121194

status.playstation.comgamefaqs ps4PSN IDs


NEM JELÖLT JÁTÉK SPOILER-ES HOZZÁSZÓLÁS, KÉP KITILTÁST EREDMÉNYEZ!
A warezzal kapcsolatos minden hozzászólás törölve lesz!


SG.hu Discord
  • TDC Geronimo
    #36935
    Meglestem játékhoz kapott térképet. Afrika keleti része, azt írja északnyugati guard post, gondolom az a 8as lesz vagy milyen szám van ott
  • SlickAdam
    #36934

    spinnelek is erte.
  • TDC Geronimo
    #36933
    slick, nézd mit találtam

    You Spin Me Round (Like A Record): Search the northwestern guard post in Lufwa Valley to find this final tape.

    Holnap elmegyek érte :D
  • SlickAdam
    #36932
    mehhh...
    tovabb kellett volna haladnod, megcsinalni a kuldetest amit eredetileg akartal, aztan heliböl ujrainditani az összecsapast. nalam igy volt.
  • Moby
    #36931
    Újrakezdtem az egész küldit, visszamentem ugyanoda, nem volt ott senki.
  • SlickAdam
    #36930
    de felvetted, mert... arra jartal.:) meg ha figyeltel, mar szoltak elöre, hogy belefuthatsz tudjukkibe. es tuti megvolt mar az a misszio a listaban. majd onnan ujrainditod.
    Utoljára szerkesztette: SlickAdam, 2015.09.11. 22:27:26
  • TDC Geronimo
    #36929
    Én nem mentem, mert tudtam kiről van szó és kellett azonnal :y
  • Moby
    #36928
    De mit kezdek újra? Én nem vettem fel ilyen küldit. Nincs is ilyenem.
  • SlickAdam
    #36927
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    en is tovabb mentem elöször. majd ujrakezded kesöbb. nem kell helikopterezni, egyböl oda rak vissza.
  • TDC Geronimo
    #36926
    mit von le? :D
  • Moby
    #36925
    Ez egy ökörállat.
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Elindítom az emmerich missiont. Találkozok quiet-el. Object: intézzem el, erre ugat ez a barom a rádión nekem, hogy hagyjam a picsába, fókuszáljak a powerplantre. Oké mondom akkor hagyom, erre kilép a missionből, és levon...WTF???
  • TomStorm
    #36924
    Egyetértek!
  • darkSectorxxx #36923
    60? :)
  • SlickAdam
    #36922
    akkor adj erte 50-et!
  • SlickAdam
    #36921
    ez valami vicc?
  • darkSectorxxx #36920
    Tearaway.
    Aranyos játék a demo alapján, minden fícsört nem prezentál a demo, így a 40 dolláros ár soványka nekem. :D
  • darkSectorxxx #36919
    +1
  • darkSectorxxx #36918
    Nekem sem! :S
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2015.09.11. 20:59:36
  • darkSectorxxx #36917
    Gratula! :D
  • SlickAdam
    #36916
    sosenemjo semmi a faccopo kölyköknek...
  • TDC Geronimo
    #36915
    Tudok róla, meg ők is :)

    Második fejezet eléggé össze lett kapkodva már azt írják, első chapterbe már megcsinált küldetéseket kell extreme fokozaton letolni, majdnem mindegyik ilyen. nem is értem ez hogy illik majd storyvezetésbe.

    Van egy olyan elméletem, hogy Kojima még korántsem volt kész és mondta Konaminak, hogy neki ehhez még idő kell (meg természetesen pénz)

    Na konami meg jól beintett kojimanak és mondták, hogy márpedig ez idén kijön. Kojima kivágott rakat befejezetlen tartalmat és megpróbálta úgy ahogy lezárni, de nem nagyon jött össze. Utána meg szépen búcsút intett kojima meg a konami egymásnak.
    Utoljára szerkesztette: TDC Geronimo, 2015.09.11. 20:52:25
  • SlickAdam
    #36914
    mondtam mar hogy a normal credits nem a jatek vege? van meg tovabb is.:) vagy meg igy is elegedetlenek?
  • TDC Geronimo
    #36913
    valószínű semmi köze nincs a játékhoz, de amúgy elégedetlenek a játék végével és elég sok content ki lett vágva. Spekulációk szerint egy teljes utolsó fejezet is.
  • SlickAdam
    #36912
    remelem nem kapcsolodik a tortenet vegehez, hogy aztan az internet az arcomba hajitsa az infot meg vegigjatszas elött...
  • TDC Geronimo
    #36911
    Hihetetlen milyen őrült teória megy 4chanon meg redditen. Röviden összefoglalva

    Theory re: "Black Hound". NOTHING CONFIRMED. But it echoes a feeling I've had since day one. That feeling being that nothing is quite as it seems and that this 'missing content' could be a metaphor for the audiences very own phantom pain. I don't know. I've always said that the hype/anticipation/theorizing of anything Kojima related is usually as fun, if not more so, than the games themselves. Of course, this could all be a giant hoax. If so, then bravo. Anyway:

    "MGSV is called, "The Phantom Pain", and Kojima has done the unthinkable, and created something like a phantom pain amongst his audience. The deep and gripping sensation that they can feel something, even though it isn't there. Taking advantage of that which only videogames as a medium can do - patching - made it possible for Kojima to simulate a phantom pain in his audience.

    "We have challenged and pushed ourselves with something that movies can't do but only games can do. It hasn't been done before.”

    A poster on a certain clover-related message board also turned up the fact that there is in fact a drinking establishment called "The Black Hound" very, very close to the real Ground Zero - what is now the 9/11 memorial."

    "The 11th September will bring the second "part" of MGSV:TPP into the limelight. The Phantom Pain's many references to Orwell's 1984 (its year, themes, and nods such as the posters) secure the connection between it and the http://ingsoc.org website, whose connection to Kojima and MGS (check "/countdown/new_toy_01.webm") are equally assured. The final extant scene of MGSV connects with the countdown date for http://ingsoc.org (a date otherwise bizarre to announce an entertainment product upon) complete with a major character fourth-wall breaking into heavy hinting that there is more to the work. The name of the to-be-announced product is also highly compatible with the most likely form that an extension to MGSV would take."

    Persze valószínűleg bullshit az egész, bár Kojimánál nem tudni. Elég visszagondolni a PT féle revealre
    Utoljára szerkesztette: TDC Geronimo, 2015.09.11. 20:29:16
  • shaddam
    #36910
    Ilyen sg kommunát csinált már valaki?
  • TDC Geronimo
    #36909
    első fél órába regeltem és nem kaptam, de úgy látszik totál random
  • shaddam
    #36908
  • TDC Geronimo
    #36907
    Nekem még mindig nem jött mail :(
  • Kongy
    #36906
    Akkor keresztet vethetsz a PS4-edre.
  • Kandurex
    #36905
    éssss...ez biztos jó hír?
  • Ulthane
    #36904
    Most írt a Sony, hogy beválasztottak a 3.0-s firmware bétjába.
  • TDC Geronimo
    #36903
    Olvasom a tavalyi E3as trailer első fél percébe ami van videó, azt úgy ahogy van kivágták teljes játékból



    :(
  • AntiHero
    #36902
    Kösz. :) Hát iszonyat sokat kell még gyakorolnom. Rég BB-tam már. Még kitérni sem tudok.
    Szóval gyakorlok meg nézem a videót addig ahol tartok.

    Nekem tetszik maga a játék, de tényleg iszonyat nehéz és nem lehet csak úgy poénból leülni elé. De haladok majd az én kis lassú menetemben.
  • TDC Geronimo
    #36901
    lol

    Félelmetesen jó játék. Gameplaybe agyonver minden eddigit.
  • darkSectorxxx #36900
    Régen is mondtam neki hogy aranyos kis selymes hangja van. :D
    Maximális tiszteletem amúgy amit FS játékok terén művelt.
  • Kandurex
    #36899
    Tinman Dark Souls 2 végigjátszás, mindenképpen ajánlott legalább az első 4-5 órát megnézni, mert rengeteg hasznos tippet találtok benne.
  • darkSectorxxx #36898
    THX, most pont jó, eszek. :D

    /// baszod neked van beta kulcsod? vagy honnan tudsz youtube-olni? :D
    Mondjuk nem tudom a neted milyen vagy a minőség, de a medium twitch mintha jobban közvetítene. :)
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2015.09.11. 18:23:40
  • AntiHero
    #36897
    Tessék nézheted ahogy bénáskodok. :D
  • Kongy
    #36896
    Ja.. hát igen.. :D