121194

status.playstation.comgamefaqs ps4PSN IDs


NEM JELÖLT JÁTÉK SPOILER-ES HOZZÁSZÓLÁS, KÉP KITILTÁST EREDMÉNYEZ!
A warezzal kapcsolatos minden hozzászólás törölve lesz!


SG.hu Discord
  • SlickAdam
    #37376
    na akkor lassan mutathatnanak nehany jatekot is.
  • TDC Geronimo
    #37375
    "PlayStation VR will be “priced as a new gaming platform,” says Sony boss"

    Hát 100k körül gondoltam én is. Gondolom ilyen árban fogják beárazni
  • SlickAdam
    #37374
    persze. Gamecube-ra.
  • darkSectorxxx #37373
    Japán pókember gameplay


    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2015.09.18. 18:19:05
  • darkSectorxxx #37372
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    A BB nem tetszik. OK.
    Haragszol a FS-re? OK.

    De ettől még rólam nem kell téves tényeket közölni.

    Amúgy a DS2-ő ha sokáig is tartana, ha youtube-os helpre is lenne szükségem, végigérnék rajta, ez biztos.
    Csak fogadjátok el, nem tetszik, nem érdekel.

    Witcher 3 sem bonyolult, nem nehéz, megoldanám, még kevés angol nyelvvel is, meg ott a youtube....de nem játszok, mert unom....ettől még a stílust nem váltanám le "egyszerűbb" játékokra.

    Én is a "HC" komolyabbakat szeretem.
    Csak van ami megfog van ami nem.

    A lényeg ott van hogy ugyanígy van az "egyszerűbb"-ekknél is, van ami megfog.

    De nem azért mert azt akarom hogy a világ játéképara ezt nyomja egyfoltában...csak néha jól esnek.
  • darkSectorxxx #37371
    Nm.
    Tudod hogy megy, amit én nem teszek veletek, tőletek se várom el. THX
  • Kandurex
    #37370
    Rendben. Sry.
    Utoljára szerkesztette: Kandurex, 2015.09.18. 17:50:35
  • darkSectorxxx #37369
    Nem illek semmibe.
    Ellenpélda sem vagyok. Olyan vagyok mint te.
  • Kandurex
    #37368
    Jó, akkor te vagy az ellenpélda, csak kerestem egy szimmetriát és pont beleillettél a képbe.
    Utoljára szerkesztette: Kandurex, 2015.09.18. 17:48:58
  • Seth
    #37367
    MGS1-ből van már egy remake, a Twin Snakes
  • darkSectorxxx #37366
    Idézek:

    Fe-jezd-be.
  • SlickAdam
    #37365
    lassan szolnod kene a moderatoroknak, nem?
  • darkSectorxxx #37364
    Dehogynem erről van szó, hogy baszogatol.
    Semmi nincsen jelen, ezt mondom, játszom én HC és komolyabb hangvételű játékokkal, a DS2-től vannak mesze bonyolultabbak.
    Csak most valamiért ez lett a rögeszméd és rajtam pedálozol, hátha változik valami.

    Ezt nem értem minek.

    Most ha lenne tengernyi hangulatom hozzá csakazértis végigvinném hogy abbahagyd és megértsd hogy nem jól látod, de mivel NEM ÉRDEKEL A JÁTÉK, ezért nem fogom természetessen.
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2015.09.18. 17:45:45
  • SlickAdam
    #37363
    MGS1-böl kene remake, ja. azutaniak siman jok ma is.
  • R0GUE
    #37362
    Az is jöhet (SH). MGS pedig jöhet akár remake formájában. Szívesen kitolnám az első 3 részt felújított graffal.
    Ha már úgyis remake generációt élünk,a régi jó játékokat kéne feltupírozniuk,nem az előző gen tucatcímeit.....

    De a Silent Hill címet sem fogják adni ezek a moslékok.:)

    Utoljára szerkesztette: R0GUE, 2015.09.18. 17:40:24
  • SlickAdam
    #37361
    nem kell MGS több. Fox Engine-t kell megszerezni es uj jatekot kesziteni. pl a Silent Hill-t. nyilvan mas neven.
  • R0GUE
    #37360
    Én arra leszek kíváncsi,ha neadjisten valaki felvenné Kojimát vagy alakulna valami Kojimás játékfejlesztő cég,akkor az MGS címet használhatják-e avagy a Konami akkora gerinctelen féreg lesz (nagyobb mint jelenleg) hogy nem fogja engedni???
    És van egy olyan sejtésem hogy simán mégnagyobb férgek lennének. Nagyon remélem hogy elhasalnak a mobilpiacon.
  • Kandurex
    #37359
    Most nem annyira erről szó. Csak, mint példa merültél fel. Egy kiadó leállítja az AAA piacot, helyette mobil játékokra koncentrál. És a te szellemiséged ebben a szituációba, mint okozó, vastagon jelen van.
  • darkSectorxxx #37358
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Én sem baszogattalak meg róttam fel hogy mert neked meg a BB nem jön be.
    Ha annyira pofon egyszerű akkor gondolom EGYEDÜL, COOP nélkül kiplatináztad ugye? Mert gondolom te is megcsináltad és úgy írod hogy egyszerű.
  • darkSectorxxx #37357
    Te se vedd magadra, hiszen ezt mindenkinek küldöm....

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Azért nem veszem magamra mert én azt képviselem amit kapok.

    Nem tudom mi a gondod megint velem, meg hajtogatod ezt, most asszem azért mert engem neadjisten nem érdekel a DS meg DS2, mert egyrészt kibazsott ocsmány és nem köt le, akkor az nekem bonyolult.
    Nem tudom miért rám haragszol mert nincs DS abban a formában ahogy te képzeled az egészet, mert eddig semmiben nem láttam különbséget annyit kivéve hogy az első rövid részen szaladt a csávó....

    LEHET szaladni a többiben is!
    Nem értem ezt a nagy hadjáratot, a DS2 eddig semmiben nem bonyolultabb, ami a gameplay bonyolultságát erősíteni potitív értelemben.

    Az a emberi-démon szarság hogy csökken az életed a halálokkal, egy felesleges idegesítő dolog, a harca nincsen effektíve kihatással, mert annyi hogy megeszel egy olyan genyót, amit "sürün" ad a játék.

    Te se vedd a lelkedre, csak kurvára véget vetünk itt ennek.
    Értelmezési gondok ha bárkinél ezután előfordul akkor szóljon, ha nem akkor értelmezze a dolgokat, remélem sikerül.

    A DS darknak nem azért unalmas mert meghaladja a képességem 5-10 item meg képesség.
    HANEM.

    Sok dolog irritál. Elveszi a kedvem.
    ÉRTITEK.
    NEM BONYOLULT, hanem TÚL VAN BONYOLÍTVA sok minden, és ha nem lenne akkor sem kötne le, nem azért mert nem tudnék végigmenni, végig tudnék, ha lenen kedvem és érdekelne.

    A bonyolultságot inkább hagyjuk, olyan játékok után mint pl egy FF. És nem egyet vittem végig kimaxolva, úgyhogy remélem 1-el csökkentjük a felesleges sztereotípiák számát.

    Következő alkalommal már nem írom le vagy megérti valaki vagy nem.

    Nem akarok ebbe belemenni, csak nem kell DS-ezni, DS játszik bonyolultabb HC játékokkal szívesen, ha kiadnak olyanokat, csak pont mit ad isten a DS2 nem tetszett, vannak más játékok is mellette.
  • Kandurex
    #37356
    Elég ostobán van egyszerűsítve a from eddigi alkotásaihoz viszonyítva. De ebbe inkább már nem mennék bele....eleget sírtam már, magamat is unom.
  • TDC Geronimo
    #37355
    Bárcsak olyan "szar" játékokat kapnánk, mint a BB...
    Utoljára szerkesztette: TDC Geronimo, 2015.09.18. 17:18:51
  • darkSectorxxx #37354
    Mivan? Mit csinálok én?
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2015.09.18. 17:14:15
  • Kandurex
    #37353
    Mint pl. te! Örömmel tapsikol az olyan agyfasz, partvis bonyolultságú játékoknak, mint a Bloodborne, de a Dark Souls 3 mondja lefele, mert hát bonyolult a kis fejének! Nem veled van baj, hanem azzal amit képviselsz. Szóval ne vedd a lelkedre.
    Utoljára szerkesztette: Kandurex, 2015.09.18. 17:13:31
  • darkSectorxxx #37352
    Rising 2
  • Kandurex
    #37351
    Dehogyis van velük baj, a probléma azzal a sok igénytelen-casual játékossal van akik veszik a mobil játékokat.

    A játék ipar modern rákjai a casual -ok.
    Utoljára szerkesztette: Kandurex, 2015.09.18. 17:02:16
  • TDC Geronimo
    #37350
    0 azaz 0 AAA játék van készülőben Konaminal (PES lesz még jövőre azt hiszem...). Vagyis Metal gear franchisenak úgy néz ki vége, ahogy a fox enginenek is. Ilyen engine megy a kukába...Dögöljenek meg
    Utoljára szerkesztette: TDC Geronimo, 2015.09.18. 16:23:42
  • Ulthane
    #37349
    Tuti! :)

    Nincs olyan, hogy nem-e! NEM + IGE+e
    Utoljára szerkesztette: Ulthane, 2015.09.18. 16:06:29
  • Moby
    #37348
    >ekkora hernyók lennének?

    A sony???? Ááádehogy!
  • arty
    #37347
    "nem-e tennének" tuti nem jó? :)
  • arty
    #37346
    :((
    ekkora hernyók lennének?

    azért lehet 1-2 csörtét megeresztek, más nem egy kis trollkodás jólesne.... :D
  • darkSectorxxx #37345
    Jó én ps4,re gondoltam. Ps3 oké azt tudtam. :)
  • Moby
    #37344
    Miután egymással beszélgettek a ps3 topikban, gondolom ez az információ letaglózó :DDD
  • Moby
    #37343
    Nem fogják. PH!-n többen próbálkoztak vele.
  • darkSectorxxx #37342
    Jó tudni hogy van ps-ed ;)

    Amúgy fogod magad csinálsz us profilt. Berakod primary-nek azt ennyi játszol a hu profillal azt ennyi.
  • Ulthane
    #37341
    Nem tennének-e, de érdemesnek persze, hogy érdemes, hisz mit vesztesz vele?
  • arty
    #37340
    mivel korábban elmulasztottam a migrálást UK->HU irányban, szerintetek most érdemes lenne a supportot megkérdezni, hogy nem-e tennének át?

    féltem tőle, h semmi nem lesz magyar storen, de amennyire láttam, mindig van minden ami érdekel...
  • Paranoia
    #37339
    remastered természetesen
  • Paranoia
    #37338
    létezik steelbook kiadás a last of us-ból?
    ebayen találtam magában csak fémtokot,bár az nem tudom mennyire offical mindenesetre jól néz ki.
  • Moby
    #37337
    Nem. Csak ott kell hozzá psplus IS.