121120

status.playstation.comgamefaqs ps4PSN IDs


NEM JELÖLT JÁTÉK SPOILER-ES HOZZÁSZÓLÁS, KÉP KITILTÁST EREDMÉNYEZ!
A warezzal kapcsolatos minden hozzászólás törölve lesz!


SG.hu Discord
  • n000rbi
    #112674
    Akkor Te megint csak szerencsés vagy, mert az enyémnek undorítóan kerreg a ventije. Az megint bebizonyosodott, hogy az MS játékot nem tud csinálni, a Sony meg konzolt, mert hulladék alkatrészeket használ.
  • mucsácsó
    #112673
    wow, alig várom, hogy én is megtapasztalhassam majd valamikor 2021 első felében
  • AntiHero
    #112672
    DeS-ben közben kinyitottàk azt a bizonyos titkos ajtót (lagalàbb is 1 jàtékos) Kellett azért pàr nap hozzà. :D
  • ppista
    #112671
    MGS3. remake PS5-re? Váó, a legjobb rész a sorozatban.
  • Moby
    #112670
    Viszont tegnap magamalá szartam a PS5-DeS-Oled triótól. Ez valami olyan szintű vizuális kielégülés, hogy arra szavak sincsenek...
    Elvittem az első real bossig egyetlen halál nélkül (a nexusba kerülő kötelezőn kívül). Mindent kitakarítottam, de a bossfightot meghagytam mára. Astroban még sehol nem tartok, Kilometers Moralesbe is épp csak, hogy belekukkantottam. Az is ahogy kinéz fidelity módban...atyaég.
    Egészen valószerűtlen,ahogy a játékok, gyakorlatilag töltés nélkül, soha nem látott vizuális minőségben, röccenés nélkül működnek. Ezzel a kontrollerrel, ezekkel a játékokkal, ezzel a géppel én azt érzem, hogy nagyobbat léptünk, mint anno a ps3-ps4 váltásnál.
  • Moby
    #112669
    Hajnal kettőig nyomtam a DeS-t. Teljes kussban, fülessel. Amikor levettem, játszótávolságból nem hallottam SEMMIT. De szó szerint semmit. Az egyetlen dolog, amit érzékeltem, az akvárium szűrőjének éppen az érzékelés határán billegő hangja. A gépből semmit. Tökéletesen biztos vagyok benne, hogy az SX ventije minőségibb, ez ránézésre is üvölt róla, illetve halkabb is, teljesen biztos vagyok benne, de nekem ez így tökkkkkéletesen elég. A fejemre nem fogom húzni a gépet csak azért, hogy azon aggódjak, hogy egy centiről cicereg.
  • Ulthanito
    #112668
    Az Xbox is zárt dobozban van. mégse nyikkan meg.


    Utoljára szerkesztette: Ulthanito, 2020.11.20. 07:12:35
  • TomStorm
    #112667
    Még ilyen zárt dobozokba vannak ezek addig ilyen lesz..
  • TomStorm
    #112666
    És még nem is jöttek az új gémek.Fel fog az még szállni:)
  • AntiHero
    #112665
    Most este nekem is ad játék közben kis zajt a venti (szokatlan zajt). De csak akkor hallom ha ott vagyok közvetlen gép mellett. Érdekes...igaz egész nap ment a gép.
  • n000rbi
    #112664
    Itt is van, de nekem a venti is kicsit kerreg. Nem vagyok maradéktalanul elégedett.
  • AntiHero
    #112663
    Ja nekem is teljesen új a játék. Anno kimaradt.
    Remélem sok órát beleölök..minden percét imádom eddig.
  • shaddam
    #112662
  • Ulthanito
    #112661
    Én minden zugba benézek, mivel fingom nincs a játékról. Azért nem semmi amit ez a Bluepoint művelt ezzel a játékkal. Ha ezek erre képesek, elő vehetnek a Bloodborne-t is. :)

    Nálam nincs hangja a konzolnak kicsit se szerencsére.

    A menüt kezdem szokni.
  • Kandurex
    #112660
    Sajnos nálam is van egy kis coil berregés, bár tényleg csak nagyon közelről hallatszik :(
  • AntiHero
    #112659
    Grat. Pont én is most vertem le. :D

    MÁS.:
    Amúgy én sem találkoztam még semmi hibával, fagyással. (igaz én nem is másolgattam ps4-es dolgokat a gépre).
  • Ulthanito
    #112658
    Nálam egyelőre semmi probléma nincs, le is kopogós.
  • Ulthanito
    #112657
    Na, levertem az első igazi bosst. Harmadik próbára meglett. Először nem igazan értettem mit kell vele csinálni. :)

    Aztán rájöttem:)
  • n000rbi
    #112656
    Nekem Astro fagyott csonttá eddig 2x, csak a power gomb hosszan segített.
  • AntiHero
    #112655
    Az első igazi Boss-ig könnyű amúgy, csak nyilvàn szokni kell a jàtékot.

    Most a 2. Karimmal màr az első bosshoz indulok lassan. Mint forró kés a vajban..úgy megyek az elején..aztàn majd elkenik a szàmat.
  • Ulthanito
    #112654
    Én meg végre ki tudtam nyitni az első rövidítést. Szívás volt eljutni odáig :)
  • AntiHero
    #112653
    Hopp sikerült a tutorial boss.
    (Nem akarok kihagyni 1 boss-t sem :D )



    Na akkor most már mehetek tovább. Az első karim a maga 2 órájával meg megy a kukába.
  • AntiHero
    #112652
    Ja engem is. Mentem is egy karival 2 óràt. Első igazi Boss-ig.

    De zavart, hogy nem tudtam megölni a tutorial bosst. Így most addig kezdek új karit amíg nem sikerül.

    Amúgy ha meghalsz és gyors bezàrod a jàtékot... a tutorial bosst előtt kezded a jàtékot kb..ha vissza töltöd a mentésed.
  • Tikal #112651
    Lelkesen nekiültem a ghost of tsuhima-nak de nincs voice audio cutscene-kben, a főszereplőnek meg játékban sincs hangja, semmilyen nyelven. Fülessel van egyedül hang, semmilyen más módban nincs. Good game :D
  • Ulthanito
    #112650
    Én meg nem tudok visszamenni hozza. :) elsore levágott egy ütéssel, aztán mentem a Shrine-na, és utána más pályára tett.

    Egyelőre a mobok aláznak. :)
  • AntiHero
    #112649
    DeS-ben nem lehet törölni karaktereket? Mert az első tutorial bosst próbálgatom..de egyenlőre nem sikerül. Karakter meg màr van vagy 10. :D
  • Ulthanito
    #112648
    Basszus, ez a DeS...meg csak 10 métert tettem meg a jatekban, performance mode, de ahogy ez kinéz az elképesztő. Ezt már is imádom. :)

    60 FPS és atom hangulat, az első MOB meghalt :)
  • Rage47
    #112647
    jól van, teszteljetek csak nekünk :D ha PS5-t veszek, előre lementek mindent offline :D
  • Ulthanito
    #112646
    Hát bakker, nekem azt írja, nincs save. Nem szedi le azokat, amiket reggel feltöltöttem. :-/

    Az összes mentésem oda. :-D Nem baj, tiszta lappal kell indulni. Csak a Bloodborne-t sajnálom, bár arról van azt hiszem a PC-n.
  • Moby
    #112645
    Téma, háttér nincs. A felhőmentés viszont kompatibilis.
  • Ulthanito
    #112644
    A kontroller valami elképesztő kényelmes! Csak én nem találom a témákat, háttereket a menüben? Vagy ez itt nem lesz?

    Illetve, reggel feltöltöttem a felhő e az összes mentesen. Most próbálom letölteni, és azt mondja, nincs mentes! Wtf? Azért nyomtam fel.

    Vagy ez nem lesz kompatibilis?
  • Mephike
    #112643
    Kb 300k-ért szinte azonnal elmegy egy lemezes PS5.
  • Moby
    #112642
    Nekem ez majd este. Úgy nem lehet szörnyeket ölni, hogy a kölkök a nyakamon ugrálnak :D
  • Moby
    #112641
    Nekem is volt egy ilyen indokolatlan fagyás szerű, szinte teljes lelassulásom. De nem játékban, kint a rendszeren. Alig bírtam kikapcsolni, de aztán sikerült. Remegő kézzel kapcsoltam be, mondom ez megfeküdt, de nem. Simár visszajött.
    Hát még instable kicsit a rencer :) Majd imprúvolják.
  • mucsácsó
    #112640
    jah, végülis a hardveraprón van 250-350k között most is akár :D
  • Mephike
    #112639
    Nincs itt semmi látnivaló, ez csak egy ráncfelvarrás, semmi újdonságot nem tartalmaz, haladjunk tovább kérem :)
    Amúgy én is ezt várom a legjobban. Ezt a videót megmutatom az asszonynak, biztos nem fogja emészteni az irigység :D
  • j0nNyKa
    #112638
    hát majd a csalódottak / pénzhajhászok gondolom fogják árulni, ha nagyon nagyon nagyon erre akarnék költeni, szerintem tudnék
  • AntiHero
    #112637
    Azért ez a videó felvevés mennyire fluid
    Játék közben, simán felveszek utólag mindent..megszerkeztem..vágom..pillanatok alatt..nem gondolkodik a gép! Mindezt úgy, hogy a játék megy a háttérben én meg külön kis ablakban szerkeztem a videót.. IMÁDOM!

    Ez meg egy álom..sose ment ilyen könnyen a Parry. (mondjuk ettől még 2 percenként halok )


    Utoljára szerkesztette: AntiHero, 2020.11.19. 15:12:41
  • Kandurex
    #112636
    Ez gáz...
  • mucsácsó
    #112635
    nyugi, most ettől nem kell félned, hogy bárhol hozzájuss egy darabig ... :( :D

    ma volt MM-ben kb 10 percig elérhető pár darab 1 hónapos várt szállítással előre fizetéssel, mert Telekomnál 12 db, de az is úgy ment el, hogy fizetni már nem tudtál.. :D szörnyű......