121194

status.playstation.comgamefaqs ps4PSN IDs


NEM JELÖLT JÁTÉK SPOILER-ES HOZZÁSZÓLÁS, KÉP KITILTÁST EREDMÉNYEZ!
A warezzal kapcsolatos minden hozzászólás törölve lesz!


SG.hu Discord
  • Moby
    #36604
    Már megint egy elégedetlen olvasó, akinek nem megfelelő a téma :((
  • TDC Geronimo
    #36603


    lol mik vannak amikről még mindig nem tudtam.
    Utoljára szerkesztette: TDC Geronimo, 2015.09.08. 16:59:02
  • SlickAdam
    #36602
    V has come to
  • TDC Geronimo
    #36601
    There is a noise technician in mission 30 something.

    Áhá!

    Tehát még odébb van :D
    Utoljára szerkesztette: TDC Geronimo, 2015.09.08. 16:47:18
  • Paranoia
    #36600
    Am jó...nem kérdeztem semmit...:D akkor majd egy pár hét múlva re
  • SlickAdam
    #36599
    ez azert eleg nagy hiba... game breaking bug az sziriusz shit.
    Utoljára szerkesztette: SlickAdam, 2015.09.08. 16:40:55
  • SlickAdam
    #36598
    ez engem is erdekel.
    en tegnap megszereztem vegre az altatos sniper-t, de ahogy elnezem kell meg "nehany" szintlepes bazison a hangtompitos verzahoz. ami tuti egyes szintu lesz :(
  • Paranoia
    #36597
    Epf 120üzenet wtf?
    Megy még a nyáladzás MGSra...vagy történt is valami...?
  • TDC Geronimo
    #36596
    Így is szarrá van. Ennyi minden mellett, amit belepakoltak csodálom, hogy csak ennyi hibája van
  • TDC Geronimo
    #36595
    Jobb suppressort hol meg mikor lehet fejleszteni? Még mindig egyes szintű van és elég hamar elhasználódik.
  • SlickAdam
    #36594
    mehh... mar azt hittem kaptunk vegre egy szarra polirozott jatekot...
    (tudom volt mar valami pöcs, de az nem hiszem hogy ilyesmit javitott)
  • TDC Geronimo
    #36593
    In METAL GEAR SOLID V: THE PHANTOM PAIN which was released on September 1st, 2015 there is a possibility that the game stops progress if having Quiet as a buddy while playing "Mission 29" or "Mission 42". This situation can be avoided by not using Quiet as a buddy while playing either "Mission 29" or "Mission 42".

    egyelőre nincs fix bár amire én odajutok szerintem már kipatchelik. Csak gondolom szólok nehogy valaki belefusson.
  • darkSectorxxx #36592
    Hööö mit képzelsz?
    Egy egyoldalú fórumon? :D
  • TDC Geronimo
    #36591
    iDroidon térkép megnyit és Dpad fel vagy le lehet váltani gyorsparancsokat. Onnan lehet helit is hívni menübe turkálás nélkül, supplyt dobatni, Quietet elküldeni őrpostokat felderíteni és különféle pozíciókba állítani támadásra vagy felfedezésre.
  • R0GUE
    #36590
    Az a másik fele... Ahhoz képest hogy retteneteshalálos csipa, a sisak eléggé kifog rajta..:D
  • R0GUE
    #36589
    Oké megvan hogy kell....Francért nem magyarázta ezt el semmi...:)
  • R0GUE
    #36588
    Hogy lehet pozícióba tenni? Magától felment és nézgelődik...
  • SlickAdam
    #36587
    nalam nem csinal ilyet. söt nekem az a bajom vele, hogy raparancsolok, hogy nyirjon ki valakit, de csak 1 lövest kepes leadni. tehat ha sisakban van a katona es nem hal meg, akkor ujra ra kell szolni. kis buta palánta.:D
  • R0GUE
    #36586
    Nem,de vittem, a legjobb buddy. Csak idegesítő hogy "önfejű"....
    Ez kicsit meggondolatlan legaább ki lehetne neki osztani valami parancsokat kire ne lőjjön....
    Amint riadó van beindul...Ami elég nagy gond akkor amikor épp kijelölgettél magadnak célpontokat akiket nem akarsz kinyirni...
  • TDC Geronimo
    #36585
    úgy is be lehet állítani pozícióba, hogy ne támadjon azt hiszem. Van attack meg scout pozíció.
  • Moby
    #36584
    Muszáj magaddal vinni?(nemtom, én még seholse vagyok, nálam még nincs).
  • R0GUE
    #36583
    Quiet kissé idegesítő,nincs rá valami mód hogy leállítsuk??:)
    Ha riadó van kilő mindenkit aki él és mozog... El kéne kapnom egy katonát (az a küldetés) erre állandóan kilövi amint az lövöldözni kezd...
  • SlickAdam
    #36582
    belefutott mar valaki a You Spin Me Round (Dead Or Alive) kaziba? kene gyilkolas kozben :D
    Utoljára szerkesztette: SlickAdam, 2015.09.08. 16:19:21
  • TomStorm
    #36581
    Csüt.vagy péntekre itt lesz nekem is MGS5.Most limited vagy Day One az fogalmam sincs.
    Remélem tetszeni fog.Még régen játszottam első részekkel de az nem most volt:)
  • TomStorm
    #36580
    Nekem is olyan van most.Igaz 4.-ik gép de meglett:)
  • Moby
    #36579
    >de mondom messze van a zavaró kategóriától.

    Elkezdjük újra megfejteni kinek mi a zavaró? Nemkéne. Nem fog menni.
  • SlickAdam
    #36578
    inkabb az atvezetöket adagolna a PEZ cukorka helyett...

    real gunsmith küldi nalam is volt vagy 2 ora, mert elkapdostam csendesen MINDENKIT a faszba. gyilok-mutatom mar vagy 300-nal jar.:D
  • TDC Geronimo
    #36577
    Bebújtam szekrénybe katona elől. Mondom bezoomolok megnézem mit csinál. Erre snake beveri a fejét a szekrénybe,ha zoomolsz, ezzel riasztva a katonát
    Utoljára szerkesztette: TDC Geronimo, 2015.09.08. 15:54:33
  • SlickAdam
    #36576
    felölem mehetünk MGSV topikba, ha csinal valaki.
    tudom van mar a jatekosok forumaban, de nincs kedvem meg csak kosza pc-s ganyolos kommentekhez se. szal konzolos köll.
  • Newfronter
    #36575
    Nekem van egy hangtalan ps4-em (nem, de nagyon csendes), és MGS5 - nél sem hangos. Full csendes szobában hallod minimálisan mikor izzad a gép, de mondom messze van a zavaró kategóriától. Az ilyen porszívóhangos beírásoktól meg elkerekedik a szemem...
  • Ulthane
    #36574
    Nem? Akkor néhány héttel ezelőtt a hasonló mennyiségű Bloodborne hozzászólások miért lettek átterelve a BB topikba????

    #32082

    Aztán át is lett terelve.


    Utoljára szerkesztette: Ulthane, 2015.09.08. 15:50:49
  • TDC Geronimo
    #36573
    Na így 25+ óra után meglett a gunsmith és újabb lehetőségek nyíltak meg. Mikor lesz az, amikor nem adagolja még a + dolgokat? :D

    2 óra megint elment és semmit se csináltam csak bázist építettem, fegyvereket raktam össze meg letoltam 2 side opsot :y
  • n000rbi
    #36572
    Majd én holnap jelentek (remélhetően)
  • Moby
    #36571
    Nem lesz annyi időm, hogy elvigyem odáig. 1 órás a prolog.
  • SlickAdam
    #36570
    annyira nem nyuzza, mint pl a W3. nalam erdekes mod iDroid baszakodas kozben pörög fel, pl ma az alap DD logot baszkuraltam. nezd meg ott (helikopterben ültem)

    szerk.: ja hogy odaig el is kene vinni a jatekot. nem szoltam.:D buta adi
    Utoljára szerkesztette: SlickAdam, 2015.09.08. 15:26:10
  • Moby
    #36569
    Na, MGSV first impression:
    A játék. Nem tudok olyat írni, amit ne tudnátok. Őrületesen nlz ki ps4-en, és őrületesen fut. Pécén szebbek az árnyékok, kevesebb az árnyékzsizsgés, de ez nem von le a játék értékéből. Irigykedem a doboz kiadás cuccaiért. Ha nem tudnám pontosan, hogy jó célókat szolgálok vele, megtartanám inkább :D
    Gép(hangerő). Nehéz helyzetben vagyok, mert nem hallottam mit mutat a régebbi gépeken, de mindenhol azt olvasom, hogy megcsinálja a gépet és a hűtést teljesen. Ha ez igaz. akkor ez a gép mérföldekkel hallkabb, mint az előzőek voltak, ámde egy jól összerakott pécé, vagy egy one még így is jelentősen halkabb. Azaz a hangtalan ps4 mítosz busted lett ismét, de ez már egy lényegesen elviselhetőbb kiadás.
  • n000rbi
    #36568
    Kill it with fire
  • SlickAdam
    #36567
    egy
    fillert
    SE
    !!!
  • n000rbi
    #36566
    Dobozos DLC, LOL

  • Moby
    #36565
    Asszem lelepleztük a gamervilág legnagyobb összeesküvését. Chemtrail, gyíkemberek....LÓFASZ! Miyazaki és Kojima valójában ugyanaz a személy!!!!!!