121194

status.playstation.comgamefaqs ps4PSN IDs


NEM JELÖLT JÁTÉK SPOILER-ES HOZZÁSZÓLÁS, KÉP KITILTÁST EREDMÉNYEZ!
A warezzal kapcsolatos minden hozzászólás törölve lesz!


SG.hu Discord
  • Moby
    #36402
    A görgetést egy hiba okozza. A böngésző ablakának felső sarkában látható piros X megnyomása automatikusan a következő, számodra hasznos poszthoz ugrik a fórumban.
  • darkSectorxxx #36401
    Várj egy napot és akkor nem kell görgetni. :D
  • Ragnar360
    #36400
    Hát csak az hogy, azt mondod ha jól értettem hogy a játék elspoilerozza kb saját magát... lol
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Amugy nem kell ennyire fosni a kommenteket vmi kis vita kapcsán vagy mi - itt görgethettem fél percig:d
  • Tatyla
    #36399
    sima szürke side quest de benne lesz a nevében a legendary gunsmiths szavak,ahogy első kész megjelenik a második,majd azután a harmadik...
    +
    snake suitban nem fordulnak meg az enemik akármilyen közel mehetek
  • Moby
    #36398
    ÓÓÓÓ bammeg...
    pontos guideot kérek az eljáráshoz! :D

    Utoljára szerkesztette: Moby, 2015.09.06. 19:57:00
  • darkSectorxxx #36397
    Én nem azt mondtam hogy most ebben az esetben te probáltál valakit rávenni.
    Azt általánosságban értettem, van ilyen is.

    Ulthane + BB? :D
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2015.09.06. 19:58:05
  • TDC Geronimo
    #36396
    Azt majd be fogja adni fontos (sárga) side opsnak valamikor?
  • Moby
    #36395
    Ebben totál egyetértünk. KELL valami alapmotiváció. Ez stimt. Ez nekem sem volt meg a GZ-ben, és itt sem volt más, csak a kiváncsiság. Ez elég is helyből motivációnak. Viszont itt ugye Kongyval/ról beszéltünk, és neki jól láthatóan ez megvan, hiszen
    1. megvette
    2. elvitte a 8. missionig
    Ergo nem arra próbálom rávenni, hogy próbálja már ki, hátha ha megismeri, majd meg is szereti, és lesz alapmotivációja.
  • Tatyla
    #36394
    ha megvan a legendary gunsmiths questsorozat lehet customizálni a fegyvereket,hangtompítós sniper altató lövedékkel,octopus mód folyamatosan
  • TomStorm
    #36393
    Én inkább ma felfüggesztem a fórumozást,elbeszélünk egymás mellett:D
    Amúgy is fáradt vagyok nem erőltetem:))
  • darkSectorxxx #36392
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Nem ész osztás, ez így van.
    Nem értettem a BB-t, te mondtad, a FF-t sem értettem, lényegében semelyik játékot nem értem, a 22-es csapda.

    Igen egy idő után megérted, de az elején akkor is kell egy valami ami ösztönöz hogy eleve ISMERD és ÉRTSD meg.
    Az értés mindig később jön, kivéve ha előtte mások elmagyarázzák és utána vesznek rá hogy játsz vele, nálam ez nem megy bebizonyosodott.
    Ezt írtam le a regényemben is.
    Szóval azt írtam, amit sokan ezekszerint észosztásnak vesznek, hogy a prologue-ban semmi gameplay szinte, esélyed sincs megérteni a gameplay-t, mégis kell egy pont ami ösztönöz hogy haladj a játékban, nekem ez hiányzik.

    Akinek megvan, megadja a bevezető vagy egy demo, vagy egy trial vagy egy 2-3 óra annk értelemszerűen utána jöna megértés, tanulás.
    Nem észosztás, hanem példa.
    Én vagyok a példa. :)

    Bár tudom milyen makacs vagy nem engedsz soha, mindegy ne legyen vita nekem nem ér ennyit ez a szar játék vagy téma, inkább játszatok vele és ennyi, mindenki elmondta a véleményét aki játszik játszik, aki nem az nem.

  • TDC Geronimo
    #36391
    Miért jöhet a dara? Én 17 főküldit csináltam meg, de egy embert se öltem meg még soha pedig sokszor felfedeztek már.
  • R0GUE
    #36390
    Azoknak akik nemértik mire jó az állatgyűjtés vagy minek van:

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Lesz "állatkertünk" is...:) A motherbase-en ha beszálltok a helikopterbe és át akarjátok magatokat szállítatni vele másik pontjára a bázisnak, ha van már állatplatform jobbra fent van írva mit nyomjatok hogy oda vigyen a kopter :)
    A legtöbb begyüjtött állat ott van de van jópár amit nem találtam meg. Lehet limitált miből mennyi lehet.
  • SlickAdam
    #36389
    ja amugy ha valaki lat majd MGSV OST-t lemezen (meg nincs Japanon kivul), azonnal szoljon! kell.
    egyelöre csak buta itunes-on van.
  • R0GUE
    #36388
    Nem,ennek ez a mániája mindenhol.
  • darkSectorxxx #36387
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Mondtam moby-nak is, persze hogy nem tetszik, mert tinektek bejön a cucc, elvakít a 3 napi csoda, értelemszerűen hogy érteted meg egy emberrel akinek valami tetszik hogy az valakinek nem tetszik, sehogy, el kell fogadni hogy egy játék soha nem annyira jó hogy a világon minden embert kiszolgáljon.

    Csak annyi hogy pár ember annyira belendül ilyenkor hogy képes megsérteni inkább másokat hogy védjék a játékot.

    Moby írta:
    Nem lepődnek meg rajtam.

    Én sem ezen, hiszen mindig ez ment itt, szóval nincs igazából problem mindenki hozta a magáét.
    Csak abba ne szóljon pls bele senki hogy másokkal mit beszélek és miről alkotok véleményt, egy játékról alkotok véleményt, akkor rám nem kell semmi sértő megjegyzés, vagy értelmes válasz vagy továbbsétálás.
  • Moby
    #36386
    Na én ebből nem csinálok ekkora gondot :) Ha valamék NAGYON szar lett, arra majd viszamegyek ha már 3x ügyibb leszek :)
    Meg még párszor úgyis lenyomom majd az egészet...
    Utoljára szerkesztette: Moby, 2015.09.06. 19:43:01
  • R0GUE
    #36385
    Nem unalmas még a Skyline??

    Valami bajod van velem? Nem csak én osztom azt a játékot,többen is de engem mindig megtalálsz ezekkel a baromságaiddal. Másnak miért nem ugatsz?

    Utoljára szerkesztette: R0GUE, 2015.09.06. 19:43:27
  • Moby
    #36384
    ÜÜÜÜ bammeg, IRL hányszor jártam én így régen... LÁL
  • Kongy
    #36383
    Hát nekem is ez a bajom. Amikor egy ideig sikerül sunnyogni, végül úgyis elbaszom, és jöhet a dara, de az meg nem annyira izgi mint a sunnyogás, meg az ellenfél kijátszása.
  • TomStorm
    #36382
    Tehát jól sejtettem:)

    Saját élmény pedig++ legfontosabb:)
  • TDC Geronimo
    #36381
    igen

    Missionök alatt viszont állandóan hümmög. Idegesítő egy idő után nagyon :D
    Utoljára szerkesztette: TDC Geronimo, 2015.09.06. 19:38:39
  • SlickAdam
    #36380
    uuu ezt eredetileg is o enekli?
    en is szerelmes vagyok bele.:D
  • Moby
    #36379
    >Ebben kevertél te bele.


    Hazudsz.
    Jöttél osztani az eszet, hogy nem kell érteni a játékot, meg ez baromság. Aztán beletört a bicska. És azóta megy a sokoldalnyi magyarázkodás, meg vakarózás.
    Szókásos ügymenet vol. 426766215365. Uncsi.
    Utoljára szerkesztette: Moby, 2015.09.06. 19:37:08
  • darkSectorxxx #36378
    Én is tudom, de most ne legyen megint mint régen. :)
  • SlickAdam
    #36377
    es a mad max majd beadja neki (Kongy)? "ugyanaz" az ures sivatagos kornyezet, csak a MGS-nel is uresebb,raadasul unalmas, repetitiv teendokkel. neha belenezek stream-ekbe es 5 perc utan hanyok.
    Utoljára szerkesztette: SlickAdam, 2015.09.06. 19:38:54
  • darkSectorxxx #36376
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Te keverted bele az én magánügyemet vagyis amiket írsz mintha te én lennék és éreznéd amit érzek és tudnád amiket tudok... :)
    Ebben kevertél te bele.
    Én a játékról beszélek, te rólam. :) Bóknak vettem.

    Nem azt állítottam hogy érdekel bárkit is.
    Én egyrészt mondtam valamit véleményt, amivel sme a játékot, sem az azzal játszókat sem téged sem mást nem húzok le.
    Kongynak írok az magánügy, max spoiler-be írom ha valakit zavar olvasás közben.

    A regényeket meg azért írtam hogy ha ismerni akarsz izlésemet, mi alapján döntök tudj még többet.
    Még1x utoljára, az angolt értem csak nem minden kifejezést pontosan, vagyis az nem igaz hogy nedm érteném mi történik, max figyelmesen el kéne olvasnom a feliratozást, amit sokszor lustaságból vagy mert éppen a videót kell néznem-ből adódoan kihagyok, vagy nincs időm elolvasni.

    Nekem idő kell mire kicsit beugranak a szavak, nem elég ha eldarálják szóban, akkor nem nagyon ragad meg, ha leírva látom akkor jobban.

    De mint írtam a MGS-ban most konkrétan nem az a bajom amiről szó vagy nem szól.
    A prologusban kurvára nem beszélnek annyit hogy ezt egy majom se értse meg.
    Hanem a kibaszott játék úgy egészben nem kötne le, tudom.
    Próbálkozhatnék, kérdezhetnék, ami nem szégyen mint más játékban, de erőm sincs rá, mert nincs erőm felemelni a kontrollert akárcsak egy demo erejéig.

    Ground Zero-t nem tudtam lenyomni, mert a 2. küldetésnél már azt éreztem hogy megyek, nemtuom más helyre más eldugodt ismeretlen helyre, minden kicsit új, más a cél, mást kell csinálnom, de mégis egy lufballon, a sok szaron érzem hogy töltelékfaszságok.

    Így volt ez a régi részekben is, kár szépíteni.
    Csak ott megfogtak pl a karakterek meg a cselekmény is más volt.

    Basszátok meg a mGS 1-ben is volt tankos rész, de ott elhittem hogy egy komoly dráma, egy komoly játék, és túl kell élni, küzdeni, a karakter él.

    Itt meg komolyan mint egy bohócfilmet látnék, vagy egy zs kategóriás terminátor filmet.
    Inkább egy Marvel szuperhősös valami, de abból is egy rosszabbféle.
    És ja bután hangzik, nekem ez is számít, ahogy egy Until befejezés, egy Akármilyen karakter, egy fps-ben a környezet meg fegyverek, a Witcher-ben a karakter a mozgás a harc stb.

    FF-t hagytam már félbe 10 perc után csak mert a harcrendszer nekem nem jött be...holott más téren fasza lett volna.
    Mégsem érzem hogy hiányozna máig.

    Miért kell minden játéknál, meg minden platformnál ha nem egyezik a vélemény, azt játszani, hogy t-home meg minden az angol értésen múlik, meg mert anti mit tanácsol.

    Ha nekem tetszik és neked vagy nektek nem akkor az a rossz, ha fordítva azkkor az.
  • TomStorm
    #36375
    Újreg+észosztás,gyanús nekem ez..
  • Totti5
    #36374
    Egy dolog számít, a saját élmény. Az aki megvette és élvezi, azt NEM kell magyarázni. Te megint jössz a fúrumokkal ahol ismeretlen meberek akármit összeböfögnek, aminek semmi érdemi információja nincs, és még csak nem is a te véleményed, mert ezekszerint ezzel a játékkal sem játszottál, csak osztod a hülyeséget. Skyline.
  • R0GUE
    #36373
    Mióta a játékban is megkaptam és néztem, úgy döntöttem kiutazok japánba és addig fogom üldözni a szerelmemmel amíg le nem lő a japán rendőrség...
  • Moby
    #36372
    Nnnnna. ezzel már tudok dolgozni :D

    Totál rambózva is végig lehet szántani a játékot. Nem értékeli különösebben nagyra a játék egyik oldalról, másikról meg lethal weapon egész arzenálját kínálja fejlesztésként. Absz. rajtad múlik. Ne legyen kényszer a sunnyogás. Én is csak próbálkozok vele, de végül mégis mindig vérontásba torkollik...
    Utoljára szerkesztette: Moby, 2015.09.06. 19:23:24
  • TDC Geronimo
    #36370
    <3

  • Kongy
    #36368
    Tetszik, de nem vagyok oda a lopakodásért, ezért nem nekem való :D
  • Moby
    #36367
    Van azért különbség. Én pl. őket absz. nem értem :D

    /nem rádtunkolni akarom, csak annak sem örülnék, ha valami banánhély miatt dobnád. Ezen viszont nehéz elmenni, mert "tetszik is" meg "nem is neked való" :D
    Utoljára szerkesztette: Moby, 2015.09.06. 19:20:02
  • darkSectorxxx #36366
    Miaz hogy nem mint vélemény.
    Milyen véleményt ne?

    Kb annyira van köözöm a MGS-hoz mint ahogy Moby-nak ahogy próbálja kitalálni milyen vagyok meg mit szeretek.

    és próbálsz te megmondani embereknek hogy miről mondjon véleményt meg miről nem.
    Ja hogy mert nektek tetszik másnak vagy jót vagy semmit?

    Már megint itt tartunk?
    Akkor kérdem én mi értelme a játékról beszélni?
    Mi értelme egyeltalán beszélni bármiről is?

    Ja hogy semmi.
  • TomStorm
    #36365
    Játszol Mad Max-el vagy csak gondolod,hogy unalmas?
  • Moby
    #36364
    Te figy, ez nkem túl hosszú, de nemtudom miért keverted ide magad. Őszintén szólva engem totál hidegen hagy, hogy játszol-e mgsv-t vagy nem :D


    (ugysem értenél faszt se belőle. angol....)
  • darkSectorxxx #36362
    Persze nem 1 momentum szerintem, mert open-ben is lehet egy játék érdekes, pl nekem az RDR.
    Nehéz 1 szóval kimutatni, ezt érzi az adott játékos.

    De MGS-ban ahol még a nem open world részekben is brutál sok szarakodás lopakodás és túlbonyolított gameplay volt már ott is sokszor besokalt az ember, ezt most hatványozták.

    Nálam ez már sok.
  • Kongy
    #36361
    Vágesz, csak az a nem mindegy, hogy nem vagyunk egyformák. Ami az egyiknek istenkirály, a másiknak lehet csak szimplán jó. Nekem utóbbi a véleményem a MGS-ról. Mindig is ez volt, és ez az V-tel sem változott. Meg tudom érteni azokat, akik rajonganak érte, csak én nem tartozok közéjük. Ahogy pl te sem az Until Dawn rajongók közé :D
  • Moby
    #36360
    Hint: az önigazolás arra, hogy miért nem baj, ha ez sincs meg :D