121194

status.playstation.comgamefaqs ps4PSN IDs


NEM JELÖLT JÁTÉK SPOILER-ES HOZZÁSZÓLÁS, KÉP KITILTÁST EREDMÉNYEZ!
A warezzal kapcsolatos minden hozzászólás törölve lesz!


SG.hu Discord
  • darkSectorxxx #36647
    Thx. :)
  • Tatyla
    #36646
    US storeban 24$ a Dark Souls 2
  • ppista
    #36645
    A hideg futkározik a hátamon. Borzasztóan szívesen elmennék egy ilyen koncertre.
  • darkSectorxxx #36644
    Ez senem szimpi :) bár ha hazaérek nyomok még1 kört. De látványban szerintem semmivel nem jobb a PES-től.
  • Tommy H
    #36641
    Ugyanaz a szar kamera nézetek és bődületes gyors játékmenet.Az arcok még mindig bénák.
    Igazoások sehol pl.Pedro már rég elhúzott Barca-bol de ezt tudjuk be annak,hogy demo valami régebbi részt adtak ki.

    Narrátorok altatnak kb.a szkriptelt szöveggel.Gyenge már ez.
    Visszajátszások teljesen bugos meg akad.Ott valami nagy gebasz van.

    Ami jó az a passzok és a Random labda mozgása.Ez valami k...a jó a Fifában tényleg nincs ugyanolyan gól szinte,nagyon változatos.Jó a labda vezetés aztán,hogy kiválasztjuk szögetnél kinek adjuk be.Jók a rárugások és ott van ugye az eredeti licensz.

    Hát nehéz lesz választani idén de eddig PES jobban tetszik
  • SlickAdam
    #36640
    pro tipp (nem szpojler) hozza, ha gondolod nyisd le, kicsit megkonnyitheti az eleted:
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    ellenseges helikoptert intezd el meg az elejen. bar ha ott köröz a seggfej, sejthetö, hogy lehet szerepe a misszioban.

    Utoljára szerkesztette: SlickAdam, 2015.09.09. 02:04:36
  • TDC Geronimo
    #36639
    :o

    pont az jön majd nekem holnap. Végre tudom tolni rendesen. Egész nap ezen agyalok, amikor nem játszom akkor is :(
    Utoljára szerkesztette: TDC Geronimo, 2015.09.09. 01:57:39
  • SlickAdam
    #36638
    18-as misszio es

  • TDC Geronimo
    #36637
    Mondd meg neki, hogy intézze el a dolgát az út közepére és azzal ki tudod siklatni a járműveket :D

    Én csináltam azt is, hogy odaállítottam út közepére, elbújtam. Jött autó A+os katonával hátsó ülésen. Amíg megállt és a lóval foglalkozott a sofőr, én szépen hátulról felkötöttem rá egy lufit :)
  • n000rbi
    #36636
    Kapkodom a fejem. Nagyban sunnyogok egy bázis felé, meghallok egy közeledő teherautót, elbújok, lassan elhalad mellettem, majd satufék, kihajol a sofőr az ablakon és vadul hadonászik, magyaráz előre.
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    D-Horse az úton bóklászott. Elzavarta, majd továbbment a kocsival :O

    Utoljára szerkesztette: n000rbi, 2015.09.09. 00:32:44
  • Tommy H
    #36635
    Hali!FIFA’16 Demo UP Magyar Store is.Kb.4Gb
  • TDC Geronimo
    #36633
    LOL van a jatekban vizipisztoly. Szembe spricceled katonat, akkor par secre megvakitod :DD

  • SlickAdam
    #36632
  • Moby
    #36631
    Mera HDCP kapcsolo az? Hány konzolos, vagy hány EMBER tudja szerinted, hogy a miafaszom az???
  • darkSectorxxx #36630
    Ja amúgy erős idegzetűeknek:
    Érzékenyek ne nyissák ki.
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Psycho levette álarcát. :D

  • darkSectorxxx #36629
    Mást kéne HIT-elni! :D
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2015.09.08. 20:11:55
  • SlickAdam
    #36628
    nem atbaszas. csak nem hittel benne elegge...
  • darkSectorxxx #36627
    Sajna az is átbaszás volt.
    Csak tudjam meg ki beszélt rá. :D
  • SlickAdam
    #36626
    ne zavarjon, ott van rajtad a szalmakalap vazze. tudod jol, hogy megved mindentül.
    medzsik.:D
  • darkSectorxxx #36625
    De nem nézem volt-e hír, mert lusta disznó vagyok, és a sok MG végett nem nyálaztam át.

    Lehet egy hsz-ban nyertem a lotto-n nem tudni, nincs kedvem átnézni.
    Inkább 2x valamit mint 1x sem.
    Ha bárkit zavar, szóljon, vagy szóljatok és nem szólok ilyen esetekben, aztán ennyi, nekem ez nem hiányzik.

    BB-ről írtam biztos, de én nem mondtam hogy baj, engem aztán nem zavar ha írkáltok, én nem vagyok kényes kislány, ami zavar az hogy ennek ellenére még lebasznak.
  • darkSectorxxx #36624
    Az nektek lehet, de remélem érted mi az eltérés az egyazon játékkal játszók egymás közti segítsége és megbeszélése és egy "figyelemfelkeltő hír" közt, akár érdekeltségben, akár csak úgy?
  • SlickAdam
    #36623
    akkor csak atkene nezned volt-e esetleg a hir. mindegy na. nyomtad itt te is BB fröcsit mig nem vonultunk a topikba.:)
  • R0GUE
    #36622
    Az elméd ami bonyolult.
  • darkSectorxxx #36621
    A fröcsibe, nem a hírekbe.
    Bonyolult?
  • R0GUE
    #36620
    Tehát beleszarsz az MGS fröcsibe de azért szállítod az MGS hírt. Köszönjük....
  • darkSectorxxx #36619
    Nem.
    Én az vagyok aki beleszarik a napi 70 mgs V fröcsibe, ezért nem olvassa vissza a híreket és talán azt gondolva jobb 10x mint 1x sem belinkelek fontos híreket. :)
    Vagyis olvasni tudok. Csak eleve nem olvastam, ha látom hogy számomra érdektelen beszéd van, akkor annyit csinálok max hogy megnézem nekem írt-e valaki.
    Ez a dolgok rejtélyének kulacsa. :D
  • SlickAdam
    #36618
    nemar, ti nem olvassatok a kommenteket, vagy mi a kuki?

    #36612
    #36593

    ja bocs, te nem tudsz angolul.:D
    Utoljára szerkesztette: SlickAdam, 2015.09.08. 19:47:41
  • darkSectorxxx #36617
    "Metal Gear Solid V: The Phantom Pain - vigyázz, nehogy elszálljon a mentés!

    A Konami most egy komoly bugra hívta fel a figyelmet, amelynek következtében megsérülhetnek a mentéseink. Szerencsére van megoldás, még ha átmeneti is.
    A Metal Gear Solid V: The Phantom Pain egy héttel ezelőtt került a boltokba, a siker pedig töretlen, rengetegen kíváncsiak Kojima utolsó Metal Gear epizódjára. Bár a megjelenést követően a többjátékos mód szervereivel akadtak problémák, ezeket mostanra sikerült elhárítani, felbukkant azonban egy komolyabb hiba, amely miatt akár a mentéseink is elveszhetnek.
    A bejelentés a kiadó weboldalán olvasható, eszerint pedig akkor fordul elő a probléma, ha a 29-es vagy 42-es küldetést úgy hajtjuk végre, hogy Quiet is velünk tart. A kiadó természetesen elnézést kért a rajongóktól, gőzerővel dolgoznak a hibaforrás megtalálásán, hogy mihamarabb kedvünkre teljesíthessük a missziókat."
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2015.09.08. 19:25:51
  • SlickAdam
    #36616
    oszt mi lenne, ha tennenek egy "kapcsolot" fw-be, hogy eldönthesse a paraszt, hogy szetfözi a gepet vagy inkabb fültampont hasznal...
    ja ez nem konzolos szellemiseg.:(
  • SlickAdam
    #36615
    najsz, hogy figyelmeztetnek ök is hivatalosan.
  • Moby
    #36614
    Writeonlymode->off :)
  • Kandurex
    #36613
    Mer beleszakadt volna a fejük a seggükbe, ha, ne adj isten, a táp kívülre kerül?

    Komolyan érdekelne valami hivatalos reflektálás ez ügyben
  • zzeN
    #36612
    Heads up!

    Metal Gear Solid 5 Quiet Bug Could Corrupt Save, Konami Warns

    "... this bug can be triggered if you have Quiet as a buddy character while playing Mission 29 or Mission 42."
  • Moby
    #36611
    Ebbe a kibaszott menő (not) designba ez fér bele. Nagyobb sem lehet, mer nem szálítsa kijaz amazondrón.
  • Kandurex
    #36610
    Nem tudnak rá egy kibaszott normális hűtést applikálni? Olyan nehéz arra a tróger karcsú APU -ra?
    Utoljára szerkesztette: Kandurex, 2015.09.08. 17:45:27
  • Moby
    #36609
    Vannak akik napi 12-16 órát játszanak...
  • Moby
    #36608
    :))
  • n000rbi
    #36607
    Ne idegesíts, most jött visszajelzés, hogy úton van a gép :)
  • R0GUE
    #36606
    Nem tudom egyesek ezt hogy tolták vagy mit művelnek....De megjelenés napjától nagyjából napiszinten tudok játszani a játékkal 4-5 órát, hétvégén még többet is (hála az égnek élvezi az asszony és nézi, bár Quiet-ért tartkónb*szott ahogy végigmértem... ), és még csak a mission 14 jön....
    Utoljára szerkesztette: R0GUE, 2015.09.08. 17:26:05
  • Moby
    #36605
    Na, továbbmentem a prologon. Kipróbáltam az idroidot mindenhogy, de a ventit nem baszkurálja meg a leg csekélyebb mértékben sem. Viszont a eurogamernek igaza vót, ez úgy halkabb, hogy lassabban jár a venti. Ellenben olyan forróságot lehel, hogy leolvad a hdmi kábelről a borítás, és ez nem vicc. Én nem tudom meddig fognak ezek élni így...
    Utoljára szerkesztette: Moby, 2015.09.08. 17:12:04