121194

status.playstation.comgamefaqs ps4PSN IDs


NEM JELÖLT JÁTÉK SPOILER-ES HOZZÁSZÓLÁS, KÉP KITILTÁST EREDMÉNYEZ!
A warezzal kapcsolatos minden hozzászólás törölve lesz!


SG.hu Discord
  • Kandurex
    #37135
    Én nem lennék egy új BB-től boldogabb. És én is szeretnék új dolgokat látni a DaS 3 -ban, viszont nem egy másik játékot akarok. Ha így van, akkor nevezzék másképp, de nem kell pofánszarni azt a pár millió játékost akik miatt az ismeretlenségből előjöhettek.
  • Ulthane
    #37134
    Kinek mi. En, mint akinek a BB az elso From jateka, azt mondom, hogy ha ez olyan lassu szar lesz mint az elso ket resz, akkor tuti nem veszem meg. :)
  • darkSectorxxx #37133
    "Legjobb mutató rá a Darksector, ha neki tetszik, ott már baj van, mert akkor az már nem DaS! Mert az neki nem jön be."

    Igen pontosan, nem a régi általad ismert játék ez már, de nem is ez furcsa, hanem úgy teszel most mintha hidegzuhanyként ért volna, meg lehet másokis páran, el lett mondva hogy ez változni fog.
    biztos lesz régi stílust köbető rész is, nem tudom.

    hidd el ha lenne a DAS 3 másféle régi.
    és nekem nyomnának egy BB2-őt boldog lennék, mert tudom hogy te is az lennél és együtt lennénk boldogok!
    Csak lécci ne rossz irányozzunk, csak más....az nem rossz.

    Max annyi a rossz hogy a fejlesztők "cserbenhagytak DAS stílust illetően" , de nem rossz irány, csak más.
  • Moby
    #37132
    Írok nekik. Ez így nem maradhat.
    Utoljára szerkesztette: Moby, 2015.09.14. 21:32:39
  • Kandurex
    #37131
    De nem jó ez irány, értsd már meg. Nem ettől a mechanikától lett a DaS klasszikus. Ez nem az a játék!
    Utoljára szerkesztette: Kandurex, 2015.09.14. 21:31:31
  • Moby
    #37130
    Az a meglepő, hogy eddig a dark souls játékok jók voltak. Ez így meg szar. Ez nekem meglepő. Igen. Én ugyanis szeretném ha jó lenne.
  • Kandurex
    #37129
    Egyébként igen, amikor 3X körbefutja az ellent, tényleg csak a zene hiányzik alá.

    Jah, a BB nem DaS, egyetértünk, de, hogy mocskosul összeakarják mosni a kettőt az biztos és, hogy telibekúrt módon ostoba húzás az is.

    Legjobb mutató rá a Darksector, ha neki tetszik, ott már baj van, mert akkor az már nem DaS! Mert az neki nem jön be.
  • darkSectorxxx #37128
    Futás, sprint sebessége olyan mint bb.
    Nem értem mi a meglepő, mondták hogy elviszik a DAS 3-at a BB irányába, mintha megfordult volna hirtelen a világ, úgy meglepődnek sokan.
  • darkSectorxxx #37127
    "A BB egy nagyon, nagyon rossz irány!"

    Nem tudom miről van szó, valakinek a DAS lassú és nagyon rossz irány.
    Ki fogja eldönteni hogy melyik a rossz és melyik a jó?
    Persze a DAS-nál gáz ha probléma valakinek hogy lassú, de ha nektek gyors valami az feltétlen csak rossz lehet.

    Amúgy nem tudom mi gyors meg mihez képest, a BB is ilyen.
    Azért rossz mert nem vagy kiszolgáltatva 10 másodpercig míg beadsz magadnak egy gyógyítást, vagy mert most eldöntöd magadban hogy ez neked szar akkor az mindenkinek rossz irány?

    Ne legyen már ovoda.
    Azért ésszerűen érdemes hozzáállni a dolgokhoz.
  • Moby
    #37126
    A BB BB-nek jó volt, mert az nem das. Ez viszont már BB-nek is gyors. Lehet, hogy a mekkánik kompenzálódik valahol, dehogy egy das így ökörül néz ki, az biztos. Olyan az egész mint egy das paródia. Már csak a benny hill zene kell alá...
  • Kandurex
    #37125
    Mivel végig toltad a DaS 1 -et várható volt, hogy közeledni fognak véleményeink. Az baj, hogy ortodoxnak állítottad be egy 2011 játék mechanikáját és stílusát. A BB egy nagyon, nagyon rossz irány! Minden szempontból. Na jó, a grafika nem,...vagyis még is.... chromatic aberration....
  • Moby
    #37124
    Ennyire nem tűnt fel. Ez most ordítóan, borzasztóan, gamebreaker módon, elmeháborodottan. arcade módon fosgyors.
    HAHÓ! KEDVES FROM! EZ ÍGY NEM JÓ!!!:(((
  • darkSectorxxx #37123
    Basszus ettű fétem....
  • TDC Geronimo
    #37122
    Uncharted: Nathan Drake Collection DEMO out September 29th

    The demo will have a part of Uncharted 2
  • Moby
    #37121
    Neeeem. BB-ben is sokkal gyorsabb már, de itt egyenesen nevetséges. DS1-ben a mobok is isznak estust, amíg beküldi simán van időd odamenni és levágni. Te sem iszod gyorsabban...
  • n000rbi
    #37120
    Persze, hogy nem :)

    @Moby: már a első gamescom-os gameplaynél mondtam, hogy zavaróan gyors.
  • TDC Geronimo
    #37119
    DS1be is instant a heal nem?
  • Ulthane
    #37118
    Nem tartom kizartnak, hogy akar igaz is a dolog. Jol nem jarnank vele, az biztos, az EA studiok sem tudnak rendesen kodolni, raadasul meg mikrotranzakciok is lennenek a vicser 4ben :)
  • Moby
    #37117
    Kivételesen most egyetértünk :DDD
  • Ulthane
    #37116
    Amikor Ds videot nezek, mindig az az erzesem, hogy 15 evvel ezelotti jatekbol latok valamit. :(
  • Moby
    #37115
    Najó, ez a sebesség már viccesen szar :(
    Benyomja az estust 3 nanosec alatt???
  • darkSectorxxx #37114
    THX!

    U4 beta? :D
  • darkSectorxxx #37113
    Most már jó
  • TDC Geronimo
    #37112
    okádék az egész. Twitch szemét. Itt a youtubes

  • Paranoia
    #37111
    nekem mindenhogy szar...de mások is sírnak oldalt..
  • darkSectorxxx #37110
    Nálatok is töltöget a stream alatt a közvetítés? csak medium-on nem....a high meg source igen, csakhogy medium-on kockás a kép. :D
  • darkSectorxxx #37109
    Ha kemények a srácok a stream-ben bejelentik hogy MOSTANTÓL elérhető a demo!!!!!!!!!!!!!!! :D
  • TDC Geronimo
    #37108
    Csak bekerült motion blur is. Ki-bekapcsolható menüben
  • darkSectorxxx #37107
    Jó nekem fasza ez, másnak elhiszem hogy gáz. :P
  • Paranoia
    #37106
    the first last of us...LOOOL
    azt hiszem borítékolhatjuk a következő részt.
    Utoljára szerkesztette: Paranoia, 2015.09.14. 20:38:33
  • TDC Geronimo
    #37105
    LOL szépen elszólta magát Josh a streamen :D

    "The first last of us", utána hebegett habogott meg próbálta javítani :D Mondjuk szerintem eddig is borítékolható volt egy folytatás
  • Seth
    #37104
    Kár hogy a felszerelés viszont ott ormótlankodik. BB-ben olyan szép volt hogy nem takar ki ekkora részt a játéktérből. Adjanak százalékszámot a felszerelés romlásához a piros csík helyett, így jól látható az is, ,aztán már lehet is nyomatni a hp,mp,st csík alá
  • Kandurex
    #37103
    Pörgős? Inkább ostoba. Minek ez az idegbeteg tempó? Remélhetőleg lassul még.
  • TDC Geronimo
    #37102
    Az ismétléseket nem kell megcsinálni nehezebb fokozaton ezt írom.
  • shaddam
    #37101
    Fehéret? Most komolyan ilyen jaj nyomozzuk ki a skullface szupertitkos tervét MEGINT, csak nehezebb módban viszi előre?
  • darkSectorxxx #37100
  • TDC Geronimo
    #37099
    UC 1 lesz benne. Akit érdekel mennyire lesz felújítva az nézheti
  • TDC Geronimo
    #37098


  • TDC Geronimo
    #37097
    Naughty Dog ‏@Naughty_Dog 19 mp20 másodperccel ezelőtt
    Watch our @Twitch channel today at 11:30am PST for new collection info!
    http://bit.ly/1VY0vXq #UnchartedMoments

  • TDC Geronimo
    #37096
    souls 30(tm) lesz :D