121194

status.playstation.comgamefaqs ps4PSN IDs


NEM JELÖLT JÁTÉK SPOILER-ES HOZZÁSZÓLÁS, KÉP KITILTÁST EREDMÉNYEZ!
A warezzal kapcsolatos minden hozzászólás törölve lesz!


SG.hu Discord
  • AntiHero
    #37628
    Ennyire. :D DaS2 teljesen magával ragadott. Nem szamit, hogy csúnyácska.

    Ebbe beletolok 80-100 órát is alap hangon. Unc4be meg majd kitudja mennyit (30?). De amúgy teljesen más stílus. Varom mindkettőt. De ha most azt mondanák válasszak és megkapom a játékot akkor szónélkül DaS3-at mondanék. :D
  • darkSectorxxx #37627
    Nemsokára megjelenik a NFS 2015 "DEMO".

    Need for Speed vezethető autók
    BMW M3 E46
    BMW M3 Evolution II E30
    BMW M4
    Dodge SRT Viper
    Ford Focus RS
    Ford Mustang
    Ford Mustang GT
    Lamborghini Aventador LP 700-4
    Lamborghini Diablo SV
    Lamborghini Huracán LP 610-4
    Lotus Exige S
    Mazda MX-5 1996
    Mazda RX7 Spirit R
    Mercedes-AMG GT
    Mitsubishi Lancer Evolution MR
    Nissan 180sx Type X
    Nissan Fairlady 240ZG
    Nissan GT-R Premium
    Nissan Silvia Spec-R
    Nissan Skyline GT-R KPGC10
    Nissan Skyline GT-R V-Spec 1999
    Porsche 911 Carrera RSR 2.8
    Porsche 911 Carrera S (991)
    Porsche 911 GT3 RS
    Subaru BRZ Premium
    Subaru Impreza WRX STI
  • darkSectorxxx #37626
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Ennyire? U4 elé? Pedig az a sámánjáték....:D
    Nem lesz BB a Das-ból egyszerűen engednek kicsit a dolgokon.
    A Das megmarad ott van minden item, pajzsok, fegyverek, itemek, minden ami volt eddig.

    BBsebb harcok és látvány, most annyi hogy a harcoknál kapkodni kell az ember fejét hogy honnan a picsából kap éppen egy pofont...:D

    Ettől másabbra ne nagyon számítson senki....nem lesz BB ebből, csak azt mondták átvesznek 1-2 dolgot. Ez jobbára a harcban mutatkozik meg.

    /persze szigorúan az eddig mutatott infók alapján


    Majd várok én még ezzel a DS3-al, nem akarom elsietni a dolgokat, aztán döntök megjelenés előtt.
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2015.09.21. 19:45:32
  • AntiHero
    #37625
    Nyilvan úgy varom a DaS 3-t, hog jelenleg az unc4 a 2. helyre szorult.

    Megfogom venni akármilyen lesz. Csak jah remélem azért maradnak régi "jó" dolgok amik voltak. (Teszem azt súlya van a dolgoknak)

    BB-t is imádom. Csak ne legyen teljesen olyan a DaS3. Elhiszem, hogy könnyebben fogyasztható a BB. De soul maradjon soul..a maga kis dolgaival...jobb grafikával..új tartalommal.
  • darkSectorxxx #37624
    Én csak erre az egy kijelentésre írtam, a többi változás akinek nem jön be írtam is nem 1x hogy megértem.
    Ez van, csak erre írtam hogy ne essünk azért túlzásba.
    Valószínüleg nagyon-nagyon jójáték lesz a DAS csak még mindig makacsságot szaglok a levegőben.

    Szerintem sokan húzzák a szájukat megvesdzik és utána meg megenyhülnek.
    Volt ilyenre már példa sok.
    A kedvencem a TR.
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2015.09.21. 19:24:59
  • LBandi77
    #37623
    Ez nem bloodborne utálat,csak jó lenne ha maradnának a régi felállásnál és a das az das maradna nem pedig 1 hibrid.
  • darkSectorxxx #37622
    Itt megint túl lesz kombinálva a kérdés.

    Van egy videó, DAS 3, páncélban, fut.
    Van egy videó DAS1 páncélban fut.
    Sprintel is mindkettő.
    Akkor jön egy vélemény hogy idiótán néz ki ha gyorsan mozog valaki páncélban....a többit elhiszem hogy változik öltözés le vagy fel.

    A lényeg az hogy a DAS1-ben is páncélzatban szinte megszólalásig ugyanúgy lehetett sprintelni....csak ott gondolom nem volt még ciki, akkor még nem létezett BB amit lehetett utálni.

    ///amúgy nincsen baj a kritikákkal, csak ez a furcsa hogy sprintelnek lópáncélban, ez bizonyíthatóan ezelőtt is lehetséges volt. :)
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2015.09.21. 19:19:52
  • LBandi77
    #37621
    Nem igazán érted miről is szól ez,nézd meg ezt.

    https://www.youtube.com/watch?v=ImMOdTxtf-s

    Látnod kéne hogy kisgatyában mennyivel gyorsabb és gyorsabban töltődik a stamina.
    Ez a játék pontos számításokon alapul nem mindegy mi van rajtad mennyi fegyver van nálad és azok milyen nehezek,itt minden számít.(ezért írtam neked amikor das-t játszottál hogy tedd le a felesleges tárgyakat)
    Na ehhez képest a ds3 most úgy néz ki ha marad a régi mechanika és levetkőzök gatyára akkor olyannak kéne lenni a sebességnek hogy a bloodborne belesárgulna.
  • darkSectorxxx #37620
    Nincs baj vele...én nem adok senkinek igazat.
    levetítem a 2 felvételt egymás mellett a 22 colos monitoromon és hajszál pontosan szinte a futás és a spint ugyanaz a DAS 1 videóban mint a DAS 3-nál....:)

    Én csak látom hogy egyformán futnak.

    Persze nincs ráírva a gameplay videón hogy melyik mekkora sullyal megy éppen, de így a 2 videó közel azonos, ami eltérés ha van nem nagyon látszik még úgy sem ha egymás mellett nézem.

    Különbség a harcban van, az lett gyorsabb....ellenben az ellenfelek is, vagyis arányosan növelték, ami magyarul annyit takar mint a BB-nél kkevesebb időd van arra hogy válaszolj az ellenfelek mozdulataira, kevés a felkészülési idő....
    Ezt valóban gyorsabbnak nevezzük...de a páncélban való futás? :D
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2015.09.21. 19:02:28
  • AntiHero
    #37619
    Itt Kandurex-nek adok igazat. Nekem is fura, hogy abba a pancelban ugy mozog. Bar lehet gyűrü van rajta vagy nagy a teherbírása a karakternek így azert tud úgy ugrálni. (De még így is fura a "gyorsaság")
  • darkSectorxxx #37618
    Ja és mindezt mondom úgy hogy léteznek olyan fémek, páncélok is amik nem nehezek feltétlen, nem mintha erről szólna az egész.
    Mellesleg nem tudom miben más itt futni egy páncélos lovaggal vagy a DAS1-ben pl az elején....van különbség?

    Koptak az emlékek sokaknál?

    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2015.09.21. 18:36:45
  • darkSectorxxx #37617
    Valahogy úgy ahogy te írkálsz rólam?
  • Ragnar360
    #37616
    Attól még reális amit mond:d én értem hogy érti:)
    És nincs sok köze a futás kérdésének a realitás meg a fantasy játékhoz. Vagyis attól még hogy fantasy, futhatna úgy hogy jó legyen.
    A fantasy nem azért fantasy, vagy nem csak azért mert nem reális. A fantasy elsősorban nem a fizikai realitást helyezi előtérbe, illetve nem arról szól lényegében - ergo nem azért fantasy valami, mert másabb a fizika stb. Fantasy lehet egy történet, egy világ, stb - szóval inkább azt ilyenekre használjuk.
    És persze hogy egy ilyen játékban talán jó hogy ha a mozgás reális (persze akkor is jó lehet ha másabb a futás, de akkor megint más szempontokat nézünk)- legalábbis így szokott lenni a hasonlókban, így képzelni el az ember. Az hogy valamilyen FANTASY dologgal tápolod karaktered és azért lesz gyorsabb az más kérdés. Azért nem is igen szólna senki. Stb. - szerintem (Mondom ezeket úgy hogy nem is kellett látnom a videót - de ráadásul pont egy ilyen harcolós rpg fantasybe az is megadja már a kohéziót esetlegesen, ha te egy kis csipfasz vagy és már a karakter animációja megadja számodra azt a feelinget, de fölösleges ragozni)
    Utoljára szerkesztette: Ragnar360, 2015.09.21. 18:31:06
  • Kandurex
    #37615
    Nem, DaS várok ahol számít a súly és sebesség. Szimplán hülyeséget állítasz úgy, hogy nem ismered az előzmény részeket.
    Utoljára szerkesztette: Kandurex, 2015.09.21. 18:26:22
  • darkSectorxxx #37614
    "Hülyén fog kinézni egy talpig vasban tripla-dupla szaltózgatás"

    Realitást vársz egy fantasy játéktól?

    :D
  • Kandurex
    #37613
    Na, ezt végignéztem böcsülettel, hogy megalapozott legyen a vélemény. Bár nyilván megint ugyanazt a területet demózták, de azért most kicsit jobban rá lehetett látni a dolgokra.

    Szóval, először is, ez a japó nyelv különösen, ha a nők karattyolják irgalmatlanul visszataszító. Másodszor a videó minősége elég fos :(

    Jöjjenek a pozitívumok:

    Tetszik, hogy visszatér pár dolog, a backstab vagy a pajzs félrerúgása ala DaS 1.
    Az estus fogyás előtt az utolsó üvegcse látványosan mutatja az utolsó üveget. Ez jó. Sokszor ezen múlik egy harc kimenetele.
    Nehézségre ez így rendben levőnek látszik, pár apró hiba és már is halott vagy.
    A grafika szép, bár ez a BB után elvárható. Ez a minimum.
    Nem volt tiszta, de mintha ugye képbe jött volna ez a harcművészet dolog. Pár új mozdulattal színesedik a harc. OK

    Negatívum:

    Túl gyors a karakter. Hülyén fog kinézni egy talpig vasban tripla-dupla szaltózgatás. Talán változtatják. Reméljük.
  • AntiHero
    #37612
    Jaj hát azokat direkt erre tenyésztik. :D
  • Kongy
    #37611
    Zsír:D bár nem tudom összeereszt-e mert különböző szinteken vagyunk.

    Amikor a lila szarral elkezd ágyúzni az brutál :D de előtte szerintem kinyírom a Hemwick boszit, aztán újra pók. Na meg a blood starvedet is le kéne még rendeznem.. csak az a gond, hogy még nem mentem el a játékért, majd holnap.
    Utoljára szerkesztette: Kongy, 2015.09.21. 17:31:36
  • TDC Geronimo
    #37610
    első másodpercben már sivítozó japán csaj. Ezektől a víz kiver. Minden egyes japán streambe kell egy sikítozó picsa
  • AntiHero
    #37609
    20 perc DaS3 :)
  • Tatyla
    #37608
    Én váltakozva csinálom a fő, mellék és gyűjtögetős bázis foglalós feladatokat így nem unom (még) :D
  • Paranoia
    #37607
    én attól félek,h hamar beleunós
    de ha szórakoztató és tényleg nem válik monotonná akkor kipróbálom
  • darkSectorxxx #37606
    Pontossan. Akkorákat lehet szivni vele mint a kurvaélet. :).
  • AntiHero
    #37605
    Kellene. De megvarom a karácsonyi akciót. Gondolom majd ott lemegy az ára digiben.
  • Tatyla
    #37604
    Mad Max élmények eddigiek alapján tőlem :
    nem 60fps mint PC-n csak 30 de így is szerintem elég jól néz ki a játék egyes effektek különösképpen, el lehet pepecselni a sok stronghold fejlesztés kutatással meg a versenyek is jók pedig én aztán nem vagyok oda az autós játékokért, konvoj üldözés az majdnem olyan hangulatos mint a filmben volt, bázis foglalások, főleg amiben valami fő gonosz is van az hatásos lett, viharokban lehet extra ládákat találni, néha értékes autó roncsokat rángatható ki a földből . Szóval összességében jó lett az egész játék és ami a fő lényeg :szórakoztató
  • Ulthane
    #37603
    Jaaaaaaaa, büdös pók! Tegnap naszarintottam le épp megint. Utálom én is mint a szart. Az egyik legunalmasabb, legegyszerűbb boss, de átkozott kemény tud lenni.

    Csak csengess ha bajban vagy, már rohanunk is. :)
  • Kongy
    #37602
    Nem vagyok újonc a témában, pontosan tudom milyen a BB. :) Csak Rom pókicánál belefáradtam, de most újra kedvet kaptam hozzá :)
  • Ulthane
    #37601
    Király! :)

    Csak ne add fel! :) Annak ellenére, hogy azt mondtam, hogy ezzel a játékkal biztos, hogy egy percet sem fogok játszani. én már NG+++t tolom, platina bezsebelve, nem ígérhetek mást, csak vért és verejtéket. Na meg könnyeket. :) Várunk a BB topikban!
  • Rdinho10
    #37600
    Udv, vmelyik nap szerkesztgettem a pesben,aztan egyszercsak kilepett a jatekbol:O nem adta ki a lemezt csak kilepett. Azota mar tobb orat beletoltam,semmi gaz nem volt.szerintetek komoly vagy belefer?
  • Kongy
    #37599
    Na valszeg hét közepére meglesz a Bloodborne, és bele is vetem magam a sűrűjébe :D Lehet lesz majd stream is.
  • Moby
    #37598
    Lassan megérett a topik egy -fav-ra. Más sem megy már csak ez a napi agyfasz 'n'standup. Amúgy sem túl releváns, az új gépet egyszer kapcsoltam be Norbi kedvéért, és nem is látok erre komolyabb esélyt BB dlc-ig, vagy ha az sem akkor uncsi négyig.


    /sőt....na majd gyövök.
    Utoljára szerkesztette: Moby, 2015.09.20. 17:03:15
  • darkSectorxxx #37596
    Tehetek én rról hogy MINDENKI metal gear-ezik. Semmi offolás nem ment.
  • shaddam
    #37595
    Annyiért vinném én is
  • Kandurex
    #37594
    Te tényleg chat -elsz a fórumon, az elmúlt 100 hozzászólásból 47db a tiéd.
  • Kongy
    #37591
    Nyilván használtan akarom, mint mondtam tizenezer sok érte, mert nem most jött ki tegnap.
  • Kandurex
    #37589
    Szerintem félreértettelek.
  • Kongy
    #37587
    PS Store, gameshop, ilyenek.
  • darkSectorxxx #37586
    Srácok jön haverom és szívesen kipróbálná pár percre a MGS5-öt, tudna valaki kisegíteni Shared Play-ben prá percig, vagy nem-e? :)
    csak akkor lenne aktuális ha 10-15 percen bellül menne a dolog, mert nemsokára jön vendédgségbe, szerintem fél órát lesz csak itt....


    Ha van aki tuddna segíteni ezügyben azt megköszönném!
    Nincsen neki pc-re azt szivesen kipróbálná, én meg akarnám lepni vele ha sikerülne....
  • darkSectorxxx #37585
    +1

    Én sem értem. kurvaolcsó már egy fél év utáni játék...Store-on max 18 vagy 576. :)
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2015.09.20. 13:32:43
  • Kandurex
    #37584
    Te hol nézel? Már 7-8 -ért utánad vágják.