121194

status.playstation.comgamefaqs ps4PSN IDs


NEM JELÖLT JÁTÉK SPOILER-ES HOZZÁSZÓLÁS, KÉP KITILTÁST EREDMÉNYEZ!
A warezzal kapcsolatos minden hozzászólás törölve lesz!


SG.hu Discord
  • ppista
    #36850
    Mondjuk fura volt, mert eddig mindíg online-ban voltam és töltött mint a güzü, de ezekszerint valamiféle béta dolgot ráeresztettek a hálózatra, ami le is bénította az egészet.
  • Tatyla
    #36849
    Tudom, már megjelenésekor ilyen volt de tegnap elérte az elviselhetetlen küszöböt, nem tudom ezek után így milyen lesz az online móka
  • darkSectorxxx #36848
    Ok. De nem a játék móddal van gondom, hanem semmiféle késztetést nem érzek hogy játszak vele. :)

    Jó tegyük fel megnézem , minden tiszteletem Tinman mesteré.
    Amúgyis néztem már pár rést tőle.
    Tegyük fel felteszem a játékot.
    És tegyük fel elviszem egy boss-ig a játékot.

    Még mindig ott van hogy utána mindig az lesz hogy most ezé nincs kedvem, utána azé.
    Nem tudom. Pedig isten atyám az elején még nyugodt voltam.

    Nem is a sok apróság fáj egyenként hanem így együtt. Talán. Nem tudom. De lehet én vagyok türelmetlenebb.
    32 évesen.
  • Kandurex
    #36847
    Azért adj még egy esélyt a DaS 2-nek, mert bármennyire is könnyű , nem rossz játék. Szóval hagyd békén a kontrollert és kezd el a YT-on tolni Tinman végigjátszását, kb. 10.-20. részig. Aztán utánna próbáld meg mégegyszer. Megfogsz lepődni!
    Utoljára szerkesztette: Kandurex, 2015.09.11. 08:56:23
  • n000rbi
    #36846
    Tegnaptól? Ps4-es verzában folyamatosan fos az online funkció. Hol megy, hol nem, ledobál, lassú.
  • Tatyla
    #36845
    Mindenkinek, tegnaptól nagyon szar lett, onlinet ki is lőttem
  • ppista
    #36844
    Kösz az infot. Én meg azt hittem, hogy kezd beszarni a PS4, mert kb. ötször annyi ideig töltött tegnap.
  • darkSectorxxx #36843
    Hát akkor a DM4 is egy bonyolult H&S. Ennyi erővel. :)

    DS2-őt megpróbáltam, nem nekem való ez a fajta játék.
    Persze számítottam erre , de mint már mondtam nem egészen így.
    Biztos most fel vagy lángolva és nem olvastad el amit írtam tegnap. Nem az a baj hogy nem tudom mit kell és hogyan, hanem nekem türelmem nincs ehhez, a bossfight-ok érdekeltek volna inkább.
    Mivel macerás nekem arra elpazarolni 30-40 perceet hogy mindenkit apránként megöljek, mert úgy aztán nem gáz a játék, rámerőszakolja a játék a népirtást.

    Oké később fejlődni akarok megállok és farmolok, de had ne legyen már boss előtt kötelező, mert éppen nem tudsz elfutni.
    Kb hasonló mint a BB-ben a Forbidden Wood-s, volt hogy megfordult a fejemben első végigjátszáskor hogy itt most leteszem a kontrollert, mert látom hogy szivatnak a fejlesztők.
    Vagy mikor Upper-ben az első lámpától el kell menni a rövidítéshez, az a sok agyszívó, nem erősek, hanem IDEGESÍTŐEK, FUSZTRÁLÓAK, és nem szeretem az ilyet.

    Mint ellenfél lehet valami nehéz, oké, 35 órákat harcoltam egy boss ellen, mert ÉLVEZTEM, ezt fikarcnyit sem, és nem a látvány miatt.

    Nem történt semmi gond, tettem egy próbát és megtudtam azt amit eddig is tudtam.
    Most nem mondhatja senki hogy nem adtam neki még1 esélyt.

    BB egyszerűbb ilyen szempontból, nem kell tápolni a karaktert hogy a csík max szintje ne essen közben, meg ilyenek, de pont eléggé adagolja az agyfasz szérumot ezekszerint számomra, amit 12 óra munka után abban a pár órányi esti játékomban elviselek.

    Lehet én is érzékenyebb lettem vén fasz létemre, régen biztos türelmesebb voltam az ilyen szitukkal szemben.
    Mára már elég volt. :)
  • Moby
    #36842
    >Az hogy sok kütyü van nálad attol még legalábbis számomra nem lesz bonyolultabb, szabadabb feltétlen.

    Fingmentes arconpörgés kimaxolva. :)
    A tegnapi das2-vel megfejelve fincsi csomagot tettél le :D
  • darkSectorxxx #36841
    Üdv Skyline vagy nem tudom ki vagy.
    Nem nem az a szomszédod vagyok akivel összetévesztesz.

    MGS faék volt. Mondom ezt úgy hogy végigjátszottam töviről hegyire mindegyiket. Kivéve a pészmékert.

    Meg is vannak HD változatban.

    Ő én tudom miről beszélek, a régi Metalok egyszerűek voltak.
    Ha netán játszottál (bár ezek szerint nem) tudhatnád hogy a MGS 5-höz képest szinte semmi lehetőség nem volt.

    Én feljből szinte megmondom hogy kb melyik részben milyen pályák voltak és feladatok.

    MGS meg már szinte Uncharted bonyolultságú volt.

    Lehet fiatal voltál , kopnak emlékeid, de a régi részeknél örülhettél ha választhattál, jobbra kussz a szellőzőbe vagy balra a liftbe menj.
    Az hogy sok kütyü van nálad attol még legalábbis számomra nem lesz bonyolultabb, szabadabb feltétlen.

    MGS 3 volt érdekes az újításokkal meg a jó pályatervezéssel.

    Legalábbis nekem.
    Ha sorrend kéne, akkor 3-1-2-4
  • TomStorm
    #36840
    Ahogy fellövik a világító rakétát,kiszalad egy ellenséges osztag egy Tisztel és parancsol nekik kézjelzéssel eszméletlen:o

    Még töredékét nem láttam a játéknak de ez valami fergeteges nagy alkotás lett.

    Na csak ennyi,befejeztem.
    Most már játszok:))
  • TomStorm
    #36839
    Mi ez a szivarozás basszus.Felpörgette az időt és mindenki nekem támadt Wtf
  • TomStorm
    #36838
    Ja és ma nem alszok az tuti:D
  • TomStorm
    #36837
    Lehet hallgatni kazettán zenét misszió közben:)
    De nem is ez hanem az egész játék annyira,komoly,látványos,szórakoztató,hogy az hihetetlen:)

    Most valami Spetnaz táborban vagyok.
  • R0GUE
    #36836
    "régi részek faék egyszerűek"

    Továbbra is ontod a f*szságot egy játékról amivel nem is játszottál (és ebből az állításból az is lejön hogy a régiekkel SE), és továbbra sem bírod ki hogy ne hozd szóba napi 20-szor hogy ezért meg azért nem érdekel meg nem játszol vele. Ha nem érdekel NE hozd szóba, ilyen egyszerű. De látom nem megy.
    Állandóan bejön valami példa az MGS 5-el. Ennyire nehéz felfogású vagy? Meg kéne akkor fontolni a szalma szó lecserélését valami találóbbra....
    Utoljára szerkesztette: R0GUE, 2015.09.11. 00:12:03
  • TDC Geronimo
    #36835
    Net sebesség miért számít pl a mission vagy az iDroid betöltésénél? Na mindegy maradok offline
  • Moby
    #36834
    Ha lassú a neted akkor igen.
  • TDC Geronimo
    #36833
    Ja és ma arra jöttem rá, hogy ha online vagy sokkal többet tölt a játék és az iDroid is tetü lassú... Mentem is offline egyből.
  • darkSectorxxx #36832
    Látod és már most nem kelti fel az érdeklődésem, milyen unalmas lenne ha még irányítanom is kéne. :D
    GZ elég volt.
  • TDC Geronimo
    #36831
    "Kb mint a MGS 5.
    Régen a régi részek faék egyszerűek voltak semmi "szabadság".
    Most van, van tömérdek küldi, meg tartalom mégsem vagyok tőle boldogabb."

    Nem is játszottál vele
  • darkSectorxxx #36830
    Bonyolultabb a DS ezt beszéltük egyértelműen ettől nehéz a játék, csak számomra túl sok és felesleges az apróság, ez már nem az én stílusom.
    Valakiknek igen de nekem nem, a BB előtt sem volt, azóta sem sikerült. :)

    BB-nek semmi köze a DS megítéléséhez.
    Nem azért lomha a DS meg nem szimpi mert a BB megvan és végigvittem, heanem a BB előtt már ezt éreztem, a BB egész egyszerűen az én stílusom felé nyitott pár DS jellemzőt megőrizve, nekem pont elég volt az adagolás.

    Kb mint a MGS 5.
    Régen a régi részek faék egyszerűek voltak semmi "szabadság".
    Most van, van tömérdek küldi, meg tartalom mégsem vagyok tőle boldogabb.

    ki érti ezt? :D
  • darkSectorxxx #36829
    Ja nem nem ezzel van a gond, alapjaiban a gameplay nem kóser nekem. :)
    Sebaj próbát tettem azért (pc után másodjára).
    Majd jó ez így nekem ahogy van. :)

    Azért thx amúgy a tippeket.
  • Kandurex
    #36828
    Túl sok itt a lehetőség és a partvisnyél bonyolultságú BB után nem tudsz ráállni...

    ....Egyébként az életerőd mindig fogy egy kicsit ha megpusztulsz és halott vagy, majd lesz rá nemsokára egy gyűrű ami korrigálja (life ring), addig pattints el egy human effigy -it...vagy...vagy inkább szerezz be egy PS3 -at és kezdj el vakon repülni a Demon's Souls -ba
    Utoljára szerkesztette: Kandurex, 2015.09.10. 22:37:01
  • Kandurex
    #36827
    Kezd ennek a videónak a megnézésével. Majd jöhet a többi harc technikai videó.
  • darkSectorxxx #36826
    Ez oké, nem belerohanni akartam, hanem elrohanni, hogy ne kelljen 100x a kis ellenfelekkel elvernem fél órát, hogy meglesek egy főellenséget aki mivel ismeretlen tuti megöl elsőre. :D
    A BB-ben ez nem így mükszik. Lehet ez nehezebb sőt tuti, de ahyog eddig véltem megismerni a játékot, a "lasabb gameplay" , nevezzük úgy hogy béndzsább, mert pl élettöltéskor még sétálni sem lehet áll fél órát a karakter egyhelyben, vagyis harc közben esélytelen.

    Másrészt a sok felesleges marhaság, hogy csökken az életerőcsik, nem értem minek.
    Meg pl olyanok hogy a boss-nál egy 2 négyzetméteren kell kitérni az ütések elől, azt vagy lesek vagy belefutok az ütésébe.

    Nincs ezzel sem gond, csak nekem ez túl fusztráló.
    Pajzs oké mindn oké, a katonákat kis gyakorlás (1-2 alkalommal megnézem a mozgását), baromi könnyen kikerülhető, a nehezítés az amikor 15-en futnak rád, neadjisten ne szemből és a lomha mozgás max annyit eredményez hogy a veled szemben lévő elől 1x elgurulj ha van egy másik a közelben eltérő ritmussal azonnali sérülés.
    Érteni értem, meg nézegettem az itemeket megvan minden szinte mire kő majd, érthető a játék, csak valahogy nekem ez fusztráló. Vagyisd inkább elmegy a kedvem a monoton szarakodás miatt. :)

    Ha a DS3 ilyen lesz én biztos nem veszem meg. :D
  • Kandurex
    #36825
    Itt nem csapkodhatsz agyatlanul... ha nem muszáj, ne rohanj bele a tömegbe! Használd a jump attackot, a gurulásos csapást meg úgy általában mindent, mert a harc modorod kimerül a jobbra,balra ugrálásból!

    ...lehetne fejlődni a cuccokban is. pl. egy egész jó tűz sebzéses sword van az elején, az +3 -ra tolva sokáig elég...ha már harcosként tolod a pajzs nem csak dísz funkciókat lát el...és szerezz be valami íjat is.
    Utoljára szerkesztette: Kandurex, 2015.09.10. 22:10:36
  • TDC Geronimo
    #36824
    Kis off de bámulatos

    Over nearly four decades at Disney, Glen Keane animated some the most compelling characters of our time: Ariel from The Little Mermaid, the titular beast in Beauty and the Beast, and Disney’s Tarzan, to name just a few. The son of cartoonist Bil Keane (The Family Circus), Glen learned early on the importance of holding onto your childhood creativity—and how art can powerfully convey emotion. Keane has spent his career embracing new tools, from digital environments to 3D animation to today’s virtual reality, which finally enables him to step into his drawings and wander freely through his imagination. At FoST, he'll explore how to tap into your own creativity, connecting to emotion and character more directly than ever before.
  • darkSectorxxx #36823
    DE MEGÁM. :D Ez nekem nagyon nem szimpi, és az a baj szerintem hogy mivel fikarcnyit sem érdekel elkapkodom türelmetlen vagyok, azt nem csoda ha nem tudok menni előre.
    Nekem a BB pont elég volt, van ott is respawn meg üldöznek, meg erős sebzés, boss, meg igen beakadás lesesés, miegymás, de nem ilyen ostoba modon.
    Egyeltalán nem az ellenfelek nehezek, hanem a játék ahogy össze van rakva, nem hagy elég helyet vagy egész egyszerűen 320-an jönnek rád, és nem baj csak lomha vagy 20 emberre.
  • darkSectorxxx #36822
    THX. Sikerült. :)
  • Moby
    #36821
    Énis. Ulthane miatt visszatettem, ahogy meglett a platinája, ki is faroltam onnan :)
  • Kandurex
    #36820
    Uuu bakker el se hiszem, hogy ez az ember végig tudta vinni a BB -t, eddig néztem a stream -et.
  • SlickAdam
    #36819
    beleörült mar. tuti egyedül kommentel a topikjaba is :D (nalam mar reg -fav)
  • Moby
    #36818
    Miután nekiront egyszerre 4-5 mobnak, akiket szemből próbál lekaszabolni-kigurulni, majd a 4.-5. ilyen próbálkozás után a következő kulcsmegállapítások történtek:
    - monoton
    - ez egy szar
    - ha ilyen lesz a das3 is, mondom le az előrendelést
    :D
  • Kandurex
    #36817
    Belenéztem...most ez komoly törött karddal nyomja?
  • Kandurex
    #36816
    Mesélj :)
  • Moby
    #36815
    Belenéztem Dark sztrímjébe.
    Szerintem a das3 projekt keményen megingott :D
  • Moby
    #36814
    Yep,


    /mármint ha a scholar az
    Utoljára szerkesztette: Moby, 2015.09.10. 21:34:52
  • SlickAdam
    #36813
    a madafaka piájempí verzio?
  • sublimaze
    #36812
    Nekem 8, csak beugrott ez a cucc, gondoltam belinkelem neki... :) Én is kontrollerel játszom, de felőlem mindenki azzal játszik amivel akar... :)
  • Moby
    #36811
    Pont mától 20 ajró a sztímon a das2.
    Hátakkorezeldőltvégleg.