121194

status.playstation.comgamefaqs ps4PSN IDs


NEM JELÖLT JÁTÉK SPOILER-ES HOZZÁSZÓLÁS, KÉP KITILTÁST EREDMÉNYEZ!
A warezzal kapcsolatos minden hozzászólás törölve lesz!


SG.hu Discord
  • darkSectorxxx #36729
    Akkor jó, azt hittem félreértjük egymást. :)
  • Moby
    #36728
    >Ezzel foglalkoztak már

    KIK? :DD 5 Percel ezelőttig a dolog létezéséről sem tudtál :D
  • Moby
    #36727
    Azt írtam, amit írni akartam. Ha közben a tartalomra gondoltam volna, azt írtam volna.
  • darkSectorxxx #36726
    Ezzel foglalkoztak már, de valszeg dsokakakt nem fog zavarni, mondjuk téged megértelek. :D
  • darkSectorxxx #36725
    Miért ne lenne értékes?
    Van pont most vettem egy pénérmét.
    Feldughatom a seggembe semmire nem jó másnak.

    Nekem értékes!

    Az értéket akartad mondani, vagy a tartalmat?
    Mert tartalomban egy sandbox több egyértelműen. :)

    Amúgy DS2 megvéve inkább abban segíthetnél játékok minősítése helyett, amiben az izlésünk kizárólag a From S.-ben találkozik.
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2015.09.10. 08:45:44
  • Moby
    #36724
    ROFLLOL BÍRNÁM! :D
  • n000rbi
    #36723
    Igen, nem is értem ez így hogy ment át QA-n :D (lehet a polákok dolgoztak be a kínaiak helyett?)
    Ennyi erővel lehetne ráírva Phantom Pina is, annak értelme is van
  • n000rbi
    #36722
    Jaja, milliókat fognak érni a gépeink, ha így lesz :D

    Most jut eszembe, hogy a kontrollert nem is méltattam. Csakis gumikesztyűben fogom használni azt a szépséget :)
  • Moby
    #36721
    Mármint az megvan ugye, hogy a "Do not use molybdeum lubricant" -ból hiányzik az "n"? :D
    Utoljára szerkesztette: Moby, 2015.09.10. 08:42:26
  • Moby
    #36720
    Biztos van a világnak olyan fele, aki szerint egy order az értékes, csak a létezésüket én ignorálnám :D És ez már totálisan objektív.
  • Moby
    #36719
    Ja. Vagy mint a typo a szövegben. Gondolom az is "szándékos" :D


    /bár az fasza lenne ha kijavították volna időközben. Így TÉNYLEG riktaság lenne a gép :)
  • darkSectorxxx #36718
    Most nem a milyen játékról beszélek, hanem nekem a logokat nem szemügyre véve, a dizájn miatt régebben is azt hittem hogy the order-es. nem a játék stílusa miatt vagy tetszik-nem tetszik.
    Hanem a színek.
    Lehetett volna BB-s is ha az izlésem alapján ítéltem volna. :)

    Kurvaszar meg értékes darab, az számodra egy szubjektív dolog. :) Neked értékes játékok, meg neked kurvaszar. :)
  • n000rbi
    #36717
    Megnyugodtam :D (lehet ez csak egy sérülés akar lenni a páncélon - ömézing!)
  • Moby
    #36716
    - valószínűleg csak az enyémen, de kb. a bal oldali usb-vel egyvonalban van egy apró mélyedés az alsó fekete burkolaton (csak kitapintva vehető észre, de kicsit azért zavart az elején) -> lehet már valakinél megolvadt

    Nekem is ottvan!
  • Moby
    #36715
    Mert van valami egy olyan nem túl szimpatikus tulajdonságod, hogy vonzódsz a kurvaszar játékokhoz, és egy-két kivétellel kb minden értékes darabot messziről kerülsz el :D
  • Ulthane
    #36714
    A hangtompítós sniper majd jön magától, vagy azt csak fejlesztéssel lehet elérni? Nekem még csak az alap van, imádom azt is, de persze megjhallják a lövést, és egyből alert van.
  • darkSectorxxx #36713
    Miért van az hogy folyton ez a skin alapján csak a szinek végett, ha a logo-t nem veszem figyelembe mindig elsőre az Order 1886 ugrik be? :D
  • n000rbi
    #36712
    MGS TPP gép (CUH1216a) first impressions pár óra nyüstölés után:

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!

    + kurva jól néz ki
    + tényleg, iszonyat szép
    + az aranyszínű csík valami fémes anyagból van, nem csak festés
    + a burkolat nem recseg nem ropog, ellenben a launch gépemével
    + tényleg kevésbé pörgeti a ventit (helin iDroidot böngészve indul meg egy kicsit, de csak annyira, ahogy a launch kb. fél óra után már a menüben)

    - elég forró a teteje pár óra játék után (bár ha jól tudom hanyatt is vágták benne a hűtést az eredetihez képest)
    - eject és powergombok picit lötyögnek (ugye már nem érintős) -> kb. sose fogok hozzáérni ezekhez a gombokhoz, de akkor is
    - valószínűleg csak az enyémen, de kb. a bal oldali usb-vel egyvonalban van egy apró mélyedés az alsó fekete burkolaton (csak kitapintva vehető észre, de kicsit azért zavart az elején) -> lehet már valakinél megolvadt
    - a kék led kivételével a többin (narancs, fehér) spóroltak, alig 4 centi hosszan világítanak, amitől kicsit fura még, de majd megszokom

    Összeségében nem bántam meg, sőt.

    @Adam: minden cuccom fekete a tv körül, de nem tűnik giccsesnek közöttük, inkább uralja őket a kinézetével :D

    Csak úgy:
    [spoiler]


    [/spoiler]
  • darkSectorxxx #36711
    Látod rendes srácok. :D
  • Moby
    #36710
    Nagyon jó, hogy rá van sütve a logo a kezdőképre. Így megspórolnak nekem 2 kattintást.
  • Tatyla
    #36709
    Valahol meg lehet mászni a falat
  • Tommy H
    #36708
    Most mit is szeretnél tudni pontosan?
    Melyek azok a játékok amik támogatjáka Multiplayer-t?
  • R0GUE
    #36707
    Na most így Quiettel mászkálva egy dologba ami eddig ennyire nem tünt fel beleszaladtam....Az Afgánoknálé a láthatatlan falaki számtalan szikla tetején ahova amúgy sem nagyon enged fel a játék - elég ostoba módon hiszen számtalan helyre derékig érő párkányokon lehetne felkapaszkodni....
    Nem egy frankó magaslatra feljutottam - volna - ahonnan belátható az adott tábor (főleg hogy mellette van a szikla), nagy nehezen utat találva (mászás opció érthetetlenmód nuku) csúszkálva centizve...Erre a szikla tetején láthatatlan fal és nemlehet fen is bóklászni...Pedig ott is ki van dolgozva a terep meg minden...Ezt nem tudom minek kellett..:)
  • xalyy
    #36706
    Valaki? :(
  • TDC Geronimo
    #36705
    hihetetlen...

  • TDC Geronimo
    #36704
    riot gun > altatópisztoly :y
  • SlickAdam
    #36703
    most kene kezdenem, de lehet elnapolom.
    stun arm-rol en mar reg elfeledkeztem. nem vagyok jo a kütyüzesben meg kiserletezgetesben.
    altatopisztoly + sniper + magazine + kutya. ezek mennek.:)
    sztem masodik körben majd elengedem magam es kiprobalok mindent. lehet lelövöm a holdat az egröl. ebben a jatekban tan meg azt is lehet.:D
  • TDC Geronimo
    #36702
    mikor folytatod? 20as mission jó nagyon :)

    stun armot használod te is? Vágod, hogy ha fullos járművet megrázol vele minden benne ülő elkábul? :)
  • darkSectorxxx #36701
  • darkSectorxxx #36700
  • darkSectorxxx #36699
    Hát amit beszúrt régebben asszem moby, az olyan feréár vagy szürke volt és a karakter és a kéz is mintha más elhelyezésben lett volna rajta, vagy az a kép csak illusztráció volt?
  • SlickAdam
    #36698
    iPhone 5
  • Ragnar360
    #36697
    Annyira nem vészes az a kis benyomódás na... :) (szerintem)
    Adam: mivel készítetted ezeket a képeket a könyvről?:) Elég jók lettek:o
    Amúgy annyiért az a füles tényleg nem lehet valami jó...
  • SlickAdam
    #36696
    mint a ...?
  • darkSectorxxx #36695
    Ez a boritó mennyivel szebb!

    MGS V - Collectors Guide ~$22
  • xalyy
    #36694
    Sziasztok. Valaki tud egy oldalt ahol van összefoglaló az összes coop, multiplayer és online játékról?
    PS store keresője nem valami jó. Kösz!
  • SlickAdam
    #36693
    barcsak velem is ilyen rossz hireket kozolnenek minden nap! :D
  • Moby
    #36692
    Kongy: igazán nem akarlak megijeszteni, de egy Metal Gear tart feléd :)
    Utoljára szerkesztette: Moby, 2015.09.09. 20:19:31
  • TDC Geronimo
    #36691
    Megtaláltam ma a PT easter egget is :(
  • TDC Geronimo
    #36690
    Ja amúgy Terawayből van demo storeon, ha valaki meglesné