121194

status.playstation.comgamefaqs ps4PSN IDs


NEM JELÖLT JÁTÉK SPOILER-ES HOZZÁSZÓLÁS, KÉP KITILTÁST EREDMÉNYEZ!
A warezzal kapcsolatos minden hozzászólás törölve lesz!


SG.hu Discord
  • SlickAdam
    #37015
    emtom minek kezdted el a szószt...
  • Moby
    #37014
    Gecijó ez az mgsv, ahogy a hliben ülök, és tartok a mission felé, én minden fasságát megbocsájtom egyetlen sec alatt, de vazmeg komolyan kell meccselnem, hogy ne a das2 ikonra kattinstak.
    Ez egy kibaszott függőség :( Rohadt japánok! :(
  • Ragnar360
    #37013
    Ebben sem lehetünk biztosak:) De ismerem a mondást ja.
    Egyebkent ha nagyon akarnám 5 jatekot is vehetnék havonta, meg mégtöbbet bizniszelhetnék, de épp ez az hogy annyit nem érne meg hogy lewrzoljam, ha lehetne, tehát még ez sem. Until Dawn is mivel lecsengett, ment a levesbe, így nagy valószinüséggel nem is szerzem be, mert nem "hájpol fel" újra. Ez így működik. Mégha nincs is sok köze hozzá, de relatíve, még élménybeszámolók se tudnak így hatni az emberre, ha már nincsennek. Persze érthető hogy nem tartott hónapokig ki ez a cím, de egy pár 2-3 hetet azért szólhatott volna, az 1 helyett. De akkor tovább megyek... megnézhető sg-n is a helyzet. x éve, 5x ennyire pörögtek a topikok, és tele volt főleg gamingel a top10. Pörgött. (A pc-s vonal IS sokkal erősebb volt ) Nézz körül néha, sokkal kevesebb a pörgés. És ez fact, nem csak vélemény. Oké most jött egy pár multi cím, meg exkluzív ecetra, de az sg fórum se most éli a fény korát, maradjunk ennyiben. :) (Amúgy lényegtelen igazából, túl sokat nem oszt, nem szoroz, de elmondani talán érdemes)
    Utoljára szerkesztette: Ragnar360, 2015.09.12. 21:46:05
  • Moby
    #37012
    Mivel én vagyok itt a legvéresebb szájú w3 hater (bár Norbival nagy meccsben vagyok :D), reprezentálhatom az alvéget:
    Ezt sohasenki nem vonta kétségbe. Ha nem így lenne, nem is lenne ennyire fájdalamas a teknórésze. Elásnánk a magunkban a sivatagba az E:T: kazetták mellé.
  • Moby
    #37011
    Ha a letöltés mondjuk ilyen vadul torrentezést jelent, ami eleve százezer szálon tölt, akkor korlátozd le a letöltést az internet sévszéled mondjuk 70-80%-ra, és nem fog megpandelni a hálózatod. Csak ez az egész rohadtul nem ps4 related kérdés, szal ahogy látom alapvető hálózati ismereteknek sem vagy birtokában(nem, ez nem baj), így célszerű inkább hálózatos topikban feltenni a kérdéseket, és nem baj, ha nem azzal kezded, hogy mit hiszel el, mert az ezesetben irreleváns :)
  • xalyy
    #37010
    Hat nemtudom laptopon meg esetleg elhiszem ez elofordul mindegy a lenyeg, hogy csak wifis eszkozokon jelentkezik ez lehet csak a letoltes miatt volt ha esetleg jelentkezik mas problema akkor meg jelentkezek, azert koszi :D
  • SlickAdam
    #37009
    a nem-techno resze idei top3-ban van lazan. ezzel sztem mindenki egyetert.
  • Moby
    #37008
    >Hat pl toltok egy wifis eszkozon mondjuk laptopon

    Ezt értelmezd nekem pls. Ha töltesz le valahol a hálózatban, akkor eléggé normális, hogy akadozik a skype(ha felzabálja a letöltés a sávszéled). Mi köze ennek a ps4-hez?
  • xalyy
    #37007
    Hat pl toltok egy wifis eszkozon mondjuk laptopon vagy ilyesmi es mar egy skype beszelgetes is akadozik. Tehat ezelott a regi routerrel gyakran ment el a jel, ujra kellett csatlakozni szinte hasznalhatatlan volt a wifi mikor ment a ps.
  • Kongy
    #37006
    Hát akinek nincs pénze az nem a best géming érát éli. Egyáltalán értelmetlen erről beszélni, hogy régen minden jobb volt. Nem volt jobb, csak az idő megszépíti. 10 év múlva meg azt mondod, hogy ez volt jó még anno 2015-ben. Ennyivel le is lehet zárni a témát.

    Amíg olyan játékok jönnek, mint a MGS5, addig elég fasza a gaming. Nem merek Witcher 3-at írni, mert mindenki leszedné majd a fejem, de azt a játékot is imádtam. (persze nem a teknó részét :D)
    Utoljára szerkesztette: Kongy, 2015.09.12. 21:10:22
  • AntiHero
    #37005
    Na mára ennyi a DS2. 2 boss halott eddig. Ahogy mondtátok nehéz letenni a cuccost. Kb mint a BB volt. Egész délután pörgettem :D
    Utoljára szerkesztette: AntiHero, 2015.09.12. 21:02:22
  • Moby
    #37004
    Szal valami konkrétabbat kéne írnod, hogy mégis mi történik pontosan. A sávszéled eszi meg, vagy mit?
  • Moby
    #37003
    Viccelsz? Olyan olcsóval nem éri be!
  • xalyy
    #37002
    1. Nincs bekapcsolva a remote play.

    2. Igen a regi 6000 ft-os routernel elhittem meg ez a problema, hogy nem birja de most egy eleg komoly ASUS RT-N18U van ha ez se birja akkor mi kell egy ps4-nek egy 100 ezer forintos ceg router?
    Utoljára szerkesztette: xalyy, 2015.09.12. 19:31:47
  • darkSectorxxx #37001
    Amúgy lehet 1 ütés haláltól nem lesz nehéz a játék, de most Ebrietas-nál elég szópóka. :D
  • Moby
    #37000
    Dehogyis... 2 eset lehet.
    1. Ha be van kapcsolva a remoteplay directconnectje, az csinál egy adhoc hálózatot. Na az interferálhat a routerrel. Vagy kikapcsolod a ps4-ben a remoteplayt, vagy átteszed másik csatornára a routert.
    2. Szétkúrja a routert a ps4. Van ilyen is. Nem a wifi döflik le, hanem maga a router.

    /jelet "ellopni" nem lehet :D Árnyékolni, vagy zavarni igen. Zsebretenni nem.
  • xalyy
    #36999
    A ps a wifit. Tehat ellopja a jelet vagy nemtudom lenyeg hogy ami wifirol megy az valoszinuleg szarul fog menni ha bevan kapcsolva.
  • Moby
    #36998
    Mi szívja le a mit?
  • Moby
    #36997
    Nem gondolkoztam azon mi furcsa neked. A jövőben sem tervezem. Még valami?
    Utoljára szerkesztette: Moby, 2015.09.12. 18:31:15
  • Ragnar360
    #36996
    De jó hogy tudod helyettem is, hogy mivan, mi nincs. :) Azért mert nem vettem annyi jatekot meg vagy nem toltam le annyit mint te ps4-en... dejóvagyte komolyan. Nálam sokkalta "jobb" összefüggéseket állítassz. Állandóan.
    Azt hiszed mindenkiről hogy nincs tapsztalata, blabla, levegőbe beszél meg ilyenek. Álldanóan mindne beszólásod erre vezethető vissza, valamilyen formában. Nem gondolod hogy ez egy kicsit furcsa?
  • darkSectorxxx #36995
    Oks ez jogos.
    Mindenkinek más.
    De hogy ritmusra nagyon gyorsan kell reagálni a BB-ben az egyszer biztos.

    Én is sokszor kapkodom a fejem.
    Talán a Descendant a legszebb példa erre, vagy akár a sima Hunter-ek, hát aki Unseen-ben a 3 Hunter-t legyőzi egyedül az már kemény.
    Nekem asszem 2x sikerült a kb 8 végigjátszás alatt.
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2015.09.12. 18:20:04
  • Ryanever
    #36994
    Most csak 5990 a Driveclub Ps+osoknak. Full játék és Season Pass :) Vigyétek amíg lehet !
  • Kandurex
    #36993
    Nem vitatom, minden játékba lehet fejlődni csak nem mindegy mekkora fejlődést igényel annak teljesítése.
  • darkSectorxxx #36992
    Persze ez általános, igaz minden játékra.
    Mindig van játék aminek a tapasztalata segít a másikban.
    Én Resi fan ként másképpen nyomok egy új részt mint az aki most lát RE logot életében először.
    De nem azért mert az itemekkel kell babrálnom, hanem harcban pl.

    Én amikor volt coop pisztollyal mentem és rugdostam őket RE5-ben míg a másik meg fosott a shoti-val a kezben....
  • xalyy
    #36991
    Miért van az, hogy ha a ps be van kapcsolva leszívja a wifit rendesen? De nem wifiről megy a ps
  • darkSectorxxx #36990
    Nem csak ettől, ez nem elég szerintem a nehézségre önnmagában.
    Persze mert az eleje nem is nehéz, mindig annyira nehéz a játék amennyi tapasztalatod nincs.
    Nekem semmi nem volt, nekem akkor egy 3 fős társaság is gondot okozot..
    Gondodt okozott egy farkas...érted egy farkast nem tudtam időtlen-időkig megölni....kikerültem.
    Féltem tőle.

    Most meg mikor elkezdtem a lv4-et kézzel öltem meg a játék elején, 2-6-os hp sebzésekkel.

    Ha már van jártasság, neadjisten ugyanazon játékban, ezért mondtam sokaknak hogy sokszor nem is ölök csak játszok a boss-al vagy enemy-vel, hogy lássam miket tud.
    Valszeg nem mindegyikünk ugyanannyi erővel indult a játéknak.

    Én pl 0-val. Legalábbis úgy éérzem.
    De Ulthane is napok alatt, nem a játék végére, hanem napok alatt akkorát fejlődött stream-ben ahogy néztem, hogy szerintem nem ismertem volna rá ha más néven látom játszani.
    És ilyenkor átmész egy másik játékba, naná hogy másképpen megy a dolog, mert ha más is a játék, van kis gyakorlat és könynen hozzá tudsz idomulni.

    Én is meglepődtem hogy végigvitem a játékot, nagyon sok boss-nál kezdett a pohár betelni.

    Annyi a BB-ben hogy lehet "butább" szerintetek mint a Das széria, lehet "könynebb" is.
    De itt nekem talán az tetszik, hogy van lendület, gyors és hirtelen kell reagálni a támadásokra....(mondjuk fáradtan ezért szar játszani)

    Das-ban inkább "lassabb" a támadásoknál is szinte mindig végig körbe tudtam volna 2x futni az ellenfeleket mire leütnek a karddal buzogánynal.

    Tény hogy eltér a 2 játék, és eltérő a stílus, hiába FS mind2.
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2015.09.12. 17:49:38
  • R0GUE
    #36989
    A 23-as küldetésben vagyok. Eddig 1 olyan küldetés volt ahol fontos volt amit mondtak- siettettek- az is a játék elején. Szard le amit ugatnak neked.:)
  • Moby
    #36988
    Ennek nem a nehézséghez van köze. A BB nem könnyű, hanem egyszerű, és kissé sekélyes. De mechanikában fasza, mert gyors, emiatt pontosabb ritmuskövetést követel, és ezáltal tanít.
    A DaS sokkal mélyebb, összetettebb. De a bossfightok lassabbak.
    Utoljára szerkesztette: Moby, 2015.09.12. 17:41:52
  • Moby
    #36987
    Te nem élsz semmit. Neked ehhez az egészhez a világon semmi közöd nincs. Ezért nem valóak ide a posztjaid.
  • Kandurex
    #36986
    DaS 3 release date March 24.
  • Ragnar360
    #36985
    De miért nem lehet róla beszélgetni?:) Vagy miért hergelő számodra. Mindig beletapintok a tutiba nálad ilyen téren :P
    Keményen megaszontam és hülyeség, mert minden szuperjó. Best gaming erát most éljük nem?:D
  • Kandurex
    #36984
    És attól lesz nehéz, hogy egy ütésből halsz? Hovatovább a streamed se ezt mutatta. Másrészt vakonrepülve toltam a BB-t és leszámítva az első-két órát, míg átszoktam erre a relatív 3X gyorsabb hack and slash-re, úgy mentem, mint kés a vajba.
  • darkSectorxxx #36983
    Könnyű ja....
    Lehet, most NG+6-ban legtöbb ellenfél 1 max 2 csapásból öl meg 90-es élettel. :)

    (alaphoz képest durván a 4x-ese a csíkom most, méghogy könynebb lesz meg nem skálázódnak , a fenét nem, pont hogy "nehezebb")
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2015.09.12. 17:33:24
  • Kandurex
    #36982
    BB egy talicska nehézségre. Mi sem bizonyítja, hogy Darksector!!!! is végigtudta játszani. Még csak meg se akadtam a Bossokban, egyikbe sem. Na jó, talán straved érdekes perceket okozott.
    Utoljára szerkesztette: Kandurex, 2015.09.12. 17:23:05
  • Kandurex
    #36981
    BB szint. Legalább is nekem. Olyan még nem volt, hogy pl. 20. -ra volt meg valami.
  • Moby
    #36980
    SZerintem ha most nyomnád, úgy gázolnál át rajtuk mint én. Vagyis mégkönnyebben, mert a BB-t is könnyebben toltad le. A BB vazze ilyen frommekánik istent csinál a játékosokból...
    Sőt szerintem a posztod is azért szól így, mert a BB után toltad kettőt.
  • SlickAdam
    #36979
    ööö, en nem ugy emlekszek, hogy DaS1 könnyü lett volna.:D de ja, könnyebb. SOKKAL könnyebb.
  • darkSectorxxx #36978
    nem érdekel
  • Moby
    #36977
    Könnyebb, mint a das1-ben??? Nemá :(
  • Moby
    #36976
    >Nemtetszik valami?

    Nem valami, egész konrétan ezek a posztjaid nem teszenek. Valami videójáték-féle csomagba van beletekerve hogy ne kúrja ki innen a topikgazdi, de valójában az egész ömleny nem szól másról, csak hogy neked fáj, és mindenki helikopter.
    Ha te ezket komolyan gondolod, akkor egyrészt fájjon is, másrészt ne ide. ezek a posztok semmiről sem szólnak, csak hergelsz vele midenkit. A következő a moditopikban landol. Elég ebből.