121194

status.playstation.comgamefaqs ps4PSN IDs


NEM JELÖLT JÁTÉK SPOILER-ES HOZZÁSZÓLÁS, KÉP KITILTÁST EREDMÉNYEZ!
A warezzal kapcsolatos minden hozzászólás törölve lesz!


SG.hu Discord
  • n000rbi
    #36482
  • Ulthane
    #36481
    Nahh, elkezdtem a Meszal Girt! A prolog vegere teljesen hangulatba jottem, a lovaglos resznel meg mar egyenesen tatva volt a szam. Mondjuk a polietikus myeloid terminator kimaradhatna, meg a tuzbalna es lo... (Wtf?)

    A latvany beszaras, de tenyleg, most ismerkedek a mechanikaval, de ugy erzem, szeretni fogom a jatekot. :)

    Minden jateknal ez lenne a kotelezo minoseg es latvany.
  • Moby
    #36480
    pm :)
  • Kongy
    #36479
    Hát gyerekek, minden szkepticizmusom és iróniám ellenére, tényleg év játéka gyanús a MGS 5, be kell ismernem. Azért, mert mindig más egy küldetés. Ezerféle módon lehet megoldani, és ez zseniális. A Fox Engine-ről már ne is beszéljünk, úgy tökéletes, ahogy van. Holnap adom fel a játékot, de szerintem még biztosan lesz közünk egymáshoz valamilyen formában :) Mindenesetre a mentéseimet megtartom.
  • Moby
    #36478
    Jó lesz. Mer mégegyszer el kell valahol olvasnom ezt a a kevesebbtokbacsomagoltramsokkalkevesebbetfogyaszt lényegű áltudományos rémisztő fasságot, istenbizony beállok a chemtrail hívők közé :D
  • darkSectorxxx #36477
    Nem változik semmi rajtunk kívül.
    Vén faszok vagyunk.
    Kurvahangos gépeket kell csinálniuk, veszítünk a hallásunkból időről időre és évek múlva ugyanazt halkabbnak fogjuk hallani. :D
  • samsung123
    #36476
    Az már csak egy következmény, és nem kapcsolták azt sehova lassabbra. De feladom.
  • darkSectorxxx #36475
    WOOOOÁÁÁÁÁ ilyet!?!
  • Moby
    #36474
    Egy őrületes technológiai bravúr, amire senki nem számított:

    Lassabbra kapcsolták a ventit :DDD
  • samsung123
    #36473
    De számodra kiderült már? És mi volt az?
  • Moby
    #36472
    Ezt már elég rég megfejtette a euro.
  • samsung123
    #36471
    Kiderült már(számodra), mitől lett halkabb a gép?
  • R0GUE
    #36470
    Na behúztam én is a Mad Max-et +ripper dlc-t 5200 pénzért. Első benyomások: Szép. Az első 10 percben sikerült ordító faxságba botlani elég is volt.
    Max képtelen felmászni a nyakig érő konténerre...Csak a sárgára festett (jelöl) láncos oldalon hajlandó felkapaszkodni ami kb másfélszer magasabban van...Sehol máshol,ott se ahol Max nyakáig ér a konténer. Nincs megjelölve? Nemlehet felkapaszkodni...Zseniális.....

    El is jutottam az első küldetés végéig és megyek is vissza MGS-ezni....Ez jó lesz néhai időtöltésre is ennyi, kb annyit is ér amennyit fizettem érte....
  • Moby
    #36469
    Nekem csak a gép kell, a játékot eladom
  • SlickAdam
    #36468
    mert najsz n' pritti.
  • SlickAdam
    #36467
    nekem nem tetszik a MGS gep. vagyis de, de nem kirakva a mostani helyere. otvar-giccses lenne a sok fekete/ezust muszaki cucc kozt. ugyhogy nem cserelem be (alap gepemert amugy se kapnek mar valami sokat, fizetni kene ra kemenyen).
    majd ha bekakil a mostani, johet egy 6., halkabb masina.:) vagy 5.? nem is tudom mar, a mostani lehet meg csak a negyedik... francokat! volt egy feher is par napig, szal ja, 6. jon majd.:D
    Utoljára szerkesztette: SlickAdam, 2015.09.07. 15:54:44
  • Ulthane
    #36466
    Ezt most nem értem. PC-n már megvetted. Most akkor minek a PS4?
  • Moby
    #36465
    És szomorú hírekkel vissza is :(

    /és még mielőtt megindulna az áradat, hogy megint a családom szájából veszem ki a falatot: a bundle-ből az lemezt, az orderem, meg a lemezes driveclubom áldoztam bele a cserébe. Nekem ez így még élhető deal.
    Utoljára szerkesztette: Moby, 2015.09.07. 14:56:53
  • n000rbi
    #36464
    Ment pm
  • Moby
    #36463
    Egyúttal ezzel HATRA emelem a tétet.

    Ádám??? :D
  • Moby
    #36462
    Arra készüllök, hogy NAGYON :)
  • Kandurex
    #36461
    majd a gépről regéljél szépen, hogy mennyire lett "Über" halk...
  • Moby
    #36460
    Egyúttal lesz egy eladó, bontatlan MGSV példányom. SGsnek extra-extra kedvezménnyel.
  • Moby
    #36459
    No, holnap megyek az MGSV Limited ps4ért.
    Norbi: sorry, hogy így búcsút kell mondanom a skinnek :( Sok játékos órát töltöttünk együtt, igyekszem gondos gazdit találni neki :)
  • Kandurex
    #36458
    "Kojima nemrég jelentette be 52. születésnapja alkalmából, hogy amíg él, folytatni fogja a kreatív munkát."

    nagyon jó! még több vezényszóra szaró lovat mindenhova! ...hát ja, ez spoiler volt
  • Kandurex
    #36457
    Mi ütött beléd Konami?

    Mellékes megjegyzés:,...álljatok le a mobilos hulladék játékok vásárlásáról
  • darkSectorxxx #36456
    Gecigyorsan mentem stream archívból vissza nézhető.
    Valamiért nehéz megállnom hogy ne csak a kötelező boss-okat gyilkoljam le.
  • darkSectorxxx #36455
    Ez így van. De én még most c alkalommal is nekimentem. Ma este lesz folytatás. :)

    Asszem Reborn-nál hagytam abba.
  • darkSectorxxx #36454
    Sajnálattal hallom nincs rosszabb egy beteg kisgyereknél.
    Én is sokszor átvállalnám helyettük vagy levágatnám a karomat, ha ők egészségesek maradhatnának.
  • Kandurex
    #36453
    Tudom gémszar, na de akkor is :)

    egyébként nem biztos, hogy ez annyira jó, de ha másra nem is, arra mindenképpen, hogy a konzol nem TV nézésre van! És bizony számít a teljesítmény a vásárlói döntésben. (másban nem, ex-ben hullaszar mindkét gen)
  • shaddam
    #36452
    A sisakokat meg a nightvisiont én is tapasztaltam
  • eje75
    #36451
    Smoke-ra nem riadóztatnak azonnal? Eddig nem mertem használni.... Én ha csak lehet nem ölök meg senkit, a primary fegyóból max 10-15 lőszert lőttem eddig ki, mert az emberek is erőforrások, a sok kimentett ember miatt magas szinten vannak már a staff-jaim, ki akarom unlockolni az a kábító fegyót, amiben belső hangtompító van, ami nem megy tönkre .... max a tornyokban lévők fejét szögelem meg, ha alacsony képességűek, és kár rájuk a fulton.... egyébként minden elviszek magammal, egy-egy bázisból csak a falak meg a tető marad meg miután ottjártam :)
  • Ulthane
    #36450
    Kövezzetek meg, de reggel sharinggel megvettem MGS-t.

    Jutok vele addig, még jutok. Sok esélyt nem látok rá, hogy elmerülök benne. :)
  • Ulthane
    #36449
    Mi mi mi?

    Hiszed vagy nem, kicsit szomorúság ülte meg a lelkem, hogy megvan a Bloodborne platina. Nem véletlen mondta Lao Ce: "Az út minden, a végcél semmi!"

    Hát, most tényleg ezt érzem. :)
  • Tatyla
    #36448
    Ha smokeot használsz gázálarcot vesznek ha csak éjjel mész akkor night vision...stb...
    Már nem szarozok néha ha kell ölök...
  • eje75
    #36447
    Hát ezért van? Folyton fejeseket nyomtam a kábító stukkerral, mérgelődtem is, hogy az őrök 90%-án acél sisak lett egyszerre, és most már csak arcon lehet őket lőni vele, azt meg hátulról ugye nem egyszerű... Elképesztő, hogy mikre képes ez a játék....
  • n000rbi
    #36446
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Kitartás, mielőbbi gyógyulást neki!
  • Moby
    #36445
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!

    Köszöni nektek! Meg én is :)
    Sajnos tőlem kapta el :( 2 hete ezért rohadtam otthon, és tudtam végignyomni a DaS-t.
  • Kandurex
    #36444
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    jobbulást, ..átérzem!, de hál'istennek enyém még megúszott minden szutykot...előre félek a bacilus tenger óvodától.
  • darkSectorxxx #36443
    Jobbulást.
    Persze maradj is addig hisz a gyerek az első.
    Reméljük mihamarabb meggyógyul!