121194

status.playstation.comgamefaqs ps4PSN IDs


NEM JELÖLT JÁTÉK SPOILER-ES HOZZÁSZÓLÁS, KÉP KITILTÁST EREDMÉNYEZ!
A warezzal kapcsolatos minden hozzászólás törölve lesz!


SG.hu Discord
  • darkSectorxxx #37496
    Tedd hozzá hogy technikailag.
    Az meg magától érthetődő hogy szerinted, hiszen szubjektív vélemény. :)
  • Totti5
    #37495
    Én fejből tudom, pedig most nincs Sony konzolom... nézd meg wikin!
  • darkSectorxxx #37494
    Nem, nem vitatkoztunk, én megjegyeztem hogy a DC szebb, a többiek meg elmesélték a rossz élményüket a DC megjelenésével kapcsolatban. :)
  • darkSectorxxx #37493
    Na milyen címek kötödnek hozzájuk?
  • Ragnar360
    #37492
    xD
  • Moby
    #37491
    2015 legszörnyűbb gémer-emléke
    Utoljára szerkesztette: Moby, 2015.09.19. 12:26:34
  • SlickAdam
    #37490
  • Moby
    #37489
    Nem lett megszólítva, de muszáj a bullshiét megállíptásoknak elvegyem az élét.

    /egyébként mondanám, hogy bárki kipróbálhatja nálam, akinek van otthon win10-e, meg xkontrollere, de nincs publikus IP-m, szal szopó...:(
    Utoljára szerkesztette: Moby, 2015.09.19. 10:21:24
  • SlickAdam
    #37488
    ótókarol vitatkoztok dark-al? mindenki ennyire unatkozik? :D
  • Moby
    #37487
    Már sokszor írtam: bárki kipróbálhatja. Az szinte mindegy, hogy most psVR, vagy OR2. Az élmény kb ugyanaz. A részleteket meg majd megtudjuk ha ki lehet próbálni.
  • Moby
    #37486
    A nevet ismerem, de arccal már nem tudom összekapcsolni. Sry, már öregszem, más mentségem nincs :D (és pacsi!)
  • Kandurex
    #37485
    Az a baj, hogy relatíve egy kis csoport hajtogatja: ez micsoda élmény, de arra nagyon vigyáznak, hogy még véletlenül se lehessen kipróbálni. Legalábbis nem egyszerű módon.
  • yesname #37484
    Elég a nick és a logója. Akkoriban Callisto néven szerepeltem. Ha máshogy nem talán ez a név még rémlik. De ha nem az sem baj. :)
  • Moby
    #37483
    Ezt próba nélkül nem tudjátok eldönteni. Arculbaszó az élmény :D
    Sokkal többen fogják megvenni, mint ahányan most ezt gondolják.
  • Kongy
    #37482
    Nekem kb a kinect szintjén van: jópofa, de haza nem vinném.
    Utoljára szerkesztette: Kongy, 2015.09.19. 09:52:27
  • Moby
    #37481
    Tegnapi témához, aztán aztán ennyi is, mert ez már nagyon one related.
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!

    Sajnos a videó nem adja vissza azt az őrületet, amit a kontrolleren művelek, hogy egyáltalán ez ílyen gecibénán, de hellyel-közzel az úton történjen, sem azt a letaglózó élményt, amit mindez 60fps-el produkál.

  • Moby
    #37480
    Sokismeretlenes egyenlet, de majdnem biztosan nem day1, és nem psVR.
  • Tatyla
    #37479
    Olyan szinten hidegen hagy, hogy nem tudom szavakba önteni :D
  • Totti5
    #37478
    Evolution Studios 2001 óta csak és kizárólag autós játékokat csinált.
  • Kandurex
    #37477
    Egyébként tervez valaki már az első nap VR-t venni? (Csak PS)
  • Tatyla
    #37476
    Csomó felé újra indítás és reset után meggyógyult
  • darkSectorxxx #37475
    GT7 jogosd. :D Már nem tudom mit várunk, annyira régóta várjuk. :D
  • Moby
    #37474
    Tatyla: a füleseddel most mi van?
  • sublimaze
    #37473
    Ugye gt7 -re gondoltál? :)
  • Moby
    #37472
    Hmmm...ez simán igaz is lehet (nagyon sok embert ismerek személyesen az sg-n), a fura az, hogy olyan paramétert nem adtam meg, amiből ez kiderülne :)
    Vagy nem emlékszem rá :D
  • darkSectorxxx #37471
    Tudom igénytelen vaok, de nekem rally-ban régen ez is tetszett:



    Már jöhetne valami új hasonló.
  • darkSectorxxx #37470
    Szerintem sokan várják a GT5-öt, ellenben a DC ettől még nem változik sokan elvannak vele.
    NFS most jön, nem lesz sok autó benne, nem lesz sok pálya, sőtt lehet dlc-kre lesz szabdlva, sőtt arcade, nagyon arcade.

    De kibebaszottul mennék vele, ezt a videón szereplő 3 játékot lecserélném rá ha mehetnék vele, mert szórakoztatna.
    De ettől senki nem lesz zserintem önigazoló igénytelen játékos.
  • darkSectorxxx #37469
    "akik szerint minden így fasza ahogy van"

    Én nem hallottam olyanokról akik azt mondták volna hogy igénytelen játékokat akarnak.
    DC nem igénytelen, ugyanazt teszed mint más játékokban, csak nem 500 autóval hanem 100 és nem 200 pályán hanem 60-on.
    És nem szimulátor hanem Arcade.
    Akkor ennyi erővel ami arcade, ellenben embereket szórakoztat, azt azonnal ignorláni kell és beskatulyázni mert idióta kelések a PS4 arcán?
  • darkSectorxxx #37468
    Jó tartalom.
    Én grafikát mondtam, magyarul akkor belementetetk Totti-val felesleges részletekbe....értelek én. Ezt mondtam én is. Csak ezt már hallottam régen is tőletek, nem is ellenkeztem.....
  • darkSectorxxx #37467
    Jó én meg azt nem értem hogy mi köze a kommentemhez ennek. :)
    Mármint hogy látványban össze lett hasonlítva a 3 játék.

    Igen ezek a fejlesztők szarul bonyolították le a marketing részét, csakhogy ezt senki nem vitatta, ettől most még a DC egy szép játék, és szerintem jó játék.

    Mi volt régen?
    időjárás és replay később jött, a psn+ később jött.
    Ennyi, a többi megvolt.

    Te nem a játékot értékeled hanem a day1 hozzáállást.

    Nem emlékszem hogy a fejlesztőknek annyi tapasztalata és autós játéka lenne mint a T10-nek, valszeg ezért is voltak kisebb malőrök...valszeg tanultak belőle, és nem ismétlődik meg.
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2015.09.19. 07:40:49
  • yesname #37466
    Szerintem pedig a DC nagyon jó. Élvezem az irányítását, a kihívások teljesítését stb. Dehát mások vagyunk. Moby-t egyébként én futólag személyesen ismerem még nagyon-nagyon régről (C+4-C64 demoscene kóderek), csak Ő nem tud róla. :D
  • Moby
    #37465
    Amúgy nem vagyok mérges én senkire. Én megoldottam magam módján. Pénzbe kerül, de megoldottam. Ha mérges lennék, akkor arra a sokcsillió faszfej birkoid önigazoló ps4 adopterre lennék mérges, akik szerint minden így fasza ahogy van. Valójában ők a gennyes kelés ezen az egykor autósjátékokban szebb napokat látott platfromon.
  • Moby
    #37464
    Leszarom milyen kategória. Nincs egy olyan, amit szívesen indítanék el. Nem a szimulátor hiányzi - az FH2 sem az - hanem a tartalmas játék. Teknóbuzulás van, nem tartalmas játék. Nem érdekel miről beszélünk, a DC egy SZAR. És pont. AZ FH2 DLC-jében is több időt tettem, mert anyitóképernyőjében több a szórakoztatás, mint a DC-ben.
  • Totti5
    #37463
    DC objektíven.

    Sony pre ordereltette vele a PS4 gépeket. Átverte, átvágta a júzereket.
    Sony PS+ tagságokat adatott el vele. Átverte átvágta a júzereket.

    Nem hogy nem jelent meg, PS+ sem jött össze. Nem elég hogy nem jelent meg óriási késéssel, amikor mégis megjelent nagynehezen tartalom és funkció hiányosan került a boltokba. Ez még mindig nem elég, hisz esővel is promózták, amiből ugye jóval a megjelenés után lett csak valami. És ez még mindig nem elég, hisz szociális autónak reklámozták aminek a multi része nem ment egy ideig.

    Ez minden volt csak nem normális.

    Az nagyon jó hogy foltozzák, hisz be kell fejezni. Ez most a példás fejlesztői hozáállás. Akkor nem tudom hogy a Forza Horizon 2 milyen hozáállás eredménye lett day1...
    Utoljára szerkesztette: Totti5, 2015.09.19. 01:05:30
  • darkSectorxxx #37462
    Sőtt sokszor annyi új opció jön a frissitésekkel, meg átalakul a menü hogy néha azt se tudom már hol mit indítok el, komolyan mint az X1 "dashboard".
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2015.09.19. 01:00:54
  • darkSectorxxx #37461
    Hát hogy te nem a kis csapatra vagy mérges, hanem arra amit helyette vártál gondolom a S&PD-től....ahogy írtad, nincsen másik, nincsen szimulátor kategória....
    De a DC objektív szemléletben nem egy hiányos játék....egy normális arcade játék....

    Az indulás valóban necces volt, mai nappal teljesen más játékról beszélhetünk DC alatt, mint 2014-ben.
  • darkSectorxxx #37460
    Mindig kell másik.
  • darkSectorxxx #37459
    +1

    Ismerlek szereted az autósokat...tudom, meg van is kellő eszközödd ezekhez, meg kened vágod.
  • Moby
    #37458
    Fogalmam sincs miről beszélsz.
  • darkSectorxxx #37457
    Ezt megadom.