121194

status.playstation.comgamefaqs ps4PSN IDs


NEM JELÖLT JÁTÉK SPOILER-ES HOZZÁSZÓLÁS, KÉP KITILTÁST EREDMÉNYEZ!
A warezzal kapcsolatos minden hozzászólás törölve lesz!


SG.hu Discord
  • TDC Geronimo
    #36689
    Mindegy azért így is epic. Most már storynál is adagolja átvezetőket. Utolsó 3 missionnél mindegyiknél volt. Nem olyan hosszúak, de imádom mindet. Szerintem majd kitolom side opsokat is fullra, van 157, de challange accepted :)
  • SlickAdam
    #36688
    ja, most vagjak ki a tartalmat. a geciek.
  • Totti5
    #36687
    Biztos tudják, hisz semmiből csak úgy nem pattan majd ki. PRilag jobb ha nem konkretizálják, mert mennek a skandálás hogy ki van vágva. Ha eljött az ideje majd meg lesz mondva.
  • SlickAdam
    #36686
    latod-latod. ezert nem nezek Unchi videokat se. jo, a multkori ótókást megneztem, de trailer-t... nooooooo.
    Utoljára szerkesztette: SlickAdam, 2015.09.09. 18:47:35
  • TDC Geronimo
    #36685
    csinálom azokat is, de van még bőven belőle. 34 óránál vagyok megnéztem. 19-es elég gyors volt, 20 meg epic. Hála égnek most már elfordulok minden mission kezdeténél így nem spoilerezik el nekem előre az adott részt...

    Bár kojima rohadjon meg, mert szinte minden videót megmutatott már trailerekbe így sokszor előre tudom mi lesz :(
  • SlickAdam
    #36684
    meg csak 30? akkor te tuti nem tokolsz sokat. en 40. oraban vagyok es csak a 18. misszio lett kesz az ejjel.
    na meg eleg sok mellekkuldi, nem tudom azokkal mennyire haladsz. bar ha a gunsmith is megvan mar, akkor tuti csinalgatod azokat is.
  • TDC Geronimo
    #36683
    Olyan gameplay van ebbe a játékba hogy szerintem idén jöhet már bármi nálam ez viszi a pálmát. Öröm játszani vele és egy másodpercre se untam pedig lassan 30 óra benne van
  • TDC Geronimo
    #36682
    Az. Viszont imádom ezt a snipert. Tökéletes tetőről lekapdosni mesterlövészeket ölés és hang nélkül, Walker Gearekből kiszedni vezetőt. Előző missiont is úgy csináltam meg hogy majdnem felállt
    Utoljára szerkesztette: TDC Geronimo, 2015.09.09. 17:56:59
  • SlickAdam
    #36681
    quiet-e gondolom vegtelen, mi?
  • TDC Geronimo
    #36680
    najó meglett nekem is meg quietnek is a hangtompítós altatós sniper. EZ mode.
  • n000rbi
    #36679
    Mert nem is tettem be képet.
  • SlickAdam
    #36678
    #36671 -ben nalam nincs kep, csak annyi, hogy "gyönyörü".
  • n000rbi
    #36677
    Ja és persze MGSV Day One bontatlanul eladó :)
  • Soldiers
    #36676
    Srácok töltöm egy játékot de már hetek óta gyök 2-vel tölt aszittem vmi szerver baj van de biztos hogy nem tudd vki segíteni hogy ez mitől lehet??
  • TDC Geronimo
    #36675
    Ja, bár párszor elrontottam a végét.

    20... hólisit
  • SlickAdam
    #36674
    azt en meg nem toltam. 18 adta vegülis? sztem epik akcinnyo.
  • TDC Geronimo
    #36673
    Fallout 4 Season Pass & more announced

    We've always done a lot of DLC for our games. We love making them and you always ask us for more. To reward our most loyal fans, this time we’ll be offering a Season Pass that will get you all of the Fallout 4 DLC we ever do for just $30. Since we’re still hard at work on the game, we don’t know what the actual DLC will be yet, but it will start coming early next year. Based on what we did for Oblivion, Fallout 3, and Skyrim, we know that it will be worth at least $40, and if we do more, you'll get it all with the Season Pass.

    LOL

    Magyarul még mi se tudjuk mi lesz benne, de vedd meg, mert megéri meg jó lesz! :D
  • TDC Geronimo
    #36672
    19. missionnál nem szórakoztam a végén, vittem az egész bandát :D

  • n000rbi
    #36671
    Gyönyörű.
  • Kandurex
    #36670
    Infók jöttek a Dark Souls 3 -hoz.

    Véleményem:

    Az utazgatás azonnal van a tábor tüzek között.. jó is, nem is,....szerintem nem volt olyan nagy baj, hogy el kellett jutni a sztori egyik pontjához, hogy legyen warp...igaz a zseniális pálya tervezés is hozzájárult.

    Nincs Bonfire Ascetic. Megint egy nehezen megítélhető dolog,... ha eltűnnek az ellenfelek akkor hiba kihagyni, ha nem tűnnek el, isten áldja, nekem nem hiányzik.

    Nem a Bloodborne-féle csengő-rendszert viszik tovább, piros pont! Nem kell tárgy az invade -hez? Fekete pont, ha nyakra-főre lehet invadelni!

    A többi mellékes. Ezek pont olyan dolgok voltak, amik lehet, hogy negatívak, de lehet, hogy pozitívak.
  • Kandurex
    #36669
  • R0GUE
    #36668
  • R0GUE
    #36667


    Nyomatsz rá egy MGS matricát és hellò. És legalább valòban minőségi hangot kapsz, nem ilyen 50-80ezres gamerfüles paròdiát...:)
  • Moby
    #36666
    Nyilván nem veszek, főleg nem ennyiért. Ha tudnám hogy jó, még talán gondolkodnék rajt, de ez egy Hori fos. Csak megjegyeztem, hogy jól mutatna a gép mellett :)
    Utoljára szerkesztette: Moby, 2015.09.09. 11:15:29
  • SlickAdam
    #36665
    lecci, ne! az örületnek is vannak fokozatai, jo ha megmaradsz a mostanin.
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    ölni tudnek az ilyen gagyiretek 2 ft-os muanyag szarok miatt...
  • Moby
    #36664
    Jól mutatna a gépemhez, de 50 font???
  • Moby
    #36663
    Hát akkor sajnos itt pukták el az én példányomat. Majd pdf-ben. Az nem nyomódik be :)


    /de azér irigykedek, és természetesen rohattyámeg! :D
    Utoljára szerkesztette: Moby, 2015.09.09. 10:50:11
  • ppista
    #36662
    Igaz. Furcsa, hogy pont én várok egy dlc-t, pedig a legnagyobb szószólója vagyok azok ellen. Szerintem nem lesz amúgy semmilyen plusz tartalom, mert már régen bejelentették volna.
    Emlékszem, hogy a Demon's-ban a hatodik világ köve el volt törve, és mindenki szentül meg volt győződve, hogy hamarosan jön majd a dlc, de semmi sem lett belőle.
  • SlickAdam
    #36661
    tokeletesen be volt csomizva egy tulmeretezett kartonba, sarkait meg veletlenul se erhette nyomas, ütödes. ez ilyen volt raktaron is. nem gondolod, hogy ezek mind tiptopp allapotban indulnak utra... :)
  • Moby
    #36660
    Game-ről jött, hogy ilyen szépen szét van baszval a sarka? :)
  • Paranoia
    #36659
    én most kezdtem el instant agyfasz.
    ((oda adtam érte a wicsert ÖRÖMMEL neislássamsosetöbbet,mert felkavarja a belem))
  • SlickAdam
    #36658
    na megjött ez is (szpojlerben meg 2 kep). kicsit vekonyka (140 oldal), inkabb egy vaskosabb magazin kiadas erzeset kelti (az is vegulis...). egy-ket oldal koszos is (nyomtatasi hiba), de összessegeben minösegi darab, 15 fontot megerte siman. kar, hogy nem foliazva jött, mr. polc hoppon maradt. muszaj leszek beleolvasni.:)


    Utoljára szerkesztette: SlickAdam, 2015.09.09. 10:41:11
  • Moby
    #36656
    Remélem nem. Én már leszarnék egy esetleges dlc-t. Egyrészt a faszom pénzelje ezt az egész dlc-s nyomort, márészt meg azt a munkát tegyék inkább das3 tartalomgyártásba. Engedjük már el ezt a BB-t. Szépvolt, jóvolt, lapozzunk. Jöjjön mostmá a DaS3.
    Utoljára szerkesztette: Moby, 2015.09.09. 10:30:56
  • ppista
    #36655
    Az lehet, csak nem Debrecenben.
  • SlickAdam
    #36653
    ez pont Mo-n volt tavaly
  • darkSectorxxx #36652
    Van még mit csinyálni. Részemről van.
    Persze a MGS-ban is van mit tennivenni.
    Sőtt sok játékban el lehet kalandozni, kit mi érdekel. Engem a BB leköt ezért van még dolgom. :)
  • ppista
    #36651
    BB-ben tenni-venni? Szerintem már a stáblistát is kivülről fújod, úgyhogy szerintem ideje elengedni a cuccot. Én csak a TGS-re várok, és ha nem jelentenek be rá valami plusz tartalmat, már adom is el mint a huzat.
    Ebbe az MGS 5.-be kb. ötször annyi időt lehet majd beleölni, mint a Bloodborne-ba, mert 30 óra után még mindíg csak 10%-on járok.
  • darkSectorxxx #36650
    Anti-val úgy dumáltuk meg, hogy ha lemegy budget árra, akkor megfontolóra tesszük.
    Eredetileg 60 dollárt semmiképpen nem szántam volna rá, Igazából ez is max annak szól hogy kipróbáljam ezt a mostgen változatát.
    De ha Anti-nak nem kell, én tuti nm fogom erőltetni.

    Pláne nem azért mert a BB-ben még mindig van mit tenni-venni.
    Pont ettől félek én is, hogy megvenném és csak állna és porosodna, másrészt ennek adnék még 1 esélyt hátha így másabb kicsit.
    Nagy dilemma, az első rész viszont nem megy le a torkomon.Majd kiderül.

    Vagy lehet azért venném mert olcsó azt a listára még 1 játék, már nem tudom, régen steam-en is ezt csináltam. :D

    Ha a Witcher-t megvettem (tük), ez attól csak jobban leköthet.

    MGS-ot is megveszem ha olcsó lesz, csak nem érdekel annyira, a 2 dolog más.
    MGS-ban elbohóckodok, de nem 60 dolláros áron.
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2015.09.09. 09:29:27
  • R0GUE
    #36649
    Az hagyján, ha elektronikus cuccra fröcskölöd, hazavágja...így lehet csendesen kiiktatni a satlieket..:)
  • n000rbi
    #36648
    Dehát az nem jó, lassú, nemBB. Megveszed?