121194

status.playstation.comgamefaqs ps4PSN IDs


NEM JELÖLT JÁTÉK SPOILER-ES HOZZÁSZÓLÁS, KÉP KITILTÁST EREDMÉNYEZ!
A warezzal kapcsolatos minden hozzászólás törölve lesz!


SG.hu Discord
  • TDC Geronimo
    #36810


    Inkább használja kontrollert és megszokja
  • Moby
    #36809
    Vagy inkább ne. Aki ilyenekkel tolja kontrolleresek ellen az mind fakezű faszfej.
  • sublimaze
    #36808
    Vagy inkább ezt!

    ui.: nekem nincs és nem is próbáltam, csak valahol írták, hogy jó... :))) De a move-os célzásnál csak jobb lehet. :D
    Utoljára szerkesztette: sublimaze, 2015.09.10. 21:13:45
  • Moby
    #36807
    Hát izé. Szerintem ne. Tanulj meg kontrolerrel játszani. Ez a move-os bohóckodás még annyira sem fog menni. Az egy rossz vicc.
  • hemmis
    #36806
    Egyéb iránt köszönöm "Seth" a felvilágosítást pont erre voltam kíváncsi szerintem veszek egyet.
  • SlickAdam
    #36805
    hogy mashogy? nyomod es megszokod.
  • hemmis
    #36804
    Valakinek van tapasztalata a kontroller használatának elsajátítására? vagy csak gyakorlás és majd egyszer?
  • hemmis
    #36803
    Nem tudom de igazából szenvedek a kontrollerrel és pc-n egérrel nem megy rosszul !
  • Seth
    #36802
    Nem a touchpad-dal célzol olyankor, hanem a világító bizbasszal, mint ha Move-od lenne. De amúgy nincs benne köszönet :D
  • hemmis
    #36801
    Sziasztok azt szeretném kérdezni hogy ha lenne kamerám a ps4-hez "eye" akkor lehetne-e multi lövölde közben a touchpad-dal célozni?
  • TomStorm
    #36800
    Ja és meglett a 10 évvel ezelötti regisztációm úgyhogy lehet azt fogom használni.Még eldöntöm
  • TomStorm
    #36799
    Na így elsőre lenyűgözött MGS5.Annyi,hogy újra kezdtem most mert felirat nem volt bekapcsolva:)
  • Kandurex
    #36798
    Nem a játékkal van probléma.
  • Kandurex
    #36797
    Hagyd békén az L3 -at, állítsd át a menüben a körre.
  • darkSectorxxx #36796
    DFaszomat nem a har a nehéz hanem az irányítás...úristen
  • darkSectorxxx #36795
    Na most huzzon el a picsába aki kitalálta az ugrást, vagyis nem találta ki mert nekem nem ugrik a karakter. L3-at nyomom, agyfaszt kapok dde semmi
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2015.09.10. 19:44:10
  • Moby
    #36794
    ha vki usa accountos, és nincs sharepartnere, egy das2 vételben benne vagyok :)
  • darkSectorxxx #36793
    Nemsoká lejön a TEARAWAY (demo), addig DS2.
    akit érdeköl.
  • R0GUE
    #36792
    Hm,akkor lehet a 2. után elmentem fölötte és azért nem volt a 3. küldetés után ott jelzés semmi jelzés (pötty sem).:)
    Köszi!
  • TDC Geronimo
    #36791
    helyesbítek. sárga pötty lesz ott, ha van valami új. Elég kicsi így rá kell zoomolni, de fent az iDroidon is látni a map fülnél egy sárga pöttyöt, ha valami új van.
  • R0GUE
    #36790
    Végignéztem. Minden platformon (az állatost leszámítva) van egy ajtó amit XY idővel lehet majd nyitni és egyelőre pirosan világít és csippan. Célszerű nézegetni őket.:)
    Nem tudom jelölni fogja-e sárga négyzet mint írtam nekem a Medic platformon se jelezte.:)
  • darkSectorxxx #36789
    Fogadunk?
  • darkSectorxxx #36788
    De mindenki tudja kire gondoltam nem?
    Most is Kandurex egyből tudta. D:
  • TDC Geronimo
    #36787
    Pontosan :)
  • darkSectorxxx #36786
    Jah bocs reggel csipás szemmel azt sme láttam hogy női karakterrel vvagyok vagy sem, random generáltra bíztam magam. :D
    Nem hiszem hogy sok gondolm lesz ha minden ilyen "nehéz" benne mint dumbo. :D
  • R0GUE
    #36785
    Oké megvan feltéve hogy arra gondolsz amit ide írok spoilerbe (ha nem akkor lehet megölsz ha ez neked nem volt..:D )
    De nekem nem azt jelölte a sárga négyzet. Csak simán láttam hogy az egyik ajtóban "van elektromosság" mert világít a lámpa fölötte. Most viszont szétnézek az egész MB-n mert máshol is láttam ajtót ami pittyent amikor elmentem elötte,stb...

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    A szoba ahol kiderül hogy Paz él? Meglett. És ahogy elnézem a játékban talált fotókat neki kell odavinni,gondolom így áll majd össze a kieső memóriája.

  • Kongy
    #36784
    Meg is érkezett, ezer köszönet. Asszem hétvégén nem alszok.
  • R0GUE
    #36783
    Már a 3.-at csináltam, de a medical platformon nem találok semmit, a sárga négyzet ilyen körberohangálòs táblára lövős sideopot mutat...
  • TDC Geronimo
    #36782
    altatólövedékes sniperemmel 1 fejlövés és fekszenek
  • TDC Geronimo
    #36781
    ja és 20. mission után érdemes már mindegyik küldetés befejezése után elnézni MBre. Szinte mindig van valami átvezető.
    Utoljára szerkesztette: TDC Geronimo, 2015.09.10. 16:25:20
  • n000rbi
    #36780
    Akkor van 2 seced rákötni egy fultonra :D
  • Moby
    #36779
    Hogy lenne...8 küldin vagyok túl. Egyelőre jobb altatóstukit sem tudok fejleszteni, mer nagyon fika hozzá a bagázs még. De katonáknál is van, hogy fejbelövöm, elfekszik, aztán 2 sec után felkel az anyjába
  • SlickAdam
    #36778
    egyszeru pedig (nyugi nekem is 1 ora volt mire rajottem*). amennyire tudsz, a kozelebe osonni dobozban. odamegy erdeklödni, felvillan R2, keeeesz.

    * 20 altatot pakoltam bele, semmit nem ert. aztan probaltam sprintelve ratolni egy atom kombot, de ö mindig gyorsabb volt es en kerultem földre.:D
    Utoljára szerkesztette: SlickAdam, 2015.09.10. 15:59:40
  • R0GUE
    #36777
    Nem értem mi a gond nálad a medvénél is itt is...Nálam kb 20 métert tudott megtenni....Első TQ rögtön fejbe majd futnikezd és kb 3-4-et lőttem még utána és elterült... Meg se mozdultam.
    Ha pedig van Quiet altatólövedékkel még egyszerűbb...1 lövés tőle.:)

    Illetve ha ENYHESPOILER:

    Megvan Paz kazettája nyomassad hanggal kifelé Idroidból és akkor nem futnak el;)
    Utoljára szerkesztette: R0GUE, 2015.09.10. 15:57:01
  • Kandurex
    #36776
    hókirály
  • Moby
    #36775
    Szerintem ha azt kéred tőle, hohgy rajzolja le ascii karakterekkel is előbb kapsz értelmezhető választ :DD
  • TDC Geronimo
    #36774
    kell fejébe sok altató lövedék

    Amúgy mennyi opcionális és elég fontos átvezető lehet, amiből az ember simán kimaradhat, ha nem figyel. Mother basen is ahol sárga négyzet van érdemes többször ellátogatni.
  • n000rbi
    #36773
    >Majd ha később hivatkozol valamire benne, próbáld már rendes elnevezéseket használni :) úgy könnyebb nekünk is.

    Azt elfelejtheted, BB-ben is volt Hókirály-tól kezdve minden csoda elnevezés :D
  • Moby
    #36772
    Megpróbáltam vmelyik nap, semmit nem tudok az elsővel sem kezdeni. Futkos, mint egy hülye zombi, belelőttem abba is milliót, de semmi.
  • TDC Geronimo
    #36771
    wow milyen opcionális átvezető jött be. Ground Zeroesban történt egyik dologra derít fényt. Annyit mondok csak, hogy azt a side opsot, ahol az elkóborolt régi mother base katonákat kell összegyűjteni csináljátok. Első vagy második után a medical platformon meg fog jelenni egy sárga négyzet. Második emeleten ott lesz egy ajtó, oda menjetek be...