121194

status.playstation.comgamefaqs ps4PSN IDs


NEM JELÖLT JÁTÉK SPOILER-ES HOZZÁSZÓLÁS, KÉP KITILTÁST EREDMÉNYEZ!
A warezzal kapcsolatos minden hozzászólás törölve lesz!


SG.hu Discord
  • Kongy
    #37583
    Azon gondolkoztam, hogy megveszem a Bloodborne-t. :D Szeretném folytatni ott, ahol abbahagytam, a pókicánál. Úgyhogy nézegetem a használt ajánlatokat, 18 ezer egy fél éves játékért kicsit sok.
  • Totti5
    #37580
    Igazából már mindegy. Megvettem, játszottam, eladtam. Soha többet nem fogok kapcsolatba kerülni vele. Lezárt ügy!
  • SlickAdam
    #37579
    a nagy büdös francokat nincs! de meg mennyire, hogy van.

    foci meg nem tudom mit zavar teged. az elejen kell "lenyomni" egy meccset, meg lesz egy szinten zen... azaz "focis" tag a csapatban es ENNYI. ennyiben kimerül a "foci" a jatekban.
  • SlickAdam
    #37577
    rossz forrasokat olvasol. 9. reszt nagyon is szeretik az emberek. egyik legjobb resz, különleges art-al.
  • Totti5
    #37575
    Annak ahhoz semmi köze jelen esetben.

    Sebaj, mindjárt itt van a Xenoblade. Abba látottak alapján minden benne van amit imádok egy JRPGBben.
  • SlickAdam
    #37573
    irtam en barmit is a területekröl?
  • SlickAdam
    #37572
    ja, mert 2014-ben probaltad...
  • Totti5
    #37571
    Final Fantasy X nagyon nem jött be ( focicsapat stb... )

    Utolsó FF amit felhőtlenül élveztem az a Crisis Core: Final Fantasy VII volt.

    Amit szívesen játszanék HDsítve az a Final Fantasy IX.

    Ez az új remélhetőleg sokat fog mutatni amitől megjön hozzá az ember kedve. Egyelőre még taszít.
  • darkSectorxxx #37570
    Ezt a videót is nézdd meg mellé azért. a ngy kopár viddék miatt meg a gagyi gameplay végett, csupa japó hülyeség. :)

  • Moby
    #37569
    >csokobo runner

    Visítva röhögök 20 perce :DD egy jó rakétacsapat videojáték-adaptáció kellene még ide.
  • darkSectorxxx #37568
    Valahol egyetértek.
    FF X baromi jó volt.
    XII-nél én 1 órát se bírtam.
    XIII? Igen furcsán cső volt az ELEJÉN, a végén mér nem.

    Sírt mindenki hogy zárt pályák , csőjáték.
    Most elkenték a szánkat a nyílt területekkel...most meg ez lesz a baj?
    Értem egy részét amít írsz, de most akkor ez is baj ha nagy nyílt terület lesz? Mellékes dodlgokkal? Közlekedhetsz a madárral mint FF8-ban csak pazar látvány mellett?

    Télleg ez a baj vagy csak elszoktatok a sorozattól?
  • darkSectorxxx #37567
    Nem értem mi a gond.

    EZT is csinálghatod majd benen. Ennyi.
    Tuod mint a MGS-ban a lószar.
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2015.09.20. 11:48:26
  • SlickAdam
    #37566
    ott van a videoban. csokobo runner, horgasz szimulator, ... mit akarsz meg?

    szvsz az utolso igazi FF resz az X volt. en mar a XII-t se birtam 3 oranal tovabb (bar sokan azt meg szerettek), a XIII-at meg csak a regi emlekek (meg a latvany) miatt szenvedtem vegig vagy 2 ev alatt. ennyi. XIII-2 bontatlanul vendegeskedik megjelenese ota mr. polc-nal.
    Utoljára szerkesztette: SlickAdam, 2015.09.20. 11:34:38
  • Kandurex
    #37565
    Látom, látom benne a munkát, csak valahogy a játékot nem. Egyébként egyre unszimpatikusabb ez a főhős, ez inkább valami japó minar, mint szerethető, beleélhető karakter. És Ideje lenne már masszívan a játékmechanikát mutogatni.


    Utoljára szerkesztette: Kandurex, 2015.09.20. 11:30:05
  • Moby
    #37564
    Egy olyan vélemênyre alapozol, aki tippre egyetlen nanoszekundumot nem játszott vele, viszont ellenállgatatlan vágyat érez, hogy minden témába beleposztoljon valami ökörséget.
    Ha jót akarsz kérdezz olyat, akinek biztos információi vannak. Márcsak azért is, mert én is úgy tudom, hogy kell, de biztosat nem tudok, nekem one-ra van.
  • vixo
    #37561
    Köszönöm,én is így gondoltam,csak vhol belefutottam egy olyan szövegbe,h egy újabb frissítésnek hála már mindenhez kell neki PS előfizetés,anélkül használhatatlan, viszont most elég jó árban van és csak offline szeretnék barátnőmmel splitscreenezni, előfizetni nem akarok még plus-ra,de akkor ezek szerint false volt,amit olvastam és nyugodtan beruházhatok rá! :)

    Esetleg még annyi kérdésem lenne,h milyen offline részei vannak split-en kívül? Offline solo van botok ellen? :)
  • darkSectorxxx #37560
    Ha valaki játszik akkor megyek nézni!
  • darkSectorxxx #37559
    offline funkciókhoz nem.
  • vixo
    #37558
    Sziasztok!

    PVZ: Garden warfare-hez kell PS Plus előfizetés,ha split-be szeretnénk itthon ketten játszani?
    Előre is köszi a választ!
  • darkSectorxxx #37557
  • Moby
    #37556
    Az jutott eszembe, hogy egy kiskanál szar pont elég ahhoz, hogy egy nagy kondér marhapörköltet tönkretegyen. Na nekem a mai napon ez a poszt volt az a kiskanál szar.
  • TDC Geronimo
    #37555
    Elég sok jót olvasok destiny 2.0 patchről, de olyan keserű szájízzel hagytam ott anno az alapjátékot, hogy nem tudom megéri-e felrakni újra és vetni rá egy pillantást...
  • darkSectorxxx #37554
    Tehát mi? :D Te hátad? :D
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2015.09.19. 22:20:45
  • Moby
    #37553
    Tehát?
  • darkSectorxxx #37552
    srácok mi van ezzel a TGS 15-el?
    Nincsen stream?
  • darkSectorxxx #37551
    Nekem a HC egy Hardcre játékot jelen, a Causal egy könnyed játékot.
  • Moby
    #37550
    Amúgy érdemes beleolvasni a BB topikba. Többen mond el, mint amit én meg tudok fogalmazni minderről. Ott a topik, beszél az helyettem. Hajrá!
    Utoljára szerkesztette: Moby, 2015.09.19. 21:25:48
  • Moby
    #37549
    Nem, te ott vagy, hogy a leírt kifejezéseket SE érted, de mindenről van véleményed. Vagy ha nincs, akkor is írsz valamit.
  • Moby
    #37548
    A BB egy casual-bait. Behozott olyan játékosokat, akiket egy das sosem fog. Még a 3 sem. A BB jórészt egy kivonatolt bossfight-koncentrátum. Ettől casual-bait. Ha lesz második rész, az is ez lesz, hisz ez a lényege. Lehet a BB-t totál HC-ban tolni, de ez annyira fakultatív, hogy csak nagyon kevesen teszik.
  • darkSectorxxx #37547
    Nem értem.
    Én még ott vagyok hogy DeS, Das 1-2-3, BB mind HC játék.
  • Moby
    #37546
    Aaaa kinek a milye?
  • TDC Geronimo
    #37545
    Első vót' a legjobb, azóta mindegyik szar. "Szar" lesz DS3 is, mert nem az egy
    Utoljára szerkesztette: TDC Geronimo, 2015.09.19. 21:12:12
  • darkSectorxxx #37544
    Causal lett a HC?
  • Moby
    #37543
    Az már a das3. A BB vonal nyilván megmarad ilyen casual-baitnek.
  • TDC Geronimo
    #37542
    bwahaha
  • darkSectorxxx #37541
    Ingyen a szart is. :)


    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2015.09.19. 20:43:06
  • Kandurex
    #37540
    Nincs miért aggódnod. A From ezt a szintet bármikor hozza.
  • Kandurex
    #37539
    Dehogy, azt nem akarom, csak legyen több, mélyebb...
  • darkSectorxxx #37538
    De azaz. :)
  • Moby
    #37537
    Szerintem megfének ezek egymás mellett. Annak sem látnám sok értelmét, hogy a BB egy totál das legyen, aminek nem das a neve. Azminek?