121194

status.playstation.comgamefaqs ps4PSN IDs


NEM JELÖLT JÁTÉK SPOILER-ES HOZZÁSZÓLÁS, KÉP KITILTÁST EREDMÉNYEZ!
A warezzal kapcsolatos minden hozzászólás törölve lesz!


SG.hu Discord
  • darkSectorxxx #37295
    Én is külön kezelem a 3 részt, valahogy az első rész nekem lemarad a másik 2 rész mögött....2>3>>1

    Kinek mit hogyan. :)
  • Paranoia
    #37294
    a leszarom az egy kicsit erős...annyi,h mint kiderült amivel játszottam az a második rész volt amiről nekem fingom se volt.(xboxom volt cseréltünk egy időre és ez volt hozzá)

    a második felét nem értem,h mit is szeretnél ezzel

    a lényeg,h NEKEM megéri és nagyon várom már
  • Totti5
    #37293
    Halo 2őt 360on toltam le , itt van a remék, egy ideig vittem, de ott is maradt.

    Egyedül a Geow 1 amit tologatok már túl a felén, mert az anno kimaradt, így új az egész , de botrányszar AI miatt hardon megakadtam, annyira nehéz egyedül egy szakasz.....

    UCból az UC4 kell a többi nem. Mind megvót, végig. Minden pillanatát ismerem, meg amúgy is minek toljak le megint valamit amikor annyi minden más van? ez azoknak remek cucc, akik nem tolták anno.
    Utoljára szerkesztette: Totti5, 2015.09.16. 20:51:43
  • arty
    #37292
    "mivel egyik legnagyobb PS exkluzív játék"

    ... de azért az elsőt le se sz*tad anno, egyből belecsaptál a kettesbe :DDD

    ugy néz ki a maga idejében ez csak egy béna, skippelhető cím volt és mostanság lett ekkora durranás :))



  • Paranoia
    #37291
  • Moby
    #37290
    Megvettük a GoW3 remasztert. Elindítottam, megnéztem, hogy dekurvaszép még mindig, és dekurva jó vele játszani még mindig, és soha többé nem indítottam el. MINDEN pixelére emlékszem. Semmi olyat nem tud elmondani, amit nem mondott el anno.
    Rongyosra játszott játékok. És folyamatos dömping van. Százszor. Inkább ezerszer egy das2 pótlás, mint egy N+1. uncharted 1-2-3 végigjátszás.
  • darkSectorxxx #37289
    Magyarul hasonlítani lehet árakat, de ne 18ezerrel, mert feleznek sokan ugye. ;)
  • darkSectorxxx #37288
    Személyszerint én megveszem az mellett hogy pisi3 van 2darab és Uncsi lemezeim vannak vitrinbe. Sőtt psnow-on is játszottam velük :)

    De tegyük tisztába, hogy ha egyértelműsítjük hogy ps3 van készenlétben, akkor a 18000 az 9000....
    Max 9000ft a 3 játék fejenként 3000ft. :)
  • Moby
    #37287
    TLOUR kódot még a G2A-n is lehet venni. Mást sajnos nem nagyon, de ha ez is csak lemezen lesz, akkor ennyike. A kódos is csak azért kéne, hogy az 1-et megnézzem. Az nem volt valami fényes teknóban.
  • darkSectorxxx #37286
    Fényévek múlva lesz 1500ft, ha 3000 gondolsz amit megfelezve számítasz na az talán.
    Kódokat nem tudom honnan lehet szerezni, én pár arcade játékot kivéve nem láttam letöltőkódot.

    Ez a 8k egy mítosz, azoknál érvényes esetleg, talán aki használ még 2 generációt. :)
  • Moby
    #37285
    Mármint 3000 persze, csak úgy nekem 1500 :)
  • darkSectorxxx #37284
    3 játékról van szó. :)
  • darkSectorxxx #37283
    Az első mondat én is ezt mondtam. :)
    Valakiknek ér 8k-t.
    Pláne hogy ps3 nem alternatva. :)
  • Kongy
    #37282
    Köszi, hogy nem nekem kellett leírnom:D

    Annyit tennék még hozzá, hogy biztosan lesz majd 1500 egyszer. Nyilván nem holnap, de kódot lehet majd kapni jó olcsón, aztán felesben simán kijön az :D 8000 Ft felárat nekem az, hogy picit talán szebb és jobban fut, nem ér meg. Van akinek meg 30ezret is megér:)
  • Ulthane
    #37281
    Az, hogy kinek mi mennyit ér meg, relatív.

    Szerintem amúgy azért nem éri meg ebben az esetben, mert még grafikailag felhúzva sem közelíti meg a játék azt a színvonalat, amit most hoz néhány játék. Ergo nem azt fogod érezni, hogy wow, ez mennyivel szebb, mint volt, hanem azt, hogy huhh, ez azért messze van az MGS V-től. Ergo, a szar érzés marad meg, nem a fejlődés érzete.

    Az ember érzékszervei és agya egyszerűen olyan, hogy soha nem a sokkal régebbi ingerhez hasonlít, hanem a legújabbhoz. Az lesz a mérce. Pl. nem mondod ma azt, hogy de kurva jól néz ki egy 10 éves autó műszerfala, mert már a sztenderd műszerfal is sokkal szebb, mint 10 éve bármely autóban. Plánae az extra. 10 éve mégis kurva jó volt.
  • Paranoia
    #37280
  • TDC Geronimo
    #37279
  • darkSectorxxx #37278
    8k-t nem ér meg a remasterelés? :)
    Azért vannak sokan akik áldoznak ilyenre, sok eltérés van ám a 2 verzió közt. :)

    Plusz ps4-en nem futnak a ps3-as gémek ;)

    1500-ért várhatsz rá, a büdös életbe nem lesz annyi ;)
  • TDC Geronimo
    #37277
    Részről részre eszméletlen nagyon fejlődött az UC sorozat, de ide vehető a last of us is. Folyamatosan építik bele az előző játékukban bevállt dolgokat és tesznek hozzá újat és ugorják át azt a bizonyos lécet minden egyes alkalommal.
  • Ulthane
    #37276
    Nekem semmi bajom veled. :) Csak tényleg te kezdted neki az ívet adni, egy olyan hsz-en, amit te értettél félre.
  • n000rbi
    #37275
    Ment pü.
  • Kongy
    #37274
    Nemhogy soknak tűnik, hanem sok is! PS3-ra 10k alatt kijön mindhárom rész. Lehet nem újonnan, de használtan biztosan. Plusz 8k-t nem ér meg a remasterelés... :D

    Moby: 1500-ért gondolkodás nélkül venném :D
  • Moby
    #37273
    Reméljük kód oesz a bundleben, és akkor 1500-ért megvesszük majd egyszer :D
  • darkSectorxxx #37272
    Ne felejtsük el hogy 3 játék 18k.
    6-6-6.
    Tény hogy egye soknak tünik. És az is tény hogy nem kötelező mindent aznap venni, főleg ha van más játék közbe.

    2-3 hónap és garantált a legalább 10%off.

    Dobozossan meg ugye pláne.
  • Kongy
    #37271
    Én eleinte meg akartam venni az Uncharted collection-t, de a 2-t pl rongyosra játszottam, sok kedvem nincsen újra végigvinni most. Lehet majd 1 év múlva, és addigra talán nem 18 ezerbe fog kerülni, hanem mondjuk fele ennyibe. Akkor talán szóbajöhet, ha rámtör a nosztalgia.
  • Moby
    #37270
    Senkit nem osztottam. Egyetlen félmondatom sem szólt a posztolóról, vagy bárki másról. Elég. Ha azt várjátok, hogy szimpatikus legyek: nem fog menni. Nem cél. De ezzel együtt is csak a témában írok. _MINDIG_
    Ha nem vagyok szimpi: skip. Nem tudok adni más megoldást ên sem.
  • Paranoia
    #37269
    Bethesda called in id to help with Fallout 4’s gunplay

  • Ulthane
    #37268
    Moby, tényleg te kötöttél belé. Sehol nem mondta, hogy azért kötelező, mert neki maradt ki, te értetted úgy, de hát ez más kérdés. :) És egyből elkezdted osztani.

    Amúgy osztom a véleményed a collectionről, én viszonylag későn, 2012 decemberében vettem PS3-at, és a God of War-trilógia kinyomása után az UC 3 része jött. Akkor és ott, az nagyon jó volt, de most már nem teszem le a hajam ettől a látványtól, olyan játékok mellett, mint az MGS V. Anno, a God of War 3-tól letettem, mégsem vettem meg az újramaszterelt verziót.
  • Paranoia
    #37267
    akkor nem velem van baj...
  • Moby
    #37266
    > te kötöttél belém,h én hogy képzelek ilyet kijelenteni,h egy kötelező darab

    24 órán belül te vagy a 3., akik hozzákölt a posztjaimhoz :D Ezt írtam:
    "Nem, egyáltalán nem kötelező."
    Sem a hogy képzeled, sem a többi nem szerepel a posztban. Ilyen emóciókat nem is teszek mellé. Attól, hogy az egyet-nem-értést nem csomagalom kedvességbe(nem vagyok híve), még nem feltétlenül támadó, vagy lekezelő a posztom.
  • Paranoia
    #37265
    nem osztalak egyáltalán... te kötöttél belém,h én hogy képzelek ilyet kijelenteni,h egy kötelező darab

    én megveszem,mert sztem egy epic cím,ha a gow is kijött volna egy normális koleksönbe azt is megvettem volna.emlékszem mekkora hatást és élményt nyújtottak.Persze már nem fogják vissza adni azt amikor ANNO beültünk a haverokkal betéptünk és végig moziztuk kb az egészet.Igen ezzel tisztában vagyok én is.Viszont vannak olyanok még akikkel ezt átélhetem és tudom,h arcon fogja bacni őket a mai baszom nagy ledtvkről meg aztán főleg

    Plusz 2-3év múlva mikor eladom a ps4et talán kapok pluszba érte 3ezer ftot
  • Moby
    #37264
    Érdekes látni, mennyit változott az Until Dawn a 2012-es bemutatása óta. Az eredeti sem jön be nekem jobban, de vitathatatlanul sokat dob az akkori verzán a kényszerfogak hiánya :DD
  • Moby
    #37263
    De édi, ahogy engem osztasz, hogy ez az egyik legnagyobb ps ex játék. Nos, én ennek megfelelően day1 toltam mindegyik részét. Preorderben. Ahogy a legnagyobb ps ex játékokkal szokás. Te hogy viszonyultál az egyik legnagyobb ps ex játékhoz?


    /nem, nem bántani akarlak, csak ez a remaster hype nem tud elkapni. Tök jó egy ilyen remaster, de ez nem egy nótidog játék nekem, csak annak egy múzeumbéli másolata, amit egyre nehezebb ma már kontextusba helyezni.A játék ettől még csodálatos marad, és nagyon magas minőpségű marad, de mindez ma már nem azt jelenti, amit jelenett akkoriban. Más a közeg, más a kontextus. Ennek a remasternek az összes órájánk egy pillanatba sűrítése sem közelíti meg azt a momentumot, amit átéltem akkor, amikor először láttam meg a tévémen draket egy vasúti kocsin lógni a havas hegyoldalon. Evvan. Szépjófaszakellilyenis, csak nem nekem.
  • Moby
    #37262
    >mivel egyik legnagyobb PS exkluzív játék ebből adódóan fiókban a helye.persze szarni is lehet rá,akkor nem veszed meg...
    Vagy lehet a helyén kezelni, és érteni, hogy ez annak deal, aki nem tolta/nem pacsált vele eleget prevgenen. És lesznek nem kevesen, akik érdemei elismerése mellett elsétálnak mellette.
    MGSV: Nem kell, hogy meghasson, objektíven zabálja fel. Teknóban, 60fps komperzsön mellett. És az ott nem egy nóti dog (mondjuk ez se). Ergo olyan nagyon azért ez nem nagy truváj.
  • Paranoia
    #37261
    nem,nem azért kötelező mert nekem kimaradt...szerintem-el kezdtem a hozzászólásom.
    mivel egyik legnagyobb PS exkluzív játék ebből adódóan fiókban a helye.persze szarni is lehet rá,akkor nem veszed meg...
    ez csak az én személyes véleményem.
    Engem a MGS nem hat meg a 60fpsvel sem... ez van



  • Moby
    #37260
    Azért kötelező, mert neked kimaradt? :D
    Nem, egyáltalán nem kötelező. Ez a maga idejében, a maga platformján, az akkori közegben akkorát ütött, mint a vonat. Ez a remaster ma már maximum egy elismerő pukira elegendő.
    És ma már takarózni a 60fps-el sem lehet. Itt az mgsv. 60Fps mellett felzabál bármit látványban úgy, hogy egy negyvenezerszer akkora világot dolgoz fel négyszáztrilliárdszor annyi lehetőséggel, mint a prevgen játékok döntő többsége. Az UC collection a múlt. Egy nagyon magas minőségű, és szórakoztatási faktorú múlt. Akinek anno megvolt, annak ez már nem fog hozzátenni, sőt.
    Utoljára szerkesztette: Moby, 2015.09.16. 10:05:52
  • Paranoia
    #37259
    sztem egy kötelező darab
    nekem kimaradt az első rész,így tuti neki fogok ugrani.
  • Kandurex
    #37258
  • Kandurex
    #37257
    Elkövettem azt a hibát, hogy a nemsoká megjelenő collection trailer videót megnéztem és majd ezt....hát mit mondjak,...lehet még se kellesz remasteres anyag ...ég és föld a két cucc
  • Moby
    #37256
    Nyugika, abból lesz a legtöbb :)