121194

status.playstation.comgamefaqs ps4PSN IDs


NEM JELÖLT JÁTÉK SPOILER-ES HOZZÁSZÓLÁS, KÉP KITILTÁST EREDMÉNYEZ!
A warezzal kapcsolatos minden hozzászólás törölve lesz!


SG.hu Discord
  • darkSectorxxx #37988
    Forza 6 tartalmas szép 60 fps.

    Driveclub legszebb, 4-ed annyi tartalom (pálya, autó) 30fps.

    Csakhogy szerintem a Driveclub annak ellenére hogy 30 fps, amit nem értek miért gond, a sebességérzeten nem látni hogy szarul fut a játék, megy minden ahogy kell....

    Most nemrég is volt egy teszt, hogy a Forza 6-ban szép és jó hogy már van eső, időjárás, csak éppen "gagyi".

    Mindenki eldönti maga amit akar.

    1 BIZTOS ha választani kell hogy csúcs préselt látvány 30-al vagy 60 mellett egy kompromisszum, akkor 10-ből 8 gamer, nem kisgyerek, hanem akik sokat játszanak, a grafra hajt, erről szól 80%-ban az sg is, minden négyzet, pixelt kipréselni a látványból.
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2015.09.29. 20:56:52
  • arty
    #37987
    a szebb igenis grafot kéri :)
    fm6 _MINDENHOL_ a driveclubhoz van mérve és probléma nélkül megjegyzik, hogy szebb.... ami persze igaz, csak .. na :)

    (fm6ra az elvetemültebbek még fanyalognak is, leszarja, hogy "deháthatvanfrém!!!444" :( )
  • Kongy
    #37986
    Just Ubisoft things.
  • darkSectorxxx #37985
    Siege beta gecimód össze van rogyva folyamat kibasz, nem talál csapatokat, siralomház.
  • darkSectorxxx #37984
    Ja egyértelműen várom és ki akarom tesztelni majd, jobb-e lesz a twitch-nél. :)
  • AntiHero
    #37983
    van capture cardom. :D Amivel lehet youtube-ra is streamelni, de így legalább könnyebb. :D
  • darkSectorxxx #37982
    png foto?
  • Moby
    #37981
    Mindig minden gépem restben volt mióta elérhető. De ezek a mentések ottvoltak a fiókomon, a gépcseréknél onnan szedtem le mindet.
  • Totti5
    #37980
    Nagyon bejön ez a környezet és kor.
  • AntiHero
    #37979
    Youtube streaming jó. A többi felejtős.
  • Totti5
    #37978
    Én igen, de ha nincs normális jelen szál, akkor inkább ne legyen semmi. AC4 kiábrándító volt jelen korban, a noname karakterével. Unity esetében végig ott voltam az adott korban, jelen kor 1-1 modernori "felesstől" eltekitve eszembe sem jutott.
  • Totti5
    #37977
    "de hat vagy az EA-bullshit-cunami exklu licenszekkel"

    Tegyük hozzá a Fifa meg a BL mentes, mert EXLUZVIE A PES vette meg aztat.

    Amúgy a Fifia kiváló lenne, a menü, tartalom, körítés TOP mint mindig a graf is brutáljó ( havazás, eső, KÖD és még több féle időjárás beszarás és a dinamikusan kopó gyep egyszerűen csodálatos, annyira szép és látványos, hogy becsúszos és sérül a fű ), de viszont a passz rendszert agyonbaszták, ez most a gond vele. Talán peccselik... muszáj lesz nekik, mert ez így nem jó irány.

    Amúgy emiatt minket érdekel a PES, mert online a Fifa most nem jó így ezzel a passz rendszerrel. Csak PES meg online co opba.... sok jót nem hallani róla.
    Utoljára szerkesztette: Totti5, 2015.09.29. 19:33:03
  • TDC Geronimo
    #37976
    Használtad a gépet rest módba? Csak mert magától a gép jelenleg akkor tölt fel mentéseket, ha rest módba rakod, de ahogy nézem 3.0ba már be lehet állítani auto uploadot.
    Utoljára szerkesztette: TDC Geronimo, 2015.09.29. 19:19:19
  • TDC Geronimo
    #37975
  • shaddam
    #37974
    Gondolom a Desmond szálra már senki sem emlékszik. A trágya unity után ezektől semmit se
  • Ulthane
    #37973
    Ezt én is megerősítem. Az MGSV ugyen leszipkázná a felhőből a GZ mentéseit, amik pedig voltak, mert toltam. S akárhányszor próbáltam, mindig azt írja az a szar, hogy nincs elérhető mentés. Anyátok.
  • darkSectorxxx #37972
    Ez az nem is kell mellétenni a ps3-at. :)
    Mondjuk ingame nemsokfaszt látni a karakter arcáből...szóval lehet csak átvezetőkön rántottak.
  • Ulthane
    #37971
    Igen, sajnos. Amit csak azért tudok "megérteni" valahol, mert mi mást vegyenek? Tényleg megint ott vagyunk, hogy nincs nagyon játék. Persze lehet 3szor végigtolni ugyanazt a kedvencet, de hát az nem egyenlő a friss élménnyel.
  • Ulthane
    #37970
    Megerősíthetem. Én részese voltam a bétának, kis túlzással szinte semmi újat nem találtam benne.
  • Kongy
    #37969
    és venni fogják megint, mint a cukrot. Hülye zombik.
  • TDC Geronimo
    #37968


    Bottal se. Unity esetéből nem tanultak.
  • Moby
    #37967
    Ja, a 10Gb online storage....VGmelyik nap ki akartam fotózni a pár hónapja magára hagyott, ősrégi uk accom BB profilját, amivel majdnem a psn éra kezdetet óta nyomtam. Felvittem az új gépre, kértem rá 48 órás psnplust. Beléptem az online storage-ba, és se BB mentés, se semmi lófasz, kb 5 játék mentése van bent, azok is ilyen randomfaszok. Fogalmam sincs mi történt a többivel. Köszisony
    Lejár a 3 hónapos psnp a másikon, és több pénzt ezeknek a gennyes tetveknek nem adok.
    Utoljára szerkesztette: Moby, 2015.09.29. 13:33:56
  • TDC Geronimo
    #37966
    Holnap jön 3.0

    Ahhoz képest, hogy kerek számozás lófasz ficsőröket hoz be


    Utoljára szerkesztette: TDC Geronimo, 2015.09.29. 13:28:15
  • TDC Geronimo
    #37965
    Kiptóbáltam UC demot. Ez minőség
  • SlickAdam
    #37964
  • SlickAdam
    #37963
    letöltöttem a PES2016 demot. nagyon ugy nez ki, hogy 10+ ev utan ujra focis jatek lesz in da house. eszmeletlen mennyire realisztik az egesz, faszan FOX engine alatt.
    vegeztem kutatomunkat is, sokan beszt foci jateknak mondjak evör. FIFA iden(?) seholsincsennem. raadasul PES olcsobb is sokkal (mert ugye a nagy többseg a masikat veszi...)

    igaz a hires licenszproblemak meg mindig megvannak, pl Bundesliga komplett NINCS, de hat vagy az EA-bullshit-cunami exklu licenszekkel, vagy odabaszos gameplay...
    Utoljára szerkesztette: SlickAdam, 2015.09.29. 12:47:14
  • Kongy
    #37962
    Elég nyögvenyelős, nem igazán tolom, főleg hogy időm sincs rá. :/
  • Ulthane
    #37961
    S hogy állsz a Bloodborne-nal? Mert nagyon hallgatsz róla. :)
  • Ulthane
    #37960
    S hogy állsz a Bloodborne-nal? Mert nagyon hallgatsz róla. :)
  • Kongy
    #37959
    Na kipróbáltam az Uncsi demót. Hát ebből nem lesz vétel :D szép, szép, de nem ad semmit az élményhez, amit már 20-szor láttam. Jó játék, de ha lehet inkább új élményekbe invesztálok ennyi pénzt. Nekem bőven elég volt ez a demó is.
  • darkSectorxxx #37958
    Várj. MGS és F6.
    Melyik írásból derül ki hogy játékosok nem igényelnék?

    Vagy csak mert megveszik?

    Aki megvette a Metal-t, megvette előtte a Ordert is.
  • darkSectorxxx #37957
    Az ám. ;)
  • Moby
    #37956
    >a szebb látvány ellenben igen?

    A vásálóknak semmi nem fontos, csak a PR (illetve a tartalom _mennyisége_ még valamilyen módon számításba van véve). Ha 60fps van akkor avval önigazol, ha 30 akkor avval, ha annyi nincs, akkor bedob magának egy "kibaszottulexkluzív" csalit. Ez csak a fejlesztőnek lehet fontos. Más már ezért nem fog kampányolni. Ma senki nem KÉRI tudatosan a lecsandázott frémet a látványért cserébe. Ld. mgsv, f6, stb.
    Utoljára szerkesztette: Moby, 2015.09.29. 11:41:48
  • arty
    #37955
    de mit tehet az egyszeri fejlesztő, ha a vásárlóinak nagyrészét NEM ÉRDEKLI a 60fps, a szebb látvány ellenben igen? :(((
    itt max a platform holder lehetne vaskezű, hogy nem enged a gépére 30ast ... kérdés: nem-e lenne a mégnagyobb (gfx) difi miatt vásárló-elvándorlás a pécé irányába?
  • shaddam
    #37954
    A jet ski részt 1-2 éve játszottam újra és még most is jóféle. Pl a MGS4-ben meg a havas rész még az ami "elmegy" ma is
  • Moby
    #37953
    Ebben sajnos nem tudok segíteni. Az előbb elindítottam, felugrottam a rúdra, és kiléptem. Szép a 60 fps, ez a látvány, így kellett volna erre a genre, ez tényleg bőven elég lett volna currgennek. Lehet, hogy minden vicc nélkül megvárom a 4-ből a remasteredet. Gyakorlatilag a vásárlók orraalá dörgölik saját maguk, hogy generációkon átível a kínszarás, és csak az alapvető paraméterek kárára csinálnak olyan látványt, ami arra a genre nem való. És nem lehet azt mondani, hogy ez a végtelenségig mindig lehet szebb. Faszt. 30 éve szabvány az 50/60fps. És a VR-t leszámítva még egy harmincas szerintem van benne.
  • darkSectorxxx #37952
    :D

    Ja azon nevettem én is.
  • Kongy
    #37951
    Marco Polo :DD
  • darkSectorxxx #37950
    Ha a durvát az alatt értjük hogy kibaszott részletesek a textúrák, valamint én személyesen a sony tv kijelzőn megállva és körbenézelődve nem láttam ilyen villogó pixeleket mint régen (élsimítás hiánya gondolom).
    Akkor elégedett leszel.

    Mikor felértem a háztetőre a medencéhez!


    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2015.09.29. 10:06:50
  • darkSectorxxx #37949
    Pontosan, de én ellvagyok azzal amit a 4. rész fog nyújtani a maga 30fps-vel.