121194

status.playstation.comgamefaqs ps4PSN IDs


NEM JELÖLT JÁTÉK SPOILER-ES HOZZÁSZÓLÁS, KÉP KITILTÁST EREDMÉNYEZ!
A warezzal kapcsolatos minden hozzászólás törölve lesz!


SG.hu Discord
  • Kandurex
    #36975
    Az talicska, még sajnos lesz egy pár ilyen, viszont lesznek érdekesek és nehezek is! Felemás a DaS 2, persze még így is jó játék, teljesen vállalható inkább ezt veszem meg, mint.....őőő...na,mindegy, csak kicsit túltolták a dolgot. De még jó. Mi sem bizonyítja, már belelöktem ~40 órát.
  • Moby
    #36974
    Figyumá, én tényleg értékelem a szándékot, és semmiféle támadó szándék nincs benne, csak nem értem mit gondoltál segítségnek ez esetben. Hogy azért nincs topik, mert nem volt senkinek szabad kettő millisecunduma megnyomni az új topik gombot? Vagy nem tudják hogy kell?
  • darkSectorxxx #36973
  • AntiHero
    #36972
    DS2 agyfaszkodás ma is :D
  • darkSectorxxx #36971
    Nem, csak jóakarás, jóindulat, segítség, amit egyesek nem ismernek.
    De nem gond, egyel lentebb már írtam.
  • darkSectorxxx #36970
    Nem, csak segíteni akartam, ennyi, semmi rosszindulat nem volt bennem.
    Sebaj, akkor ezekszerint ez is rossz lépés volt részemről szerintetek.

    Nektek semmi sem jó.
    Nem idegesített, csak gondoltam így jobb hogy ha van bármi fontos ne kelljen sok hsz-t visszaböngészni.
    PS4 frissítés vagy bármi, akciók.

    De nem gond leszarom.
    Szóljatok a moderátoroknak, töröljék ki a gecibe a topikot szarok rá, de komolyan!
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2015.09.12. 16:34:15
  • Ragnar360
    #36969
    Nemtetszik valami?:D Tudjuk, számodra én csak hülyeséget beszélhetek.: )
    arty: nem az online, meg a funkcionalitással van a problem, az tök jó persze. De hát ha most nem érzi valaki akkor hiába magyarázom. Pedig te se most kezdted azért. Lehet grafikába fejlődnek egyébként (bár abba se annyira gyorsan már, ezt tegyük hozzá) de minden másban visszafejlődés van. De ha te nem érzed, nem tapasztalod, akkor jó. Neked a jó:)
  • SlickAdam
    #36968
    rohadt könnyüek a boss-ok (DeS, DaS1, BB kontextusban)
  • AntiHero
    #36967
    Na az első boss halott DS2-ben .

    "Last Giant." Könnyű volt. tetszik nagyon a játék..engem beszippantott.
    Utoljára szerkesztette: AntiHero, 2015.09.12. 15:29:56
  • Kongy
    #36966
    Szerintem egyáltalán nem az. Őt idegesíti, hogy a MGS5-ről folyik a beszélgetés, mert nem tolja, nem tud hozzászólni, ezért nyitott egy másik topikot. Ennyi. Nincs ebben nagy misztikum, vagy elmebetegség.
  • R0GUE
    #36965
    Beteges...
  • arty
    #36964
    én ezt a hozzászólást nem értem. pláne nem a videó alapján, ahol a régi gépeknek alig jutott pár mp, míg nyilvánvalóan és látványosan a ps4 kapja a reflektorfényt.... (de minek is reklámozná(!!!) a sony a ps2-t)

    igen, "szociálisabbak" a játékok manapság, de kötelező-e ezeket az plusz(!) funkciókat használni?
    rosszat tett-e egy-egy játéknak, hogy a barátaiddal együtt, esetleg egymás ellen játszhatjátok, ki-ki otthon ülve?

    amit én a videóban láttam, az annyi, hogy a játékok drámaian szebbek lettek :D
  • darkSectorxxx #36963
    És jött a sok szarság?
    Igen vannak sorozatok amiket kifestettek és kurvának kiállították az utcára, de van fél milliárd másik játék helyettük?
  • Moby
    #36962
    >vagy csak ennyire undorító ez a bu*i modern világ társadalom, menőzés, meg a tettetés és a vakítás. ?

    Ennyire. Hallottam pl. olyat is, hogy emberek megvesznek ilyen játékkonzolokat menőzésből, amit meg sem engedhetnek maguknak. Nagyon kemény!
    Ez van. Itt tartunk. Még szerencse, hogy járnak közöttünk ilyen látók, mint pl. TE!
  • darkSectorxxx #36961
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Mit tárgyaltál ki velem?
    Csak jót akartam.
    Miért , én nem nyithatok? Csak mert nekem nincs meg a játék?
  • Ragnar360
    #36960
    A video lehet volt már, de mindegy.

    Haha, azért ezen a jól látható, hogy a PS3-ig bezárólag kicsit jobb volt itt a történet:) utána valahogy teljesen más, és jött a sok szarság, meg a modern society bullshit era. (De ezt mintha nem is én mondanám, hanem gyakorlatilag egy az egyben a videóból kiolvasható és látható) A videoban a PSVita-tól kezdődik meg ez a rész, utána a bevágott játékok is sokkal ratyibbak, vagy legalábbis másabbak, mint akár a ps3-ig is, bezárólag. Jócskán. Valahogy hiányzik belőlük valami...vagy csak ennyire undorító ez a bu*i modern világ társadalom, menőzés, meg a tettetés és a vakítás. ?
    Lehet ha néznék tv-t meg ilyesmi, mint a sokan, vagy a legtöbb, akkor nem bullshitolnák ennyit:d érti aki érti : )


    Utoljára szerkesztette: Ragnar360, 2015.09.12. 13:03:32
  • Kongy
    #36959
    Le kell szarni amit Ocelot ugat :D Minden kb rád van bízva, nekem volt már olyan nem egyszer, hogy amikor mást csináltam, mint amit mondott elkezdett értetlenkedni, hogy mégis mi a frászt csinálok :D
  • SlickAdam
    #36958
    mindegy. ha mar van, folytassuk ott!
  • Moby
    #36957
    Erre a büdösgörényre többet nem hallgatok. Kibaszom a rádiót a gecibe. Ugat nekem a D-Walker közben is, higy nincs idő játstani...anyádat te paraszt :(
  • TDC Geronimo
    #36956
    Ja elég vicces, ráadásul elrontotta a nevét is :(
  • Moby
    #36955
    Egyszer már kitárgyaltuk ezt az mgsv topik kérdést. Most csinálsz egyet te, aki nem is játszik vele.
    GG.
  • Moby
    #36954
    Ott volt, de már nincs.
  • Tatyla
    #36953
    Nem, minden fegyververt ki kell unlockolni, valamelyikhez bluprinttel és legyártani
  • R0GUE
    #36952
    Maradj csak...

    Azt hiszem ha valami fegyvert felveszel és azzal mész MB-re az meglesz. Legalábbis volt fegyver amit felszedtem és után ki tudtam választani a küldetés elötti pakkösszeállítóban, viszont a csipával én is így jártam,ki kellett fejlesztenem,hiába vettem fel (igaz küldetés vége elött eldobtam)...
  • Paranoia
    #36951


  • SlickAdam
    #36950
    ezaz! kezdödik!
  • Tatyla
    #36949
    Quiet a romoknál lesz, 11-es quest
  • darkSectorxxx #36948
  • Moby
    #36947
    Továbbmentem, megcsináltam, mehetek afrikába, meg anyámba, quiet sehol, quietes küldetés sehol.
    Éljenbazmeg.
    Hányok.
  • TomStorm
    #36946
    Tudtam,hogy nem szabad későn fórumozzak:))
    Amúgy ja
  • darkSectorxxx #36945
    Mármint ezt akartad kérdezni a MGS topikban?
  • TomStorm
    #36944
    Akkor én már kérdeznék is.Ha szerzek fegyvert mission sőt mi több le is cserélem a küldetés alatt akkor azt nem vihetem magammal bázisra?Mert találtam frankó Snipert és se híre se hamva mikor elhagytam a régiót:(
  • darkSectorxxx #36943
    JAAA.
    Nem akartam kommentelni, de ennélkül nem nyithattam meg és beírtam valamit random. :D
    Azt hittem technikailag van gebasz. :)
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2015.09.12. 01:42:06
  • TomStorm
    #36942
    Ja azt díjazom,hogy nyitottad de hogyan sikerült ezt a kezdő HSZ-t megírnod azt nem tudom:)
    Olyan mintha siettél volna illemhelyre kb lol
  • darkSectorxxx #36941
    Mivel gondolom van miről beszélni a játékkal kapcsolatban.
    Mindenkinek:

    Metal Gear Solid PP
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2015.09.12. 01:31:17
  • TomStorm
    #36940
    Oké,köszi már hívom is.Ezekszerint onnan tudom indítani küldetést na már ezt is tudom:)
  • Moby
    #36939
    Szálj be a helibe.
  • TomStorm
    #36938
    "Area of operations is different.Move to the correct location from the Aerial Command Center"
    Ööö mit bénázok vagy mit nem értek.Ezt írja Side és Misszióra is Bázison.Sehova nem enged
  • Moby
    #36937
    Sajnos nem volt guide a "fasságotbeszélnekemazökörállatjaarádiónénmeghiszekneki" típusú elbaszásokhoz. Be is rágtam rá, félre is tettem kicsit. Inkább most a ps4-re kiadott dishonoredbe néztem bele, ha mér ezer éve a fiókomon van. Egész fincsi kis játék ez a múltszázadi graf ellenére is!
  • TDC Geronimo
    #36936