121120

status.playstation.comgamefaqs ps4PSN IDs


NEM JELÖLT JÁTÉK SPOILER-ES HOZZÁSZÓLÁS, KÉP KITILTÁST EREDMÉNYEZ!
A warezzal kapcsolatos minden hozzászólás törölve lesz!


SG.hu Discord
  • Mephike
    #112714
    Pont most hallgattam végig ezt az előbb beszúrt videót. A 9. perc környékén említi, hogy PS5 esetén a gépet is be kell állítani, hogy akarja azt a 120 fps-t.
  • n000rbi
    #112713
    Tessék, ez az én whisper quiet ps5-öm játék közben :D
  • Moby
    #112712
    Sehogy. A 120Hz-et a játék kapcsolja be (ha tud 120Hz-et).
  • Moby
    #112711
    Akkor jól belenyúltál megint :((
    Én előbb hallom meg a tévére kötött notivinyó hangját, mint a ps5-ét, amikor ilyen büdösnagy csend van.
  • Mephike
    #112710
    Egy kis csemege :D
  • LBandi77
    #112709
    Üdv.Én ezt is pajzs nélkül játszottam ,az elején falchion volt ekső körben( ebből lesz valami tuningolt verzió az elég sokáig jó lesz.) Aztán valami barlangban megszereztem a hiltless nevezetü katanát utánna csak az.
  • Mephike
    #112708
    December végén még karácsony előtt kapok gépet!!! Az égiek kedvelhetnek :)
    Utoljára szerkesztette: Mephike, 2020.11.20. 16:04:24
  • n000rbi
    #112707
    Na ezt kapjátok ki. Eszembe jutott, hogy van nekem egy USB A - USB C kábelem a Switch pro kontrollerhez. Rádugtam vele a kontrollert a front usb-be és tölti rest mode-ban mindentől függetlenül. Tehát a géphez mellékelt kábellel van valami. Fasza kis pakkot kaptam
  • AntiHero
    #112706
    Most már igen. Pfhuu nekem annyi nincs benne.

    Itt a top 3.:

    R6 - Siege - 745 óra.

    Destiny - 473 óra.

    Bloodborne - 251 óra. \ DS2 - 141 óra.

    Utoljára szerkesztette: AntiHero, 2020.11.20. 15:30:17
  • n000rbi
    #112705
    Be van kapcsolva, 3 órával, Mindig-gel is próbáltam. Jelenleg azt elértem, hogy töltse, de csak akkor működik, ha megy egy bármilyen letöltés is a háttérben. Parádés.
    Utoljára szerkesztette: n000rbi, 2020.11.20. 15:24:09
  • kutyakiki81
    #112704
    Nekem is ez volt. Rendszerbeálltásokban ki volt kapcsolva a Rest módban való kontroller töltés. Állítsd át, és jó lesz.
  • n000rbi
    #112703
    Azt tudtátok, hogy a Profil/Játékok alatt listázza a ps4-es játékokkal eltöltött időket is? 402 órát tettem a Blooborne-ba:D
  • n000rbi
    #112702
    Hát sajnos nem, kihúz/bedug megvolt, semmit nem tölt rajta, csak ha be van kapcsolva a gép. Na de az az érdekes, hogy erről millió bejegyzés van, meg, hogy gépreset segít (hát nem), de persze nem mindenki érintett.

    Szerk.: most meg tölti, de most közben húzom lefelé az Astrot is. Rohadt érdekes, van itt még mit csiszolni a rendszeren.
  • Evoluti0N
    #112701
    Ha berreg is, meg nem is tölt rest mode-ban a kontroller, akkor ez bizony hibás és én cserét kérnék.
  • Ulthanito
    #112700
    Helló Bandi! Gondoltam rád DeS közben, hogy na, te itt kennéd vágnád mi merre van és mi mire jó. Egyelőre még tanulom a játékot, de betyár, ahogy kinéz, és az a 60 fps isteni!

    Szopok is, pláne a kutyákat és az íjászokat gyűlölöm.

    ebben a részben (sincs) van értelme a pajzsnak?

    Persze dexes karim van, és továbbra is a stamina az isten. :)

  • Ulthanito
    #112699
    Neked valami nagyon ócska darab jutott. :( Szinte minden szar hibát te fogtál ki.

    Nem az van ráírva, hogy BaseStation 5? :)

    Nekem gyönyörűen tölti az első USB rest módban, szép narancssárgán világít a touchpad két oldalán egy-egy vékony csík.
  • Tikal #112698
    Nem tudom, de nem bánnám ha más is megnézné.
  • LBandi77
    #112697
    Szerintem npc.csak akkor támad ha megcsapkodod( ha jól emlékszem) viszont ha leütöd megkapod a kardjàt valami " regalia" amivel jól lehet aprítani pure white tendency- ben .De lehet megkoptak az emlékeim régen volt már.
  • n000rbi
    #112696
    Szerintetek charging stationt az idén kapunk még? Főleg, hogy az első usb-ről baszik tölteni a kontrollert a gép rest modeban :D
  • AntiHero
    #112695
    Én nem talàlkoztam vele. De lehet elkerültem.
  • LBandi77
    #112694
    Az első pályán ( nem a tutorial) ott van az alacsony vénember a baszom nagy kard-al? Aki visszatölti a hp- ját.
  • Ulthanito
    #112693
    Elmondom h ez PS4-én pont ugyanígy működött....
  • AntiHero
    #112692


    Közben meglett. De ps4-en ez mérföldekkel egyszerübb volt.
  • AntiHero
    #112691
    Az oda vezető útat hagyjuk inkàbb..tegnap az idegelt ki.
    Inkàbb mentem aludni.

    Ma szerencsére csak 3x kellett végig menni rajta és meglett a boss.

    Amúgy lehet ott màszkàlni. Csak nehézkes megölni azt aki ott szivat mindig. De nem lehetetlen. :D
  • ppista
    #112690
    Tényleg rejtély, hogy ez a fasz Sony miért változtat bevált dolgokon, vagy akkor legalább magyarázza el valami alprogramban.
  • Ulthanito
    #112689
    Te is szívtal az odáig vezető úton? Az a baj, hogy nézelődni szeretnek a jatek minden szegletében, nyugodtan, olyan csodaszép.

    Nem kapkodva, nem rohanva. Na, ezt a jatek nem engedi.
  • AntiHero
    #112688
    Ps5ön kellene. Azért köszi.

    Ulthanito:
    Szinkronban megyünk úgy làtom. Nekem is ma lett meg az a boss. :D
  • Ulthanito
    #112687
    Na, második próbára meglett a nagy böhöm boss :) Mégse vagyok olyan rozsdás :)

    Az hogy mindez 60 FPS-Sel tükör simán, az meg hab a tortán.

    Wanderer vagyok, falchion-nal tolom.
  • ppista
    #112686
    "Rámész" a játék ikonjára, majd böksz egy options gombot, és kiválasztod a menüből a fel/letöltést. Ja, ez PS4-en működik. Az ötösön passz.
  • ppista
    #112685
    Ha mágus vagy, akkor az egyik legkönnyebb boss. Amúgy van egy rövidebb út is, bár igaz, hogy nem a klasszikus rövidités.
  • AntiHero
    #112684
    Megint hülye kérdés.
    Na vettem PS+t.

    Hogy tudom a felhőbe tàrolt régi mentéseket leszedni egy adott jàtékhoz?

  • AntiHero
    #112683
    Jó kérdés. Éhez nem értek, de engem is érdekelne.

    Közben jött frissítés a kontroller-re.
  • Ulthanito
    #112682
    A 60 Hz-re van valami megoldás? Hogy lehetne 120 Hz-re módosítani?
  • AntiHero
    #112681
    Magyar storeban Black Friday!

    1 éves PS+ 13.500ft.
  • Ulthanito
    #112680
    Már 4.00-t bele toltam a DeSbe, És egyetlen hangot nem ad ki a konzol se cincogás se zugas, semmi.

    Épp azzal szopok hogy eljussak a második bossig, ami ugyan sikerült is, de nem találom a rövidítést, és anélkül olyan gusztustalanul sokat kell menni oda hogy nem lesz kedvem hozzá. Egy próbát tettem vele, kétszer megtudtam ütni aztán szépen elintézett.
  • n000rbi
    #112679
    Igen, az enyémet pedig földúton hozhatták idáig, azért ilyen :D
    Bocs, ha megatívnak tűnök, csak az nonszensz, hogy egy vadi új terméknél azzal kell kezdeni, hogy a felpattintós oldalakat kipárnázzam, mert zörög, a talpat szintén, mert alapállapotban búg, mint a kurvaanyja.
  • Rage47
    #112678
    alvó módban miért van hangja egyáltalán? :D ki van minden kapcsolva, max a letöltések működnek tudtommal
  • Moby
    #112677
    Ugyanazokkal gyártatja ezeket is, mint a ps4 ventiket (delta és nidec, és megint ugyanaz a ventilottó megy). Hót ugyanaz is, csak vastagabb, meg nagyobb. Nincs min csodálkozni. Az XSX-ben nagyon profi venti van.
    Utoljára szerkesztette: Moby, 2020.11.20. 10:59:49
  • Tikal #112676
    Játék közben nem hallok semmit a kanapéról, ha viszont szoba csend van akkor nagyon gyengén hallom ezt a kerregést, viszont alvó módban hangosabb mint a PS4... de nem küldöm vissza :)
  • Rage47
    #112675
    na akkor minden a régi, megnyugodtam :D