121194

status.playstation.comgamefaqs ps4PSN IDs


NEM JELÖLT JÁTÉK SPOILER-ES HOZZÁSZÓLÁS, KÉP KITILTÁST EREDMÉNYEZ!
A warezzal kapcsolatos minden hozzászólás törölve lesz!


SG.hu Discord
  • Kongy
    #37948
    Na megnézzük a demót, aztán ha tényleg durva minőségű, annyira meggyőz (nem sok esély van amúgy rá :D) akkor megveszem, mert mégis csak egyik kedvenc sorozatomról van szó,
  • SlickAdam
    #37947
    megmondtam mar lasszofasznal is, hogy nekem böven megfelelne, ha ez lenne a generacio szinvonala latvanyban, amit kipakol ez az Unchi Remaster is 60 fremmel. mert a MGSV se szebb, az kurvaisten. környezetben legalabbis tuti nem.
    suhan mint a cel es karcolja a kepernyöt. 3 resz egy pakkban ajandek meg full aron is.
  • darkSectorxxx #37946
    Meghozza.

    Nekem meghozza. :D
  • darkSectorxxx #37945


    Mondjuk kár hogy ezt a részt rakták bele a demo-ba, de ettől még kegyetlenjó....

    Amúgy 1 hibát tudok felróni a játéknak, azt hogy valamiért az irányítás lomha a 60 fps ellenére....nem tudom egyszerűen miért, de nekem pl a futás nehézkesnek bizonyult, mert csak full analog kar eltoláskor fut....és az ugrások, mikor egy vékony valamire kell éppen kimászni....és hiába az analog kar 360 fokja, mintha pc-n játszanék awsd-vel....:D

    Sebaj ettől még végigviszem azért. :)
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2015.09.29. 08:30:12
  • Ulthane
    #37944
    Ennek a demónak sok értelmét nem látom. Vagy talán annyi, hogy sokaknak elveszi a kedvét. :)
  • Ulthane
    #37943
    Ki így, ki úgy. :) Én mind a három részt csupán 1-1-szer toltam ki, de még így sem vagyok biztos benne, hogy ez kell nekem. Teljes áron tuti nem.

    Nathan mozgásanimációja az egyik legbénább, amit valaha láttam videojátékban. :-/ Körülbelül egy szinten van a gravitációt meghazudtoló, a levegőben felfelé úszó, irreális röppályákat megtevő Lara Crofttal a legutóbbi iterációban.
  • Tatyla
    #37942
    Telefonon beraktam letöltésbe, lányomat felhívtam tegye restbe a gépet mire haza érek lent is lesz
  • darkSectorxxx #37941
    TÖLTHETŐ az Uncharted Collection demo -> 7.5GB!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

    (MAGYAR PROFILLAL!)
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2015.09.29. 00:57:46
  • darkSectorxxx #37940
    Persze mondom későn vettem meg, addigra mind a 3 epizód kint volt már, ezért is volt nekem kicsit más élmény mint anno akárkiknek 2007-8-ban....
    Ezért jo most hogy remasterelték....úgyis csak 1x vittem végig....
  • darkSectorxxx #37939
  • SlickAdam
    #37938
    2007-es jatek
    2013-ban toltad

    szoval mirol is van szo?
  • darkSectorxxx #37937
    Jó az durva volt....
    Víz durva....

    Nekem a végigjátszás első 2-3 pályáin az erdőben volt furcsa, voltak nagy területek amiket EGYFORMÁNAK tűnő fák vettek körül amin láttam hogy mesterkélt, semmi igényesség nem volt amit amúgy képviselt a sorozat utána....persze az erdős részt kivéve nem emlékszem más lehangolóra.

    Nézem ezt a U2-es demo-t, vagy mindegy melyiket nézem és a tupirozás vagy blur vagy nem tudom mitől annyira durva a mozgás benne meg a "térlátás".
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2015.09.28. 23:19:20
  • darkSectorxxx #37936
    Butaságot beszéltem nem 2008-ban vettem, haneem 2013-ban asszem...na mindegy nem jut már eszembe, asszem 2 éve mert a részlet tavasszal járt le ugye...vagyis 2013 nah....

    Akkor gázosnak véltem...
    Most jut eszembe 2008 az hülyén hangzik, hiszen kb a körül jelent még csak meg.

    Nekem most köbö úgy jön le hogy ha nem is a full játékot, de főleg Nate-et felhúzták mind a 3 részt egy azonos szintre.....
    Míg ugye eredetileg látszik a különbség Nate fején a netes képeken, ahogy egyre szebb lett a részek foyltán...most szinte egyforma. :D

  • SlickAdam
    #37935
    tengeralattjaros resznel en meg mai napig agyfaszt kapok. jo ertelemben.
    AZAVÍZ(tm)
  • Moby
    #37934
    A látvány odakúrós volt, csak a tearing, meg a fosfrém nem. Kellett nekik idő, mire kitanulták a hardvert.
  • darkSectorxxx #37933
    Benne van a pakliban, nekem ez így már egy más játék...nekem ebből 3 végigjátszás lesz szerintem.
    1-et mindenképpen, nekem az 1 2008-ban vagy mikor vettem a ps3-at már nem feltétlen tűnt akkor odakúrós látványnak, az erdő pl elég vicces volt akkori mértékkel....
    Most sme lesz jobb, de legalább más.
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2015.09.28. 23:06:16
  • Moby
    #37932
    Végtelenül nem érdekelnek ezek az unalomig, kifulladásik, pixelenként ismert pályák. Meg sem tudnám mondani hányszor ugráltam végig ezeket a táblákat.
    Jelenleg csak az uncharted4 érdekel, de lehet azzal is meg kéne várnom inkább a ps5-ös, 4K-s, 60 frémes, definitive verzát
  • darkSectorxxx #37931
    :D
    Azt írták az U1-nél fogjuk látni a legdurvább különbséget a látvány terén!!!
    Ti értitek mi a faszra gondolhattak? :DDDDDDDD
    Én nem látok semmi eltérést.
    /// csak azt nem tudom a jobb oldali képen az a festékpaca mi lehet. :D


    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2015.09.28. 22:45:52
  • AntiHero
    #37930
    de utáltam ezt a pályát.. :D
  • darkSectorxxx #37929
    Kinek hiányzik még Uncharted 4? :D
    Feltételezem ez lesz a holnapi demo.


    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2015.09.28. 22:22:02
  • darkSectorxxx #37928
    Nagyon jól tolom ezt a R6S-et. :D
  • darkSectorxxx #37927
    :D

  • arty
    #37926
    jo, nyertél, bevallom nekem is sok bajom volt vele :D
    de akkor nem jött volna ki..... ;)

    amugy ds4 tényleg tetszik nekem is, de amiket az akkuról írnak/írtok, az komolyan ijesztő :(
    Utoljára szerkesztette: arty, 2015.09.28. 20:39:46
  • darkSectorxxx #37925
    Csak?
    Gagyi kis piritós, ropogott összevissza a kezedben. :D
    Bendzsa start és select gombok....meg a gombák... :D
  • arty
    #37924
    előzővel meg CSAK a ravaszok .... ;))

    (najo, nekem az asszimetrikus gombák hiánya is, de ez már egyéniszoc)
  • darkSectorxxx #37923
    De csak akkuban van gond a többi vérprofi
  • arty
    #37922
    +1

    így hiába vettem 3rd party kontrollert, normális ravasszal: legtöbb játékban cseszhettem.
    a ps3 kontroller témában egy hulladék volt. tudva az akkuidejét a ds4-nek, nagy előrelépés nem történt azóta sem :(
  • Seth
    #37921
    A gombkiosztás soha nem lehet kifogás: :D

    Settings-->Accessibility-->Button Assignments-->Customize Button Assignments

  • darkSectorxxx #37920
    Nem amatőr , csak kényelmetlen.
  • Ulthane
    #37919
    A másik meg az auto aim hiánya. Meddig tartott volna beleprogramozni azt is?

    Aki most azzal jön, hogy az életben sincs auto aim, az még a kezébe nem fogott valódi lőfegyvert, és nem lőtt élesben soha....
  • Ulthane
    #37918
    A francokat, még azon is jobb lett volna, mint ahogy volt.

    gyakorlatilag az első PS3-as játékom volt, és ZOKOGTAM, hogy milyen amatőr rendszer ez. A konzol hangjáról nem is beszélve, ahogy állandóan az optikai meghajtót kalibrálta...

    Amúgy ezek a beteg japók szép lassan rájönnek, hogy nem a faszságaikat kell erőltetni, hanem azt, ami a gémereket boldoggá teszi
  • darkSectorxxx #37917
    Elég fos volt úgy. :)

    Ez így már alapon pre order.
  • darkSectorxxx #37916
    Én is hánytam tőle. PS egyediség, a vicc az hogy állítási lehetőség sem volt.

    Jobbnak éreztem volna ha én dönthettem volna el mit hogyan. :)
  • n000rbi
    #37915
    Egész egyszerűen azért volt L1/R1-re téve, mert a dualshock3 elbaszott L2/R2-jével azonnal landolt volna a kukában az egész.
  • Ulthane
    #37914
    Így már megveszem.

    Egyszerűen el voltam képedva annak idején, hogy hogy a kurva életbe lehet ravasz funkciót R1 L1-re programozni? Besírtam rajta, hogy ugyen nem ennyire amatőr az egész PlayStation, mert akkor most baszom ki az ablakon, s soha többet nem veszek szotyi konzolt!
  • darkSectorxxx #37913
    Best Buy!

    Fergeteges!
    Amit akartam pont írni a hétvégén, hogy remélem....................remélem megáltoztatják!

    És mit látok ma a videóban? IGEN!!!!

    Aim & Fire
    L2 & R2


    A Killzone után végre ez is megtért! Ámen!

  • Ulthane
    #37912
    BB-téma valakinek megjött már?
  • darkSectorxxx #37911
    Én nem értelek.
    Kit izgat hogy plusz vagy mínusz? :)

    Én annyira kemény mag vagyok hogy én mindent letölthetek mindenhonnan.
    Nincs lehetetlen, csak tehetetlen. :D
  • SlickAdam
    #37910
    most igy hirtelen nem vagom? non-plus-os tagok is tolthetnek demokat? (dark csak akkorj valaszolj, ha erted a non-plus-t! :D ovatosnak kell lennem, na)
  • darkSectorxxx #37909
    Uncsi demo holnap :)