121194

status.playstation.comgamefaqs ps4PSN IDs


NEM JELÖLT JÁTÉK SPOILER-ES HOZZÁSZÓLÁS, KÉP KITILTÁST EREDMÉNYEZ!
A warezzal kapcsolatos minden hozzászólás törölve lesz!


SG.hu Discord
  • Kandurex
    #37175
    True story bro az ugrás....
  • SlickAdam
    #37174
    jujjj.
    marijjo kene neki. bar abban is jönnek neha ilyen full baljos teknöcök.:(
  • darkSectorxxx #37173
    Ez nem igaz így, már a menüben elakadtam.
  • Kandurex
    #37172
    Nagyon nem...már attól értetlenül állt, ha egy ellenfél pajzzsal blokkolt.
  • Kandurex
    #37171
    Visszatérve a DaS 3 -ra, csak nekem tűnik a vér olyan rózsaszínűnek? Vagy fos a tabletemen a szín?
  • SlickAdam
    #37170
    nem követtem az esemenyeket. nem megy neki a full-dedo DaS 2 vagy mi a kuki?
  • darkSectorxxx #37169
    Ja és megyek tolok még 4 kört a BB-ben, vagy ha közben másképpen szeretnéd hogy játszak akkor csak szólj és úgy játszom azza és akkor amivel te szeretnéd.
    Semmi esetre nem szeretnálek megbántani, ellenkezni veled.
  • darkSectorxxx #37168
    Meghajolok előtted és elnézésedet kérem, a kpek törölve lesznek a moderátorok segítségével....
    remélem nem izgattalak fel a sok hülyeséggel, hogy másokkal beszélgettem , mit érzek egy játékkal kapcsolatban.
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2015.09.14. 22:42:52
  • darkSectorxxx #37167
    Bocs elfelejtettem hogy te mindent jobban tudsz mindenkinél. :)
    Igazad van bocs, te jobban tudod, vagyis helyesbítek, baromijó a játék, kurva kemény.
    Érdekelt nagyon, lekötött, csak KIBASZOTT béna vagyok és nem tudok játszani vele.

    Ezért abbahagytam.
    Most meg csak keresek hozzá kifogásokat.
    Elnézéseteket kérem.
  • Moby
    #37166
    Mindegy milyen képeket vadászol össze, lehetnek rajta pálcikaemberek is. A pálcikaemeberek játék felzabált téged. Élve. Elevenen.
    Hiteltelen ignoráns BÁRMI
    BÁR
    MI
    ami a témában kifejtesz.
    Bármi.

    Tolj inkább még bele 4 kört a BB-be.
  • darkSectorxxx #37165


  • Moby
    #37164
    Bazzeg az ugrás gondot okozott :DDD Hagyjad márezt a a sírvaröhögős bullshitcunamit :D
    A BB ment, ez nem. Nem fog a DaS3 sem. Nem azért, mert gyors vagy lassú, hanem mert nem lehet statok, itemek meg ismeret nélkül végigszántani félhülyén, mint a BB-t. A BB ezért lett népszerű. Nem kell hozzá más, csak türelem. SEMMI. MÁS. A DaS-hoz ettől több kell.
    Deeee tudom, azért nem ment, mert CSÚNYA
  • darkSectorxxx #37163
    Na jó akkor csak 5
  • Moby
    #37162
    >DAS és BB közt kb 3 generáció van látványban.

    Sőt, 8.
    Ma még szedjetek össze pár ember, aki kevés volt hozzájuk mint macisajtban a brumi, és szagértsétek amit nem sikerült látni sem :DDD
  • darkSectorxxx #37161
    Én régen azt mondtam , ha érdekelne én is végigvihetném a játékot, lehet nem 2 óra alatt, de végigmásznám.
    Akarat kérdése minden.
  • darkSectorxxx #37160
    Nem, nem kacagva.
    Soha nem is mondtam.
    Vért izzadnék....DE CSAK MG BEGYAKORLOM az ellenfeleket.

    Írtam többször is, hogy ez a fontos, be kell gyakorolni, ismerni kell minden tulajdonságát, mozgását, stb.

    Nézzek videókat, akkor jobb lesz?
    Hányszor hallottam.

    Persze ha megmondják mit csináljak úgy persze könnyű.
    én magam szeretek rájönni.
    BB-ben sme mástól hallottam hogy harcoljak és megoldottam, van amikor majdnem szakad a célna, és mellé az agyamban egy ér, de megéri.
    Persze ha alapon érdekel a játék. :)
  • Kandurex
    #37159
    És? Ki beszél ennek bárminemű ellenkezőjéről?
  • Kongy
    #37158
    Ebben amúgy Dark-nak kell igazat adnom, elég sokszor láttam BB-t játszani, 1.-2. végigjátszásra, és teljesen jól tolta, semmi kivetnivaló nem volt benne. Nyilván ha 20-adjára viszed a játékot nincs kedved a kis mobokkal foglalkozni, és rusholsz...
  • Kandurex
    #37157
    Jó, hát lehet, hogy simán kitolod a DaS -t életvesztés nélkül, kacagva, dalolva, szaltozva. Én mindent elhiszek.
    Utoljára szerkesztette: Kandurex, 2015.09.14. 22:25:59
  • darkSectorxxx #37156
    Nem, nem tudom most mire gondolsz, én el akartam futni a boss-okhoz, de nem igazán lehet, ennyi.
    Nem gond.

    De nehogy már azt mond hogy a paraszt katonákkal volt baj, mert amikor megáltam egy területen és a parasztokat akartam megölni akkor meghaltak, amikor már "beleszartam" annyira untam, meg irogattam twitch-en akkor lehet azt hitted komolyan játszok.

    Azért ne csináljunk belőle poént, persze minden ellenfélt megnéztem hogy kb miket csinálnak, persze mikor megáltam harcolni haltam meg, hozzá kell szokni a stílushoz, de ennyi, pár proba.
    Amit láttál az érdektelenség volt a játék irányába, ha nem így lenne apránként gyilkoltam volna (vajon miért ugye. :D) és úgy játszanék még a mai napig is vele.

    Soha nem is állítottam hogy minden elsőre megy , a BB-ben 350 óra játék után is szarakodok boss-okkal órákat.
    Ez nem megy csettintésre, hiszen akkor nem lenne HC.
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2015.09.14. 22:25:33
  • Kandurex
    #37155
    Én csak azt mondom ami láttam, folyamatosan csúsztál az arcodon benne. Meg mit vártál? Hogy majd triplaszaltó jobbra-balra és te leszel az ász?
  • darkSectorxxx #37154
    Mert el akartam futni előlük, te komolyan azt hitted hogy ha az a célom hogy a parasztok haljanak és nekifekszek gondo okozott volna?
    Nem volt gyanús hogy a Boss-okhoz akartam menni? :D

    ne vicceljünk már, a kunyhó mellett a gólem megvolt életveszteség nélkül az elején.....
    csak untatott, türelmetlen voltam.
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2015.09.14. 22:13:44
  • Kongy
    #37153
    Azért várjuk ki a végét :) Fallout 4 is nagy esélyes, bár gyanítom teknóban a MGS körberöhögi.
  • darkSectorxxx #37152
    F4, AC Syndicate, Star Wars B, ME II, BO III, R6S, Hitman.

    Annyira hidegen hagynak egyelőre hogy nehéz szavakba önteni. :)
  • Kandurex
    #37151
    Körbefutottad? Az utolsó paraszt is felszecskázott!
  • darkSectorxxx #37150
    Hát ne is említsd, most megint megy a baszodás.

    És hiányzik még item a BB-ből ~350 órám van és kéne még pár cucc. :D
  • darkSectorxxx #37149
    Jó el kell vonatkoztatni nagyon a látványtól, DAS és BB közt kb 3 generáció van látványban.
    Én kiürített fejjel vágtam most neki a DS2-nek, hogy na nézzük, semmit nem vittem magammal a régi dolgokból.
    Nincs azzal baj, én vagyok hepciás, nekem ez túl van már misztifikálva, az olyan játékokat is utálom, mikor időre kell menned, vagy megmérgeződsz és kapkodni kell, engem baromira fusztrál.

    A lassúság nekem könnyebség volt.
    Minden ellenfelet 2x körbefutottam benne.
    Ez pont hogy inkább nekem előny volt, én már rég kitértem volna egy ütésből csak rájöttem várni kell még, hiába bennem van hogy ha felelemeli a kezét valami azonnal szaltó. :D

    Ja LOVAGOSDI tőlem is baromi messze áll, de ez nem olyan vészes így, kellően "változatos, részletgazdag a táj".
    Látom itt is ez a házak tetején futkosás van.A bossok baromi aranyosak benne.
    Sárkány is jópofa volt.
  • TDC Geronimo
    #37148
    azt má elvitte MGS
  • Paranoia
    #37147
    kihagysz egy évjátéka fallout4et?!
  • TDC Geronimo
    #37146
    Hát nekem idei évre még be van tervezve halo, tomb raider meg fallout
    Utoljára szerkesztette: TDC Geronimo, 2015.09.14. 22:04:11
  • darkSectorxxx #37145
    Huh én köbö havi 1 nagyértékű játékkal számolok.

    2015
    Oktober UC Collection
    November NFS lesz elvileg
    2016
    Március Uncharted 4
    Junius Ratchet Clank

    Valamint amihez nem tudok dátumot:

    Resident Evil 0 R
    Final Fantasy XV

    A többi majd alkalom adtán, igazából nem hatnak meg egyelőre full/2 áron. :)
  • Ulthane
    #37144
    Az egyiket Ebricholasnak hivjak majd :)
  • Ulthane
    #37143
    En jatszottam a Demon Souls-zal, nahh, birtam kb fel orat. Ratyadek szarul nezett ki, geci lomha es lassu, es kb annyi izgalom volt benne, mint egy Wii U jatekban. :)

    Egy Dark Souls se kene, valamelyik nap, amikor lattalak a streamen tolni a das 2-t, majdnem besirtam.

    En birnek egy BB 2-t, remelem a das 3 utan az jon nekik. Mivel ez a lovagosdi meg nekem nem gyere be, egyre gyanusabb, hogy en ezt skippelem. Akar lassu, akar gyors.
  • TDC Geronimo
    #37142
    Hát azt mondták jó nagy kieg lesz és amennyi ideje ülnek rajta biztosan. Remélem jövő év elején legkésőbb kijön. Februárban jó is lenne, aztán márciusban jönne DS3 meg UC4 :y
    Utoljára szerkesztette: TDC Geronimo, 2015.09.14. 21:52:40
  • SlickAdam
    #37141
    en meg a bit-jeit a hdd-n
  • darkSectorxxx #37140
    huh remélem 3 boss belefér nekik. :P
  • darkSectorxxx #37139
    Félreértetted.
    ÉN kapnék BB2-őt, ti meg DAS 3-at a régi stílusban és mindketten vagy ahányan vagyunk bolddogok lennénk, ezt írtam....csak nem ez van.
    Sajnálom.

    A csalódottságot természetesen megértem.
    Hiszen én hasonlókat érzek mondjuk pár hozzám közelálló játékokkal, de ez a FS sara, nem a BB szar.
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2015.09.14. 21:42:59
  • TDC Geronimo
    #37138
    2 nap és TGS. BB kieget akarom már látni
  • darkSectorxxx #37137
    Én nekem a DAS volt az első, nem hiszem hogy ez sorrend kérdése. :D
  • darkSectorxxx #37136
    + #37131.

    Oks még1x.
    Értelek titeket, ti szeretttetek volna egy rendes DAS 3-at azzal a stílussal.
    értem.
    értem kb miért tetszik neketek az, bármilyen furcsa, értem!

    De mondom még1x a bejelentést követően TUDTUK, hogy aegy keverék lesz belőle, semmiképpen sem DAS, inkább egy BB DAS skinnel.

    Nem sejtettük, hanem TUDTUK, mi lesz.

    Én értem azt is hogy remény hal meg utoljára, de valhogy úgy jön le nekem most a felháborodás kapcsán hogy azt sugaljátok a FS átverte a rajongókat.
    Holott ez nem igaz.

    NEM TUDOM miért nem inkább BB2 és egy másik játék lett DAS3 nem tudom, isten az atyám, de ezt amit láttam 3-4 gameplay-t a játékból, esküszöm full erre számítottam, hogy ez lesz.
    Gyors gameplay csak DAS felszerelések, stílus, (lovag).....stb.

    És 1 azaz 1 dolog lepett meg engem csak, amit nem értek és ebben asszem igazat adok aki felróná ezt a fejlesztőknek, hogy mi ez a folytonos hátbatámadás?
    Ezt mondjuk még én sem vágom...BB-ben ehhez kellett egy erős bénító ütés az ellenfélnek....