121194

status.playstation.comgamefaqs ps4PSN IDs


NEM JELÖLT JÁTÉK SPOILER-ES HOZZÁSZÓLÁS, KÉP KITILTÁST EREDMÉNYEZ!
A warezzal kapcsolatos minden hozzászólás törölve lesz!


SG.hu Discord
  • darkSectorxxx #37336
    Szomorú vagyok. :D
  • Ulthane
    #37335
    Pont ezt írtam egyel alább. :)
  • Ulthane
    #37334
    Nem account kell hozzá, hanem az, hogy az USA-ban legyél. :) Vagy Ázsiában.
  • AntiHero
    #37333
    A sárkányos rész csak engem emlékeztet a Demon Souls egyik részére? Igaz nem pont így volt ott a sárkány, de nah. :D
  • Moby
    #37332
    Nagyrabecsülésem jeléül belelőném őket a napba.
  • shaddam
    #37331
    Inkább értékelnéd hogy képesek ilyen adblockon átszivárgó fosokat lekódolni :D
  • darkSectorxxx #37330
    Ja oks nem most azonnal de én kivárom.

    Még játszanék Chrono Cross-al vagy volt régen valami Dragon-os szerepjárék, akik meg tudtak idézni sárkányokat, és első alakjuk egy ilyen sárkány páncél szárnyakkal.
  • darkSectorxxx #37329
    :O jók a linkek, GG még aktív? :D
  • Totti5
    #37328
    Jelenleg az nem.

    Viszont a

    Xenoblade Chronicles X
    Kingdom Hearts III
    Dragon Quest XI

    Igen.
  • Moby
    #37327


    EMEA/Oceania
    Test #1
    Friday, October 16th, 2015 at 8:00 p.m. to 11:00 p.m. CEST
    Friday, October 16th, 2015 at 6:00 p.m. to 9:00 p.m. GMT

    Test #2
    Saturday, October 17th, 2015 at 8:00 p.m. to 11:00 p.m. CEST
    Saturday, October 17th, 2015 at 6:00 p.m. to 9:00 p.m. GMT

    Test #3
    Sunday, October 18th, 2015 at 8:00 p.m. to 11:00 p.m. CEST
    Sunday, October 18th, 2015 at 6:00 p.m. to 9:00 p.m. GMT
  • darkSectorxxx #37326
    Bocs azt hittem FF XV. :D

    Star Ocean-t komáltam....multidőben a 2. résznél, azóta valahogy nem tetszik.
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2015.09.17. 21:57:29
  • darkSectorxxx #37325
    Ja nembaj, csak vicceltem.

    Most valamiért kurvára a NFS beta érdekel a legjobban, nem tudom miért.
  • Moby
    #37323
    Szart sem számít. Ilyenkor Geoloc van a szerverek miatt.
  • Moby
    #37322
    Nyet. "EMEA"
  • Totti5
    #37321
    Megtettem, csak azért hogy lássam h írja e az oldal. Nyilván írja. AU, USA, JAPAN. Ezek arra sem vették a fáradtságot hogy megnézzék milyen linket tesznek ki.

    (Only Americas and Asia)
  • darkSectorxxx #37320
    Hát ja jogos multiplatform lesz, csak várom milyen balhé lesz megint pc-n.
  • darkSectorxxx #37319
    Majd a FF XV
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2015.09.17. 21:54:15
  • darkSectorxxx #37318
    Sebaj, nekem US accom van. :D
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2015.09.17. 21:52:33
  • Moby
    #37317
    >Hát fps-el sem lehetett

    Én azt eleve ignoráltam. Azt nekem az nvidia biztosítja
  • Moby
    #37316
    Arra a reklámtemetőre én mégegyszer nem kattintok. Remélem meghalnak gyorsan akik azt a faszrángató oldalt csinálják Be kéne tiltani a linkelését is.
  • Totti5
    #37315
    Oké, ezt várom ezt az irányt, hisz ezt mutatták...

  • Seth
    #37314
    Biztos hogy PS3-ra kezdték.
  • Totti5
    #37313
    Ez vagy nagyon prevgenre készült és azért néz ki PS3 HDnak, vagy nagyon kezdetleges anyag. Mutogatni így kár volt... egy tréler is többet ér.


    Kár lenne érte ha nem lenne ütős kurrgen jrpg.
  • Ulthane
    #37312
    Azt elfelejtette a gemszar megirni, hogy csak amerikaban es azsiaban lesz beta, europaban lofasz!
  • darkSectorxxx #37311
    Hát fps-el sem lehetett, mert akkor nem írtátok volna hogy kuvagyors a játék, akkor örülök ha ti is örültök.
    Beta-ban találkozunk mindenkivel remélem, én F5-ölni fogok orrbaszájba holnap.
  • Moby
    #37310
    Örülök, hogy a futással nincs gond, mert arról nem is írtam a levélben, lévén nem azzal volt probléma :)
  • darkSectorxxx #37309
    HOLNAP 17:00 óra után!!!!!

    már nem tudom megszámolni hány Beta-ra jelentkeztem! És melyiket várom legjobban.
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2015.09.17. 17:57:57
  • darkSectorxxx #37308
    Rendbe? Nem változott semmi, csak nem sietnek benne. :) A lényeg az hogy van lehetőség futni, igazából az eddigiekben is lehetett futni.

    DS2-ben is lehet futni, annyi hogy utolérnek.
    BB-ben is lehet futni, ámde ott is pl a farkasok, kutyák, agyszívók, mellszívók elkapnak, nincs menekvés.
    Szóval ha részletesen összenézegetjük igazából nem sok eltérés van, legalábbis én DS2-ben tudtam rohanni, egyedül ez a hátbaszúrás furcsa, mert ha szemből gyilkolna valszeg nem tudna pikk pakk végezni az ellenfelekkel. :)
  • Moby
    #37307
    A tökömet azt! ELolvasták a levelem, és lám, egy fél nap elég volt, hogy rendbetegyék!
  • darkSectorxxx #37306
    :D
    milyen távol van még, de sebaj izelítőnek elég lesz.
    Kíváncsi vagyok milyen a multi U4-ben, nem a látvány miatt hanem hogy menynire kötne le.
  • darkSectorxxx #37305
    Látod elhamarkodottan ítélsz, szerintem várjuk meg míg megérkezik....és meglátjuk....
  • TDC Geronimo
    #37304
    If you missed the end (and you should have watched the whole trailer!), mark your calendars for 4th December through 13th December. Those are the dates the exclusive Uncharted 4 multiplayer beta will be available to everyone with a copy of Uncharted: The Nathan Drake Collection and a PlayStation Plus membership.


    Utoljára szerkesztette: TDC Geronimo, 2015.09.17. 17:46:50
  • darkSectorxxx #37303


    Szebb mint a BB ahogy nézem, a földön ahogy azok a kövek állnak elég részletgazdag, régen emlékszem még a dx11-nek voltasszem ez hype-olva hogy ilyen kiálló 3d-s kövek meg téglák a falban.
  • Kandurex
    #37302
    nem rossz annyira a játékmenet így, igaz, nem is olyan játszik aki megpróbálja végigrohanni, de tényszerűen lassítani kellene,....nem sokat úgy 10% - 15% körül, ...
    Utoljára szerkesztette: Kandurex, 2015.09.17. 17:05:54
  • Ulthane
    #37301
    Addig megpróbálok megbarátkozni ezzel az Infinity Blade-sítlussal...
  • Moby
    #37300
    Minden platformra.
  • zzeN
    #37299
    Dark Souls 3 Dated for April 2016 Release in the US, Europe, and Australia

  • Rdinho10
    #37298
    Talan utana kene olvasni..ps4-en patchelheto mar a licensz hiany;) pesklub.com levan irva minden reszletesen.fifat hagyjuk sok koze nincs a valodi sporthoz!
  • TomStorm
    #37297
    Újból dilemma lett PES vs Fifa vétel.
    Ugye eddig Pes felé billent a mérce de ma néztem meccset full verzióból és játszott Man BLUE meg még egy non licenc csapat.
    Ez szép hangon is undorító!

    Aztán az új kommentár.Gól elött ordít akkorát mint akit megijesztenek de a mérkőzés 80%-ban altat.A labdabirtoklót is néha nevezi meg.

    Fifába ez a 2 alap,hogy JÓ!
    Na letolok Fifa demo pár meccset még
  • arty
    #37296
    ez részben elfogadható érv :)

    (én is megveszem, mert .... igazából olvasva az utóbbi oldalt, nemtommiért. a halo remastert is megvettem, de minek is?! :D az uj játékokra sincs időm, majd pont a régiekre lesz? szeretném hinni, de tudom jól, hogy csak átverem magam :) )