121194

status.playstation.comgamefaqs ps4PSN IDs


NEM JELÖLT JÁTÉK SPOILER-ES HOZZÁSZÓLÁS, KÉP KITILTÁST EREDMÉNYEZ!
A warezzal kapcsolatos minden hozzászólás törölve lesz!


SG.hu Discord
  • darkSectorxxx #36359
    Énnekem ezek alapján nem MGS kell, vagyis nem ez az új írány, hanem egy MGR 2 inkább, nekem ott tökéletesen volt adagolva minden.
    Csak nyomorult pálya volt. Mégis jobban tetszett.
  • TDC Geronimo
    #36358
    mivan? :D
  • Moby
    #36357
    Kongynak nem az openworld-el van baja. Negyven tonna ilyen stílusú játékot vettünk már együtt :D
  • darkSectorxxx #36356
    Mi?
    Sikerem nem lenne a MGS-ban?
    Érteni kell a sikerhez?

    BB megint példa, nem foglalkoztam az itemekkel, meg semmivel, ami nem érdekelt a játékban és NG++++++.
    És temérdek sikerélmény.
    Nem azért tetszett meg a játék mert mondtátok hogy javítsam meg a kardomat.

    Ez a Metal Gear is mert elmondjátok milyen tárgy mire jó, vagy mivel mit tehetsz a játékban, attól még nem fog ENGEM megfogni, az csak egy extra! Miután már elkezd érdekelni a játék.

    Mint a DS amit mondogattam sokszor.
    MEG TUDNÁM csinálni, de nem érdekel, nem az értés miatt hanem érzem látom tudom hogy otthagynám.

    Próbálkoztam is 3x vele, 3x, adtam esélyt, de semmi.

    MGS-ban is hiába ismerem magam, tőletek jobban, bármilyen meglepő, dés nem mennék vele 10%-ig sem, az lenne hogy megunnám , bohóckodnék és ennyi.
    Ez lenne már most mondom.
    PC-n ingyen sem leszek képes végigvinni ez tuti.

    Ahogy az AC-t sem lesz erőm végigvinni soha.

    És a temérdek másikat sem.

    Evil Within, pedig kezdetekben lelkes is voltam.
    Mégsem megy, már full képernyő is van , így sem.

    Ne kérdezd a pontos okát, csak mert nem.
    Anti-val sokat irtunk erről.
    Nem tudom pontosan bitekbe szavakba önteni.
    Csak visszagondolok mindig, látom magam, ismerem magam milyen vagyok és folyamat kiderülnek a tapasztalatok mentén hogy mik azok amiket megveszek és beleunok, és folyamat takarítom a listát is.

    Resident 6-nál is ez volt, sokan is erőltettek, jóaz csak magamnak bemesélem, hogy keresem a régit de nem lesz.
    Próbáltam, pc-x360 meg is vettem.
    De semmi, semmi, kipróbáltam és ennyi.

    Witcher ugyanúgy. Pedig arra nem mondhatod hogy angol és nem értem.
    Kész vége.
    De te is vagy így játékokkal szerintem, hogy kapásból tudod hogy bottal sem.
  • Kandurex
    #36355
    Ha egyszer nem jön be az open world? Nekem is ez a bajom vele. Az első pár órában még szórakoztató, de utánna...
  • Moby
    #36354
    Figy kölyök, nem kritizálunk téged, hanem egy fasza játékot akarunk a kezedbe adni. Ami ott hever az asztalodon :D
  • Kongy
    #36353
    Az hogy nekem mi a deal majd én eldöntöm, és nem mások :) Lehet a mások által lehúzott játék nekem sokkal többet ér mint a mások által istenített M.G.S. GOTY!!!!

    Hiába írjátok, hogy nem sikerült ilyet produkálni, nekem sikerült. Ez van, kevés vagyok egy ilyen zseniális játékhoz! Megyek és felakasztom magam.
    Utoljára szerkesztette: Kongy, 2015.09.06. 19:04:59
  • Moby
    #36352
    Mármint mit csúfolt meg?
  • Ragnar360
    #36351
    LOL, vannak bajok itt úgy látom. És akkor ő a mester?:)
    Hát nem tudom, ez ilyen saját magunk megcsúfolása, kinevettetése játék, az egyik felében legalábbis. Az egy hete olvasottak alapján.
    Utoljára szerkesztette: Ragnar360, 2015.09.06. 18:59:13
  • Moby
    #36350
    Egy játéknak akkor van esélye elkapni, ha van benne valami sikered is. Ahhoz értés kell. Értés nélkül frusztráció van. Ld. Kongy.
    Baromságot beszélsz. Megszoktuk már, így szeretünk.

    Utoljára szerkesztette: Moby, 2015.09.06. 18:58:21
  • darkSectorxxx #36349
    Más akinek az izlése ellenkező annak soha nem is fog ez így igaz. :)
  • darkSectorxxx #36348
    Nem erre gondoltam, mármint irányításban meg hogy mire jó egy lokaki.....
    Hanem az egész játék, vagy elkap vagy nem.
    BB-t nem ismertem játékban máig az itemek 90%-át nem használtam mégis elkapott.
    Nem.
    Nem kell érteni.
  • Moby
    #36347
    A GZ egy cseppet sem fogott meg engem sem. Ma már pontosan tudom, hogy ez az égvilágon semmit nem jelent.
  • darkSectorxxx #36346
    Igen a játékmenet, a gameplay, vagy a felvezetés, én megnéztem stream-be minden , csöppnyi igényem sincs hogy mászkáljak benne.

    Tudod a MG GZ-val mi volt?
    Beleszartam 30 perc után, oks nem ugyanaz az egy kis izelítő, de kurvára nem érdekel már ez a játékmenet, a nagy menj amerre akarsz, ez a kuldetések.
    Egy ideig max jópofa, aztán a 20.-nál már elég a sok lopakodásból.

    GZ-ban tudod mi volt, megcsináltam 2 feladatot, utána a haverom fiát áthívtam hogy szerezze meg Raiden-t hogy tudjak vele kicsit bohóckodni, aztán delete.

    Olyan nekem kb mint egy autós játék.

    Van körvonalakban story de bemegyek és a 30. verseny után elmarad a lelkesedés, csak oldjam már ki a tetves kocsikat hogy szabadon kipróbálhassam és után játszok valami mással.

    Rájöttem egy ideje hogy bizonyos kedvenc sorozataim játékaimat nem a stílusa miatt szeretek, avgy szerettem, hanem mert összeségében jó volt.

    Namost rengeteg sorozat mivel újul egész egyszerűen lekerül a listámról.
    MGS igen majd kb 3ezeré random bemmenni puffogtatni....
    Érted nem érdekel a story, nem éreztem az elején sem hogy nekem itt nagy teendőm lenne és kideríteni wtf?

    Most egy Resident-ben nem elég hogy baszottdurva hangulata volt de a story-ban is ki kellett deríteni a dolgokat stb.
    Vagy egy Alan Wake, amikor már ott megvett kilóra és a földbe döngölt mint egy baszottnagy thor kalapáncsa hogy elment a kocsival a büfénél és kiderült hogy a valódi ház kulcsa nem is került hozzá hanem ő egy másik nem létezőt vitt el.

    Szóval lehet pár igényesebb vagy legalábbis számomra jobb történet vagy játék miatt igénylem hogy kapjam a színvonalat, és vannak játékok amik mára már nem kötnek le, míg ezt régen ugyanennyi energiával megtették.

    és ezért máskor is mondtam hogy az első néhány perc ismeretében látom hogy ez érdekel-e vagy nem-e....kivéve fordítva mikor megveszek valamit azt hiszem hogy na igen ez majd végig lesz játszva és kiderül hogy nagyobb volt a szemem mint a szám és lehet csak azért vettem mert abban az 1-2 hónapban nem volt más.
  • Moby
    #36345
    +1
    Én sem nézem. Addig fórumozok, amíg kirak a heli... :D
  • Moby
    #36344
    Igen. Ez az egyik ok, amiért le akarom cserélni. A másik, hogy rajongója lettem a játéknak. Nem alaapszinten. Most az a jelentéktelen dolgot ugorjuk át, hogy nem is ezen a platformon ynomom :D
  • R0GUE
    #36343
    Én már direktbe addig tévézem, általában úgyis addig mennek a kiírások amíg a heli kirak a területre...
    Én sem értem minek kellett ez a baromság, a végén még csakcsak,bár eddig azt is elnyomtam mindig...
    Francért nem elég a játék legelején és legvégén a szereposztás...
  • n000rbi
    #36342
    Egyébként az már az elvileg halkabb gép, ugye? (láttam ph-n a youtube-os összehasonlítást, amit linkeltél, elég meggyőző)
  • SlickAdam
    #36341
    en olyankor a kepernyo kozepere meredek es bezarom a periferiamat. csak feliratot olvasom.
    mukodik a dolog.:)
  • TDC Geronimo
    #36340
    Megint elspoilerezte a mission előtti credit a felbukkanó karaktereket. KOJIMAAAAA?!

    Most már oda se nézek a küldetések előtt. Ekkora baromságot...
    Utoljára szerkesztette: TDC Geronimo, 2015.09.06. 18:44:50
  • Moby
    #36339
    Igen-igen.

    Ha Geroval nem szólunk anno, hogy a vajazód ki kéne kalapálni dreamben, mer már faszt se sebez, máig ott pörögnél a clericnél. Most futnál neki kilencszáznegyvenhetedszer.
    Én sem tudom minek kell érteni egy játékot. Lehet, hogy nem is kell!
  • SlickAdam
    #36338
    pl ha anno a Nier-t az elsö 20-30 perc utan ertekeltem volna... ma hianyozna belölem egy nagyon ertekes es fontos gamer-emlek.
  • Totti5
    #36337
    Minden játéknak van tanulási görbéje. Van ahol hosszú van ahol rövid. Nem kell hogy látatlanba is tudd hogy tetszeni fog, hisz mindent nem tud az ember előre és mindig vannak címek amik mellett elmegy vagy nem érdekli. Aztán ha játszik vele idővel megkedveli, kitapasztalja a szépségeit. Egy RPG, sandbox fokozottan ilyen. S ez igaz is arra amit nagyon vár az ember, idő kell mire megkapja az eszközöket ahhoz hogy kreatívan játsza azt.
  • SlickAdam
    #36336
    pedig a Mad Max is sivatag, meg homokvihar, meg kurva nagy szabadsag. csak MGS-hez kepest 1 bites meg unalmas mint a szar. az se olyan, hogy berakod es "booooooom" ez adja.
    Utoljára szerkesztette: SlickAdam, 2015.09.06. 18:40:44
  • SlickAdam
    #36335
    nos az rendben van, hogy a mario elkap (vagy nem) mar 1-1-en is, de hogy kapjon el egy metal gear, aminek a prologja 1+ ora, utana meg ki vagy baszva a sivatagba? van-e fingod azonnal, hogy mi es hogy? nincs.
    azt meg el tudod donteni elöre is, hogy tema erdekel-e valamennyire is. nyilvan ezert veszed meg.
  • R0GUE
    #36334
    "Nem tudom, nagyon ambivalensek az érzelmeim a játékkal kapcsolatban. Egyszer felhúz pl, hogy nem bírok odajutni egy küldetéshez, és amikor azt hiszem jó irányba megyek akkor jön, hogy elhagytad a mission area-t."

    Ezt nemigazán értem hogy csinálod lévén a térkép is jelöli, a játékban is látod merre kell menni mert kint van a marker és távolsága... Még ezidáig egyszer sem sikerült ilyen produkálni..:D
  • darkSectorxxx #36333
    Én is elcserélném ha lenne MGS-om.
    Mad max szerintem egy baja van a harcrendszer feláll a szőr a hátamon ettől a Batman féle harctól....
  • darkSectorxxx #36332
    Én nem értem miért kell érteni egy játékot.
    Elindítom azt vagy megfog vagy nem.

    Itt valaki kibaszottszépen elmagyarázta hogy miaz hogy egy játéknak 10-20 óra kell hogy elkapjon?
    Ez baromság.
    Vagy nem-e?
  • SlickAdam
    #36331
    lehet bug volt. honey bee missziot en nagyon lassan csinaltam, mentem össze-vissza. sosenem makogott.

    " Betradelem egy Mad Max-re"

    deal of the year. de nem neked.:)
    Utoljára szerkesztette: SlickAdam, 2015.09.06. 18:27:32
  • Moby
    #36330
    Szerintem első körben ne azt fejtsd meg mitől a hype, hanem hogy hogyan működik.
  • Kongy
    #36329
    Nem ez volt. :D

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Amikor van az a küldetés, hogy találd meg a Honey Bee-t. Elindultam az egyik irányba, bevettem egy outpostot, és ugye jelezte sárgán merre menjek, elindultam szemmérték szerint arrafele, hát ez a játéknak nem tetszett, a másik irányba kellett menni, mission aborted. Aztán mikor visszatöltöttem a játékot és a másik irányba mentem mindjárt jó volt. Szóval mission közben nem mehetsz arra, amerre akarsz.


    Jó játék meg minden, teknóban is ennivaló, de nekem ez annyit nem ér, mint amennyi pénzt adtam érte na. Betradelem egy Mad Max-re, hátha az a "középszerű, monoton" játék jobban fog tetszeni.
    Utoljára szerkesztette: Kongy, 2015.09.06. 18:24:38
  • SlickAdam
    #36328
    egy ilyen sziturol tudok. elsö küldetes prolog utan:
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    amikor megjönnek a köd-baszok es nem tud leszallni a helikopter. akkor az uj koordinata fele kell menni, a kocsogokon "at". na itt ha a masik iranyba indulsz el elöször, akkor jelez, hogy fordulj vissza Franky. erröl van szo? mert amugy mehetsz amerre akarsz...
  • Kongy
    #36327
    Én is csak néztem, hogy wtf.. dehát biztos én vagyok a hülye :) Ezvan túl hülye vagyok ehhez a játékhoz. Kicsit olyan ez, mint a Skyrim-nél. Azt is próbáltam ezerszer megérteni, hogy mi annyira jó benne, aztán többszöri nekifutásra sem jöttem rá.

    Moby: Használok én mindent, nem azon múlik. :D
    Utoljára szerkesztette: Kongy, 2015.09.06. 18:18:50
  • Moby
    #36326
    Ezt én sem értem.

    Kongy: idroidot/helit/lovat/dobozt használod rendesen?
  • TDC Geronimo
    #36325
    Ezt én se értem. Ez nem a játék hibája, user error vanik :y
    Utoljára szerkesztette: TDC Geronimo, 2015.09.06. 18:16:01
  • SlickAdam
    #36324
    "Egyszer felhúz pl, hogy nem bírok odajutni egy küldetéshez, és amikor azt hiszem jó irányba megyek akkor jön, hogy elhagytad a mission area-t. "

    wat??? :D
  • Kongy
    #36323
    7. vagy 8. nem tudom, eléggé az elején.
    Utoljára szerkesztette: Kongy, 2015.09.06. 17:58:32
  • Moby
    #36322
    Hol tartasz? hanyadik küldi?
  • Kongy
    #36321
    Nem tudom, nagyon ambivalensek az érzelmeim a játékkal kapcsolatban. Egyszer felhúz pl, hogy nem bírok odajutni egy küldetéshez, és amikor azt hiszem jó irányba megyek akkor jön, hogy elhagytad a mission area-t. Aztán ha belekezdek egy küldetésbe piszkosul élvezem, mert izgalmas tényleg, és rengeteg megközelítési lehetőség van... Szóval jó játék, csak valahogy nem nekem készült továbbra is azt mondom. Mindenesetre tolom tovább, amíg birom, mert elvileg már van rá vevő, aztán amíg nem viszi játszok.
  • Moby
    #36320
    Azthittem már eladtad :)


    /amúgy volt már évjátéka szavazás? Lemaradtam? :D
    Utoljára szerkesztette: Moby, 2015.09.06. 17:32:23