121194

status.playstation.comgamefaqs ps4PSN IDs


NEM JELÖLT JÁTÉK SPOILER-ES HOZZÁSZÓLÁS, KÉP KITILTÁST EREDMÉNYEZ!
A warezzal kapcsolatos minden hozzászólás törölve lesz!


SG.hu Discord
  • TDC Geronimo
    #37536
    Remélem olyan jó lesz, mint az elődje.
  • Kongy
    #37535
    Olyannyira hidegen hagy a játék, hogy ha kapnék is bétakulcsot bedobnám ide a fórumba. Amúgy minden félkegyelmű fog kapni, mert a gémszar meg a pc guru is vagy 4000 kulcsot oszt, magyarul a szomszéd Pistikének is lesz béta kulcsa.
  • n000rbi
    #37534
    LOL
  • Kandurex
    #37533
    Ez nem az only multiszar?
  • Kandurex
    #37532
    Ha így is lesz, reméljük nem lesz annyira casual, mint elődje.
  • darkSectorxxx #37531
    "Kedves Játékos!

    Egyedi bétakulcsod: XXXXXXXXXXXXXXXXXXX

    A kulcs beváltásának menete:

    http://www.gamestar.hu/rainbow-six-siege-betakulcs-pc-ps4-xbox-one.html"



  • TDC Geronimo
    #37530
    Nem is kell. Majd 2017ben második rész
  • Kandurex
    #37529
    Nem lesz több BB kieg.

    [vállatvon]
  • darkSectorxxx #37528
    Nem a hsz-od mire ad választ hanem az enyimék. :D
  • Kandurex
    #37527
    Ja, hogy nem érted...

    szóval minden hozzászólás a topikból amit te követtél el
  • Kandurex
    #37526
    Leírtam az előbb.
  • darkSectorxxx #37525
    Ezt értem csak mire add ez választ? :D
  • Moby
    #37524
    >Ez kb. sql -ben a helloworld.

    Ez így frappánsabb volt, mint beposztolni a "mindenhozzászólásod", de ezekszerint írhattam volna klingonul is akár :D
  • Kandurex
    #37523
    Message táblából minden oszlopot ahol az username darksectorxxx.

    Ez kb. sql -ben a helloworld.
    Utoljára szerkesztette: Kandurex, 2015.09.19. 18:45:45
  • darkSectorxxx #37522
    Elmész a pitsba, először tanuljak meg perfekt angol majd utána beszélhetünk mókus nyelven. :D
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2015.09.19. 17:41:56
  • Moby
    #37521
    Ez nem angol, ez attól jóóóval elterjedtebb nyelv: sql :D
  • darkSectorxxx #37520
    Ne angolul csezd meg...:)
  • Moby
    #37519
    SELECT * FROM msg WHERE username="darksectorxxx"
  • darkSectorxxx #37518
    Ird a hsz számát.
  • Moby
    #37517
    Azt én azért még szakértésnek nem nevezném, ha valaki kényszeres posztolás és totális inkompentencia kombóval teszi magát közröhely tárgyává. Erre egy netes fórum remek intézmény. Nem kell ezt a lehetőséget senkitől elvenni.
  • darkSectorxxx #37516
    Mikor szakértettem a Forzát?
    Mutasd meg azt a hsz-t a 99 milyen a látvány a 3 játékban hozzászólás közt.
  • Totti5
    #37515
    Nem kell ragozni hisz nem tudod. Sosem értem miért kell szakérteni azt amihez valakinek nincs köze. Mikor szakértettem én a BB-t vagy más From játékokat? egyszerűen nem érdekelnek, ha meg nem érdekel akkor nem játszom ergó nincs tapasztalatom és semmi közöm hozzájuk. Nem kell szakértőnek lenni abban amihez az ember nem ért... nem kell azt feszegetni amiről nincs semmi tapasztalata.

    Hidd el azoknak akik játszanak vele és tudják... hidd el nekem pl.
  • darkSectorxxx #37514
  • Moby
    #37513
    Lófaszt technikailag. MINDEN aspektusban, ami egy videojátékról elmondható.
  • darkSectorxxx #37512
  • SlickAdam
    #37511
    pontosan ilyennek kepzellek mar az elsö perctöl fogva.
  • darkSectorxxx #37510
    OFF:
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Ilyen vagyok most a hétvégén ha élőben látna valaki, mert ráérek, mindent elolvasok, kipróbálok.
  • darkSectorxxx #37509
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Ja ha most a 6. részben jobbra húzod az analóg kart akkor balra fordul. Értem.
  • Totti5
    #37508
    "Én úgy vaok vele hogy kicsit kétlem hogy a Forza 6 irányítása drasztikusan megváltozott volna a régi 4 rész után."

    Forza 5 TELJESEN ÚJ fizikai motort kapott, ami álltal sokkal pontosabb, összetetebb lett az irányítás, az autó viselkedése, felfüggesztés szimuláció az útfelületek szimulálása. Forza 6 még rátett a nappal-éjszakai hőmérsékletekkel, időjárással és szintén még részletesebb lett a vezetési modell. Ez érezhető bárki számára aki játszott ezekkel.

    Forza 4? hogy jön ez ide, és milyen tapasztalatot lehet ebből kivetíteni az 5-6ra? LOL.

    Retró kategória, prevgen. Semmi köze az FM6hoz.

    "GT meg Forza-ban mintha egy légpárnás autóval mennél"

    Attól hogy a DC az egyetlen autós cím amit 3 éven belül toltűl még lesz a többi szimulátor rossz. Semmi ilyen nincs ezekben. DC hyper tapadás, rángatás, irreális sebességét és valótlan mozgásait ne vetítsed ki a szimulátorokra. Ezt már tegnap megbeszéltük. Más világ, a DC árkéd és pont.

    NFSben és az árkédokban úgy van kitalálva az irányítás hogy az megadja az
    őrületes tempót, driftöljön orrba szájba ha elfordítod a kart, legyen 400 km/h érzet, lehessen 20 méter alatt 300ról lefékezni stb... nincsenek szabályok az árkédokban, ott az a lényeg hogy az élményt a játkos kezébe adja. Attól hogy autók vannak benne, azok még semmiféle valós viselkedéssel nem bírnak. De nem is kell, hisz nem az a lényege. Az a lényege hogy te élvezd, csak könyörgöm azokat a fals dolgokat ne vetítsed ki a szimekre....
    Utoljára szerkesztette: Totti5, 2015.09.19. 14:50:20
  • darkSectorxxx #37507
    Ja engem is sokminden zavar.

    Ha csinálhatnék topikot, nyitnék kibaszásból magamnak egy PS4 beszélgetős topikot, de elvették a jogomat.
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2015.09.19. 14:45:03
  • SlickAdam
    #37506
    ha ENNYI komment erkezik egy embertöl, az mindig zavar. föleg ha ezeknek a kommenteknek a nagy resze csak üres, ignorans fecseges.
    (idezel, de ezek szerint azt a 2-3 nappal ezelötti kommentet se fogtad fel...)
    Utoljára szerkesztette: SlickAdam, 2015.09.19. 14:44:05
  • darkSectorxxx #37505
    Nem chat-elek, hanem válaszolok.
    MGS5-nél nem zavart?
    Menj intézkedj.....(idézlek téged 2-3 nappal ezelőttről)
  • SlickAdam
    #37504
    Dark! emlekszel arra, amit a forumozassal kapcsolatban beszeltunk mar nem is egyszer? ez nem CHAT!
    megszamoltam. ebben a pillanatban az elsö oldalon a kommentek 43!!!!! szazaleka a tied.

    Tatyla intezkedj kerlek! ha nem megy, megyek en is modikhoz. Dark utan szabadon.
  • darkSectorxxx #37503
    Ja kicsit el a szimulátoroktól, de elfogadnék egy HD Future Soldier-t egy stabil multival.....jajj az a játék nagyon tetszett!
  • darkSectorxxx #37502
    Én azt mondom itt álljanak meg!

    Ésd nyomás belefogni egy Rally játékba valami hasonlóan pazar küllemmel időjárással és sár effektekkel....!
    Méghozzá most! :D
  • darkSectorxxx #37501
    Amúgy ilyen a Driver sorozat is, persze arcade, de faszán mentek a verdák, ahogy 1-2 kanyarba belengett a kocsi. :D
  • darkSectorxxx #37500
    Én úgy vaok vele hogy kicsit kétlem hogy a Forza 6 irányítása drasztikusan megváltozott volna a régi 4 rész után.
    De ránézésre egyikkel sem kő játszanom, a DC-ben (valszeg a nem valós fizika végett) , ne tudom de pofásabb nekem ez a "ringatózobb " kocsi.

    GT meg Forza-ban mintha egy légpárnás autóval mennél, és a kanyarodáskor is furán fordul a kocsi, ez nem mostani F6 dolog, ilyenek voltak régen is.

    A GT 1-2 szerintem nem, de a 3. rész óta egyre inkább.
    Ez olyan mint amikor filmet néz az emer.
    A nem valós filmek (szinte) mindig látványosabban mint a valósak (kivéve a Robotzsarut).

    NFS-ben is a kocsi baromi jól mozog meg a kamera, érezni a képernyőn keresztül hogy a kocsi tonnát nyom és valóban lazán megy, rugózik, szép a mozgása.
    Nem olyan merev, talán ez a szebb szó rá, nem merev.
    És ezekután lehet méregetni a tartalmat, egyéni dolog, ahogy példáztam nekem a GT-ben elég lett volna 200 autó az 1000-ből ha leveszik a kinézetre ugyanaz csak tipusban különbözőeket, meg a sok olyan járműt amivel csak azért mennék az elején mert muszáj. :D

    Moby-nak meg Totti-nak inkább elvárás hogy szimulátorosabb legyen sok fps-el, én eg csak száguldozok az autóval, ezért az igény más, de nem szar meg jó hanem más.
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2015.09.19. 14:05:19
  • yesname #37499
    Csak fülszöveg, nem a téma újrafelvetése: videók és az általam ismert játéktartalom alapján inkább DC 100x, mint a Forza 6. Persze ki is kéne próbálni, hogy végítéletet hozhassak, mert irányítani azért teljesen más, mint elméleti információkra és videókra alapozni.
    Utoljára szerkesztette: yesname, 2015.09.19. 13:51:28
  • darkSectorxxx #37498
    Ja hogy WRC meg Motorstorm, nem csoda hogy nem emlékszem rájuk. :D
  • darkSectorxxx #37497
    Hát igazán tehettél volna már ellene, ennyit nem érdemlek meg hogy megmutasd azt a híres F6 élmnyt nekem. :)