121194

status.playstation.comgamefaqs ps4PSN IDs


NEM JELÖLT JÁTÉK SPOILER-ES HOZZÁSZÓLÁS, KÉP KITILTÁST EREDMÉNYEZ!
A warezzal kapcsolatos minden hozzászólás törölve lesz!


SG.hu Discord
  • TDC Geronimo
    #37668
    halo meg fallout 4 egyelőre aztán majd december valószínű TR
  • TomStorm
    #37667
    Mit tervezel beszerezni?
  • TDC Geronimo
    #37666
    áhhh, tele vagyok játékkal meg nemsokára jön az újabb adag, úgyhogy felejtős.
  • Kongy
    #37665
    Nem megyek én sehova, majd csak ha meglesz a játék :D Holnap most már tényleg. Ja és "Kongy-val" :)
  • darkSectorxxx #37664
    Már megérte akkor.
  • TomStorm
    #37663
    Ez k..a érdekes tényleg.Lehet éjjel ezen fog járni az agyam és nem alszok!
  • darkSectorxxx #37662
    OFF:

    PC-n fölöttébb érdekös a nem eredeti példány:

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Telepítés

    1. Telepítsd a játékot (setup_soma_2.0.0.1.exe)
    2. Indíthatod is a játékot (Crack, Serial nem szükséges)


    Gondolom bitang erős védelem van rajta.
  • darkSectorxxx #37661
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Nem kell elnézést kérned ez errefelé nem szokás.
    Szerintem Ulthane sem rosszindulatból írt hogy másokat megzavarjon vele, most "megkérted rá" , Kongy-al átjönnek/mennek és ennyi.
  • SlickAdam
    #37660
    veszed? erdekelne nehany gamer-velemeny. olvasom, hogy pörformanszoá sajnos megint kakis.:(
  • TomStorm
    #37659
    Ha van v.kinek GTA és már nem kell azt venném ha jó áron van
  • TomStorm
    #37658
    DEEEE!IMÁDOM:)))
  • SlickAdam
    #37657
  • Moby
    #37656
    NEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEÁÁAÁÁÁÉÁÁÉÁÉÁÉÉÁÁÁÁÁÁ


    /tudtam, hogy nem szabad benéznem
    Utoljára szerkesztette: Moby, 2015.09.22. 16:00:35
  • TDC Geronimo
    #37655
    SOMA megjelent ma. 7900ft PS+al
  • Tatyla
    #37654
    Én kérek elnézést
  • TDC Geronimo
    #37653


  • darkSectorxxx #37652
    Igen. Pontossan. Addig a kutya nem emelte fel a hangját miatta. Mindenkinek az tünik fel problémának ami nem érdekli.

    Engem sem érdekelt a metal chat. Míg be nem szóltak.
  • darkSectorxxx #37651
    Bocs de igaza van ha nem csinálok mgs topikot, amiért baszogattak is, akkor egy büdös szót nem szólt senki.

    Én is részben azé basztam fel magam mert valaki kérdőre vont hogy 200 mgs chat után miért nem vsgyok rest visszakeresni egy kommentet amiben egy hír volt és én linkeltem 2x-ra.

    Nem biztos hogy rögtön össze kéne ugranotok és törölgetni egymást a barátlistákról.
    Szerintem.

    Az oké hogy a részleteket ott megbeszélik, de most is azt használjuk.
    Kongynak lett írva néhány komment aztán tuti a részletekek már a másik topikban beszélik meg.

    Kicsit barátibban is lehetett volna kérni.
  • TomStorm
    #37650
    Addig még nem volt külön topik az említett játékoknak.Utána már szépen átment mindenki oda.
    Pár HSZ maradhatott de az már csak ilyen utó rezgés:))
  • Ulthane
    #37649
    Tehát ha jól értem, egy darab "kitárgyalós" hsz az rosszabb, mint 50 darab nem kitárgyalós, bár ugyanarról a játékról szól. Amúgy, a vicser 3-at rommá kitárgyalták ebben a topikban, senkit nem zavart. Batman dettó. MGS V dettó...

    Szóval ez nagyon-recseg ropog.
  • Ulthane
    #37648
    Kösz. :)
  • TomStorm
    #37647
    Ennyi:D
  • SlickAdam
    #37646
    buzikak! huzzatok BB / MGS topikba!
  • TomStorm
    #37645
    Na de azért ne az legyen már a téma PS topikban,hogy ki miképpen öli le a Bossokat.

    Lehet játékról itt beszélni de így kitárgyalni tényleg a játék topikban kellene
  • Kongy
    #37644
    Tényleg csak 2 hsz volt, és a BB még exklu cím is, szóval eléggé témába vág.
  • Kandurex
    #37643
    In real life
  • Ulthane
    #37642
    Irl? Az mi?
  • Tatyla
    #37641
    Jó innentől te azt írsz amit akarsz nem vitázom veled mert elfelejtettem hogy a friend listádon is csak irl barátaid vannak
  • Ulthane
    #37640
    Mi a hivatalos álláspont akkor? Általában nem baj, ha a PS4 topikban egy játékról van szó, csak akkor, ha bizonyos valaki emlegeti? Vagy csak akkor, amikor épp olyan a kedved, hogy rászólj? Mert lentebb pl. legalább 10 hsz van Darksouls III-ról, ott még sem szóltál senkinek, pedig van DS 3 topik.

    Szeretném tényleg megérteni, mert így nem tudom magam mihez tartani. De mivel te írtad néhány napja, amit idéztem, azt gondoltam, hogy ez it belefér, hogy két hsz megjelenjen a Bloodborne-ról.

    Nekem semmi bajom azzal, ha itt csak PS4-ről van szó, de akkor legyen ez mindenkire igaz. Csak akkor tényleg legyen világos az álláspont, és mindenki számára egyértelmű, érthető.
  • Tatyla
    #37639
    Ott is atköltözött mindenki MGS topikba de én is játszok mindennel de ha már van saját topik használjuk ahogy én is ott írok , és vegyél vissza köszi
  • Ulthane
    #37638
    Na nehogy már egyel arrébb legyen!

    Néhány nappal ezelőtt másról sem szólt ez a topik, mint MGS V-ről. Akkor az nem volt baj (vélelmezem, mert azzal te is játszol). Majd akkor szólj, ha annyit beszélünk róla itt BB-ről, mint arról.

    Vagy hogy téged idézzelek: "Nem, ez nem a PH fórum ahol csak arról lehet olvasni kinek milyen hangos a PS4 "


    Utoljára szerkesztette: Ulthane, 2015.09.22. 13:48:43
  • Tatyla
    #37637
    Bloodborne topik egyel arrébb
  • Ulthane
    #37636
    De legalább fejbben készülsz rá. :)

    Kétféle arcane támadása van Romnak, mindkettő jól látszik, mikor kezdődik. Amikor messzire lövi a raktéáit, akkor előtte felágaskodik, ilyenkor a taktika az, hogy sprint valamelyik irányba (el tőle), és közben végig dash. vagy, nyíl egyenesen felé rohan és dash.

    A másik támadása előtt pedig a hátán görög, s mellőle indulnak fel a rakéták, de azok nem interkontinentálisak, rövid a hatótávuk, egyszerően akkor csak nem kell a közelében lenni.

    Ja, és mindenképp kell hozzá bolt, arra érzékeny a büdös görény. S nem árt egy jó arcane védelemmel ellátott ruha sem.
    Utoljára szerkesztette: Ulthane, 2015.09.22. 10:05:26
  • darkSectorxxx #37635
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Nem jó a mentés, 2 lehetséges probléma van, az egyik hogy az eredeti játék más mentést használ, a másik hogy a régi ds2 mentést adtak, én meg a sotfs-t szedtem le. :)
  • LBandi77
    #37634
    Apropó a Fume knight project hogy áll?
  • LBandi77
    #37633
    A das az ilyen nehezen szabadulsz tőle.
    Én ps3-on rongyosra játszottam,most megvettem a ps4-et meg a bb-t,végigjátszottam de már cserélném.
  • hemmis
    #37632
    Sziasztok azt tudja valaki hogy hogyan kellene összekapcsolni a ps4 controllerét sony xperia z1 -el láttam már videót de ha ugyan azt csinálom azt írja hogy nem lehet párosítani viszont nekem már nem ugyan az az android verzió van így lehet hogy hiányzik hozzá valami de itt megakadtam hogyan tovább?
  • darkSectorxxx #37631
    26 auto...ez manapság egy teljes áron forgalmazott játék.
    Mindez realtime.

    Gondolom a maradék 100 autó 100 dlc-ben jelenik majd meg.
  • AntiHero
    #37630
    Nincs benne golf?? :o nem kell :(

  • darkSectorxxx #37629
    Persze megértelek csak poénkodtam....a NAGY Uncharted nem első valakinek a listán! :D
    Amúgy énis sok címmmel lecserélném.
    Majd lassan kéne venni a Collection-t.
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2015.09.21. 19:55:27