121194

status.playstation.comgamefaqs ps4PSN IDs


NEM JELÖLT JÁTÉK SPOILER-ES HOZZÁSZÓLÁS, KÉP KITILTÁST EREDMÉNYEZ!
A warezzal kapcsolatos minden hozzászólás törölve lesz!


SG.hu Discord
  • Moby
    #37456
    Ha nem kell jobb, meg ez is jó, akkor minek csinálni mást?
    Válaszoltam?
  • Totti5
    #37455
    Jamaucsi, PD és a Sony.
  • Totti5
    #37454
    Én mindent szeretek. Autóbuzi vagyok. Amiben van benzin az érdekel és akarom. A kérdés onnantól kezdve már csak az h az adott cím mennyire jó, mennyi ideig szórakoztat. A legótvarabb Milestone játékokat is megnézem, adok nekik esélyt, hisz nem vagyok a sajá magam ellensége és hátha egyszer valami értelmeset összehoznak.

    Ezek játékok : pipa
    Rossz a kategorizálása : pipa
    Nem a játékkal van a baj : pipa

    Mindent leírtál. Így van.
  • darkSectorxxx #37453
    Kicsit olyan mint a konzol vs pc vita, a konzol a hibás meg a szar meg a kis ovodások játéka, a pc tulajok szerint mert pc-re sokszor kellemetlen helyzetbe kerülnek a fejlesztők miatt...."bűnbak"

    Te nem is rá haragszol. :D
  • darkSectorxxx #37452
    Jó és arról ki tehet én vagy a DC (és fejlesztői)?
  • darkSectorxxx #37451
    Ja értem ez oké.
    Ennyi?
    Ez miatt értelmezhetetlen?

    Akkor úgy mond hogy te csak a szimulátorokat szereted azt ennyi.
    Kb olyan mintha egy FPS rajongó a Halo-ra azt írná hogy értelmezhetetlen, mert scifi, és kis csirkék futnak benne, és csak BF látezik meg ami valósághűbb....

    Ezek játékok.
    Akkor valójában nem a játékkal van baj hanem hogy rossz kategória.
  • Moby
    #37450
    Érteni: nem az a baj, hogy a DC VAN. Legyen. Köpök rá. Egy fostornádó, de legyen, én nem bánom.
    Az a baj, hogy nincs más. Csak ez van. Nincs alternatíva. Kell tartanom egy mésik gépet, hogy legyen alternatíva. Horror.
  • darkSectorxxx #37449
    De nem azért nem játszok vele mert nincs benne az ami bármi másban, van feladat, hívnak online, csak mint mondtam sport, autós játékok meszse állnak tőlem.

    Mármint szépek meg fasza száguldozni, de annyira nem érdekel mikor kijön egy újabb kalandjáték, akkor egyérteelműen pihentetem....
    Talán a GT2 -őt maxoltam ki régen.
  • Totti5
    #37448
    DC árkéd autókat. Forza, CARS meg nem. Ennyi és nem több. Minden más innentől kezdve lényegtelen.

    ui: Forza 6 autólistája egy álom. Nincs benne egy darab ismétlés sem. Minden egyes vas gondosan, a legjobb korok, legjobbjai. A legigényesebb és változatosabb paletta amit autós játékban láttam valaha.
    Utoljára szerkesztette: Totti5, 2015.09.19. 00:43:49
  • Moby
    #37447
    Fű ez eléggé izginek hangzik! Gondolom te is ezért nyomod ilyen félelmetes intenzitással
  • darkSectorxxx #37446
    Emlékszem a GT-kben is volt 1000 auto azt persze a 60%-ával kedvem nem volt menni, lehet nem is mentem velük 1 kört sem.
    Inkább az erőebb kategóriákkal.

    Igaz ott voltak mint tartalom....
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2015.09.19. 00:39:41
  • darkSectorxxx #37445
    Hát még mindig itt van és még mindig játszom vele, annyi hogy nekem minden autós játék jórészt a freerunról szól, a kötelező autok meg versenyek annyira nem érdekelnek....csak kocsi kiválaszt, pálya kiválaszt és go....
  • darkSectorxxx #37444
    Jó basszus lehet néhol mást raktak be az elején a kocsik sem egyformák teljessen ahogy néztem, próbálkoztak csak fogalmazzunk így. :)

    Oks nem is azért hogy most vegyél még a F6 mellé DC-t csak ezé.

    De mi értelmezhetetlen?
    Most ezt nem értem.
    A DC miben értelmezhetetlen.
    Van 100 autó, semmi, vagy nagyon kevés olyan autó a 100-ból ami csak darabszám egy listán, jóformán csak szebb-faszább verdák vannak.
    Van 60 pálya kb ha nem több már.
    Van minden normál megszokott mód.
    KB a "storymod" 300-400 meccsből áll.
    STB online funkciók, klubbok.

    Én nem értem miben van az amiért sokan nem tudják értelmezni?

    Ha így nézzük akkor egyik játékot sem lehet értelmezni csak Forza meg Gran Turismo, de azokban csak mennyiségben van több, a story modjuk sem nyujt többet.
    Vagy van a mennyiségen meg a stíluson kívül (arcade vs szimulátor)
    bármi komolyabb kézzelfogható eltérés?

    Ezt komolyan kérdem mint F fantól mert neked aztán tudnod kellene, én csak a 4. részig ismerem.
  • Moby
    #37443
    >de az hogy ez egy üres időszimulátor, eléggé nagy túlzás, ezt is bővítgették rendesen.

    Az. Akkorát túloztam, hogy szerintem akkor járt utoljára a gépedben, amikor az enyémbem. WAIT...nekem már meg sincs :DD Visszavonom az üres időszimulátor. Se idő, se szimulátor. Ez egy placeholder a polcon/vinyón.


    /mondjuk biztos tolják, akiknek ez az egyetlen gépük, hisz az egész ps4 egy racingsivatag. Van ez, meg a moslékfrémes, bétase pcars. Mondjuk buták a népek, ezektől még a gtav autókázás is szórakoztatóbb :D
    Utoljára szerkesztette: Moby, 2015.09.19. 00:36:28
  • Kongy
    #37442
    Mai napig sírok, ha arra gondolok, hogy megjelenés után egy héttel vettem meg DIGITÁLISAN 12 ezer Ft-ért.. :( Azt mennyi értelmes dologra költhettem volna.
    Utoljára szerkesztette: Kongy, 2015.09.19. 00:34:56
  • Totti5
    #37441
    Minden számít, hisz a yutubon nézed a grafot. 24 autó kevesebb graf, 60 frém kevesebb graf azzal szemben ami ebből kevesebbet tud... és ott nyilván több graf marad meg. Nem lehet ezt kivenni a képletből. Ok okozat.
  • Totti5
    #37440
    Ez a videó szar. Megmondom miért. Ot van a CARS gameplay Sonoma raceway-al. Erre Forza 6ba a Rio-t mutogatja. Akkor lenne értelme ha szépen berakta volna a Forza 6 Sonoma pályát és máris lehetne látni hogy mennyivel részletesebb mint a CARSban. De nem... össze vissza mindent. DC jelenléte meg értelmezhetetlen, nyilván a GT hiányában be kell rakni valami PS4 címet is... de ennyi a szerepe, ez meg szégyen.

    DCt a Horizon 2 mellett kell mutogatni... nos inkább nem folytatom, de ahogy meglesz a PS4 a DC is meglesz mellé day1, játszottam vele, teszik.
    Utoljára szerkesztette: Totti5, 2015.09.19. 00:28:59
  • Moby
    #37439
    Sajnos a F6 mindaz, ami a DC-nek kellett volna lennie, akár 30 frémen, ezzel a graffal, de ettől olyan messzire sodródott, amennyire ez csak lehetséges. Pedig a ps4-re még lenne is ~olcsókormány :((( És én már pislákoló fényt sem látok, hogy bárki akarnak ilyen igényességű, ilyen mélységű játékot csinálni rá.
  • darkSectorxxx #37438
    Pontosan ott szebb
  • darkSectorxxx #37437
    Nem, számít az a 12 vagy 24 pálya, ha arról beszéget valaki.
    Én nem beszéltem róla, a videóban sincs szó.
  • darkSectorxxx #37436
    Látod ennyi.
    Ez már fejlődés, én erről beszéltem, jól néz ki, ennyi, nem kell mindjárt ugrani, hogy háde 400 kocsival több meg 800 pálya, meg mittuomén, mondtam fasza, csak mondom hogy ebben jó.

    Amúgy erősen sarkítotok, azért bárkit meg lehet kérdezni, hogy a DC-vel én sme játszok minden alkalommal, nem vagyok autobusi, de az hogy ez egy üres időszimulátor, eléggé nagy túlzás, ezt is bővítgették rendesen.

    és eléggé el lehet nyomulni vele, online részéről nem is beszélve.

    Izlés kérdése.

    mint a focinál, ott is van több féle, PeS vagy Fifa....
  • Kongy
    #37435
    Mellesleg Forza 6-ban szebb az eső, szóval itt is elbukott a DC.. :(
  • Totti5
    #37434
    Elvesztettem a fonalat. Nem számít h 30 vagy 60 nem számít hogy 24 autó vagy 12, nem számíti hogy 40 autó vagy 600, nem számít hogy van fizikai szimuláció avagy nincs. Nekem sem számít, mármint a yutub géming. Én játszok az autósokkal, pontosan tudom milyenek, minden más nem számít. Tudom milyenek, láttam, játszottam és játszom.
    Utoljára szerkesztette: Totti5, 2015.09.19. 00:23:06
  • darkSectorxxx #37433
    Amúgy játszottam Forzát, a helyes kifejezés hogy F6-ot nem játszottam, de lehetne ott akár egy GT7 is ha olyan mint az elődök....3-6-ig.
    Nem változtatna rajta, itt nem számít hogy milyen platform, van 3 autós játék, meg lesz GT7 majd ugye, és ennyi.
    Legalábbis az én szememben nem a marketing miatt tünik szebbnek.
  • Moby
    #37432
    Ok, majd ha külsőnézetes, időjárásos, nulltartalmas, effektszimulációval szeretnék játszani, már tudom mit kell vennem (megint)!

    /kicsit problémásnak érzem, hogy ilyen vágyak ritkán fogalmazódnak meg bennem :)
  • darkSectorxxx #37431
    Tudom, csak megint hülyének tettetitek magatokat.
    2x írtam le hogy nem kérek a mellébeszélésből, erre 2-en írtok mellé.

    Látvány....értitek látvány. Nem kocsimennyiség.

    Amúgy ha már NFS...ugyanez tetszetős számomra itt is, érezni a különbséget.
    Hogy ez most mi? irányítás, kamea, fizika miatt van nékem hótmindegy.
    Fogom magam rájanézek, és még nem érdekel melyik gombbal mit csinálok a játékban, meg melyikben hány autó van, látom hogy a jobb oldali nekem sokkal látványosabb és fasza a kamerakezelés a kocsi mozgása.

    TUDOM hogy arcade, nem gond, csak jobban tetszik ennyi.

  • Totti5
    #37430
    Magad sem tudod mi a furcsa, hisz nem játszottál Forzát még, innentől kezdve meg a blődségeket kár mondogatni.
  • Totti5
    #37429
    Kát játékot látok.

    Forza 6 és a CARS.

    Forza 6 az optimalizálás, igényesség és a tartalom a lehetőségek csúcsa autós fronton 2015ben.

    CARS-ot meg pl ma is 5 kmeres update loggal kalapálják, hegesztik, ragasztják össze.

    DC egy más világ, semmi köze a fenti kettőhöz, azt az idei NFSel hasonlítgassad össze.
  • darkSectorxxx #37428
    Nem irányításra gondoltam meg tartalomra, hanem látványra, ahogy mozog a kocsi az aszfalton, az időjárás, aszfalt, kocsi minden....

    Persze nem is tudhatom a pontos tartalmat, kezelhetőséget, direkt írtam hogy nem is kifogásoltam, csak van egy videó, és látvány alapján nézve, hiszen a videó csak erről szól.
  • darkSectorxxx #37427
    Tartalom az számszerűsítve 100 autó és x100 verseny stb, 60 pályával.
    30fps, tény nem 60, igaz.

    De látványra erősebb, valamint nekem furcsa főleg F6-ban hogy vagy a kamera miatt vagy a fizika mint a régi Ridge Racer-ben nem mozog a kocsi a pályán, nem érzem a súéyát, hanem mintha a közepén lenne egy tengely és a körül fordulna el.

    Biztos a valóságban is ilyen lenne ha fentről néznék, de így picit butának tünik.
    Persze izlés kérdése.

    Tudom neked fontos a 60 frém.....
  • Moby
    #37426
    Az. Egyértelmű. A DC nagyszerűen kivegyíti a szart mindegyikből. Nulla tartalom, de az legalább fosfrémen.
    Mindenestre továbbra is rendkívül szórakoztató, hogy olyanra nyomod a defense-t, amivel nem játszol. Nem csak azzal nem, amivel nem is tudnál, de egyikkel sem. Pörög a platformdefense fejhangon :D
    Kár. Felesleges. A sonynak sajnos már nincs T10-e. Valszeg sosem lesz.
    Utoljára szerkesztette: Moby, 2015.09.19. 00:04:17
  • darkSectorxxx #37425
    Amúgy lehet a PC vagy Forza szimulátorabb, de ennyi, minden másban egyértelmű a különbség. :)
    Vegyíteni kéne őket. :)

  • darkSectorxxx #37424
    Nem tudom letölteni, nem azt mondtam hogy 2felé fizetek, hanem 2000-et neked. :)

    De egyszerűbb ha elküldöd a MGS5 másodpéldányt. :)
    Mennyiért is adod el? 5000?
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2015.09.18. 22:53:44
  • Moby
    #37423
    Már átiráányítottam a gépeden futó sztórba! psnplus edition, az az enyém, megtalálod. Ráérsz kifizetni holnap is, számlaszámot adok majd!
  • darkSectorxxx #37422
    Azé mondum...2k-ért átveszem tőle. :)
  • TomStorm
    #37421
    Hát úgy sikerült az utóbbi 1 órában elég sokat elérnem és meg is osztom:
    Ami Fake csapatnevek mint Angol/Portugál Liga (a többi szerintem nem sok mindenkit érdekel) nevet át lehet ingame írni
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    ANGOL 1. osztály
    NORTH LONDON – Arsenal
    WEST MIDLANDS VILLAGE – Aston Villa
    EAST DORSETSHIRE – Bournemouth
    LONDON FC – Chelsea
    SOUTH NORWOOD – Crystal Palace
    MERSEYSIDE BLUE – Everton
    EAST MIDLANDS – Leicester City
    MERSEYSIDE RED – Liverpool
    MAN BLUE – Manchester City
    TYNESIDE – Newcastle United
    NORFOLK CITY – Norwich City
    HAMPSHIRE RED – Southampton
    ST RED – Stoke City
    WEARSIDE – Sunderland
    WEST GLAMORGAN CITY – Swansea City
    NORTH EAST LONDON – Tottenham Hotspur
    HERTFORDSHIRE – Watford
    WEST MIDLANDS STRIPES – West Bromwich Albion
    EAST LONDON – West Ham United

    PORTUGÁL LIGA
    BLEMOTAO – Belenenses
    BRESIGNE – S.C. Braga
    ESTRALPAO – Estoril Praia
    MERASZILHO – Moreirense
    PODEFTEZA – Pacos de Ferreira
    VERFOLCAO – Vitória Setúbal
    VISICUTAO – Vitória Guimaraes
    ARIMELCAO – FC Arouca
    MASEADEIRA – CS Marítimo
    ROVANECHE – Río Ave
    ARATALCAO – Académica de Coimbra
    NARDIMCOL – CD Nacional
    BORFECAO – Boavista
    MA YELLOW BLUE – Uniao da Madeira
    BA YELLOW GREEN – Tondela


    Innen le lehet tölteni Angol Liga címerek,mezek,Edzőket amit egy WEPES nevü mappába kell másolni pendrive-ra és ingame import opció:Link

    Így pótólni lehet ennyivel a hiányosságokat VAGY amit KONAMI képtelen megvenni 20kiba.. éve!!!!-.-

    Jó lett az új FOX Engine-s focijuk amúgy jó az új kommentár is így full verzióba!
    Utoljára szerkesztette: TomStorm, 2015.09.18. 22:08:53
  • TDC Geronimo
    #37420


    Múltkor valami 6kért volt PSNen season passzal együtt..
  • darkSectorxxx #37419
    Megveszed, akkor mennyiért adnád el?
    Mert megvenném.
  • darkSectorxxx #37418
    Sebaj. Jobb 2x mint 1x sen.
  • SlickAdam
    #37417