121194

status.playstation.comgamefaqs ps4PSN IDs


NEM JELÖLT JÁTÉK SPOILER-ES HOZZÁSZÓLÁS, KÉP KITILTÁST EREDMÉNYEZ!
A warezzal kapcsolatos minden hozzászólás törölve lesz!


SG.hu Discord
  • Kandurex
    #36524
    most, hogy így mondod az enyém hangos



    de nincs kedvem elégetni 25-30k -t egy kussolósért...majd ma Moby megmondja az okosságot....
    Utoljára szerkesztette: Kandurex, 2015.09.08. 11:38:32
  • SlickAdam
    #36523
    fu macko pajtival en is taliztam meg a jatek elejen. bikaviadal szerü küzdelemben (mikor epp elerne, negyzettel elvetödes) elaltattam, de tenyleg majdnem rament az összes tölteny.

    ill. kesöbb mellekküldiben is elkaptam egy legendas macit.:)
  • Tatyla
    #36522
    Nem, ez nem a PH fórum ahol csak arról lehet olvasni kinek milyen hangos a PS4
  • Tatyla
    #36521
    Nem tudom ki hogy halad a metal gearel de én eddig minden mellék küldetést is megcsináltam és most jön a 18.fő küldi, állítólag ha nincs kész minden mellék 42 után nem ad be fő küldetést vagy valamelyiket nem nyitja meg
  • Ulthane
    #36520
    Csak a következetesség kedvéért. :) Anno megkértek itt minket udvariasan, hogy ne csináljunk Bloodborne-topikot ebből a topikból, és fáradjunk át a vonatkozóba.

    Kérhetnem akkor most én is ugyanezt MGS-re?
  • Kongy
    #36519
    Ebből is látszik, hogy MGS szakértő vagyok.
  • Moby
    #36518
    Leütötte a köcsög bunkó a lovam. Odamenetem megnézni, erre szétkapott.
    Majd leszedem, ha lesz treknvilájzeres sniperem. De mielőtt megkapja a fultont, még megcsonkítom kicsit a rohadékot :DD
  • Tatyla
    #36517
    Ja hát ki kell mozogni, futkározni
  • Moby
    #36516
    Annyit nem tudtam belekűdeni. Letépte az arcom.
  • Tatyla
    #36515
    Mi havi egynél járunk, vagy több ha van valami über akció
  • Tatyla
    #36514
    Nekem 17 kellett bele és szunditott is
  • Moby
    #36513
    Belelőttem 40 kiló orvosi kokaint, és meg se rezzent a kecie!
  • Moby
    #36512
    Én, de pécére ennyi. 5200ért vettem.
  • Ulthane
    #36511
    Egy barátommal. Együtt szoktunk venni digit játékot. Nagyjából egyezik az ízlésünk, így nincs belőle gond. Évi 3-4 játék max.
  • Tatyla
    #36510
    Altassad el és lufi
  • TDC Geronimo
    #36509
  • n000rbi
    #36508
    Lehet ezekhez már a ketrecet ki kell fejleszteni. Nekem már birkafarmom van lassan (bár még nem látom őket, de gyűjtöm szorgosan :D)
  • TDC Geronimo
    #36507

    "I found a cassette tape of a man taking a shit. After developing a loud speaker for your iDroid you can play this tape while hiding in a portapotty/toilet and enemies won't check inside."

    Ez a jatek...Ez a kazetta megvan nekem is :D
  • darkSectorxxx #36506
    Köszönöm.
  • Moby
    #36505
    Tegnap találkoztam az egyik küldi közben egy macival. Megpróbáltam befogni. Konklúzió: a medve nem játék! :D
  • TDC Geronimo
    #36502
    Idroidon mapnal tudsz neki adni parancsokat. Dpadot fel vagy le megnyomod es ott valtoznak a dolgok. El lehet kuldeni outpostot felfedezni, mesterlovesz pontra vedeni stb.
  • R0GUE
    #36501
    No, még csak az 1. küldetést toltam afrikában, Quiet még nem jött velem.:)
    Így nem tudom....

    Egyébként ja én is úgy tolom hogy ha bukó akkor sincs load,megy a harc.
    Illetve még azon gondolkodtam hogy mennyit nehezíthet a játékon ha nem Bigboss-al megyek a harctérre hanem mást választok (elméletileg lehet)...
  • SlickAdam
    #36500
    most fejeztem be a mai session-t, mar 36 ora ill. 19%.

    en is rohadt lassan jatszok. nem megyek a teljes stealth-re, mert az a flash-akarmi-bevillanasnal is odavan azonnal, az meg eleg gyakran befigyelhet, szal ... elvezem inkabb, ahogy jön, de ezt mar irtam tobbszor is.
    uccso kuldetest (3. afrikai / 4db celponttal ... valszeg mar letudtad) 2 ora alatt toltam le, pedig eleg egyszeru volt. lassan lecsekkoltam en is minden katonat messzirol, aztan magazine-okkal egyesevel elcsalogattam oket es zsuuuupsz, fly me to the moon.:) nem kapkodos idegbetegeknek valo cucc.:)

    kerdes: Quiet-nel normalis, hogy fogja magat es lelep a faszba? magammal vittem, de elsö 5 perc utan se hire se hamva, meg szolni se tudtam neki.
    vagy csak bug?
    Utoljára szerkesztette: SlickAdam, 2015.09.08. 02:46:41
  • R0GUE
    #36499
    41 óránál járok, nemrég néztem statisztikákat játékmenüben....
    A teljes játék 18%-a van meg a fő küldetések 27%-a, Side opok 7%-a....

    Mondjuk én főleg lopakodva játszom, és a bázist is fejlesztem ezerrel,mindig messziről magaslatokról bejelölgetem az elrabolandó ellenfeleket le-le vadászom őket... Elég sokat hangtompítózom illetve marhamessziről csipulok. Aztán egy ideje azt nyomom,hogy csekkolom magaslatokról a bázist, jelölgetek,megnézem van-e antenna vagy rádiós mókus. Ha van akkor belopakodás,antennákra, generátorra,rádióállomásra C4, rádiós mókusokat kiiktatom...Vissza magaslatra és bummm c4... Aztán indul a csipázás, vagy ha megunom akkor a gépuskás kommandózás. Ritkán ha nincs kedvem embereket rabolgatni akkor pedig begangolok tankkal...:)
    Marha kíváncsi leszek meddig adagolja a játék a lehetőségeket és ötleteket,mindig találok valami újdonságot. :)
  • SlickAdam
    #36498
    neeee...
    örület :D
  • SlickAdam
    #36497
    polcra csak, nem bontom ki. tudod, hörcsög eletmod.

    kiado oldalarol toltheto egy ingyenes, elsö 60 oldalt tartalmazo PDF. kukkants bele!
    Utoljára szerkesztette: SlickAdam, 2015.09.08. 02:30:33
  • SlickAdam
    #36496
    "nagy mech" asszondja

    FACEPALM
  • R0GUE
    #36495
    Ja és mégegy dolog,afrikában a szakadó esőben véletlenül tünt fel csipázás közben, nem spoiler csak taktikai dolog de ha valaki magától akar ilyenre rájönni ne olvassa:

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    A villanypóznákon el lehet lőni a kábelt, szakadó esőben agyon tudja vágni az áram az alatta állókat...:)

    Utoljára szerkesztette: R0GUE, 2015.09.08. 02:23:30
  • R0GUE
    #36494
    MGS-ben ez a megbüdösödés vagyis napokig nem fürdés nem egyszerű dolgokat von maga után azon kívül hogy legyek keringenek a fejünk körül...:D

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Az ellenfél szagról kiszúr ha a közelükben vagyunk....Először nem értettem hogy mi a francért kezdenek keresgélni amikor meg se mozdulok és a szekrény mögött bújok tőle 2 méterre...:D... Motherbase-en hozzámbaszott Ocelot egy adag vizet....A katonák meg lazán orrot befogva tisztelegtek...:D
  • Ragnar360
    #36493
    Adam: MGS-hez guide minek kellett hozzá, mármint ennyire érdemes ennél megvenni?
    Moby: Akkor ha jól értem úgy mentél bele a gépbe, hogy a régit cseréled, így elfogadható:)
    Ulthane: kivel sharingeltél?:) Illetve ennyit nem nevezek már meg, de faszba, 5-6 ezret én is adtam volna Mad Maxért - valaki írta hogy annyiért behúzta... :(
  • Moby
    #36492
    4-et???
    Én négyet úgyis tudok írni, hogy gameplayről még szó sem lesz :D
  • Moby
    #36491
    12ó, 5%
  • Kongy
    #36490
    Éééés még tovább vittem a MGS 5-öt... kibaszott jó. Semmi irónia. Tényleg.
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Most volt a nagy mech-es rész, elég brutál volt :D


  • SlickAdam
    #36489
    nyitottam egy sima txt fajlt es elkezdtem jegyzetelni a gondolataimat a jatekrol, hogy majd ha a vegere erek es "papirra" vetem a velemenyem, nehogy kimenjen barmi is a fejemböl. csak mert lehet elvarazsol a vege, pedig szeretnem ha nagy adag objektivitas is lenne benne.

    ha van szabadidom, tolom. elvezem. vele almodok...
    ... de eddig 4 db pozivitumot irtam le, amiket igazabol 1-be is foglalhatnek ugy, hogy "gameplay", ill. 12 negativat...

    ettöl meg kaphat egy odabaszos plecsnit, de 10-es nem lesz, az tuti.
    Utoljára szerkesztette: SlickAdam, 2015.09.07. 22:25:17
  • SlickAdam
    #36488
    jo mert te anyueknal vagy / voltal sokaig a farmon.:)
  • n000rbi
    #36487
    2% (LOL), órát nem tudom hirtelen, de nem túl sok :D
  • TomStorm
    #36486
    Mad Max megjött a Leaderboard(barátlistás is) de még csak Top10



    Hát nem semmi verdákat raktak már össze ahogy nézem.
    V8 mind az biztos,motor kinézet alapján
  • SlickAdam
    #36485
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    SEMMI. volt egy 1 tali Skullface-el, meg a Metal Gear-el.
  • darkSectorxxx #36484
    Spoilerben eddig a story-t iletően mi történt? prlogue-t láttam, az után?
    Persze vázlatszerűen érdekelne , nagy vonalakban.
  • SlickAdam
    #36483
    ki hol jar (idö & szazalek)? en sztoriban meg sehol, elsö ket afrikai kuldin vagyok meg csak tul, meg eleg sok mellekkuldin.

    18%, 32 ora
    Utoljára szerkesztette: SlickAdam, 2015.09.07. 21:48:32