121194

status.playstation.comgamefaqs ps4PSN IDs


NEM JELÖLT JÁTÉK SPOILER-ES HOZZÁSZÓLÁS, KÉP KITILTÁST EREDMÉNYEZ!
A warezzal kapcsolatos minden hozzászólás törölve lesz!


SG.hu Discord
  • Moby
    #38028
    Én imádtam ezeket, és a négyet isnagyon fogom szeretni, nyilván, bár ezek szerint tényleg avval is jobb lenne megvárni a következő generációt, de úgysem fogom kibírni addig. Viszont addig már nincs semmi, ami érdekelne ps4-en, reggel elcsomiztam a gépet, tök felelsleges hogy karcolódjon a polcon a szépségedition a semmiért.
  • n000rbi
    #38027
    Ha megjelenéskor játszottad volna mindegyik részt, máshogy látod. Akkor és ott ez nadrágbaélvezős volt.
  • Ulthane
    #38026
    Én is csak egyszer toltam végig minden részét, azt is azért, mert minden PS3-as tulaj teleélvezte a naciját anno a játéktól, s mondták, hogy kihagyhatatlan. Egynek tényleg jó volt, de kihagyhatatlannak már akkor sem éreztem.
  • TomStorm
    #38025
    Nagyon gyenge ez már ide sz.tem is.
    Mondjuk engem sose érdekelt annyira a sorozat de kiadták újra,hogy Cur.gen is végigjátsza még új rész előtt aki nem tette.
  • zola2000
    #38024
    Hangulatos trailer az őszi-téli cimekről, szinte mindegyik kell az ilyen uncharted és a cod szerüségek kivételével persze :)

  • Ulthane
    #38023
    Aludtam egyet erre az uncsira, és tényleg rájöttem, hogy nekem ez nem kell. Eleve utálom ezt a pályát, ami a demóban van, de nem azért. Hanem mert játékmechanikában már annyira elavult, hogy gyakorlatilag csak lesajnálni tudom. Vigyék Wii U-ra, ez a kvaliti kb. oda való. Rohadtul nem hozza már azt az érzést, mint anno, sokkal inkább felbosszant gyakorlatilag úton-útfélen minden egyes fícsöre a játéknak.

    A 60 fps jót tett neki, így aki nem játszott vele anno, rágja át magát rajta, bár tartok tőle, hogy ők is fanyalogni fognak.

    Mondjuk ki, na: Nathan Drake felett csúnyán eljárt az idő.
  • Ulthane
    #38022
    A bugok már csak ilyenek. :)
  • darkSectorxxx #38021
    nem gagyi hanem "gagyi".
  • darkSectorxxx #38020
    Nem....nem....és őőőőő....nem. :D
  • Totti5
    #38019
    Hol és mi a gagyi ezen? nem látom.

    DC nem érdekel a 30 fpsével teljesen mindegy mit mutat, meg amúgy is, mi a jó büdös franc köze van a DCnek egy Forza játékhoz? értem h nincs GT PS4re, de a DC NEM GT PÓTLÓ. Tedd az NFS mellé oda való.
    Utoljára szerkesztette: Totti5, 2015.09.29. 23:31:49
  • Moby
    #38018
    Mivel a te aláírásod, a te véleményed. Máskülönben minek tetted aláírásként? Lényegtelen, hogy ki fogalmazta meg... Olyan fontos momentum az életedben, hogy minden posztod végén ezt szeretnéd láttatni.
    Utoljára szerkesztette: Moby, 2015.09.29. 23:27:27
  • darkSectorxxx #38017
    ///Ja még annyit hogy az allul nem az én véleményem a MGS 5-ről hanem egy cikkben volt......nehogy félreértés legyen megint.
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2015.09.29. 23:16:29
  • darkSectorxxx #38016
    ND moments 2
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2015.09.29. 23:15:00
  • Moby
    #38015
    Nem ez az egyetlen agyfasz dolog benne, csak nem akartam előhozni, ne az legyen, hogy én köpködök mindenre, de úgy látom most kivételensen nem egyedül vagyok az ördög ügyvédje.
    Vicc, hogy még ezen a gépen is videó a cutscene. MÉR??? Nem bírja? Tutter, hogy ez így nagyobb meló volt. Nyilván. Picsafüst...
    Akárcsak a kamu fotómód. Mifasznak került bele olyan fotómód, ami nem a játékot féyképezi? Kitérdekel milyen lenne egy olyan rendermotorral, ami még ezen is moslékul fut?
    Na, szertintem ez kurvára nem minőség. Ez egy fércmunka. Ha az eredeti anyag akkor minőségét nézem akkor ma az. Csak hát gecijó volt az hozott alapanyag, de abból is inkább elvenni sikerült, mint hozzáadni.
  • darkSectorxxx #38014
    De állat én vagy 10+ szor vittem végig...és semmi bug eddig, pedig bohóckodok rendesen ebenne. :D
    Úgy tűnik vanakinek van van akinél meg nem jön elő.
  • darkSectorxxx #38013
    De mégsem bírod megállni....
  • n000rbi
    #38012
    Hja, én is belenéztem, de a helis résznél Drake annyira fedezékbe bújt, hogy odaragadt és csak restart checkpoint segített. Ha tökéletes lenne sem kell, kösz a demot BP!
  • Moby
    #38011
    Ihi-ehem...hááát a bluepoint nem a nótidog. Ez a demo azért annyira nem hosszú, hogy ilyen bakikat illenék elkerülni.

    Utoljára szerkesztette: Moby, 2015.09.29. 22:17:02
  • Ulthane
    #38010
    Uncsi demo meggyozott arrol, h ez nem kell nekem.
  • Moby
    #38009
    Van némi Batman íz a számban a videó nézése közben :)
    Screenspace reflection generáció van, víznek kell lenni mindenhol. Vagy valaminek ami tükröződik. Tehát víznek :D
  • Moby
    #38008
    Hát bloodborne-nál tuti abban volt, azt toltam nem keveset remoteplayből is. Arra azért kiváncsi lennék, hogyha vennék arra az accra psnplust(nem fogok...), mit lépnének egy sűrű kurvaanyázásra? Egyáltalán mi erre a policy? Ha megszűnik a plus, X idő után elkezdenek törölgetni?
  • TDC Geronimo
    #38007
    este meg pocsolya(tm), de PBR-os FB engine elég komoly. Mondjuk ezt látjuk Battlefront esetében is


  • TDC Geronimo
    #38006
    manuálisan kellett feltölteni. Rest módba, ha beraktad gépet egyből töltötte fel mentéseket, amúgy nem.
  • Moby
    #38005
    Amúgy ez miért kötődne a rest módhoz? Rest mód előtt hogy működött?
  • Moby
    #38004
    A fórumléted minden pillanata ez a hónaljszagú önigazolás. Az aláírásod egy olyan játékot emleget, amibe egyetlen percet nem toltál komolyan. Ez volt a legfontosabb üzeneted a világnak. Vélemény valamiről, ami nem érint, amihez közöd sincs. Ugyanez megy a forza vs bármi témában. És a posztjaid 110%-ban.
    Vicc. Szar vicc, deeee vicc. Sajnos megint belefutottam véletlenül, pedig százszor megfogadtam már, hogy nem teszem, elolvasni is annyi haszna van, mint két útszéli kavicsot egymáshoz ütögetni ritmikusan.
    Utoljára szerkesztette: Moby, 2015.09.29. 21:25:56
  • darkSectorxxx #38003
    Tudom már nem kell mondani.
  • Moby
    #38002
    A véleményed a témában tökéletesen ignoráns. Ebben is.
  • darkSectorxxx #38001
    Ez grafika nem játékosok felmérése. :)
    Miért szerinted Order-t hányszor vettem azóta elő?
    Mégis szebb minden más kategóriájában lévőtől.....márha létezik ilyen kategóriában más. :D

    Ez olyan mint nekem a Witcher meg MGS V....szép szép, látom máshoz képest odabasz mégsem játszom velük.
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2015.09.29. 21:17:25
  • Moby
    #38000
    Jaja, tök egyértelmű. Meg kell csak nézni melyikkel játszanak azok, akik amúgy mindkettővel játszhatnak
  • darkSectorxxx #37999
    Jó oks, nem érdekelnek mások engem sem, csak azzal törödök nekem milyen játékok kellenek.
    Csak mondom hogy nem feltétlen billen a mérleg az fps oldalára, vagyis nem egészen így ahogy Arty-nak mondtad.
  • Moby
    #37998
    Én nem tudom ki és mi után sír, és nagyjából telibekettétorkon...
  • darkSectorxxx #37997
    Nekem 8 mit gondolsz, megnézed a videót és ennyi. full egyértelmű melyik faszább....most nem is értem min vitázunk megint.

  • Totti5
    #37996
    Én nem tudom. Egy biztos nincs géped nem láttad, valami videón valamit okoskodtak valakik azt mondod, de hogy mégis miről van szó az nem mondod.

    Mondtam már, autós témában vagy tényekkel jön valaki, vagy ne szólaljon meg. Ez a semmit nem mondok, de mégis szakértem a halálom.

    ( én sem, soha egy posztal nem szakértettem bele hogy mit láttam egy BB vagy DS videón, egyrészt nem érdekel, másrészt nem játszottam nem látottam, így lövésem sincs semmiről )
  • darkSectorxxx #37995
    Igen sirnak fps után, csakhogy az fps növekedést a kipréselt látványhoz kérik, ez meg nem fog menni.
  • darkSectorxxx #37994
    Mi az hogy mi az hogy?
    Ránézel és aki nem vak az látja, ennyiről szól a dolog.

    Most részletekben vesézzük ki vagy mi?
  • Moby
    #37993
    Sajnos én semmilyen képletben nem bírok agyhalott idióta balfaszokkal kalkulálni. Mellesleg kurvára nem is tényezők. Abból a rakás szarból már tonnáknak kellet volna fogynia, szerintem már a kindertojásba is belekönyörögték, csak hogy a számok jók legyenek, ehhez képest...
  • Totti5
    #37992
    Megint hülyének tetetem magamat.

    Mi látszik a videón? mit nem vesz figyelembe? mi az hogy nincs köze a DChez?
  • darkSectorxxx #37991
    Szuper játékok ezek, egymáshoz mérten beszélgetünk most róluk nem az egész játékpalettát tekintve.
    A Project Cars-ban az eső még rosszabb, ellenben az autók kidolgozottságában Forza<PC<DC
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2015.09.29. 21:02:15
  • darkSectorxxx #37990
    Hát hogy közel sem annyira vesz figyelembe tényezőket, illetve gyengébb.
    De ezt látni bármelyik videóban.
    Most ne noname multiplatform autós mércével gondolkodj gaygiságban. Csak egyértelműen köze nincs a DC-hez.
  • Totti5
    #37989
    Mi a gyagyi a Forza 6 esőjében??! Mi?!!!!!

    DC, Forza 6.

    Én nem tudom máig elfelejteni a Horizon 2őt ami csodálatos teknóban.
    Utoljára szerkesztette: Totti5, 2015.09.29. 20:58:42