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!

    olyan KO-m nekem is volt JOPAR. egy elkoborolt (~megorult) katonat kellett begyujtenem, aki meg az eredeti mother base-en szolgalt. szaladgal ossze vissza, meg csapkod, instant KO-t okozva. fel ora volt, mire rajottem mit csinaljak vele (altato stukker nem mukodik nala) :D
  • TDC Geronimo
    #36057
    ja meg csináltam olyat, hogy otthagytam út közepén lovat, mert tudtam hogy jönni fog egy patrol. Elbújtam, jött autó és megállt a ló előtt. Vezető kiszállt elhajtani a lovat, addig hátulról elkaptam mind a kettőt :)

    Lószart az útra nem tudom hogy kell rakni, lehet valami upgrade :D
  • TDC Geronimo
    #36056
    Enyém is, durván néz ki :D

    Egyszer már összeesett és rám is dőlt. Rángatnom kellett bal kart meg szpemmelni háromszöget hogy felébredjek :D
    Utoljára szerkesztette: TDC Geronimo, 2015.09.03. 19:50:17
  • SlickAdam
    #36055
    +1 . de csak full felpancelozva, mert feltenem. lovam is harciöltözetben van mar.:D
  • TDC Geronimo
    #36054
    DD felnőhetne már, mert vinném terepre. Annyira aranyos, amikor megérkezem MBre és szalad felém meg ugat
    Utoljára szerkesztette: TDC Geronimo, 2015.09.03. 19:47:27
  • TDC Geronimo
    #36053
    Hát ma nem tudom tolni, majd csak holnap. 5 vagy 6% én is kb 12 óra után. sok side ops és 7 main mission kész
  • SlickAdam
    #36052
    hol jarsz MGS? en 5%, 16 ora.:) basszus kedd ota... ugy, hogy kedden es tegnap is csak kesö delutantol tudtam nyomni... örület.:)
  • darkSectorxxx #36051
    Jó azért kurvanagy fedrdítés van benne mert nekem ez a 20/2 valójában 8-9 vs 3-4
  • TDC Geronimo
    #36050
    Hát szerintem amit toltam vele ott nem nagyon esett le 30ról. Viszont input lag van és az zavar nagyon. Remélem kipatchelik majd
    Utoljára szerkesztette: TDC Geronimo, 2015.09.03. 19:42:28
  • darkSectorxxx #36049
    Nem azt írtam hogy egyetértek veled. :)
    Hanem az a kijelentés, amit elsőre írtál.....
    steam egy fos

    Nem a hsz +2 hanem az a mondat. :) Direkt idéztem. :D
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2015.09.03. 19:41:02
  • Totti5
    #36048
    Burkoltan a frémre gondoltam:)
  • TDC Geronimo
    #36047
    másfél órát toltam csak kb. Írtam már, ubis open world ezer tennivalóval. autós meg gyalogos combat is jó, a játék meg marha jól néz ki. Sivatag ellenére már az első 2 zóna is változatos és az atmoszféra nagyon jó. MGS mellett nincs rá időm most :(
  • Moby
    #36046
    "Mármint ha valaki tökeletesen elmeháborodott idióta, vagy maga Dan Bilzerian, aki szintén az, csak gazdagban."


    És akkor duplán :DD
  • Totti5
    #36045
    Xre vetted? milyen?
  • darkSectorxxx #36044
    "Ez így van. PS-en sokkal jobban esik megvenni valamit húszezerért, mint steamen kettőért"

    +2
  • TDC Geronimo
    #36043
    Teljes videó a játék saját belső videófelvevőjével/szerkesztőjével lett csinálva

  • Moby
    #36042
    Ha ez pozitív, akkor mi a negatív oldala? :)
  • Totti5
    #36041
    Talán még ők sem tudják mit akarnak. Annyira idegen az egész játék, hogy ilyen szinematik ótó krúzolásokkal, meg a semmibe szaladgálásokkal, már most kellően utálom az egész japó baromságot. Volt egy kellemes koncepció a VERSUS, erre most van ez amit nem tudom mi, de rántott tojás töltőképernyő az megy nekik. Nekem meg ez nem megy így.

    Sebaj, annyi más JRPG lesz hogy egy gyatra FF nem oszt nem szoroz ilyen erős felhozatalban.

    De, lepejenek meg, legyen jó... elvárásaim nincsenek.
    Utoljára szerkesztette: Totti5, 2015.09.03. 19:22:48
  • darkSectorxxx #36040
    Nem vagy negatív, jogos a kérdés.
    Íme a válasz:

    Majd megmondom ha bejártam.
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2015.09.03. 19:18:59
  • Moby
    #36039
    Köszönöm, hogy nem nekem kellett összefoglalni!
  • Kandurex
    #36038
    Oszt mi a tökömnek van ekkora terület? Tán megtöltik tartalommal? Élvezhető, érdekes, grandiózus, izgalmas, látványos, személyre szabott etc. etc. tartalommal?

    Tudom, én állok hozzá negatívan és ez gusztustalan open world jó nekünk....