121194

status.playstation.comgamefaqs ps4PSN IDs


NEM JELÖLT JÁTÉK SPOILER-ES HOZZÁSZÓLÁS, KÉP KITILTÁST EREDMÉNYEZ!
A warezzal kapcsolatos minden hozzászólás törölve lesz!


SG.hu Discord
  • SlickAdam
    #36319
    hogy erted?
  • Ragnar360
    #36317
    Hmm, így már kicsit jobban értem, meg el tudom képzelni, köszi. Tehát akkor részben van ezekre magyarázat, párbeszédekben vagy akármi. Hogy ez ilyen fejlesztés, az olyan stb.
  • zola2000
    #36316
    Nemtudom mi bajod, az első két része nagyon jó lett, a project diva xben a live quest mód tűnik érdekes ötletnek...
    http://www.siliconera.com/2015/09/02/hatsune-miku-project-diva-x-adds-a-new-rpg-style-live-quest-mode
    szerintem nem rontják el ezt sem.
    Utoljára szerkesztette: zola2000, 2015.09.06. 16:19:32
  • SlickAdam
    #36315
    pontosan. egy nagy mgs fan NEM nezegeti a videokat.

    a 2013-as "MGS goes open-world" videonak lattam az elejeböl 1 percet, meg az uccso Kojima trailert (ez nagy hiba volt) eeeeeees ennyi.
    esetleg 1-2 behind the scenes videot, 0 gameplay-el. tehat lattam mar Quiet-et, de nem ingame.
    Utoljára szerkesztette: SlickAdam, 2015.09.06. 16:10:54
  • TDC Geronimo
    #36314
    Hát te vagy nagy mgs fan azt hittem az évek alatt követted a híreket, videókat :)
  • SlickAdam
    #36313
    honnan tudnam?
  • TDC Geronimo
    #36312
    kipróbáltam D-walkert nagyon jó kis buddy, de Quiet az OP... Felderítésre mész, akkor az outpostnál megjeleníti az összes ellenfelet, prisonert, mindent.
  • darkSectorxxx #36311
    Fasza. Akkor hajrá. :)
    Így sokkal jobb vásárolni, minden alap edition max 8-9k.
    És tudom nem alap eset, kell megfelelő társ hozzá, de ebben a tekintetben nézve már koránsem hiteles hogy konzol méregdrága szórakozás. Főleg nem mikor akcióban egy kicsit régebbi játék mint a BF pár napja felesbe 1850 ft-ra jött ki.
    Egy meccset nyomtam, de mivel Anti-t érdekelte megvettük, mert nem vsgyok gazdag, de 1850ért ha majd unalmas napokon leszedem 1-2 körre akkor is megéri
  • Moby
    #36310
    Van még, hiszen ez _NEM_ valóságszimuláció. Még annyira sem, amennyire a ghost recon próbál az lenni.. Nemhogy nem az, de nem is szeretne azzá válni.
  • TDC Geronimo
    #36309
    mi spoiler ezen :y

    Tudtad, hogy buddy lesz ő is nem?
  • arty
    #36308
    Követtem az átlendülésed és örülök, hogy jó vége lett (lesz). DE emlékezz, neked se volt könnyű, pedig volt előéleted (mgs4?), ... és itt is megy két oldalon a tömjén, mármár elhiszem, hogy ez jó lehet, aztán egy hsz és megint inkább a mérges csalódottság, hogy mérnem gósztrekon-szplinterszell-riöl, legalább :D

    Seth: áh, tényleg, absz. nem emlékeztem erre - noha szerintem ekkora rántást ember nem élhet túl, szal ez a valóságban tuti nem így működik :)) az mgsben meg pláne komikusan van előadva, amennyire a videokon itt láttam. de oké, ez akkor talán kihuzható a listáról.
    de hány ilyen van még, vagy rosszabb?!?!?! :DDD
  • TomStorm
    #36307
    Szanaszét szed a vihar ha elkap.Hogy kell védekezni ellene?Kerestem most is védett helyet de nem volt az:)

    Kegyetlen ereje van,gyakorlatilag elkap egy törmelék azonnal agyon..sz.

    Kocsim se sokáig bírja ilyen viharban:(
  • Seth
    #36306
    Jah. Fekete csávó ráadásul ráadásul ugyanúgy ordibál :)

  • Moby
    #36305
    Ez csak annyit jelent, hogy még nem érted mi a játék igazi zsánere. De nemrég még pontosan így voltam én is, szal tudom milyen. Aztán hála az istennek, és mindenkinek, akinek ehhez köze volt, adtam neki egy esélyt. Gémerpályafutásom egyik legnagyobb baklövése lett volna ezt nem-megtenni.
  • arty
    #36304
    nekem a ghost recon láthatatlanná tevő ruhája is fájt ;)
    ezt a léggömbözést tényleg nemtom hova tenni.....

    (bf4-ben?!?! szingliben??)
  • arty
    #36303
    jah, tuti kukázzák a NAGYON_BEVÁLT_RECEPTET, csak hogy pár pécés elismerően csettintsen (aztán buknak gyorsan pármilliárdot a nem induló eladásokon) :D
  • Seth
    #36302
    Létező technika, még a Battlefield 4-ben is benne van (akkor már tuti valóságos, nem? ), akkor itt miért baj?
  • arty
    #36301
    az a baj, h engem már a léggömbözés is kizökkent :(
  • TomStorm
    #36300
    Na ez okés lesz így akkor.
    Megbízható lesz igen,20 éve ismerem és már sógorom is jó ideje:D

    Vásárlás is innentől fogva közösbe fog menni,minden.
  • TomStorm
    #36299
    Van MadMax belső nézet is:O
    2x down Dpad,te jó ég mit mutat majd V8-as motorral:D
  • Moby
    #36298
    Minden lényegi részt spoilerb tettem. Aki még nem tart itt, az nem fogja érteni, csak miután megtörtént vele.
  • darkSectorxxx #36297
    Hát azt max hogy ha használsz távolról ébresztést, akkor az ő gépe kapcsol be. :)

    Frissítések mind2 gépen autómatikussak.

    Tartalom letöltéséhez be kell lépni 1 pillanatra a profilba. Mármint annak aki primary.
    Ennyi.kb.

    Igazából ha beteszi más primary-nek akkor te csak utána akkor tudod más gépre ha ott deaktíválja az illető.
    Ha te váltasz jelszót és hogy akkor mi történik a másik illetőnél. Még nem teszteltem.

    Jobb ha megbízható emvernek adod.

    Illetve egy tipp.
    2 profil jó. Egyikőtök us másiknak hu keresztbe egymást beteszitek primary-nek.És mivel más más akciók vannak felváltva érdemes vásárolni....
  • Moby
    #36296
    Egyik sem. Ez nem egy valós történetet ír le. Mondjuk amit konrétan kérdeztél, az részben valóság: google->fulton recovery system.
    Egyébként nekem ezzel a résszel esett le, hogy (ésvalszeg az egész széria) emléket, és egyben görbe tükröt tart pl. a nyolvanas évek moziának, illetve azon elképzeléseknek, amiben a hidegháború éveiben a katonai fejlesztések, és egyáltalán a military világ fényévekkel előrébb atrt a vlahaol a polgári világ világ alatt egy párhuzamos univerzumban. Pl. 007 sorozat ugyanezt teszi. Azt minek hívnád? És is sokáig azt hittem, hogy ez valami japóság, pedig ennek a japósághoz az égvilágon semmi de semmi köze nincs. A 4-ben még voltak tipik japóságok, de minden ezalá tettem be, pedig csak nyomokban volt. Ebben már nyomokban sincs. A nyolcvanas évek összes katonai akciófilmjének kivontának vagy egyszerre a rendezője, és a főszereplője. Mindez beáztatva egy olyan filmes körítésbe, amit ha kihoznának standalonban, 4x-5x tuti megnézném gyors egymásutánban
    Utoljára szerkesztette: Moby, 2015.09.06. 14:14:36
  • SlickAdam
    #36295
    jep, de ez is kicsi szpojler. masik topikban irtad, hogy nem szeretnel ilyesmibe futni, ugyhogy vigyazz te is! :)
  • Moby
    #36294
    Én attól fosok, hogy visszajönnek éjszaka, és kifestenek fogkrémmel (bár van egy olyan sanda gyanúm, hogy te sem nyírtad ki őket igazából :) ).
  • darkSectorxxx #36293
    Máskoris :)
  • TomStorm
    #36292
    Csak 1 kérdés még,mit vesztettem ezzel,hogy deaktiváltam tehát átadtam primaryt másnak?
  • SlickAdam
    #36291
    el elinteztem(?) öket a faszba, 1 db ammo maradt. vizsgalati celokra.:D
    Utoljára szerkesztette: SlickAdam, 2015.09.06. 13:59:45
  • Ragnar360
    #36290
    Elvontság, dilliség, bolondság akkor ez az MGSV ilyen téren(!) vagy nem?:)
    Inkább írd le nekem Moby, vagy Gero: )
  • SlickAdam
    #36289
    ez szpojler
  • TomStorm
    #36288
    Siker!Köszi szépen!
  • TDC Geronimo
    #36287
    Na most adta be videót MBn, vihetem Quitet végre úgy néz ki missionre :)
  • R0GUE
    #36286
    Oksa köszi! :)

  • TDC Geronimo
    #36285
    Majd várlak vissza a 12es után :D
  • TomStorm
    #36284
    Értem kipróbáljuk majd jelzem,hogy sikerült
  • darkSectorxxx #36283
    Persze 1 gépen lehet csak primary.
    A másik fél vagy többiek csakis eme profillal játszhatnak.
    Játékmentés, acsi, stb.

    A primary fél ezzel is és bármelyik más profillal.
  • darkSectorxxx #36282
    Igen.
    A lényege hogy ha simán használjátok akár 800-an, akkor használhatjátok, de egy időben csak 1 léphet be.

    Ellenben ha 1 gépen primary a profil, akkor a gép megkap minden jogot. Kivéve a psn plus akciokra, és bármely a gépen lévő profillal elérhető legy a primary profil összes tartalma. ;)
  • TomStorm
    #36281
    Tehát ő aktiválja elsődlegesként?Akkor jó lesz?Én is és ő is használhatunk mindent?
  • Moby
    #36280
    Kicsit izgulok, mer ocelot azt mondta(ha jól értettem, még félig kábultan), hogy használhatom ellenük a honeybee-t, utólag láttam, hogy mellékfeladat is volt, de elfutottam. Kaptam sok pontot a hazavitt honeybee ammoért, de még nemtudom később hogy fogom átkozni ezt a pillanatot :D
  • darkSectorxxx #36279
    Én támogatni foglak. :)