121194

status.playstation.comgamefaqs ps4PSN IDs


NEM JELÖLT JÁTÉK SPOILER-ES HOZZÁSZÓLÁS, KÉP KITILTÁST EREDMÉNYEZ!
A warezzal kapcsolatos minden hozzászólás törölve lesz!


SG.hu Discord
  • darkSectorxxx #36895
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Amúgy az elég öröm nekem ha te elvagy a játékkal és ebben tudtalak segíteni megvenni, nekem nem nagy érvágás. :)
    ha stream-elsz akkor irj. :D
  • darkSectorxxx #36894
    Thx, nem azon voltam kiakadva, azt folyamat max megtanulja az ember a saját kárán, hanem a játékmechanika vagy minek hívjam.
    Szóval ez csak csepp a tengerben volt hogy az életet visszaállítani max-ra.
    Ezt max rosszabb esetben kigugliztam volna. Vagy Tinman mester videója ahogy mondták is, vagy bármi más. :)

    Azért nagyon köszönöm.
    Ja meg a tegnapi illetőnek is iszonyat köszönöm aki magyarázgatta a dolgokat.
    Azt is szivesen fogadtam, kiszedni itemeket, meg betenni, meg 1kezes, 2kezes fegyver, de nem ez a poén mert minden játékot 0 segítséggel is meoldok ha úgy van.
    Ha van akaraterő. :)

    Sajnos szégyelem a pofám elfelejtettem megkérdezni ki volt ő.
  • Moby
    #36893
    Nem a küldivel voltgondom,hanema lóval :)
  • AntiHero
    #36892
    Meg meg. Most eltévedtem, mert nem tudom merre tovább (várfalon vagy min vagyok..) :D

    Amúgy ez a videó kb mindent elmond. Mit, hogyan, mire való.


    +Zozo leirása az eredeti topikból. (de mivel BB-t toltad így ismerős lesz a dolog)
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!


    Na jó. Kis gyorstalpaló, kinevelünk itt belőled egy újabb fanatikust :) Szóval:

    az alap tulajdonságok:

    Vigor - életerő
    Endurance - ez a legfontosabb!!! ez határozza meg a staminádat és mivel mindent staminából csinálsz ebből sok KELL
    Vitality - fontos, a terhelhetőségedet határozza meg, nagyon nem mind1, hogy lassú vagy vagy gyors
    Attunement - a varázslat slotok számát növeli + gyorsítja a varázslást
    Strength - erő, sok fegyvernél igen magas követelmény
    Dexterity - ügyesség, szintén magas követelmény szokott lenni a gyorsabb fegyvereknél
    Adaptability - fontos lehet, legfontosabb előnye, hogy megnöveli a gurulásnál a sebezhetetlenség idejét - amikor gurulsz nem kapsz be találatot
    Intelligence - varázslatoknál követelmény és sötét varázslatoknál
    Faith - csodáknál követelmény és sötét varázslatoknál

    Ami nagyon fontos az elején: ENDURANCE, vigor, vitality és VAGY strenght, VAGY dexterity VAGY intelligence és/vagy faith mondjuk kezdetnek, tőled függ, hogy mit szeretnél kihozni a kariból.

    FEGYVEREK: különböző skálázódás van: strenght,dexterity,intelligence és faithre

    E,D,C,B,A,S tehát az S a legjobb, azaz ha egy dexre S-el skálázódó fegyvert forgatsz akkor annál nagyobb + sebzést kap minél magasabb a dex értéked és így tovább a többi statnál is.

    Egyébként a menükben mindent el is tudsz olvasni, jobb gomb és helpre menj :)

    Utoljára szerkesztette: AntiHero, 2015.09.11. 17:01:33
  • Kongy
    #36891
    Nem vészes az a küldi, nem kötelező minden kocsit elpusztítani, ha 14 perc alatt csak egy sikerül akkor is megvan, de ezt mondják is :D csak ugye minél több kocsi, annál több pénz :)
  • darkSectorxxx #36890
    Dolgozó ember tud játszani kipihenten?
    Ez nekem friss. ;)
  • Moby
    #36889
    Jaja, és gyak. szinte a játék elejétől elérhető
  • Kandurex
    #36888
    Emlékszem arra a shieldre. Nem rossz cucc az.
  • Moby
    #36887
    Ennek inkább a hatása volt szar. Akartam azt a kurva pajzsot (főleg Kalameet miatt). A vicc az, hogy végül a grass crest shielddel szántottam végig a játékot (a stamina regen miatt).
  • Kandurex
    #36886
    ilyen megesik a DaS -ban :)
  • Moby
    #36885
    10 euro a SOMA. Be is húztam.
  • Moby
    #36884
    Oké, ez így nem írja le a teljes helyzetet, ez még lehetett volna félrenyomás is, de sajnos nem az volt, ugyanis odaálltam az ogre elé (mögé), a nulláról felhúztam ott helyben egy törött kardot, és kraftoltam belőle egy greatswordot úgy, hogy
    - nem volt rá szükségem
    - nem tudtam használni, nem is arra volt a build
    - nem azt akartam csinálni, hanem greatshieldet.

    Verdikt: hülyefáradtan hagyd inkább a faszba a géminget.
  • Moby
    #36883
    Sif lelkét belebasztam greatshield of artorias _HELYETT_ a greatsword of artoriasba...

    /és közben fel sem tűnt, hogy mi az anyámat csinálok nagy lendülettel!
  • Kandurex
    #36882
    Nem és nem, annyiba igaz, hogy halottként nem tudnak betámadni ill. csökkentett élet is igaz, de van gyűrű, ami a sok halál büntetést is 80% HP-ra korrigálja. De, majd érteni fogod. Sajnos ebbe a részbe is erőltetik a Nexus aka Dream agyhalott faszságot. Szóval 10 percenként kellessz visszavergődeni tápolni.
  • TomStorm
    #36881
    Azt még nem tudom micsoda.
    A Staff Menedzsment részt is most nyitottam csak meg:)
  • Kandurex
    #36880
    Mondjad mit csináltál...:)
  • Seth
    #36879
    Új FOB-okra lehet költeni
  • TomStorm
    #36878
    Amiket venni lehet Store-ban az mi?Írja,hogy a bázishoz kell de én ott eddig csak GMP-ért gyártottam.

    Venném 3500 Coin-t ha tudnám,hogy hasznos vagy sem
  • bluesfool
    #36877
    Nekem az MGS 5 még 60 óra után is tud újat mutatni , van olyan kazetta ami pl afrikai altató dalt tartalmaz, ha a katonák közelében elindítod akkor el alszanak tőle, zseniális apróságok .
  • Moby
    #36876
    Mondjuk tegnap az MGSV-el is megvolt az első rage momentumom. A 9-es, időremenő küldinél nem sok kellett, hogy belekúrjam a kontrollert a tévébe, egyenesen a ló szeme közé...LOL
  • Moby
    #36875
    De végül csak megoldottam, de kellett 1-2 nap, mire összekapartam magam...
  • n000rbi
    #36874
    Sose feledem, zseniális volt :))
  • Moby
    #36873
    Hát én a kettőt még meg sem szagoltam, de ha úgy működik, mint az egy, akkor zombiként nincs multi(azaz ninc summon, se pvp), a bonfire-t csak humanként tudod felerősíteni, illetve lehetnek olyan npc-k, akik másképp viselkednek vele human formban. De amúgy is zombi leszel feszt :).
    De leginkább wiki, mer totál vakon tolni das-t az szopóroller. Ez nem BB. Itt nem úgy megy, hogy menetelsz, amíg bele nem vered a fejed a falba a sötétben. Olyan visszafordíthatatlan dolgokat tudsz elkúrni, hogy a sárból kell összekaparnod magad egy normális folytatásért. Norbi tudna mesélni mekkora fasságot csináltam egyetlen szó félreértése okán...(tejóisten, még mindig ég a pofám miatta).
    Utoljára szerkesztette: Moby, 2015.09.11. 13:39:59
  • darkSectorxxx #36872
    Á baszki 4 órát installál. :)
    Max ha van stream nézlek mint Ulthane-t vagy Moby-t szívesen.

    Akkor viziló halott vagy kihagytad? :)
  • AntiHero
    #36871
    Tegyél vele még próbát. Én 2 órája már kalandozok és kezdek ráérezni az ízére :D

    Bár baromi sok dolog nem egyértelmű még. Félig zombi vagyok (gondolom ezt Human Effigy-vel orvosolhatom). De nem értem van e valami hátránya zombiként menni. Max annyi, hogy kevesebb az életem.


    Ilyen alap dolgokat leírhatnátok nekem aki szakért hozzá. :D
  • darkSectorxxx #36870
    Ok
  • Moby
    #36868
    Köszi!
  • Tatyla
    #36867
    Most álljatok le
  • n000rbi
    #36862
    Ment egy priv.
  • ppista
    #36861
    Nem tudom hányszor vágtak már ki téged innen, de legyen már egy kis önérzeted, és kerüld el ezt az oldalt ha ennyire nem szeretnék téged az adminok.. Ne érts félre, nekem a világon semmi bajom nincs veled és a stílusoddal, sőt, csak picit ciki a szememben az, ha minden egyes alkalommal visszakúszol az SG-re.
  • SlickAdam
    #36860
    "Ő én tudom miről beszélek, a régi Metalok egyszerűek voltak.
    Ha netán játszottál (bár ezek szerint nem) tudhatnád hogy a MGS 5-höz képest szinte semmi lehetőség nem volt."

    megkerlek szalmafejfedö, hogy hagyd ezt abba, mert fingod nincs. de komolyan. attol, hogy te nyilvanvaloan rosszul jatszottad a korabbi reszeket, meg nem "faek" egyszerüek. TE vagy faek egyszerü, lathatjuk barmikor a BB stream-edben...
    ugyhogy most ezuttal ROGUE mellett vagyok, most tenyleg feleslegesen kapott figyelmeztetest az okoskodasod miatt...
  • R0GUE
    #36859
    -fav a topik amíg olyan ember szakért állandóan akinek köze nincs az adott témához (játékhoz) és betegesen nem bírja megállni hogy ne hozza csakazért is szóba. Főleg hogy amint erősebben rászólnak hogy fejezze be rohan az adminokhoz.
  • darkSectorxxx #36858
    Hát nem az hogy nem jött be, mert tuti aranyos a játék, csak a dózis sok nekem ilyen mai fejjel. :)

    Nee pedig az az elefánt vagy vizió vagy mi nem nehéz.
    Nem 2 ütés de azért nem nehéz.

    Ja és ha végképp nem megy kerülgetve akkor csak annyit mondok hogy sokkal magasabb tőled. :)

    Remélem sikerül. :)
  • darkSectorxxx #36857
    Megértelek.
    Fox engine naon optimalizált hálisten még én kis árva gépemen is.
  • AntiHero
    #36856
    Ezek szerint nem jött be. Én ma merülök el, benne. Remélem rákapok az ízére..igaz én az első ellenfélnél is 10x már meghaltam. xD
    Utoljára szerkesztette: AntiHero, 2015.09.11. 11:24:26
  • darkSectorxxx #36855
    Pusz. :)
  • Moby
    #36854
    Off.
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Úgy egy hete vettem egy olcsó, cukee kis notebookota nagy helyett, ami egyre jobban utáltam, mer hangos volt, nagy és nehéz. Megláttam egy 13-as, vékonka kis cumót lófasz áron a boltban(vmi nettó 70 volt), és rárepültem. Mint utólag kiderült ez is valami atom-utód, de ez már annyira hasznáható, , annyira elégedett vagyok vele, hogy minden nap megpuszilgatom. Lávolom a kis snecit nagyon. Evvel, meg a még-éppen-nem-agyfasz-árú-gémergép utóbbi pár játékával együtt azt kell mondjam tényleg okés nagyon a pécés lét is. Persze örülök kurvára az mgsv-s bőrű ps4-nek is, de így most biztosan jobban is lesz megvigyázva, mer tapinthatóan csökken az esély arra, hogy a multiplatformokat arra vegyem.

    Utoljára szerkesztette: Moby, 2015.09.11. 10:58:07
  • Moby
    #36853
    Glorious. :)
  • darkSectorxxx #36852
    Master Race? :)
  • Moby
    #36851
    Az tény, hogy meglehetősen fura, hogy minden elemi műveletnél a szerverhez fordul. Mer mondjuk az idroid megnyitásánál még oké, hogy csekkolja, hogy jött-e reward, vagy mittudomén. Nade minden sziszarnál?
    Mondjuk hálisten pécén nekem evvel még nem volt problémám. Még eddig mindig ment.